Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 32 z 64 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 48 ... 64  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 30 august 2019 - 20:17

Ahojte kamaráti!
Ja len toľko, že som mal celkom pekný deň. Najmä ma potešil malý nákup vo neďalekom okresnom meste, bolo to tak do pohody, a ani mi nevadilo teplé počasie. Akési mi to prišlo až podozrivé, takmer som nemal ani "hlasy", a aj vzťahovačnosť nebola ďaleko od normality. Ostatné po starom. Dni bežia, niekedy je len malý stres, a inokedy dá zabrať aj ochorenie... Majte sa pekne a prajem do žitia čo najviac pohody. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Matej So 31 august 2019 - 8:12

Tuto napísal:Ahojte kamaráti!
Ja len toľko, že som mal celkom pekný deň. Najmä ma potešil malý nákup vo neďalekom okresnom meste, bolo to tak do pohody, a ani mi nevadilo teplé počasie. Akési mi to prišlo až podozrivé, takmer som nemal ani "hlasy", a aj vzťahovačnosť nebola ďaleko od normality. Ostatné po starom. Dni bežia, niekedy je len malý stres, a inokedy dá zabrať aj ochorenie... Majte sa pekne a prajem do žitia čo najviac pohody. Tuto

Paráda, Tuto, palec hore! Super! it is perfect cheers

Prajem Ti čo najviac takých dní. jumping

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  dzuli08 Št 10 október 2019 - 14:39

Dnes potešilo, že som koncila skôr v práci, tym pádom si môžem dovoliť viac oddýchnuť... Bola som na obed v pizzerii, dala som si aj paradajkovu polievku a z pizze mi polka ostala.. Pekný deň všetkým 🙂

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ut 22 október 2019 - 18:01

Ahojte! Ja len toľko, že pre dnes bolo na potešenie len pár drobností. Vzhľadom na to že som pociťoval miernu soc. fob. vybehol som na krátky okruh na pár minút. Dosť mi to pomohlo, cítim sa ešte stále pomerne v pohode. Na okno mi občas pristanú sýkorky, možno už pýtajú niečo dobré do bruška. Už je to také upovedomenie, že sa ani nenazdáme a je tu zima...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Št 24 október 2019 - 17:59

Ahojte! Zvláštnosťou dneška a zároveň poradovaním sa na 15 minút bola dôvera susedky, ktorá mi zverila kočárik s jej maličkou vnučkou. Maličké podchvíľku čosi blabotalo, hlavne keď som sa jej prihováral. Ani som sa nenazdal a susedka bola zasa pri maličkej. Úlohu som tak zvládol, hoci bola pre mňa veľmi nezvyklá.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Dušan Pi 25 október 2019 - 14:37

ahoj

Dnes ma teší 3/4hod. účasť pri sporáku, mama valcovala tradičné lokše a ja otačal na platni, zároveň som knim urobil kuracie soté.
Dnes som stretol vzdialeného kamaráta z pred dvaciatich rokov, tento rok už ale piaty krát, vždy u nás v obchode. Vždy keď sa stretneme máme si čo povedať. S totuto konverzáciou som spokojný.

Pred nedávnom som tento rok po tretí krát stretol spolužiaka, tak tiež v onom obchode, nuž posledné stretnutie som si potom vyčítal ako som nekontrolovateľne sa správal, choval. Niekedy tá Automatika - podvedomá myseľ povie aj to čo nemá. Po stretnutí som musel zájsť do pivnice, jaskyni tohto podvedomia, aby som tam poupratoval a dačo aj vylepšil...
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 25 október 2019 - 17:20

Ahojte kamaráti! Pozitívum tohoto piatka bolo najmä v tom, že som primerane zvládol práce na záhrade. Netvrdím, že toho bolo extra veľa, ale nepotreboval som žiadne veľké prestávky. Obvykle sa sťažka premáham, a aj drobnosti som donútený "siliť sa". Teraz to tak nebolo.


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Št 31 október 2019 - 16:21

Zdravím vás opäť kamaráti! Dnes sa mi celkom rátalo, že som dobre v noci spal, teda až na polhodinové prebudenie okolo druhej hodiny v noci. Plusom mi bola aj prechádzka s otcom v meste, obvykle chodieva sám, ale teraz spravil výnimku, vlastne aj ja. Taká "pikoška" bola, že po malom nákupe v obchode mi vytiekol jogurt a zistil som to až doma, ale šťastím bolo, že nie do celej tašky, ale len do šiltovky, ktorú tam nosievam. Tak zatiaľ... Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 1 november 2019 - 16:36

Ahojte kamaráti (samozrejme aj kamarátky)! Potešenie dneška bolo "vybavenie" pietnych záležitostí na miestnom cintoríne, kde odpočíva niekoľko ľudí, ktorých by som mal však radšej pri sebe. Holt: Narodiť sa môže, ale zomrieť sa musí... Na chvíľku som bol aj na záhrade kvôli zazimovacím prácam, či skôr zmene prostredia. Doma ma potešil komerčný práškový čaj "Zázvor a med", tak som sa pri ňom zahrial. Ostatné doteraz prebieha primerane, vlastne v zabehanej rutine. Najradšej by som však napísal, že po predĺženom víkende zase práca a žiadne zdravotné problémy. Snáď to tu raz bude. So želaním príjemného víkendu aj zbytku piatka, Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Po 4 november 2019 - 19:37

Ahojte! Dnes to na nejaké veľké tešenie zasa nebolo. Mám nejaké drobnosti na vybavovanie, pevne verím, že to všetko dopadne OK. Zatiaľ je smer aj kroky v tomto primerané, snáď aj lepšie ako primerané. Iným potešením bola aj prechádzka po meste. Aj napriek miernej soc. fob. som to zvládol. Celkovo mám znesiteľný zdravotný stav, čo ma veľmi teší. Zakolísanie v tomto sú pre dnešok občasné "hlasy" a rýchlejšia unaviteľnosť. Prajem vám všetkým pohodu do nasledovných dní a veľa "tešenia", o ktorom tu poprípade napíšete. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 32 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  regina St 6 november 2019 - 21:00

Dnes ma potešilo, že ráno vyšlo slnko a celý deň nepršalo ako posledné dni. Ako málo mi stačí Smile ! Ráno som teda oprala dve várky prádla a teraz som rada, že sa mi to ako-tak stihlo posušiť. Večer som upiekla palacinky, ktoré spolu s poslednou dopestovanou zeleninou beriem zajtra do Bratislavy dcére, synovi i vnúčikovi. Hoci som ich videla cez víkend, teším sa na nich. Toľko moje drobné radosti.
No a samozrejme sa teším i môjmu stabilizovanému stavu.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 32 z 64 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 48 ... 64  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore