Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 67 z 88 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 77 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Št 29 december 2016 - 18:06

Ahojte vsetci, dnes sa mam fajn. Dobre som sa vyspal cca 8hodin az na jedno prebudenie rano. Bol som s matkou na vypredaje pozriet elektricky radiator potom sme boli vo flore kde sme kupili led svietidla takisto vo vypredaji na vianocny stromcek a tak hura stare komunisticke uz na druhy rok nebudu svietit i ked je sranda hladat vadnu sviecku rok co rok. Poobede som vymietol kotol. Bol som si zabehnut a este sme stihli s krstnou mensiu turu.s behanim je to zatial o rychlej chodzi da sa povedat take dochodcovske tempo, zatial treti den co beham a tesim sa na novy rok kedy si kupim nove botasky na asfalt...s turistikou som nie moc spokojny pretoze nemam vhodnu obuv a tak nohy dostali zabrat najma cwstou spat kedy ma tlacili prsty ale som rad ze sa pomalicky hybu lady v rodine. Inak psychiatricky dost nervozne dnes v nakupnych strediskach (mama prepac za moje spravanie). Zajtra sa malo ist na strazov na turistiku no akcia sa rusi z dovodu rodinnej lyzovacky (ja nejdem). V sobotu na silvestra sa ale moc tesim lebo sa ide na žibrid tak tam bude kopec ludi. Majte sa co najlepsie kamarati forumaci.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 29 december 2016 - 18:17

Ahoj Jaro!
Hádam Ťa tie hry príliš nesklamali, ale na druhej strane je dobré, že rozmýšľaš o modernom type športovania. Pomáha to telu aj "duchu".

.................

Ahoj CHINAMAN!
Som rád, že si takýto zodpovedný majiteľ psíka. Ono to nebývajú zrovna pekné chvíle, keď sa trebárs v dedine stretneš s veľkým psom bez majiteľa. Väčšina síce neurobí nič závažné, ale zvykne to nahnať strach.

.................

Ahoj Mischelll!
Som rád, že si OK. V podstate aj podobné môžem tieto dva dni napísať niečo podobné, teda, keby som to bral absolútne, tak vždy sa niečo nájde, ale aj to je život.

..................

Ahoj Meretseger!
Je to super, že si si našla vďaka blogu takúto spriaznenú dušu. Prirodzene buď aj opatrná a opačne, aby si nebola opatrná až príliš. Okrem iného tak trochu dúfam, že prípadný parkour zmapuješ aj fotograficky a dáš na blog.

......................

Ahojte píšuci aj čítajúci.
Dnešku zatiaľ dávam 1-, teda v rámci bodovania 9/10 prípadne 8/10. Nejako mi je OK, ale neprekračujem hranice hypománie. Keby aj ďalšie dni...
sunny

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Št 29 december 2016 - 18:52

Ahojte čítajúci a píšuci a rovnako bojujúci,
práve teraz sa cítim veľmi zle. Pohádala som sa s mamou ale tak že nastalo ticho a nechce sa mi ani to hlbšie rozoberať. Zajtra bude snáď lepšie, odchádzam na chatu preč, síce budem v našej dedine ale aspoň nie doma....Už toho bolo dosť. asi ponorková choroba. celkovo mávam veľké výkyvy nálad, ale jednoducho to som ja- blíženec a zároveň F20. Neviem, ale musí to byť veľmi ťažké pre mojich rodičov mať doma dcéru ako som ja. teraz som zašitá na prízemí domu a počúvam hudbu a píšem. dnes som sa od rána nezastavila a piekla aj pre našich aj pre kamarátov pizzove slimáky a ešte som varila aj obed. Mamina mi trocha helfla, ale neviem čím to je že mám pocit že niekedy ma nedokáže pochopiť. rovnako otec. mama vodnár otec rak, mám aj niečo ich povahy no aj tak som odlišná..... ale píšem to sem tak ako to mám na mysli. viete, veľa vecí je ktoré vadia mne, ale takisto na druhej strane aj rodičom na mne. Napr. fajčenie, nadváha (hoci som schudla 7kg bez cvičenia), moja neochota, hrubosť, a to že doma ubližujem ludom ktorí sú mi najbližší. tak teraz som sa trocha stiahla do ulity a zrejme sa aj opancierujem, ak to bude potrebné.... neznášam hádky, ale v poslednom čase sa tomu nejak neviem ubrániť. idem na kontrolu v januári tak som zvedavá čo na to povie moja doktorka, len mám obavy aby som sa nestala citovo oploštený hibernujúci medvedík Very Happy Nemám súrodencov tak o to viac ma doma pozorujú a všímajú si tieto moje akcie reakcie, no ja neviem sama či to je v poriadku či nie, ale myslím ze vždy je lepšie dať emócie zo seba von ako ich potláčať v sebe. ale asi ich budem musieť troška tlmiť, verím že v novom roku sa mi to začne dariť.
Veľmi pekne vám ďakujem za prečítanie a prajem vám všetkým krásneho Silvestra, nech už je kdekoľvek doma či v exterieri.
Prepáčte, za vynechávanie diakritiky. nechce sa mi všetko ťukať Smile
Vaša kamoška Dzuli community together

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Št 29 december 2016 - 19:49

Ahojte, priatelia.

Aj sa mi ťažšie vyjadruje k Vašim konkrétnostiam, ale určite vedzte, že aj ja som si Vaše príspevky poctivo prečítal a všetko "nosím v srdci", ako sa biblicky hovorí. Prevažne tu panuje dobrá nálada, Tutovi sa výrazne polepšilo giving a hug , Meret až na záchvat vyžaruje chuť budovať "own luck", Jaro oslavuje, Chinaman super zvládol návštevy, aj nakupovanie, a navyše sa mu pohli ľady v rodinke. Mischelll sa má stručne dobre, iba ma mrzí trošku, že šikovnica Dzuli má za sebou hádku a "ponorku" - prajem Ti, Dzuli, aby Ti prelom rokov vyšiel aj zdravotne, aj čo do nálady, i vzťahov. To koniec koncov prajem Vám všetkým menovite spomenutým, ako aj ostatným píšucim a množstvu verných čítajúcich. Super! Dojatie 2 Osobitne pozdravujem spomedzi skalných čítajúcich najmä Lístie a Filipku!  giving a hug No a napokon mi myseľ skáče na Fajneho, Tomasa, Rasťa a Reginku, ktorí fandia fóru už dlhodobo a radi sa vracajú. Fandím aj ja Vám.  dancing Koho som nespomenul, ten je asi vo veľkej skupine čítajúcich, a tú si vážim takto pospolu ako bazálnu súčasť našej komunity, všetko dobré, držte sa aj Vy, statočníci!  it is perfect

***

V tieto dni sa mi trošku azda aj pohoršil stav. Mávam divné fantázie, ozvláštnené vnímanie, cítil som náznaky synestézií pri hlasnej hudbe, pocity depersonalizácie. Dosť si šklbem zádery, priam kompulzívne. Nálady sú pohoršené, skôr som smutný, ľahko sa vyčerpám, dokonca už nemám dosť síl zdvíhať krabice, a to ich pritom je teraz len pramáličko. Niekedy mi je miestami psychicky zle, akási potreba sa izolovať a byť sám v kúte izby, mám nervozitu a napätie z veľkých miestností, pohoršili sa mi sklony k agorafóbii, vo výťahu mi býva lepšie, jednak som sám, jednak je malý. Naša kancelária je trochu väčšia a hlavne má strop vysoko, čo mi akoby nerobí dobre, menovite keď mi nastane stav, že "mi je psychicky zle". Netrvá to obvykle dlho, sú to záležitosti niekoľkých minút, avšak nálady zvyknú byť pohoršené aj viac hodín. Včera som zas cezčasoval, ale bolo mi ku večeru fajn. Dnes som išiel už o 13:00 domov z práce, lebo som si vybral náhradné voľno (šéfka to takto ošéfovala, že reku je škoda brať si dovolenku, keď mám 25 hodín cezčasu, radšej si to mám povyberať). Doma som od 14:00 spal tvrdo až do 17:00.

Stav hodnotím na asi 2-. Trochu tiež pokašlievam, chytil som nejaké bacily.  Ambulance Vyslovene zle mi tiež padla návšteva u stredného brata, kde sa ma dotkli niektoré slová mamy bratovej snúbenky. Navyše to trvalo 3 hodiny, bolo mi trápne a dlho, za celý čas som povedal asi 5 viet. Bola mi naznačená nesamostatnosť, doma som potom opäť v depresii v utorok poškuľoval na realitách nejaké byty, hypotéky, podnájmy. Skončilo to záverom, že som príliš chudobný a nedokázal by som po odčítaní splátok a energií ako zo svojho platu vyžiť. To vo mne vzbudilo v daný večer ďalšie prehĺbenie smútkov, pocitov viny a divnej túžby "vzdať život".

Teraz trochu popíjam kofolu bez cukru a relaxujem. V rámci školy ešte nič nerealizujem... ale prišla dobrá správa, že mi zverejnili tú recenziu v časopise, takže by nemal hroziť krach školy, stačí porobiť 2 skúšky, 3 seminárky a nejaké sekcie diplomovky. Polícia

Ďakujem Vám za vypočutie, ste super. Držme sa, všetko dobré, priatelia. Dojatie 2
Matej
Snow 3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Pi 30 december 2016 - 9:24

Ahojte

Ahoj Tuto-ci ma tie hry nesklamaly?no mozno aj ano a premyslam nad tim tipom sportovania chcel by som sa tomu venovat.Drz sa tuto a nech sa ti dari

Aj vam ostatnim nech sa dari a drzte sa,uzite si krasny slnecny den Wink ahojte Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Pi 30 december 2016 - 9:50

Ahojte Wink

Matej - je velmi ale ozaj velmi obdivuhodne ze ti zverejnili recenziu.....pride mi to super....ako ked si predstavim ze niečo vlastne vlastne napisane riadky niekto zverejni a to este si to mozu iny prečitat....ako vazne mi to pride super....len tak dalej it is perfect

Jaro - nakolko hry vobec nehram....ti odporučam radšej vychutnávať život ako taky....bez počitačových hier Basketball

dzuli08 - ako dobre si to zhodnotila...fakt dobre....aj ja si to tak zdovodnujem ze moja povaha asi je taka.....čudna.....lebo tiez sa mi nálady menia hore dole....ale to som spozorovala len v absolutnom klude....teda cez vianoce - nepovazujem to za absolutny klud....tak som si to nestihla všímať....jo a mam aj super radu.....totiž ked segra na mna začala nadavať a teda všelijak....bola som uplne ticho....ci som tam bola ci nie.....lebo segru nastvalo uz len to ze ked mama sa ma zastala....tak vrieskala viac....tak potom sme boli vsetci ticho....segra si pohovori a tak dalej.....mozem povedať jednu jej radu som si zobrala k srdcu....ale ostatne boli neopravnene.....ale to je moja segra....

Chinaman - tak mi pride, že nie ste doma na tom tak zle.....aj vyletiky absolvujete....spoločne....to u nas nehrozi....ale aspon sme vymysleli taktiku na segru...... lol

Meretseger - velmi ma potešilo tvoje prianie Jarovy.....ako fakt perfektne Very Happy

Jo ako sa mám?.....tak nie až tak ok....teraz na mna prišla nejaka angina....čo je ako za trest....fakt neviem čím som si to zasluzila a hlavne kde som sa nakazila.....lebo tolko planov som mala...a teraz akurat z pod periny nemozem nič....no ta tak...z jedneho dna na druhy sa zobudim a krk a hrdlo a vsetko zle....ta tak.....inak uz som aj cvičit začala....podvadzala som lebo az od januara zacnem....ale reku skusim....ako dlho vydržím....no bieda....a teraz mi ta blba angina asi všetko nabura...ta tak....čo mam ešte nove?.....jo mama si zlomila palec.....na lade....ta tak....uz budem s tou negativitou končiť....nakolko ide Silvester....a prajem Vám krásne prežitie Silvestrovskej noci Šašo Great party Cheers2

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Pi 30 december 2016 - 16:59

Ahojte, dnesok akysi rutinny den mi pride akoby som v tom meste bol kazdy den lebo zasa sme boli "nakupovat" v ZA. Pochvalim sa, ze som si kupil za dobru cenu turisticke topanky-snad to je dobra investicia a pri mojej turistike ma musia prezit haha nakolko som v roku 2016 bol. 3x na ture aj to sam, ach pardon tak pat krat aj so zajtrajskom kde bude ludi ako mravcov dufam, ze pojde aj mamka s nami alebo brasko moj. Ono cez zimu kto nelyzuje tak ako aj ja sa musi nudit preto sa snazim hybat. Casu je habadej vela. Este som uvazoval aj nad hracou konzolou no na jar by sa uz predavala ale brat ma ps4 a sem tam ked je v praci tak sa zahram. On je do toho maniak hrava adventure hry kde travi aj 6h hranim. Vzdy bol na hry zacalo to v detstve pc. No dosr uz bolo pisania o nom. Inak momentalne pocuvam vaznu hudbu ktora mi robi depky ale je mi dobre pretoze si uvedomujem aky som bol a chcem sa zmenit no vlastne uz som sa zmenil. Prvy krat ako mi vypuklla choroba v roku 2009 tak som si nepripustal F diagnozu a lieky som nebral no po opakovaniach hospicu si clovek ulahci cestu ked sa s chorobou zmieri a to mi pomohlo zmierit sa s chorobou. Este tu je mrcha minulost s ktorou som si este vsetko nedal doporiadku. Aj preto po veceroch kedy pocuvam vaznu hudbu a som v izbe smutim, bdiem, modlim sa.

Prajem vam krasneho silvestra vsetkym pisucim aj citajucim.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 30 december 2016 - 17:34

Ahoj dzuli08
Je mi ľúto, že bola tá hádka a následne ticho po nej. Podobne občas sa u nás stane niečo cca. podobné a jednak to nemám rád, je mi to ľúto a mrzí ma to. Snažím sa hádkam predchádzať. Avšak, stáva sa. Tak prajem zabudnutie všetkých nepríjemností a vykročiť do nového roku s čistým srdcom.

...................

Ahoj Matej!
len dúfam, že sa Ti zase polepší a už na Silvestra budeš úplne fit a trebárs aj zrelaxovaný v zmysle úsmevných programov v TV. Mal si toho strašne veľa v posledných týždňoch a hádam by si si aj mohol trochu poleňošiť...

................

Ahoj Jaro!
Ďakujem, že si ma spomenul vo svojom príspevku. Veľa výdrže pri športe prajem!

...............

Ahoj Mischelll!
Už sa teším, ako nám oznámiš vyhratý boj nad angínou a prípadné zabojovanie aj vo fyzickej činnosti.

...............

Ahoj CHINAMAN!
Inak len asi toľko, že nech Ti tá obuv vydrží čo najdlhšie, samozrejme aj prípadne trochu poškriabaná z mnohých turistík Tebou absolvovaných...

...............

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Momentálne nemám nejaké "trampoty" nad sebou samým, alebo mojím okolím. Trochu mi vadí únava a s tým spojená najmä fyzická pasivita resp. polihovanie. Je síce pravda, že som bol na prechádzke, aj v supermarkete, ale doma je to v tomto také zúfalejšie.

Zdravotne až podozrivo OK, Tabakizmus zostáva ako bol a zaznamenávam menšie, nevýznamné, ale predsa zníženie cigariet. Vzťahovačnosť a hlasy sa na dnes presúvajú smerom k drobnostiam. Po čase sa cítim v pohode. Very Happy Za tento stav pravdepodobne vďačím svojpomocne zvýšenému Amisulpridu z 500mg/deň na 600mg/deň. Nič iné sa nemenilo.

Za 6h30´začína Silvester a na skok je tu aj 1.1.2017. Prajem vám prežitie týchto dní tak, ako si sami predstavujete, že je pre vás najlepšie.

Majte sa dobre kamarátky a kamaráti. S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Pi 30 december 2016 - 18:34

Ahojte vseci krasny vecer

Tuto-nemaz zaco dakovat to by som aj ja tebe dakoval za spomenutie v prisprevku.Inak dakujem ti za pranie v sporte Wink a prajem ti zajtrajsieho krasneho silvestra uzisi ho Wink

Mischell-Mas pravdu kaslat na hry,len vzdicky ma zlaka daka hra chcem hu hrat a hram to dva dni a uz sa k tomu nevracam,ja som neni as taky hrac ale urcite je lepsie bit vonku,len teraz v zime to je zimno tesim sa na jar mam abicie hh Wink aj tebe prajem nech si zajtra uzijes silvestra Wink

A vam ostatnim co to citate forakom aj neforakom prajem hodne zabavi dobrej na silvestra nech si ho krasne uzijete. Smile

Budete zajtra pit?pravdu von ja mam nachistanu hruskovicu tak to budem pit asi od obeda alebo az vecer no budem len doma,ale nevadi mi to. affraid
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Pi 30 december 2016 - 19:40

Ciao, vospolok,
na úvod sa ospravedlňujem, že nereagujem na vaše príspevky, ale nejak nikdy neviem, ako zareagovať a, ako sa vyjadril drahý pán doktor Vido z PK, nemám ani kúsok empatie Very Happy Ale "vnímam vás", zas nie že nie.

Vlastne ani neviem, čo by som dodala k minulému zápisu, však sa odvtedy nič neudialo Very Happy Akurát že si stále dopisujem so spomínaným mužom a o tri mesiace sme si dohodli "rande" (vlastne... tie úvodzovky tam byť nemusia). Ako som už písala, náhodné stretnutia s internetovými známosťami mi nerobia príliš problém, najmä asi preto, že mi je úprimne jedno, či je dotyčný vrah a zabije ma, veď o nič nejde. A o týždeň navrhuje videohovor, bojím sa ešte viac než stretnutia, pretože som asi proste taká - hanblivá a tak, ale keď už, tak idem do všetkého. Akurát že je pomerne DOSŤ "hŕŕ", vraj že nakoľko som vo dvojici samostatná, aký mám príjem a už i to, nakoľko som závislá na sexe Laughing Nerobí mi problém zablokovať si ho, ak mi začne niečo prekážať, ale celkom ma to celé láka. Len tak, pre zábavu. A vlastne mi je jedno i to, či ho napokon zraním, bo som odporná hraničiarka, ktorá, keďže bola často a ťažko zraňovaná, nemá problém oplácať to hocikomu. A potom, že prečo som sama, však. Nevadí, nejak bude.

A tak teda, zatiaľ sa majte a držte sa community together
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Pi 30 december 2016 - 22:04

To je super, Tuto (@Tuto), ako vie parádne pomôcť čo i len 100mg zvýšeného lieku. it is perfect Vyzerá to, že máš teraz najlepšie predpoklady prešupnúť sa cez prelom rokov do novej fázy žitia v dobrom švungu a dobrej nálade. Viem, že patríš asi medzi takých ako ja, ktorí trávia Silvester doma a nejak extra neoslavujú, iba si možno pozrú pyrotechniku z balkóna, ktorú druhí púšťajú. Avšak o to viac človeka poteší, keď v takomto pasívnejšom trávení sviatku sa môžeš cítiť aspoň dobre, príjemne a v zlepšenom zdraví. Vtedy Ti možno ani aktívne oslavovanie nechýba a si rád, tak ako si. Smile Myslím si to na základe seba, že ak mi bude na Silvestra dobre v nálade a príznakoch, tak to, že nie som kdesi na oslave, mi nebude vôbec vytvárať zármutok. Smile Takto obkľukou Ti zároveň držím pevne palce, Tuto, aby Ti polepšený stav naďalej pretrvával a mal si sa fajn. giving a hug Drž sa. Super!

***

Pozdravujem všetkých predo mnou píšucich, držím Vám palce, nech sa máte stabilne, pokojne a dobre. Super!  community together

***

Ahojte všetci. Zírám

Dnes v práci bolo trochu špatne, mal som "stavy". Odchádzal som už o 12:20 v rámci vybratia náhradného voľna, pričom som bol v depresii a nebolo mi do reči, ani do spevu. Bolí ma hlava Postupne sa to behom dňa lepšilo, trošku som si aj podriemal a čítal motivačné knižky (konkrétne dnes Brian Tracy - Pobozkajte žabu). Pomáhalo mi to čiastočne sa vyrovnať s vlastnou negativitou, ktorej mám v duši na rozdávanie. Strašiak Neskôr som diskutoval s rodičmi o vlastnom bývaní, a keď som našiel, že "môj byt snov" spred polroka je ešte stále inzerovaný, tak som napísal realitke mail a vyjadril som záujem o obhliadku a kúpu. Viac o tom píšem dolu v téme "Naše bývanie". Snáď to dobre dopadne, je to prvý krok na celkom novej ceste. Embarassed  

Pomaly sa chcem dopracovať k písaniu školských vecí, ale dosť som za december zlenivel. Odvykol som si za ten mesiac riešiť školu, tak sa musím opäť ťažko rozbiehať a štartovať. To the wall

Psychiatricky teraz večer ustálene, ale cítiť opar negativity a depresivity. Necítim sa ok. Stavu dávam známku 2.  Shocked

Ďakujem Vám za vypočutie, priatelia. Želám všetkým forumákom veľa zdravia a stability, držme sa, majte sa čo najlepšie, ako sa bude dať. it is perfect heart

S úctou
Váš fanúšik
Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  historik So 31 december 2016 - 13:11

Ahojte, drahí priatelia, Very Happy

dávno som nepísal, tak predpokladám Very Happy , že vás týmto príspevkom poteším. Smile  

Bol som v Kremnici. Zažil som perfektnú psychoterapiu, veľmi ma to bavilo a aj mi to veľmi pomohlo. Sú u mňa  z nej velikánske pokroky. Zatiaľ by som možno nemal veľa písať, aby som sa neunavil. Určite ma pochopíte. Wink V tieto dni počúvam hudbu. V Kremnici som pochodil aj hrad, kostol, aj múzeum (3-krát), aj mincovňu (2-krát).

Inak, doktor Urban mi povedal: "Ste tvrdý chlap, nie ste žiadna padavka."

Pozdravujem a prajem Vám  šťastný Nový rok. it is perfect

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 67 z 88 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 77 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore