Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 77 z 88 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 82 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Enusik So 14 január 2017 - 10:44

Dobre ranko,
tak vcera som bola prvy den vo fitku, trener mi dal riadne zabrat a zamakala som si. Zvlastne je, ze ma dnes vobec nebolia svaly, pripisujem to k tomu, ze mam teraz mysel silnejsiu a viem to odburat Razz Po dohode s trenerom sme sa dohodli, ze budeme davat utorky a stredy. Vcera sme tiez oslavovali podla julianskeho kalendara novy rok, mali sme pripitok a z pohodlia v teple domova sme z gauca sledovali skvely ohnostroj. Krasne nam tu snezi, tipujem ze uz mame okolo 60cm snehu ale je to krasne. Zajtra rano si idem do Partizanskeho pre moju novu stvornohu lasku, dufam ze cesty budu zjazdne a nebudu problemy. Mamka je chora tak sa o nu teraz trochu staram, popijam kafe a chillujem. Poobede dam s polovickou asi nejaky welness, sme obaja spontanni tak sa uvidi.
Prajem vam krasny biely den Very Happy it is perfect I love you
Enusik
Enusik
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 51
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 02.01.2017
Bydlisko Bydlisko : vychodne Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31,6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapín, Depakine Chrono, Aripiprazol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN So 14 január 2017 - 11:00

Ahojte všetci, ktorí bojujete, máte v rodine chorých atď. Dnes som zatiaľ aktívny ale únava na mňa doľáha a cítim sa na posteľ. V posledné dni mávam zimnice a riešim to voľnopredajnými analgetikami (nejdem robiť reklamu). Zatiaľ som vstával ráno o 7h vypustil som hydinu, dal nažrať a vodu psovi, odhŕňal sneh a bol požičať auto bratrancovi. Teraz sledujem net a čakám telefonát...Jaro.BludnýSlovák alias sniper Cool je super ako premýšľaš a uvažuješ nad budúcnosťou, páčia sa mi tvoje koníčky a celkovo aj súcit s fórumákmi. Možno sa raz na bikoch niekde stretneme hah. Ďakujem že sa aj za mňa modlíš, som veriaci človek.
Dzulli máš môj obdiv ako zvládaš prácu a všetko okolo aj v rodine.
Na ostatných myslím aj, keď nereagujem na vaše príspevky myslím na vás, čítam a tak. Na tomto fóre sa mi najviac počíta, že niesom sám s chorobou, motivujú ma vaše príspevky. Dnes by som chcel ísť ešte na drevo a zavolať ujovi aby mi pomohol nahodiť reťaze na predné kolesá, pretože to neviem resp. nikdy som nenachadzoval zimné reťaze Very Happy práve ma matka odrádza od toho, že v pondelok, pretože ujo je so ženou a majú program, viem že tlácha ach jo uvidím ako sa vraví nechám to na náhodu. Večer som na zelle keby niečo. Držte sa community together
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger So 14 január 2017 - 17:41

Ahojte,
Jaro, airsoft síce nemusím, ale na cosplay som si kúpila airsoft dvojicu - Heckler & Koch USP Match. A hoci som ich stihla poškriabať pri výrobe puzdier, som z nich nadšená Very Happy Až na to, že ma trochu nepríjemne prekvapila hmotnosť, ale po tom, ako som si navykla na plastové pištoľky z Kauflandu, je to pochopiteľné. Akurát že teraz budem musieť ťahať so sebou pri cosplayi občiansky, aby mi uverili, že som vážne už mala 18 a môžem s nimi manipulovať Very Happy

Inak nové nič... teda... až na to, že sa mi ozval ex a dopadlo to tak, že sme si povedali sbohem a šáteček a táto kapitola môjho života je uzavretá. Je mi to ľúto, vlastne ma to bolí, ale nemalo to budúcnosť. Možno by sme ostali kamaráti, ale vraj sa chystá na pol roka do zahraničia, a chcel ma predtým vidieť a viem, ako by to dopadlo... a načo by to bolo dobré... Crying or Very sad
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Anita1006 So 14 január 2017 - 19:45

Ahojte! Ja som vcera dostala z byvalej roboty ponuku na brigadu, ale odmietla som to. Nevladzem moc aj beztak. Rozmyslam nad 2-3 tyzdnovym detoxom u nas na psychiatrii. Ale potom by som asi dosla o robotu. Som uplne scvoknuta a zavislacim. Nvm co mam robit.
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak So 14 január 2017 - 21:34

Merestcenger-co je to ten cosplay?nechce sa mi to hodid do googlu ak chces tak mi to opis. A obciansky im ukazes potom nemusis nosit pri sebe neni komunizmus ci je?Tvoj prispevok o dvojici airsoft ma potesil no vahu to ma ci sa ti Zdaju lahke..mozno maju vahu ako original zbrn. Pozdravujem ta mere a drzim palce cosplayu aj ked podla nazvu neviem o co ide ahoj zatial

Som smutny tazko sa mi bojuje s cigaretami furt porusujem a chut je velika uvidim co zajtra. Dobru noc
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan So 14 január 2017 - 23:12

cosplay nieco ako napodnobovanie virtualne hernej postavicky,
konkretne lara croft tomb raider,
na jej blogu je niekolko takyto napodobenin,niektore fotky su super najme tie starsie kde bola na nich mladsia,som zvedavi na 2017

toto som nasiel na googli:https://www.google.sk/search?hl=sk&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1600&bih=770&q=sonya+merchier&oq=sonya+merchier&gs_l=img.1.0.0i24k1l2.1490.47384.0.48653.28.16.8.4.4.0.228.2029.1j14j1.16.0....0...1ac.1.64.img..0.24.1580...0j0i30k1j0i19k1j0i10i19k1j0i10i30k1j0i30i19k1j0i8i30i19k1.DW4dhvlc4q8#imgdii=OwMfzmcSReIHPM%3A%3BOwMfzmcSReIHPM%3A%3BdT2kw-m7VVZsEM%3A&imgrc=OwMfzmcSReIHPM%3A

snad sa meret nenastve

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Aa812de492deb5c4df7b907b0f6b62c5
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ne 15 január 2017 - 9:05

Fajny-Diky tak uz viem co to je.
no Mere- drzim ti vtom palce Wink

Nech uz je streda potrebujem inekciu a stale cakam na balicky s army shopu este nedorazily sa tesim,dufam ze som odhadol velikost lebo ma drb.
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ne 15 január 2017 - 18:17

Co nikdo dnes nenapise?? ako sa mate?ja kukam hokej khl opat. it is perfect
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ne 15 január 2017 - 19:57

Ahojte bojovníci, dnes sa mám celkom dobre povedal by som, že lepšie ako včera. Deň bol pokojnejší, viacej času som trávil doma, aj som si poobede zdriemol s pekne plným bruchom od mamčinho obeda. Zahral som s bratom PS4 (fifu), bol za strýkom na návšteve pre kríž vyrezaný a v meste spravil mini nákup (dve pivá) Smile Podal som si aj tiketík online tak dúfam, že vyhrám lol tých 30euro. Sledujem vaše príspevky a máte to neľahké mnohí ale verím v lepšie zajtrajšky a, že sa minca obráti, keď nás navštívi nové ročné obdobie. Momentálne som si trocha pocvičil v kuchyni, pretože je tu nato najviac miesta v baráku dal som si kliky a drepy, žiadna sláva ale aspom niečo. Do posilky nechodím odkedy mi bežiaci pás a vychvaľované botasky spravili nepekné pľuzgiere (chvala pánu už su vyliečené na 99%). Teraz len čakám kým cestu budú lepšie a pôjdem si zabehať, mám v nákupnom košíku už vyše týždňa nohavice zimné a kuklu ale stále akosi nedokončujem nákup lebo ich len málo využijem. Zajtra pracovný deň a tak sa chystám na chalupu pre trochen dreva, klietku pre korelu alebo andulku či iného vtáčika-musel som dlho presviedčať mamku ale je to dobré. Bude u mňa v izbe a tak. Zatiaľ toľko môj deň. Držme sa.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 15 január 2017 - 20:12

Ahojte.

Dnes sa mám trochu horšie. Mám dosť zlý depresívny výkyv celý deň. Myšlienky mi veľa skáču, riešim prízemné materialistické veci, napr. byt, peniaze, výdavky... nenávidím sa za to, ako si nákladne žijem a neminimalisticky. Uvedomil som si svoju insolventnosť a svoje náklady. Cítim vinu za to, cítim sa ako veľmi zlý a zatrateniahodný človek. Morálne som taktiež na úrovni spľaškov a morálno-hodnotovej žumpy. Cítim sa neslobodne, spútano, gniavi ma aj škola, nič som cez víkend do nej neurobil, nemal som síl. V sobotu po skúške som spal od 14:00 do rána 7:50. Bezmála 16-17 hodín! Dospával som študijnú noc z piatka na sobotu, hoci aj vtedy som trochu podriemal, nebolo to úplne len o učení. Z mrákot som sa prebral až kávou niekedy okolo 10:00 dnes a hneď som upadol do depresie. Mal som aj "reči" pred mamou viac hodín. Občas som zvýšil hlas, najmä ak som vyznával na svoju adresu nenávisť. Mama je smutná, že som stále s niečím nespokojný, vraj stále hľadám na sebe len chyby a dôvody byť so sebou nespokojný. Raz sa mi nepáčia moje líca, potom dajaké pery, potom pupák, potom farba pokožky, potom sa mi neľúbi, že veľa jem, potom že som si dovolil hento a tamto kúpiť, potom že som zjedol veľa kalórií, potom sa mi neľúbi, že som zvýšil hlas na otca a vyčítam si to s plačom 3 hodiny. Potom zas cítim lenivosť a vyčítam si, že som prokrastinoval, aby som vzápätí získal nenávisť voči sebe za to, že som nespravil seminárku. Teraz večer sa zas nenávidím za to, že som nebol na nedeľnej omši, že som sa nevedel umyť a vytrepať von, že som si zase včera neumyl zuby, okrem toho sa nenávidím, že som už minul 270 eur od decembrovej výplaty (!). Stále sa mám dôvod z niečoho obviňovať, za niečo sa nenávidieť, niečo si vyčítať. Neznášam sa a svoju morálnu, ako aj hocakú inú neschopnosť. very sad5 very sad5 very sad5

Dnes ma neteší vôbec nič. Cítim sa zúfalo. Navyše už je večer, celú nedeľu som absolútne nič nerobil. Teraz sa má ísť akože spať? Veď ešte som si nič z víkendu neužil, len som spal alebo sa nenávidel. A už akože hurá do práce zajtra vstávať a makať na predinventúrnych prípravách. Vôbec sa necítim na to, že mám ísť ráno medzi ľudí a usmievať sa a hrať sa na nejakého zamestnanca. Som z toho na ihlách a mám chuť si vhodiť nejaký benzodiazepín, ale tuším ani neviem, kde sú. Asi sú aj "po záruke".

Priznám sa, že depresívny výkyv je súhra viacerých okolností, okrem iného aj toho, že som dva večery vynechal po sebe 1000-miligramovú dávku Orfirilu Long, stabilizátora nálady. V piatok preto, lebo som sa učil a potreboval som bdieť, v sobotu som zase spal od 14tej hodiny až do nedeľného rána s malou prestávkou večer cez správy, kedy mi lieky neprišli na myseľ. Je možné, že som zabudol aj v štvrtok večer, vtedy vskutku neúmyselne. Mrzí ma to, navyše ma bolieva hlava, som si dal ibalgin. Dnes som mal 2 kávy a pol litra kofoly a 100mg Cofi-Tabs.

Takže dnes v depresii. Stav 3-.
Ospravedlňujem sa za negatívny príspevok, prosím o zhovievavosť. Embarassed

Matej
sad and unhappy
Sad

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Ne 15 január 2017 - 20:19

@fajny, no nie som uplne nadsena z tej propagacie tu na fore, ale co uz. Inak ale dakujem za pochvalu, ta ma potesila Smile
@CHINAMAN, tak ma potesilo, ze budes mat vtacika, nech sa vam spolu dari Very Happy Potom ho sem pripadne cvakni, Tuto nas zasobuje mackami, Ty mozes vtacikmi a ja asi budem nechutnymi obrovskymi pavukmi Laughing

Zdravim vas vsetkych,
toz som sla dnes s bratom fotit, bolo suppa. Vraj to vyzeralo vcelku verne. Lokacia nic moc, ale aspon to nebola x-krat navstivena cyklotrasa, ktorej zakutia su fajn, ale vsetko sa raz preje. Pripravy sa mi pacili, namalovala som sa (niezeby to bolo extra vidno), ovesala prislusnymi somarinkami, ktorymi obdarili Laru a zviedla s bratom zvycajny boj, vraj jemu sa fotit nechce a nikdy mi ani nepovrdal, ze pojde a blah blaaah, napokon ale bola ako vzdy sranda. Cosplay je paradne odreagovanie, vycistenie hlavy, odporucam Cool
A tak teda, majte sa, drzte sa Snow 2
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ne 15 január 2017 - 20:39

Matej-Neboj sa vsio bude dobre hlavu vhzuru skus miesto nenavidenia sa mat rad ze vsetko co spravis je dobre a mam sa rad aj ked som taky a onaky aj ked neviem co.Tiez ma stve ze som sa neprekonal nepremohol sa a nesiel do kostola uz som vynechal dost nediel a preto sa zase ja trapim ale viem ze tam este pridem to vies aj ty hlavu vzhuru si dobry clovek Wink tak ti drzim palce v praci v studiu i celkovo nech zvladas vsetko a nech sa ti dari.sucitim stebou

Chinaman-Korelu som mal ale to moc furt skrieka kup si racej dakeho ineho papagaja ja stale tuzim po zakovi ale ten je moc drahy ale vie sa naucit rozpravat,vlastne som viac krat mal korelu raz ked som bol mensi a mi uletela von a druhi krat mama doniesla dve ale vtacik ako papagaj andulky alebo ine vtactvo vie potesit PRAJEM TI TO it is perfect

Slovan napokom po drame stretnutia vyhral 3:2khl len tolko ked som pisal ze sledujem hokej a to vyhraval 3:0

Tazko sa aj mne premaha k niecomu co chcem a ked sa neodhodlam a nepremozem tak nerobim nic

Zdravie nam prajem a hodne sil nech pan boh pozehna aleluja
kedy us bude dobre ze niecomu sa budem venovat stale a scoho by som mal radost hm mam uz len malou nadeji ze sa nieco zmeni k viac lepsiemu ako len teraz co len sulam cigy ci nesulam fajcim s prekrizenou nohou a nic nerobim dufam lepsi zajtrajsok ako povedal Chinama pa
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 77 z 88 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 82 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore