Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 82 z 88 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Ne 22 január 2017 - 21:44

Ahojte,
v ramci vyhadzovania penazi a toho, ze neviem, co chcem, som si zriadila este jednu stranku, tentoraz na wordpress.org, nie.com. Zatial som ale z toho akurat tak nestastna, uz som sa snazila i podla navodu co-to prepisovat v HTML ci CSS ci php ci v com to bolo, akurat som poskodila jednu sablonu, tak ze niee, toto nie je pre mna Very Happy Zajtra sa budem snazit ponarat do toho hlbsie, ale kody uz necham na pokoji.
Problem je, ze v poslednych dnoch ma blogovanie nebavi Sad Tymto si chcem dat novu sancu, urobit si stranku podla seba (zatial netusim ako, sablony su uplne blbe - alebo skor ja?) a zas to skusit, dufam, ze to vyjde. Bez blogovania by som sa zas motala po Pinelke, to viem sad and unhappy
Okrem toho som si objednala catsuit na cosplay Very Happy Neviem teda, ci to nase mesto predycha, ked ma nahodou uvidi motat sa v jednodielnom kozenom obleku s pistolami v rukach niekde po vonku, ale co! Sranda musi byt! laughing
Po psychickej stranke to ujde, po somatickej glykemie rozkolisane, ale co uz.
Majte sa, drzte sa I love you
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Po 23 január 2017 - 12:47

Ahojte Wink

tak no mam sa v celku dobre....na to, že v noci som nespala ani po tabletke navyše....proste nič, nedalo sa....tak som počúvala pesničky, potom nad ránom som nejako zaspala....ale ráno o siedmej som sa cítila, rozbito.....a nechcelo sa mi zase ani spať ani vstať....no povedala som si, že to nebudem nejako zvlášť riešiť....nechám to proste tak....stava sa aj horšie veci no nie?....dnes som si naordinovala pred chudnúci - beh....takže chcem unaviť telo tak aby som sa už nazajtra dobre vyspala je to veľmi potrebné....v stredu mam zase raz pohovor...ani sa neteším ani nič....skôr teda sa bojím...ako to dopadne....hej a podľa psychiatričky sa nemám trápiť dopredu...tak sa asi už ani netrápim....tak si hovorím teda...no teraz ma už okrem toho pohovoru čakajú len prijemne veci....a ja si tak pokazím spánok....či sú to dozvuky neviem....teda takého organizačného stresu....ale kašľať to fakt už na to ani nepomyslím!.......inak aby som vysvetlila pred chudnúci beh....tak to je že od pondelka chudnem chcem cvičiť čo najviac cez týždeň .....v mojom doterajšom časovom rozvrhu by som kľudne mohla každý deň, ale zase to tak nechcem skôr každý druhy deň.....takže tak...inak viem január už dávno začal a ja teraz sa do toho púšťam, ale si myslím treba byť pripravení na to fyzický a psychicky....ako ja nemám problém to cvičenie opakovať.....ale začať je problém.....


Prajem krásny začiatok týždňa community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Po 23 január 2017 - 19:44

Zdravím všetkých, dnes rutinný deň, mini nákup, vypustenie sliepok, žrádlo a voda psovi. Mesto na prefotenie bločka a hrám sa celý deň playstiation....
Mischelll tak už si začala behať? Ja sa chystám, keď sa oteplí vonku niečo robiť asi skôr ale bicykel ako beh no uvidím držím ti palce nech to ide samo, keď začneš...
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 23 január 2017 - 20:02

Ahoj Meretseger!
Priznám sa, že aj mňa kadečo nebaví. Častokrát aj tá prechádzka je zaťažko, hoci je to prakticky len akési symbolické, čo platí aj o akožepovinnostiach. Na druhej strane po dokončení zvykne u mňa byť väčšie zadosťučinenie oproti tým lepším dňom. Tým Ti chcem najmä napísať, že sa neboj horších dní a napíš zopár odstavcov na blog. Je to takpovediac Tvoja práca. Drž sa!

.......................

Ahoj Mischelll!
Keď je to spanie pokazené raz za čas, tak to nemusí byť ešte nejako obzvlášť tragické. Myslím, že by sa to mohlo napraviť aj samo. Považujem za super, že si sa dala na behanie. Osobne som ešte stále len na prechádzke. Prajem veľa elánu...

.....................

Ahoj CHINAMAN!
Zdá sa, že ten bicykel je u Teba top. Teším sa s Tebou, že dlhodobo zvládaš rutinu a vieš sa sám o všetko postarať.

....................

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Dnes v zásade nič zvláštne, mierne ma chytá taká smutnejšia nálada. Pospával som cez deň, lebo v noci som nemohol spať a v tom duchu sa aj niesol celý deň. Bol by som rád, že aj napriek tomu spomínanému zaspím. Príznaky psychopatológie s mierou zostávajú: vzťahovačnosť, hlasy a "lenivosť". Nič nové pod Slnkom.

S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Enusik Ut 24 január 2017 - 11:01

Zdravim vsetkych citajucich a pisucich,
mam sa skvele, stale panuje uzasna nalada, radost zo psika a silna motivacia pre cvicenie. Za 4dni som zmakla 80stranovu knihu od Bretislava Kafky - Nove zaklady experimentalnej psychologie, kde som sa naucila nove fakty o dusi a dusevnych poruchach, teraz mi je uplne jasne ako to vsetko funguje a preco. Pozitivna sprava je, ze v ich zaciatkoch sa da uplne vyliecit Smile horsie je to uz s vrodenymi a dlhodobo liecenymi liekmi. Napriek tomu, ze to bolo dost detailne a zlozite citanie som vela veci pochopila. Ak bude niekto chciet podrobnejsie o tom pokecat, kludne sa pytajte Smile Takze ked to tak zhrniem, tak studujem, staram sa o maleho a chodim do fitka a wellness - sveta zit! Kedze moja mysel je uplne zamestnana, nie je tam priestor a cas na zbytocne a tazobne myslienky a preto som happy jumping Prajem vam krasny a nicim neruseny dnik Smile U nas mrzne ale je slniecko. sunny dancing dog
Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 9qfxic
Enusik
Enusik
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 51
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 02.01.2017
Bydlisko Bydlisko : vychodne Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31,6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapín, Depakine Chrono, Aripiprazol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ut 24 január 2017 - 19:29

Ahojte všetci, dnes rutina až na cestu v krajskom meste autom, kde sme boli s mamkou na nákupy. Konečne sme našli čo bolo treba. Ja som si aj predal komponenty z netu osobným stretnutím. Vypil som asi 1l kávy aj tak pociťujem únavu. Úspešne bojujem proti cigaretám a nefajčím, opäť raz pomáhajú staré dobré hašlerky )) doporučujem.
Podal som loto tak snáď vyhrám Very Happy. Prajem pekný nerušený večer.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Ut 24 január 2017 - 19:49

Ahojte,
Tuto, ale mne uz sa vazne nic nechce Sad Do nicoho sa neviem dokopat... Uz mam i sebaposkodzovanie napady, myslienky a bludy typu "tentoraz tu fakt len zaberam miesto" - a to uz asi ani nie je blud... ale realita... Ani dnes som sa k nicomu nedostala, na blogu je to uz zase tyzden mrtve a ani ma to nezaujima, novu stranku rusim, lebo WordPress.org je proste na dve veci, na nic a na... Je mi zo seba zle. Nabuduce sa ma Jana chce pytat, ako plnim plan dna, ha a ha... Asi budem klamat, nech ma aj dovod mi neverit. Alebo tam vobec nedojdem, terapiu som mala vcera a nebola dobra. A mozno uz nikdy nebude dobra. Inak som jej povedala, ze by som do nej najradsej slahla pohar s ceruzkami, ktory bol na stole Very Happy
Toz teda nemam dobre obdobie, najradsej by som cele dni prespala, nejak si ublizila, najlepsie by bolo zniest sa zo sveta. Napokon, som tu uz 25 rokov, nie je to dost? Nic som za tu dobu nedosiahla, na zivobytie sa mi skladaju pracujuci, vyrobila som zo seba predavkovanim idiota, etc., etc. Jo, a asi sa zas lutujem, whatever. Nieco budem musiet zmenit, lebo takto to uz dlho nevydrzim.
Crying or Very sad
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 24 január 2017 - 20:52

Ahoj Meretseger!
Viem, že to teraz nemáš vôbec ľahké. Každý nejako žijeme, keď sa dá a možno napísať, že musíme aj keď sa nedá. Aj Ty si už všeličím prešla, vybojovala si svoje miesto tu na Zemi a myslím si, že Ty by sa nad týmto mohla zamyslieť bez nepríjemných emócii. Doporučujem Ti zabehnúť, trebárs už zajtra, pozrieť do knihy, alebo knižnice, a vybrať si tam nejakú dobrú motivačne-pozitívnu knihu a pomaly ju s porozumením čítať. Viem, že to nie je recept na všetko, ale aj malá pomoc sa niekedy ráta...

....................

Ahoj CHINAMAN!
Považujem za perfektné, že takto abstinuješ od cigariet. Na to sa dá napísať iba: Len tak ďalej!

....................

Ahoj Enusik!
No to je fakt paráda! S Tvojho príspevku cítiť elán do aktivity, tak Ti hlavne prajem, aby to takto išlo aj naďalej. Veru, cvičenie by som už nutne potreboval, zatiaľ som len na tých mojich prechádzkach, čo je však málo. Posilňovne tu sú, ale u mňa nie je tá duševná sila, čo by mi umožnila pustiť sa do toho.

...................

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Pre dnešok si pripadám akýsi sklamaný sám sebou. Nie, žeby sa tento deň nejako zvlášť líšil od ostatných, vlastne je to aj objektívne lepšie. Teraz na večer ma chytá akási nostalgia, že čo by bolo keby... Jednoducho sa mi "zanáša" mozog všelijakými sprostosťami a namiesto konštruktívneho uvažovania a zamestnávania neurónov, im dávam priestor na dumanie a špekulovanie nad zbytočnosťami. Tak je. Verím, že do budúcnosti to budem dávať do iných smerov. Ako píšem, objektívne OK.

Dobré spanie a čerstvosť pri zobúdzaní praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger St 25 január 2017 - 20:33

Tuto, dakujem, ale hoci dopoludnia mi nebolo este uplne okej, poobede mi kurier doniesol spominany catsuit Very Happy Tak som v tom behala po byte a hrozne mi to vylepsilo naladu Very Happy Uz aj dohovaram nieco s profi fotografom, snad to klapne, nejaky atelierovy set. Aaa, tesim Shocked
Inak, ten fotograf: napisala som mu pred niekolkymi dnami na FB, ci ma atelier a ci by sa dalo nieco "spachat". A nic, pritom tu spravu videl. Tak som ho zavrhla, ale dnes, par minut po nahrani fotiek v catsuite mi napisal: "A co by si chcela pofotit?" Laughing
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN St 25 január 2017 - 21:36

Ahojte bojovníci, dnes som bol na dlhšej prechádzke a cestou do mesta pešo bez dioptrických okuliarov som stretával len autá. Podal som si tiket na tenis aj loto. Boli sme s mamkou na chalupe pre plátno a drevo a ešte pofotiť tam drevené obrazy. Snažil som sa nepolihovať čomu nasvedčovalo aj motanie sa po dome chodbe, kuchyni a izbe. Nepodarilo sa mi a po 17tej som zaľahol na hodinu potom ma zobudil telefonát z inzerátu. Teraz som po liekoch a už takmer nevidím čo píšem aký som z nich ospalý alebo to bude len menšim množstvom kávy? Prestal som si robiť kávu do termosky pretože sa mi zdala kyslejšia keď tam bola cca 12hodín. Teším sa na zajtrajšok aj vám prajem aby ste mali radosť a rozdávali ju ďalej, držme sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 26 január 2017 - 19:45

Ahoj Meretsger!
Zdá sa, že ten nový cosplay bude veľmi zaujímavý. Potom na nás, čitateľov blogu, nevysyp všetko naraz, ale dávkuj obrázky postupne, aby sme sa mali na čo tešiť. Dúfam, že ten fotograf bude OK a ty budeš mať ďalšie pekné fotky.

.............

Ahoj CHINAMAN!
Tak by som si Ťa pravdepodobne zobral za príklad. Tie moje prechádzky sú jednoducho slabota. Síce ich praktizujem denne, ale reálne rýchla chôdza na pol hodinku ma z obezity asi nevytrhne. Na druhej strane sa mi príliš nechce "teperiť" po kopaniciach, keď tu máme odmäk. Čo nie je kaša, tak je šmykľavé. Predsa len chodníky sú lepšie.

...............

Ahojte všetci!
Tento štvrtok je akýsi zvláštny. Spánkový režim som si naštrbil viac, ako by bolo žiaduce, z čoho vôbec nie som nadšený. Je pravda, že som porobil, čo bolo treba, ale reálne toho bolo pomenej. Časť toho lepšieho je zverejnená v "tešiacej téme". Už sa teším na lepšie počasie, hoci to môže byť až... Inak však dosť znesiteľne.

Zdravotne vyskočila vzťahovačnosť a mierne hlasy, ostatné je OK. Neviem čím to je, ale trochu sa trápim nadomnou v zmysle práce a budúcnosti. Áno, isteže by som bol rád niekde posunutý, pracujúci a pohnutý v dobrom smere, ale akosi nula bodov. Aj preto vás pracujúci fórumáci obdivujem a ste mi príkladom.

S pozdravom a želaním pekného piatku. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Št 26 január 2017 - 19:53

Ahojte priatelia. Vitaj

Dnes sa mám zhruba dobre, len trošku unaveno. Stav hodnotím asi na 2. V pondelok som bol u sestričky v psychiatrickej ambulancii, dala mi lieky opäť na 2 mesiace. Mama šla po lieky pre otca k všeobecnej lekárke, ktorú mám ja s nimi spoločnú. Hneďka ma aj objednala na moju prosbu na preventívnu prehliadku, ktorú budem mať 7. februára. Pravdepodobne absolvujem hneď aj protitetanovku. V utorok som bol doobeda ešte doma, do práce som šiel o 12-tej. V práci som bol od 12:45 do rána 10:00 nasledujúceho dňa, teda v stredu. Mali sme inventúru oboch "skladov" (rozumej: celej prevádzky). Dopadla pomerne dobre, inventúrne rozdiely boli v tolerovateľnom rozmedzí. Firma, ktorá nám to robila, mala dobrých ľudí, brali to poctivo a snažili sa. Ešte si aj po sebe upratovali. Pípalo sa od 19:00 utorka do 6:15 ráno v stredu. Nočná mi teda vcelku dopadla v psychiatrickej rovine a rovine bdelosti dobre. Ešte som bol v utorok na pošte a na potvoru som šiel cez pešiu zónu. To je taká rozľahlá ulica, že som mal po dlhšej dobe riadne agorafóbické pocity a červenavú úzkosť smerujúcu k "vyvrcholeniam". Zle som znášal veľký pohyb ľudí a to, že nemám pod kontrolou, kto sa odkiaľ na mňa díva, nakoľko sa na mňa mohli pozerať aj ľudia z druhej strany ulice, čo bolo aj 20 metrov odo mňa. Radšej preferujem úzke chodníky, kde ide oproti mne vždy len 1 chodec. A nie 30 ľudí ide oproti, lebo je to rozľahlé. To bola pasca, na ktorú som si nedal pozor. Nálady som mal zhruba stabilné, v noci sa mi darili mať dokonca veselé, až k ránu som začínal cítiť "vážnosť", teda akýsi útlm. V stredu som ľahol do postele o 11:00 doobeda a spal som nepretržite až do rána dnešného štvrtka do 7:00. Ani som necikal, nejedol, nepil. Dôsledkom prespanosti a nepitia bola dnešná bolesť hlavy, ktorú mi pomohol tlmiť Ibalgin. Nálada dnes už nebola úplne dobrá, mal som aj vážnu tvár a chcelo sa mi nerozprávať. Na negatívne podnety som bol opäť citlivejší, zatiaľ čo v utorok a pondelok som negatívne podnety vedel ešte ignorovať. Počas noci som vypil prekvapivo len 1 liter energeťáku, zatiaľ čo minulý rok to boli tuším cez 2 litre. Ani som nepil kofolové a colové nápoje, iba vodu so sladidlovým sirupom. Nedá sa však povedať, že by som obmedzoval kofeín, pretože v tento týždeň zaznamenávam vo všeobecnosti aj do 500 mg kofeínu denne. Embarassed

Víkend bol skvelý v tom, že som sa hral Civilization2 na počítači od soboty 14:00 do pondelka 2:00 nadránom. Mal som spánkovú pauzu v nedeľu ráno medzi 6:00 a 9:00. Strašne som sa pritom zabavil, odreagoval. Myslel som si, že nastúpia pocity viny, že som premárnil víkend, ale práveže som sa cítil tak veľmi odreagovano, že nástup v pondelok do práce bol veľmi svieži a v dobrej nálade. Som si povedal, že budem viacej hrávať túto hru a odpočívať pri nej takto viacmenej aktívne - skvelo buduje strategické myslenie a bujnie pri nej fantázia.  Very Happy  typing

Lieky beriem, len som mal pošramotený režim večerného Orfirilu. Fakticky mi Orfiril došiel už v piatok večer, takže som ho cez víkend nebral a začal som si ho dávať až v pondelok, keď mi ho predpísala sestrička. Našťastie sa to tento raz obišlo bez postrehnuteľného depresívneho výkyvu.  Pretty good

Čo sa týka školy, tak napísal som 4 strany seminárky z 10. Ďalšie strany idem písať dnes večer resp. do noci, už som si dal aj kávu a ginko. Plánujem potiahnuť tak do 2:00. Už mal prebiehať v systéme zápis do letného semestra, ale nejak neprebieha. Neviem, či je to len chyba v mojom účte, alebo či došlo k nejakému sklzu zo strany kompetentných.  Neviem  Som samé ucho

Jedenie teraz obmedzujem relatívne úspešne, konkrétne ide o odmietanie všetkých maškŕt v kancelárii. Od pondelka som nezjedol neplánovane ani jednu maškrtu. Len cez inventúrnu noc som si doprial trošku čokolády a chipsov, pretože to sme si so šéfkou tak naplánovali. Zírám

Ďakujem Vám vrúcne za vypočutie, priatelia. Prajem Vám všetko dobré, držím všetkým palce. Dojatie 2 giving a hug

Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 82 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 82 z 88 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore