Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 66 z 88 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 77 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Co robite???

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ut 27 december 2016 - 16:48

Coste sa prepadli pod zem,co nikdo nenapise dnes,co takeho robite....
Crying or Very sad Crying or Very sad
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ut 27 december 2016 - 17:34

Ahojte vsetci, dnes som mal aktivny den a uz od 4tej som na nohach. Vystrojil som brata do prace a potom si daval audio bibliu do mp3-ky. O 8smej cca sme sli do ZA a brali sme aj krstnu. Prisli sme nieco po 12tej domov popri tom som vypil rano jednu kavu doobeda velky energy drink a poobede dalsiu kavu. Bol som aj na chalupe zaniest rebrik nech zbytocne nezavadzia u nas v garazi pretoze je nepotrebny. Poobede som si kupil jedno pivo a vypil ho az ted. Bol som u znameho s bikom na servis a naspat domov som si to odbehol a bezalo sa mi supis napriek miernemu snezeniu. Teraz cakam na bratranca lebo som mu pozical auto...som rad za dnesny den pretoze bol nabity vselicim a psychicky som sa citil dobre.
Jardo tak idem si dat pohar piva na tvoje narodky, vsetko dobre vsetkym a tebe obzvlast.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty nech uz je zjtra

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ut 27 december 2016 - 20:18

CHINAMAN dakujem bro!

Uz sa mi aj drieme pojdem spat lebo sa nemozem dockat zajtrajska,dnes som sa mal dobre.



Pozdravujem vas vsetkich,drzte sa a pekny vecer ahojte Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 27 december 2016 - 21:04

Ahojte prispievajúci aj čítajúci!
Tentoraz by som chcel napísať len pár slov, niečo som dal aj na tému pod "Dnes ma vcelku teší...". V podstate je to potešujúci deň, tento utorok. Fungoval som v zmysle príprav na návštevu, návštevou samotnou a výpomoci okolo nej. Akosi ma zaskočilo chvenie rúk, teda viac ako zvyčajne. Na začiatku to bolo silnejšie a postupom stretnutia to čiastočne odznievalo. V podstate som sa uvoľnil a aj si návštevu užil.

Zdravotne mierne hlasy, čiastočne vzťahovačnosť, chvenie rúk. Cigariet bolo spotrebovaných viac ako býva zvykom. Ostatné maličkosti.

S pozdravom Tuto

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 C1943fe4597ca6e0fc1408217bf7bba4
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty slavim

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 28 december 2016 - 9:38

Ahojte dobree rano Smile
Tak a je to u sestricky na inekciu som bol DNES NARODKY TAK IDEM SI DAT POLDECACIK,MOZNO DVA Very Happy JUJ SA TESIM
tak NA VAS PRIATELIA! Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 28 december 2016 - 17:12

Ahoj Jaro!
Gratulujem k narodeninám a nielen k nim Ti prajem len to najlepšie. Drž sa!
Všetko najlepšie!

.....................

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Táto streda sa dá napísať, že nebola významne iná ako ostatné stredy. Spestrila ju návšteva, na ktorej som bol aj s našimi. Zároveň sa pozrela aj záhrada, kde je to OK. Trochu ma mrzí, že ma nespoznal kocúr Sumbul II., len Sumbul III. sa o mňa otieral a bol asi aj rád pohladeniu. Dá sa napísať, že mi bolo dnes fajn. Ešte stojí za zmienku vstávanie, ktoré nebolo v súlade s primeraným zobudením, čím som si vlastne aj urobil nie príliš plus do zaspávania v tejto noci.

Zdravotne zatiaľ až prekvapivo dobre. Mierne som pocítil len vzťahovačnosť, keď som bol na prechádzke a silnejšiu únavu po zobudení na lieky, čo som riešil práve ďalším spaním. Tabakizmus bez zmeny. Ostatné sú len zvládnuteľné "prkotiny".

Kamaráti, prajem vám príjemný zbytok dňa a pevné zdravie nielen teda duševné. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 28 december 2016 - 19:50

Ahoj Tuto:Dakujem ti velmi pekne Wink ,drz sa aj ty.

Som nasraty kupil som si tento mesiac xbox 360 a vobec to nehram dal som zato 180e aj s hrou nhl 16 chvilu som si zahral a nevracam sa k tomu Sad o mesiac to pojdem prdat za 65e ak ma niekdo zaujem napiste.

Kedisi som sa venoval parkouru tak chcem na jar stim zacat aspon sa budem niecomu venovat a budem dlchsie vonku.Tak sa tesim dufam ze mi to choroba neprekazi Crying or Very sad

V laske nemam stastie a akosi ani nechcem vstach Sad ,zostanem sam,ta moja prava je asi v Nebi

Za tridni to priatelia mamme konec roka 2016 dufam ze NAM NOVY ROK 2017PF prinesie hodne dobreho najme zdravia,pokoja.....lasky...a toho dobreho co by sme chcely

Prajem vam krasny vecer a dobru noc foraci Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN St 28 december 2016 - 21:43

Ahojte vsetci, mam sa celkom dobre. Som spokojny a rad ze som na navstevach nebol stredobodom pozornosti ale skor pocuvajuci. Trocha ma mrzi ze sa ma rodina nepyta ako sa mam...ani sa mi nechce pisat co som robil dnes, prepacte no vykecal som sa na zelle len dodam ze som bol na drevo v chalupe. Co ma mrzi a stve je nevenovanie sa psikovi ktoreho mam vyse 5rokov a nevencim prechadzkami ale aspom ze ma vybeh doma pri koterci hoci je na retazi resp. lane uviazany. Co som si vsimol je ze sused kazdu noc pusti stredoaziata a do rana beha kade tade. Dnes rano ked som siel z copky pobehoval po ulici. Davnejsie na mna vybehol jeho pes a odvtedy sa ho nebojim pretoze som siel proti nemu. Ja si nemozem dovolit pustit na ulicu alebo dvor svojho psa lebo je to tzv bojove plemeno a nedaj boh nieco zakusnut....)) trocha som odbocil od temy. V piatok sa chystam na turu tak mozno z toho mam stresy alebo nie? Ideme na strazov a ja nemam poriadnu obuv ako sa mi dnes pochvalil.niekto ze ma za niekolko stovak e topanky, phu no ja budem rad ak bude do -10 stupnov. Zajtra si mati zmyslela ist do ZA na vypredaje po obchodoch no a ak sa prida krsna tak sa budeme vlacit po butikoch no vobec sa mi nechce ludkovia. Prajem pekny zvysok vecera.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll St 28 december 2016 - 21:51

Ahojte Wink

Jaro - Prajem všetko najlepšie Všetko najlepšie! Všetko najlepšie! 3 Všetko najlepšie! 2

Tuto - dufam, že zdravotne dobre....veru spanok je velmi dolezity... it is perfect

Mám sa dobre....v podstate nič nove....a tak..

Pekny večer prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 29 december 2016 - 8:21

Dobre rano ako ste sa vyspali? ja dobre:sleep:

Ahoj Mischelll-Dakuejm ti moc za pranie Wink to je dobre ze sa mas dobre prajem ti aby si sa stale mala dobre Wink




Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Št 29 december 2016 - 9:33

Ahojte,
Jaro, vsetko najlepsie prajem (a ako vzdy zelam: Nech dlho zijes!). Ten parkour ma zaujal, tiez by som sa do toho rada dala, odkedy sledujem videa ceskeho traceura Taryho Povoroznyka, tak ma to laka. Horsie je, ze nemam vydrz Rolling Eyes Obdivujem parkouristov Smile

Nuz. Co mam nove? Vcera zachvat, bo ma stale skrie, co mi psychologicka povedala, tak mi to nerobi psych. prave najlepsie. Inak sa opat zabavam, lebo ma jeden jeden navstevnik blogu snad bali alebo co, FB ucet si, ako sa zda, zalozil iba kvoli mne (a ze akaaa pocta Very Happy ) a chce sa stretnut. Sex este nespominal, nastastie to nebude pripad ako predtym, ktory si chcel dat rande iba kvoli tomu. Uz som ho zablokovala, opruza Very Happy Tento druhy je zvlastny, ale pise sa s nim v pohode. Bavi ma to.
Po psych. stranke teda ako na hojdacke, ale vdaka blogu sa da, aspon nerobim blbosti - na ktore by som inak mala chut, nuz ale... Co narobim.
Po fyz. stranke podobne. Glykemie vyssie, spominany zachvat, veeecne som prechladnuta a zle spavam. Ak sa mi i podari nezaspat neskoro, tak sa minimalne raz zobudim a dlho trva, kym zas zaspim. Aaah very sad3
Puzdra este nemam hotove, akurat sa mi podarilo poskriabat pistol, ked som ju pchala do rozrobenych, ale co, nemam byt blba Smile Po Novom roku by som sa rada sla zas pocvakat profesionalne, ale januar bude hekticky, tak az neskor. Tesiiim!
A tak teda, majte sa, drzte sa flower
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 66 Empty Parkour

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 29 december 2016 - 11:05

Ahoj Meresceger-O od teba pranie dlheho zivota si vazim dakujem ti za zelanie.Parkour je parada viesco mala by si sa do toho dat,vydrz nadobudnes casom,ja si uz pri venceni psa obzeram co by som skocil ci kde ako dal parkour,potom ked stim zacnem spravim dake videa a dam to sem nech sa kuknes a zacnes ties stim Wink si fajn baba pacis sa mi ze taketo veci obdivujes Wink
Prajem ti vela chuti do zivotu a nech sa ti dari vo vsetkom co zacnes,drz sa mere... Wink


Le Parkour it is perfect
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 66 z 88 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 77 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore