Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 65 z 84 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Po 11 október 2010 - 22:47

mhm, ja som si kupila nezabudku, pripla som si ju na bundu a niekde stratila Rolling Eyes este nez kym som prisla domov. takze zajtra idem asi do mesta po dalsiu Very Happy
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Po 11 október 2010 - 23:51

Lapaj, nove antipsychotika zacinaju ucinne fungovat po par tyzdnoch, 4 dni, no, prechodne obdobie, tyzden dva vydrz.
Kedze si byvam v malom mestecku, nezabudok tu akosi niet, to by som musel ist sem, kusok do Trnavy, tam by ma iste na kazdom kroku v okoli zeleznicnej stanice zastavovali. Nezabudku povedzme ok, ale pride mi jemne povedane scestne, posielat sms na nejaku podporu nadacie dusevne chorych ci co, ked sam som takym pacientom. Rolling Eyes
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Po 11 október 2010 - 23:59

ved prispievas sam na seba, co je na tom scestne Very Happy kto ti nieco da ked nie ty sam? laughing
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Ut 12 október 2010 - 1:24

no co uz so mnou, mozem za to, ze som byk, materialista? Very Happy
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Ut 12 október 2010 - 1:28

ja som panna, tie su co? laughing
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Ut 12 október 2010 - 1:36

noze mrkni sem: http://www.zverokruh.sk/znamenie-panna/
ta stranka je velmi zaujimava, predovsetkym osobny horoskop, na zaklade zadaneho datumu narodenia, hodiny, miesta atd...mam aj vytlaceny svoj a mozem povedat, ze ma zarazilo, kolko podobnosti s mojim realnym zivotom som tam nasiel...a to neverim na veci typu astrologia, ezoterika etc.
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Ut 12 október 2010 - 2:10

tiez som zopar veci o svojom znameni citala a niektore sa zhoduju ine nie, napr. paci sa mi ze som volakde citala ze panna je najlepsie znamenie laughing ale mala by som byt cistotna a poriadkumilovna, no tak teda nie ze by som sa neumyvala, na to si potrpim aby som nechodila smradlava Very Happy ale poriadkumilovna??? mal by si vidiet (alebo skor, nemal) ten bordel v ktorom sa momentalne nachadzam a nie a nie upratat Rolling Eyes ale to ma dajake priciny v psychike lebo nachadzam analogiu s mojim zivotom very sad3
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Ut 12 október 2010 - 12:08

Ja tiez neposielam SMSky, ani nekupujem nezabudky. Nepamatam sa, ze by pre mna tato nadacia niekedy nieco urobila. Radsej si urobim malu radost sama a za tie peniaze si nieco kupim, alebo idem do kina a podobne.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto Ut 12 október 2010 - 15:56

Ja podobne ako filipka. Sám sebe budem dávať peniaze? To sa rovno sám postavím na námestie a budem žobrať. Mne žiadna nadácia nikdy nepomohla, je to len okrádanie ľudí. Polovicu s eur zhltne kasičkár, polovicu so zvyšku fungovanie nadácie a zo zvyšku kúpia retardovaným deťom plyšákov a tie v podstate ani nevedia načo to dostali. To isté je aj s detskou onkológiou. Nadácia funguje, aby pár boháčov bolo ešte bohatších. Možno aj čosi symbolicky urobia, ale nemám pocit, že by v nemocici niekto z nadácie "pomáhal". Takéto akcie sú dobré v tom, že upozornia na spomínaný problém - to je všetko, na viac sa podľa mňa prakticky nezmôžu.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor Ut 12 október 2010 - 16:02

Aj keď táto nadácia pre teba a ani nič pre mňa osobne nepomohla, pomáha však zlepšiť pohľad širokej verejnosti na nás, duševne chorých pacientov. Tlačia brožúrky, prevádzkujú internetovú stránku, lepia plagáty, uverejňujú upútavky v elektronických médiách...
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Ut 12 október 2010 - 16:09

A co mame z tej tzv."osvety"? Co mam z tych brozurok a televiznych spotov? Zatial som nepostrehla v spolocnosti absolutny ziadny posun k lepsiemu. Podla mna je cela ta pseudocinnost uplne zbytocna. Zopar ludi dostalo v tej nadacii dobre miesto a ja im mam prispievat na plat? Sorry, to teda nie. Ved aj tak tie smsky posielaju a nezabudky si kupuju vylucne pacienti a ich blizki, ktorych sa to osobne dotyka. Bezny clovek bez psychickych problemov sa na to zvysoka vykasle.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto Ut 12 október 2010 - 20:09

Igor napísal:pomáha však zlepšiť pohľad širokej verejnosti na nás
Takú pomoc nech si schovajú rovno vieš kam. Pár nadšencov ako napr. Matej urobí 3X viac ako oni s tou svojou reklamou. Bol by som ochotný akceptovať tlak na tvorcov legislatívy, aby zakazovala médiám uverejňovanie zdravotného stavu v súvislosti so zločinnosťou. Zo správ mám niekedy dojem, že pomaly každý vrah, násilník prirodzene zapadá do kategórie duševne chorý alebo má minimálne takéto sklony. Média sa na tom fetišisticky odbavujú a pseudoanaha akýchsi zištných nadácii je aj tak na bode mrazu.
Nadácie sú na to, aby si mocní a bohatí zaradili do pracovného procesu svojich neschopných príbuzných. A tak v predstavenstve sedí, s vynikajúcim platom, synovec ministra, bratranec poslanca, bývalý tajomník... Reálny záujem o tých ktorých sa má nadácia týkať nie je ani druhoradý. Na prvom mieste je plat riaditeľa a členov predstavenstva.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 65 z 84 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore