Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 64 z 84 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 74 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto Pi 8 október 2010 - 12:40

Čo baby. Akosi ste sa tu rozkokošili. Zdá sa, že oheň v tele nevyhasol. Takého chápavého psychológa by ste doma chceli? Čo už, veď sme ľudia. Užívať si - to je náš údel.

Bol dnes u odbornej, tak mi poradila čosi na spánok, ale chyba lávky. To všetko viem aj bez nej, ale sám seba jednoducho nepopriem.

PS: Slnečnica ty to máš ako žena ľahšie s chlapom psychológom. Muža ľahšie zláka žena ako opačne. Všetko je možné.

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Love_425
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Pi 8 október 2010 - 22:55

Tuto napísal:Muža ľahšie zláka žena ako opačne.
to je mozne.. ale ja takuto schopnost nemam Sad aspon teda, doteraz nikto s kym som si bola ako-tak blizka, nebol normalny. v podstate mozem povedat, ze ak je nejaky uchylak v mojom okoli, nech by bol akokolvek daleko, najde si ma Rolling Eyes ti normalni maju skor tendenciu zdrhnut. (ale ked sme uz pri tych psychologoch, kolkych poznam, ani jeden nie je normalny takze mozno mam aj sancu angel )
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica So 9 október 2010 - 1:17

super, dala som si lieky, po-ma-lic-ky by aj mohol prist spanok, idem vyvencit bestie a dam si vonku cigu... v noci je tak pokojne... a hadam pojdem aj spat, zajtra kopa roboty v nedelu tiez ale chcem ist vooon take pekne pocasie, psiska neboli poriadne vybehane uz sto rokov To the wall
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor So 9 október 2010 - 12:30

Slnečnica, skús psychologičky. ( alebo aj tie si myslela, že nie sú normálne ? )
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto So 9 október 2010 - 13:31

slnecnica napísal: idem vyvencit bestie a dam si vonku cigu... v noci je tak pokojne...

Ahoj Slnečnica, ty si vcelku "pohoďáčka" o jednej na prechádzku so psom pritom si bafkáš cigu, vcelku to evokuje uvoľnenosť a pohodovosť.

Aj ja si rád zapálim a je to sakra príjemné vsakovať do seba dym a vypúšťať obláčiky len tak pre radosť. U mňa toto radovanie síce prerástlo v tabakizmus, ale aj tak potešenie s fajčenia tabaku je veľké. Zapáliť si, to je skôr životný štýl ako neresť. Spoločnosť však tejto neresti nepraje. Vytvára sa klíma, že fajčenie je niečo negatívne, odsúdenia hodné. Samozrejme najviac vykrikujú tí, ktorí ani nevedia o čom fajčenie je. Dočerta s nimi!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Deep-breath
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica So 9 október 2010 - 23:56

no co ja viem ci pohodacka, na niektorych ludi tak posobim, dokonca hovoria ze som flegmatik, ze mi je vsetko jedno... no ano, ked som uz v koncoch tak je mi fakt vsetko jedno ale to nie je flegmatizmus ale rezignacia. ale v noci sa prechadzam rada po vonku...to hej, nikto vacsinou vonku nie je... este ked svieti mesiac, to mam rada. urcite radsej ako ked lezim doma a nemozem zaspat a mesiac mi svieti do ksichtu. no a to fajcenie, uz som si hovorila vela krat ze treba prestat, mala som pred spanim uzkostne myslienky ze si uzeniem rakovinu, ze co ked uz nejaku mam a tak.. ale preslo ma to Very Happy ale zas tak vela nefajcim, nemam na to peniaze, niekedy som fajcila fakt ze dost. ked sa ma doktorka v nemocnici pytala kolko fajcim, povedala som ze niekedy nic, niekedy krabicku denne..podla situacie. v nemocnici samozrejme sa tie cigarety rychlo minali, este ze mi mal kto priniest...
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto Ne 10 október 2010 - 1:10

Ach, slnečnica. Možno práve teraz by som sa rád s Tebou prešiel, aj s tým havkáčom po korze. Hviezdy žiaria, ľahko rozoznať jednotlivé súhvezdia. Teraz práve však verím v iný môj údel. Kvietky spia a ja podľa ich vzoru sa ukladám na spánok. Pomocnú ruku mi podal jeden maličký, biely, okrúhly liek. Musím teraz ísť spať, a neprehováraj ma, že nie. Už sa mi von skutočne nechce. Vychutnaj si žiaru hviezd sama a nech Ti je Tvoj nemý spoločník príjemný. z a s p aaaa v Sleep

... ....z posledných síl... obrázok len pre Teba


Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Doorway_stars
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Po 11 október 2010 - 16:22

ahojte. ja sa mam zle. je mi smutno a pocitujem bezvychodiskovost. uzival som leponex so zeldoxom, ale z dovodu velkej unavy rano a potom aj cez den a kvoli neschopnosti citat, som snival o invege, ako o velkej spasitelke. a teraz ked ju mam, uzivam ju 4-ty den a je to presne to iste , co so zeldoxom. unava a neschopnost citat. a nenapada ma nic co by som mohol podniknut. sad and unhappy
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Po 11 október 2010 - 17:43

tuto, pekny obrazok, dakujem Smile

lapaj.. a teraz mas invegu s leponexom, ci samotnu? joj tie lieky Sad ale neschopnost citat, ved si pisal ze si zacal dost vela citat, aj von ze chodis na lavicku si citat, tak ako? prestalo sa ti darit citat zrazu, ci?
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Po 11 október 2010 - 19:04

ahoj, slnecnica. mne sa stale menia lieky, takze sa menia aj moje schopnosti citat. schopnost citat povazujem za to najdolezitejsie este v ratane vtieravych myslienok. uzivam invegu+leponex. este to nejdem vzdavat, na to bude dost casu neskor. dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Po 11 október 2010 - 20:32

aha, a pri ktorych liekoch si citat vedel? myslis ze to zo zeldoxu si bol taky unaveny?
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Po 11 október 2010 - 22:12

Ahojte kamaráti, dnes máme všetci "sviatok". Prebieha totiť kampaň na liečbu duševných porúch, aké máme my. Nezabudnite si "kúpiť" aspoň jednu nezábudku, ja som kúpil jednu a aj poslal sms na 833. Majte sa krásne, Robo. flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 64 z 84 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 74 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore