Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 74 z 86 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 80 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Ut 12 apríl 2016 - 21:27

Čavte všetci
dnes som mal voľno a tak som si dlhšie pospal až do obeda, natrel som búdu psovi (už len lakom a hotovo), bol som zaviesť bike do servisu, kúpil som si nové vložky do 5 ročných topánok ktoré prekvapivo držia a nosím ich denne okrem práce kade tade. Inak som deň nemal dopredu naplánovaný, aspom že nepršalo. Vidím na fóre nových členov, ktorých VÍTAM a teším sa aj na ich ďalšie príspevky. Zajtra idem do práce a budem rád ak stihnem poštu (odskočím si skôr z práce možno). Držte sa všetci!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 12 apríl 2016 - 22:01

Ahojte,
dnešok bol prekvapivo fajn deň. Vstal som v primeranej dobe, hoci som v noci som toho veľa nenaspal. Zobudeniu o ôsmej hodine som úplne spokojný, navyše som si po obede na chvíľu zdriemol. Zobudil ma telefonát od kamaráta, či by som s ním išiel na chalupu. Tam som mu mierne vypomohol a celkovo bolo OK. Som rád, že som stihol časť správ a samozrejme klasiku seriál ZOO, pri ktorom momentálne "čučím".

Myslievam na fórum v zmysle ľudí, čo sem chodia a aj prispievajú, prípadne len čítajú. Vlastne, odkedy nemám prácu, som tu "varený-pečený" denne. Dúfam, že vás ešte neomrzeli moje výlevy najmä v téme spánku. Ja sa teším každému príspevku, hoci by som naň priamo nereagoval.

Ako sa máte? Ste spokojný s dneškom? Postretlo vás niečo zaujímavé, alebo naopak monotónnosť dní?

S priateľským pozdravom a želaním pevného zdravia Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 12 apríl 2016 - 23:38

Ahojte priatelia...

-ospravedlňujem sa za posledné zello a vlastne myslím ešte aj vo štvrtok, kedy som vypadávala ,,vdaka,, inet signálu a potom návšteva a veľa vecí..dosť ma hnevalo, že sa toho nakopilo a nemala som kúska času na veci pre mňa naozaj dôležité ako je i forum a zello.Posledné dni boli pre mňa veľmi náročné. Prehnala som to, najmňa s učením a prosím pekne, chodievala som spať o pol 4 ráno po dobu asi 6 dní, s tým, že som vstávala o 7:30, takže 6 dní po 4 hodiny spánku. Veľa učenia, veľa písania, veľa uvažovania a včera ,,rachla,,bomba. Totiž šla som spať omnoho skôr ako tie posledné dni, cca o 22:00 a ja neviem kedy, ako, načo-začo- spánková paralýza spojená s halucináciami,aké som naposledy mala pred 5 rokmi. Totálny šok a mala som pocit, že to trvá celý deň a najhoršie že istý moment som mala pocit že sa to deje skutočne. Nechcem robiť týmto príspevkom niekomu desivé sny ale vlastne celé to bolo o tom, že sa ,,to,, odohrávalo v našom dome a okolo mňa behalo asi 10 detí a každé v určitom momente predo mnou spáchalo samovraždu obesením a potom okolo mňa lietali ľudské jemne povedané vnútorné orgány a iné činitele, ktoré ani nedefinujem a zobudila som sa na to ako ma jedno z detí prebodlo. Dokonca ma po prebratí ešte bolel hrudník v mieste toho akože bodnutia, a vážne, nikdy som nebola predtým taká vystrašená, môžem to bez hanby prirovnať k peklu. Celý dnešný deň som sa snažila utriasť to v sebe, cítim väčší utlm, bez výraznejších zmien. Žiadne psycho stavy nie sú,ale obávam sa čo bude v noci. Viem, že to nie je spôsobené neužívaním liekov, lebo tie neužívam už mesiace a nič takéto ,,veľké,,sa za ten čas neudialo, čo by sa prejavilo keby sa malo...toto celé som si zapríčinila tým,ako som sa hlúpo preťažovala a hrala sa na koňa čo unesie náklad neviem akých rozmerov.Zabudla som, že hoc lieky neužívam, stále som F-ko a musím dbať hlavne na spánok a odpočinok.Tak čo, príučka za mnou a že bola teda poučná, to vám poviem. Verím, že sa mi to už nestane.Takže teraz letím pod paplon, dobehnem nejako zameškané a budem čakať nápravu. Deti zajtra manžel berie do jaslí od skorého rána a mienim  byť väčšinou len v posteli,príp.na gauči s počúvaním hudby...inak nové ani nič myslím, ešte riešime tie veci s malou a jej zdravím, tak to tiež miesi kašičku problémov...verím ale v lepšie zajtrajšky, čo mi dosť pomáha...myslím na Vás, držte sa a hlavne oddychujte, aby ste nedopadli ako ten odstrašujúci príklad čo napísal tento príspevok:) Zatím pa,Helča! Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 13 apríl 2016 - 12:46

Ako sa mam dnes?no docela to nejak ide,len som akysi hotovi aj chcem ist von aj nie taha ma to von len kam zase sam pojdem,kedze som uplne akosi bez priatelov jedine prechadzka do prirody na bilnky alebo len tak,ten moj zivot sa mi nepaci,takto to uz je 7rokov urcite samota nuda ale stale hladam nieco co ma v comsi utvrdi a nakopne.Dnes som si aspon upratal izbu co sa uz patrilo,najlepsie keby sa stal v mojom zivote zazarak alebo nieco dobre co by bolo naozaj dobre pre mna osobne.tesim sa ze ked bude uz leto tak budem chodit k vode sa kupat ale to hovorim len teraz jak by mi bolo s tepla zle tak sa nedostanem nikam mozno zrana a vecer ist domov hh inak je to na figu je to smutne coo kedy bude dobre??najviac ma stve ze som mlady keby mam 60rokov je mi to fuk uz by som dozil ale mam len 28 vsetko zle v mojom zivote sa zacalo od 18 rokov Sad


Drzim vam palce vsetkim vo vsetkom nech vam vide a mischelll aj tebe to raz vide vo vstahu.


Majte sa dobre a peknu celu jar vam prajem asi uz pojdem von ahojte Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Anita1006 St 13 apríl 2016 - 13:03

Ahojte!

K Tebe SCHIZOMARS asi tolko by som dodala, ze vobec neposobis ako introvert. Pravidelne chodis medzi ludi a podla toho, ako si pomahal pri zorganizovani narodenin, si aj dost akrivny v spolocnosti. Urcite Ta ma rada kopa ludi. Len tak dalej.

Ja som mala minuly tyzden hypomaniu, bola som aktivna a vyrecna, spavala som 5 hodin a telo pernamentne bolo unavene. Uz ked som si povedala, ze co je moc, to je moc, tak som to stopla kvetiapinom, co inak berem len na noc, ale cez den som si supla 100 mg. Potom to bolo uz v norme. Aj spanok sa upravil.
V nedelu som bola dost vystresovana a potom som prechadzala do depresie. Trochu som si jej uzila, lebo nemala som doma Rivotril. Ale uz aj to je OK.
Teraz som v pohode. Aj doma aktivna, ale nie je to hypomanicke, len normalne.
Vcera som bola u psychiatra. Mam noveho. Staru dali prec. Bola to primarka nasho psychiatrickeho oddelenia. Nemala som ju v laske. Tento novy sa mi celkom pozdava.
Robotu si nadalej hladam, ale uz na viac ako 6 hodin nic neberem. Nechcem sa zas zosypat. Uz som si pripustila, ze robota na plny uvazok je pre mna absolutne nevhodna.
Najneskor na buduci rok si chcem spravit vodicaka, uz len kvoli tomu, ze by som sa vedela lepsie uplatnit na pracovnom trhu. Od nas do mesta su katastrofalne spoje. Hlavne vecer a o vikendoch uz ani nehovorim.

Krasny slnecny den Vam prajem!

Ja sa uz opalujem.
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej St 13 apríl 2016 - 19:17

Ahojte. sunny

Tuto, určite ma neomrzeli Tvoje príspevky, ani tu, ani v Spánku, ani inde. Práveže sa strašne viem akosi spontánne tešiť, keď vidím na indexe, že Tuto niečo nové napísal. Veľmi mám rád Tvoje témy, Tvoj spôsob vyjadrovania a tiež mi celý prídeš so svojím životom zaujímavý. A to nepíšem, aby som bol vlezlý, ale naozaj mi to tak príde, rozhodne si veľké plus pre fórum. Smile Tak ako som si prečítal Tutove príspevky, prečítal som úspešne aj všetkých Vás ostatných, priatelia, aj Jara, aj Schizomarsa, aj Candyho, aj Helenku, aj Meret, aj Anitu, aj Lístie, aj Mischelll, aj ester, aj Dianku, aj reginu, a tak ďalej, proste je Vás toľko, ktorí ste tu aktívni, že Vás ani neviem vymenovať. Všetci ste super a máte zaujímavé životy, nech sa Vám zdajú akokoľvek obyčajné. Všetci píšete svoj životný príbeh, s ktorého časťou sa zverujete aj tu na fóre, čím umožňujete nahliadnuť do Vašich pochodov. Určite tu každý z Vás má svoje pevné miesto. Mám Vás rád a držím Vám strašne palce. Smile

***

Mám sa v tieto dni všelijako. Sú aj poklesy, depresívne výkyvy, smútky, podráždenosť, tiež akási zamyslenosť, proste akoby som všetko bral príliš vážne a všeličo sa ma dotklo, a rozmýšľam stále nad takými "filozofickými" otázkami "o nesmrteľnosti chrústov", nad ktorými sa asi bežní ľudia ani nezamýšľajú. Psychicky ma takáto "zamyslenosť" zaťažuje. Akoby mi v živote dačo chýbalo, akoby som hľadal stále seba, alebo nejaký strašne extra hlboký zmysel života. Veľa tematizujem svoj život, seba samého, svoje smerovanie, svoju minulosť a budúcnosť. Celé to nie je príjemné, skôr naopak, vytvára to pôdu pre pocity nepokoja, nervozity, tenzie.

Ďalej mávam pravidelne silné návaly spavosti, proste náhle ma prepadne silná potreba zaspať. Ľahnem a zaspím vtedy priemerne do 2 minút. Kofeínu si dávam už okolo 400 až 500 mg denne, napriek tomu spavosť prichádza a drží sa ma. Neviem, či to robia lieky, lebo večer si nedávam už žiadne, a práve večer okolo 20:00 prichádza prvá vlna silnej spavosti. Asi to nebude teda následok liekov. Možno je to následok prudkého poklesu hladiny kofeínu v krvi, ktorý okolo 20:00 začína už vyprchávať. Obvykle reagujem tým, že si dám ďalších 100 mg kofeínu o tej 20:00. Ale o 23:00 som už mŕtvy, skrátka nevydržím a spavosť ma dostane aj tak.

Ďalší môj problém je prokrastinácia. Ale to je môj dlhodobý problém, takže s tým si musím už nejako poradiť sám. Nikto za mňa tie seminárky nenapíše. Hovorím si "ja som zodpovedný, ja som zodpovedný, to odo mňa závisí, čo bude a čo nebude urobené, nie od externých okolností." Stále si to vsugerúvam, zatiaľ to extra nepomáha. Ale tak v danom čase robím, čo sa dá. Aspoň dúfam. bom

V práci ok, nič nové. Trochu ubudlo roboty, občas býva aj nudná chvíľka. Vratiek je menej, aj tovaru. A aj zákazníkov a tržieb. I love you V škole - v sobotu máme textový seminár, ešte som tie texty neprečítal. Skúšku, na ktorú som predčasom nešiel, mám na konci apríla. So školou je to teraz všeobecne zhoršené...

Momentálne dnes sa mám akurát pomerne dobre. Trochu som sa opekal v solárku a to mi prospelo na náladu. Smile Teď popíjam kofolu a pomaly sa chystám robiť dačo školské. Snáď sa pochlapím a budem si schopný rozkázať. Počasie je tu nad mestom pekné, teplé, slnečné. Tak sa vytešujem, je to fajn, lebo aj flush a úzkosti sú na ulici len malé, nebedačia moje psychično. Smile

Ďakujem Vám za prečítanie môjho opäť raz dlhočízneho príspevku. Držme sa, priatelia! Smile Všetko dobré všetkým, nech také isté jarné slniečko, aké svieti vonku, rozžiari celé Vaše srdcia i duševno. Vybavené

S úctou
Matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN St 13 apríl 2016 - 21:20

AHojte bojovníci,
dnes mám po šichte a celkom fajn, musím a chcem sa nezaoberať prácou pretože to ide do stratena-medziľudské vzťahy sa mi vidia falošné tak z polovice kolegov, možno som paranoik ale aj realista )). Teším sa na zajtrajšok, mám voľno a idem s mamkou do okresného mesta autom a vyberiem si bajk zo servisu a iné maličkosti... bude to moja "prvá jazda" v tomto roku. Čítam vás všetkých a máte môj obdiv aj úctu. Držte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Št 14 apríl 2016 - 7:57

Anita, je super, ze si stav vies takto ukorigovat drobnou upravou lieku. mnohym ludom sa prave hypomania zda super, ale vacsinou vyusti do plnej manie, takze je dobre, ze si to vcas zastavila, napriek aktivite a dobremu pocitu, ktore Ti to prinasalo.

Matej, ja si myslim, ze prave take mnozstvo kofeinu Ti skodi a paradoxne sposobuje unavu. uz som Ti pisal, ze ked sa vypije vela kofeinu naraz alebo v kratkom casovom useku, si sice viac culy, ale po kratkom case pride este vacsi utlm. moc si nemyslim, ze Ti tu unavu sposobuju lieky, mozno tak maximalne ten orfiril narano. skor to budu tieto kofeinove navyky. ako "zdrave" mnozstvo kofeinu sa uvadza maximalne 300 mg denne. ako som uz pisal, velke mnozstvo kofeinu zhorsuje uzkosti a podla mna Ti moze zhorsovat aj flush.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 14 apríl 2016 - 8:35

Ahojete:Matej aj ja som cital tvoje prispevky aj vas ostatnych ste NAJLEPSI flower it is perfect MY FRENDS
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Št 14 apríl 2016 - 20:55

Čauko,
u mňa vlastne nič nové. Akurát som sa rozhodla trochu pozdvihnúť sebarozvoj a vyčlenila som si sobotu čisto na čítanie, písanie. Čítam málo a to ma dosť... Evil or Very Mad No a ak budem písať tempom, akým idem teraz, tak zo mňa bude spisovateľka nanajvýš v desiatom ďalšom živote affraid Dosť spím, stále je to asi tým, že telu furt chýbajú živiny. A bolí ma zub, bojím sa, že mám kaz, už tretíííí Crying or Very sad Sakra aj s tým.
Po psychickej stránke inak všelijako. Skôr nič moc. Fňuk.
Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Pi 15 apríl 2016 - 16:31

Ahojte všetci ako sa mate?-nikdo dnes nepise...Ja celkom dobre,bol som aj vonku na dlchšej trate ci prechacke a tak,dnes bolo unas pekne no uz je zamracene co mi ties vyhovuje,tolko ja dnes Tak nech sa mate všetci dobre a nech sa vam dari ahojte s pozdravom Jarqoslav
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Pi 15 apríl 2016 - 17:22

Ahojte Wink

Tak zase sa hlasim...mám sa tak nemastno/neslano...proste ani neviem....v noci som nemohla zaspat...dlho dlho..ale neskor som nejako zaspala....ako nemyslim, ze je to nejaky velky problem....skor problém je to ze ma dokazala vykolajiť uplna blbost....teda ako urcite sa ostatným bude zdať ze je to blbost aj si to myslim.....ale ja a rozhodovanie sa ....proste ja sa viem rozhodnut a aj rychlo....ale pri rozhodovaní vzdy zvazujem všetky moznosti....ale rozhodovat sa viem..ibaze tie nasledky potom neviem uniest....teda teraz najnovšie som mala niečo zorganizovať, zariadiť....proste potrebujem to vybaviť v pondelok sa chystam....a mam z toho nervy...uz teraz....teda uz od vcera kedy som sa rozhodla...ja a organizovanie to nie je moc dobre...proste aby sa na nieco nezabudlo...aby vsetko klaplo...aby ja neviem....velmi to prežívam, snažím sa....no proste tak...

A čo sa počasia týka u nás hrozne fúka no je chladno....ani to mi nejako nepridava na nalade....aj ked som viac krat bola vonku pri psovi...ako nemozem povedat ze sa mam nejako velmi zle...ale ani velmi dobre....taky priemer....v celku dobre...

Pekný deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 74 z 86 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 80 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore