Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 63 z 86 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 74 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ut 22 marec 2016 - 11:54

Ďakujem vám, že aj vďaka vám stále žijem a ni som v liečebni. Majte sa! Držte sa!

S láskou
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  diana.kucerova Ut 22 marec 2016 - 15:52

Anito,
neni to, ze by choroba delala barieru, to my sami si tu barieru vytvarime. Necim jsme prosli, takze na zaklade toho se muze zmenit nase uvazovani, a tim pak vnimani. Ze odpadaji pratele, to je prirozeny proces, takze se z toho neskladej, prijdou jini, pokud jsi otevrena chodit mezi nove lidi a pak nektere prijmout.
Diky zkusenosti s psychiatrickym onemocnenim a otevrenosti teto zkusenosti vyuzit chodim na ruzna setkani. Zde prave potkavam nove lidi a ziskavam nove informace, ktere me posouvaji dal v zivote.
Ale ne kazdy takovy je. Pokud si nekdo bude svoji chorobu "hyckat", ze on vlastne nic nezmuze, ze ho potkala takova a takova choroba, zakonite na tom bude blbe.
Takze je to na Tve volbe, jakym smerem pujdes.

A pokud jde o manzelku Tveho byvaleho pritele, at si Te jeho manzelka obvinuje jak chce. Je to naprosta blbost, ze Ty za neco muzes. Kazdy si muzeme za to, co si ve svem zivote vytvorime, sami. Pokud si pripustis tento fakt, nemuze Te jen tak neco rozhazet. Priznam se, ze ja se tento postoj ucila nekolik let. Od te doby, co ho chapu, je mi skvele. Kazdy si muze rikat co chce, podstatne je, jak se tim necham ovlivnit nebo to necham plavat.

Diana
diana.kucerova
diana.kucerova
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 29
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 19.03.2016
Vek : 55
Bydlisko Bydlisko : Ivančice, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Teva 300mg retard vecer

http://www.klub-dianak.estranky.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ut 22 marec 2016 - 19:47

Ahojte,
u mňa dnes OK, klasika, akurát keď som v jednom článku písala o sebapoškodzovaní, tak nejak som sa nad tým zamyslela moc a uvažujem nad tým... nad tým, že to spravím, tak. Viem, že by to nebolo správne, okrem toho sa ani nič moc nedeje, ale občas ma to chytí, vynadám potom psychologičke do denníka a ide sa ďalej... Ale štve ma i to, že tú zlosť smerujem na ňu, hoci má na tom podiel, dokopala ma spísať dohodu o neubližovaní si. No už som jej, chudine, toľkokrát vynadala, toľkokrát ju posielala do horúcich pekiel, že ma to mrzí, a to, čo ma mrzí, som kedysi riešila jediným spôsobom... Tak možno... len tak trochu? Na "ochutnávku"? Nechcem do toho padnúť zas, ale možno zažiť zas ten pocit, čo to dávalo, a stačilo by to zase na dlhšiu dobu...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 22 marec 2016 - 20:35

Ahojte,
mám sa celkom znesiteľne, mierne ma trápi úzkosť, teda asi z nespania. Dohromady som si dnes zdriemol cca 3-4 hodiny, čo považujem za dostatočné na to, aby štandardný čas zaspávania bol od desiatej, až jednej v noci s práškami na spanie.

Dnešný deň sa tak "prevliekol", dosť som polihoval, snáď až príliš. Iste som však rád, že som si aj odpočinul, dúfam, že bez následokov. Tiež ma potešilo, že akožepovinnosti som skoro v plnej miere poplnil. Doma bola celkom pohoda, mama tu čosi kuchtí na sviatky, už sa teším, že niečo ochutnám z jej produkcie.

Želám vám pekný zbytok dňa. S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 22 marec 2016 - 22:26

Ahojte priatelia...

Dlho som sa tu asi neozyvala,čo ale neznamená, že na Vás nemyslím.Trošku sa mi toho v živote kopí.Dnes som bola na stacíku,bolo super, ako vždy.Potom mi ale volala detska lekárka,naša Betka ma silnu alergiu na mliečnu bielkovinu a každu chvilu od mala jej na to robia testy a dnes mi lekarka volala ze musim okamzite prist ze Betkine testy su velmi zle.tak som sla a alergia sa takmer strojnasobila, myslim hodnotami v krvi, plus silne zapalove faktory v tele, imunita na bode mrazu:(pritom navonok nejavi znamky choroby. uz ma zacala desit operáciou criev,ale poslala ma s výsledkami ku chirurgovi hodnotil aj sono bruska a VDAKABOHU operacia netreba.ale musíme ist do piestan na specialne vysetrenia co sa vlastne deje.nesmierne to bolí.Teraz už viem že materstvo je desivejšie ako halucinácie:(Tak nejako doma bojujeme s tym vsetkym.K tomu este problem s tym nasim nestastnym byvanim,kvoli tomu domacemu.To je nase prekliatie.Odkedy sme rodina presli sme uz 5 prenajmov,láme ma to.Vzdy to skoncilo tym ze bud najomca potreboval nastahovat surne niekoho z rodiny,alebo odcestovali do zahranicia a byt predali a tento blbec za nas neplatil energie,a to platime najom 450euro mesacne!! Nechcem sa znova stahovat...a nevieme kam.muz dobre zarobi, ale splácame jeden uver plus lieky pre betku a injekcie nas mesacne vychadzaju takmer 90 eur a stale nieco. dôchodok samozrejme stale nemam,lebo raz im chyba taky papier,raz to raz hento, raz uz nezodpovedam nejakému kriteriu. 6 rokov ho mam shvaleny na 75 percent a nepoberam 6 rokov ani cent. Nech sa s nim ,,napapaju,,. Ach jo...tak mam pocit, ze sa na mna nieco vali,ale snazim sa stat na nohách. myslim na vas, drzte sa!!!!
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Ut 22 marec 2016 - 22:31

Ahojte bojovnici
dnes pracovne ale zato dost neprijemne totiz kolega z ktorym som sluzil v nedelu ma prisiel dnes obvinit z  kradeze 3 stoviek eur, myslel som ze ma porazi a mal som velke uzkosti z toho polovicu sichty az som sa napokon upokojil a stale si hovoril ze to si robi srandu ze to je snad skuska zato ze som novy a tak no prislo na striedanie sichiet kde nastupil nestastnik ze peniaze nasiel atd. vela veci mi nesedi a som presvedceny ze to je buda naraficena ako sa patri, proste tak to sa nerobi a budem trvat na vysvetleni. Drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll St 23 marec 2016 - 7:46

Ahojte Wink

APBTCANDY - vzdy si hovorim ked cítam nové prispevky.....ze tvoj bude optimisticky...nieco pekne napises....ale toto ma dorazilo.....ze ta tak obvinili....ved vsetko bolo super...aj test si spravil...aj na pivo si bol s kolegami....ako toto sa mi fakt zdalo ako žart....ale asi nebol.....ako vidim vzdy sa nieco pokazi...asi tak

Xkrchnav - len drzim palce aby si sa z toho dostal co najskor....

Tuto - no vidim ze, viac ludi tu na fore ma problem zo spankom....aj tebe Tuto drzim palce aby si sa dobre vyspal....ja zatial spím ako medved ....v zmysle ze fakt dlho spim....

helena25 - ani neviem co napisat....riešiš take problemi a tolko...co by mna mozno aj polozili....len ze obdivujem....

Meretseger - posielam giving a hug


hmm a ako sa mám ja....tak no v celku dobre.....myslim to vazne...aj ked sestra ma prist dnes v noci domov.....z toho mam aj obavi...aj vsetko...ale zatial (je rano)sa neprejedam.....a prisla som na to ze ked sa neprejedam tak ked som v meste tak bezhlavo nakupujem....takze tak....aj doma cez intenet.....proste jedna zavislost striedu druhu.....ale dnes nie...ako skusim si to nejako uvedomit...aj ked ja praveze s tym nemam problem...si to uvedomit....len mne sa nechcelo alebo nedalo si to uvedomit....no takze tak...


Prajem krasny den community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars St 23 marec 2016 - 10:40

Ahojte vsetci,

Tak citim sa v pohode, akurat do činnosti sa mi nechce zapajat. Mame sice poupratujem nieco, vybavim vsetko v meste, ale nejak moja lenivost pretrvava.
Nebol som von vecer s kamaratmi od soboty. Asi dnes konecne pojdem, lebo sa ma vratit kamarat z Anglicka, lebo tam pracuje...
Dnes by som mal ist aj s kamaratkou na vozicku... Vo stvrtok alebo cez vikend by som mal ist s druhou partiou von. Ta druha partia a ja s nimi organizujeme oslavu pre nasu kamaratku z partie. Oslava by sa mala konat o dva tyzdne...
Do posilovne by som siel, len nemam akosi vela penazi... Je to tazke zit z mojho maleho dochodku, ked aj chcem chodievat vonku vecer....
Som rad, ze stojim na vahe, ze sa mi nemeni vaha stylom, aby som priberal...

A takto vyzera moj den (stereotyp ako svina): https://media.giphy.com/media/3GYmecuz4ncOc/giphy.gif

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav St 23 marec 2016 - 13:19

Priatelia idem na prvú terapiu s Pavlem Nepustilem.... drže mi palce... teším sa ale aj sa trochu bojím z neznámeho... beriem si básničky sebou.

S láskou,
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto St 23 marec 2016 - 16:53

Ahoj Mischelll,
ďakujem za riadky, ktoré si mi v Tvojom príspevku venovala. Myslievam na Teba, že ako sa Ti darí a podobne. Dobre, že sa tak dobre vieš vyspať, pomáha to mozgovým bunkám. Isteže si dávaj pozor aj na tie nákupy. Držím Ti palce, aby si bola čo najviac v pohode.

...............

Ahojte,
čítam, že každý máme to svoje... Čítam vás, častokrát to súvisí aj s bežným životom. Je úžasné ako sa mnohí z vás dokážu pobiť so situáciou a aj vyhrávať...

U mňa nič zvláštne, bol som na záhrade, začína to tam pekne pučať. Mame už dávnejšie vyrazili zo zeme krokusy a snežienky a teraz sú v plnom kvete. o živočíchov som videl, samozrejme mačky, ale ako posol jari sa objavil čmeliak.

Zdravotne vcelku dobre, trochu to zaspávanie a vstávanie, teda nič moc. Akosi viac cítim únavu a pasivitu tým podmienenú. Inak fajn.

Majte sa čo najlepšie. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN St 23 marec 2016 - 19:14

AHojte ľudkovia
dnes som sa vôbec nevyspal, išiel som spať s fúrou myšlienok pre nepríjemnosť v práci... nemohol som zaspať každú pol hodinu som sa budil a pozeral koľko je hodín až kým nebolo pol piatej, vstal som, ledva do seba natlačil raňajky a dal si benzák 0,5mg kvôli vypätiu, proste som bol pripravený že sa pekne vykričím na kolegu za obvinenie. Chvalabohu som po ceste do práce vychladol a vôbec neriešil vec, povedal som si že to nestojí zato a prestal som byť paranoidný, v duchu som si spomínal na pekné chvíle z kolegami v službe a tie zlé ma ani nenapadli. Nakoniec som usúdil že naozaj môže niekto schovať vo svojej peňaženke 300eur a nájsť ich až večer keď ju rozpára nožom )) je to bizarné ale dejú sa aj neuveritelnejšie veci a tak niekoho obviňovať alebo sa hádať o pravde nech je aká chce nemá význam, pretože každý veríme tej svojej pravde...Super deň za mnou, služba do pohody a zajtra voľno. Čítam vaše príspevky a fandím vám ako vy mne možno ešte viac sunny Držte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger St 23 marec 2016 - 21:47

Ahojte,
napokon sa mi podarilo odolať a ostať "čistá". Som rada, hoci nepochybujem, že zo začiatku by mi porezanie trochu pomohlo na odbúranie občasného napätia. Ale potom tie výčitky a všetko naokolo... Rolling Eyes
V tejto chvíli nahrávam na YT ďalší GP, tentoraz TR6, kto chce, nech sa mrkne. Ale ako hovorím, zrejme to zhliadne nanajvýš 5 ľudí, z čoho traja budem ja z rôznych zariadení a jeden z tých zvyšných mi dá obligátny dislike Very Happy
Inak by mi onedlho mala prísť jedna zo štyroch očakávaných objednávok, konkrétne kniha o tom, ako lúštiť hieroglyfy. Vždy som to chcela vedieť jumping
A tak... Majte sa a držte sa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 63 z 86 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 74 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore