Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 41 z 86 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 63 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Pi 12 február 2016 - 14:58

opadané lístie napísal:ahoj, APBTCANDY.

len sa chcem opytat, preco uvazujes nad nemocnicou, ked pises, ze sa mas fajn...

Dobre sa pytas, som zmateny. Ale ako oddych alebo utek by to bodlo no jedine na volne oddelenie. Teraz je pocasie na figu, myslim ze na jar ma to hned prejde uvazovat o nemocnici...
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Pi 12 február 2016 - 15:11

rozumiem, ako to myslis. ja niekedy tiez vidim v nemocnici utocisko, ked je mi doma moc zle, ale ked som v nemocnici, ten pobyt tam je pre mna strasne stresujuci. je to pre mna ale trochu mensie zlo, nez sa trapit doma.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 12 február 2016 - 17:20

Diky, APBTCANDY Smile
Ak dobrovolne na hospitalizaciu, tak urcite len otvorene - raz som sla sama od seba a i tak ma supli na uzavrete - potom som sa zaprisahala, ze takto nikdy viac. Ale odkedy som "objavila" tuto neuropsychiatriu, tak nebude problem. Treba si najst oddelenie, ktore cloveku sadne Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Pi 12 február 2016 - 18:30

Ahojte priatelia.

Dnes vysvitlo, že moje domnienky boli našťastie falošné, takže sa nič nikomu nestalo. Deň napriek tomu ubiehal pomerne nepriaznivo - stále mrzol systém, takže som bol brzdený vo výkone povinností a mňa strašne znervózňuje, keď nefunguje firemný softvér tak, ako má. Napokon ešte došiel na kontrolu jeden manažér, ktorý mi nariadil fúkať valentínske balóny, a ja som odmietol. Tak som bol z tohto incidentu trochu rozhodený. Inakšie veci boli relatívne priaznivé, kolegyne mali dobrú náladu, flush bola minimálna, pery sa zlepšili, úzkostné stavy boli slabé. Cítil som v sebe viacej hnevu dnes, čo mi je teraz ľúto, no sám som bol z týchto svojich emócií zmätený. Teraz ide víkend, tak sa z toho teším. Už mi pribudli aj do školy určité povinnosti, tak by sa zišlo, aby víkend nebol úplne zabitý, aký byť zvykne, ale čosi by som mohol porobiť aj školského. Neviem nateraz odhadnúť, v akom stave bude zajtra moja donúteniaschopnosť. Teším sa celkovo, že som teraz večer menej unavený, a to napriek tomu, že som mal cez deň len dva malé energeťáky (asi spolu 0,5 l). Ani rannú kávu som nemal. Cítim sa pomerne svieži, ale mám akosi zvážnelú náladu, s určitým tlakom smútiť. very sad3 Večer asi strávim v pokoji pri nejakej knihe. Wikipédovanie teraz neplánujem. Takže toľko. Ďakujem Vám za vypočutie. Želám všetkým pekný víkend. Majte sa, pokiaľ možno, dobre, priatelia. Smile

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 12 február 2016 - 21:54

Ahoj opadané lístie a APBTCANDY,
prikláňam sa k názoru opadaného lístia, že keď Ti je fajn, nemocnicu radšej obchádzaj...


.................


Ahoj Meretseger,
som rád, že Ti nemocnica "sadla", a tak silne verím, že Ti aj pomôžu a to o čo najväčší kus.

.............

Ahoj Matej,
Tvoj stav sa dá celkom dobre pochopiť. Utiahol si päť dní v práci, a ešte aj ten manažér... Určite si aspoň trošku odpočiň, aby si bol fit aj na tú školu. Nie je dobré "ťahať" neustále. Síce, ty si už "utiahol" všeličo, ale nepreháňaj to.

.............

Ahojte,
dnes bol taký do pohody deň. V práci bolo celkom dobre, piatok mi pripadá, ako taký deň za odmenu. Ľudia sú taký milší k sebe, lebo už cítia, že sa blíži dvojdňové voľno. Tak bola pohoda. 

Všetkým prajem príjemný víkend. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Pi 12 február 2016 - 22:53

Ahojte priatelia..
Tak ja som mala taký upnáhľaný dnešok...doobeda som sa ,,mordovala,,s deťmi, ich truc je čoraz častejší a intenzívnejší:)takže je čo s nimi robiť...potom som na hodinku niečo bla v meste u lekara...pustila som sa do scenara filmu a ide to zatiaľ fajn...myslela som, že pustím lavínu písania,ale dala som si miernejšie tempo a každý den sa snažím,,vyšperkovať,,...mám v srdci takú radosť z prostredia ktore som pre film vybrala, je to snád to najkrajšie:)teraz ma znova začala bolieť hlava,tak nechám robotu robotou a idem si ľahnúť:)Držte sa,dobrú noc
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Snehulienka So 13 február 2016 - 11:25

Ako sa dnes mám? Tak ako predošlých 17 mesiacov - nič ma nebaví, z ničoho nemám radosť... Celé dni len ležím a pozerám do prázdna... Crying or Very sad
avatar
Snehulienka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 13.02.2016
Bydlisko Bydlisko : severné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.9
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 300 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav So 13 február 2016 - 12:14

Ahoj Snehulienka. Mrzí, ma že máš ťažké obdobie. Možno v našej spoločnosti ti bude aspoň trochu lepšie. Keby si chcela trošku skúsiť zmenu oproti písanému textu a to k hovorenému slovu, pozývam ťa na naše Zello dialógy. Práve dnes si sa trafila do termínu a začíname 18:00. Podrobnosti ako sa pripojiť nájdeš tu:
http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/zello-dialogy

prípadne aj iní členovia ti poradia čo a ako.... drž sa!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Snehulienka So 13 február 2016 - 12:21

Ďakujem xkrchnav!
Som rada že som našla tieto stránky! Ďakujem aj za pozvanie k hovorenému slovu ale zatiaľ to skúsim len takto písomne.
avatar
Snehulienka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 13.02.2016
Bydlisko Bydlisko : severné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.9
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 300 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav So 13 február 2016 - 12:59

Je možnosť aj len počúvať a "nasať" atmosféru a po čase sa pridať aj slovom Smile.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav So 13 február 2016 - 17:40

Ahoj, Len pripomínam, že za 20 minút začína víkendové zello, pridajte sa k nám takto v podvečer Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN So 13 február 2016 - 20:58

Ahojte bojovnici
Dnes sa mam fajn aj ked "od rano do noci" v praci ale nenudil som sa.
Ps: snehulienka viem ako ti je ja som bol taky skoro rok da sa povedat ze este stale som emocne chladny a bavit ma toho moc nebavi. Verim ze sa ti polepsi a prajem ti nech zivot chuti sladko...treba sa castokrat premahat do cinnosti a bude fajn. Cas vylieci...
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 41 z 86 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 63 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore