Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 42 z 86 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 64 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester So 13 február 2016 - 22:50

Ahoj Snehulienka
veľmi ma mrzí čo prežívaš ale verím, že sa to polepší. Všetci sme si týmto prešli a prechádzame... nie je to vždy jednoduché, ale je vždy nádej, že bude lepšie a ono aj bude...
Ja v mojom čase depresie nevládzem vstať z postele a tiež ma nič nebaví. Je to dosť dlhé obdobie a mávam ho pravidelne každý rok, no už sa to snažím nejak prekonať a zobrala som si príklad od Mateja a proste sa zdôverím a "vyzúrim" na papier, resp. do PC. Veľmi veľa krát aj sem a ako je všetko zlé... Potom to ale prejde a sama sa čudujem, čo za bludy som to popísala. Ale v tej konkrétnej chvíli som to tak cítila a tak to bolo.
Dúfam, že sa tu "medzi nami" budeš cítiť dobre a rada sem budeš prispievať Very Happy Teším sa na tvoje príspevky Very Happy
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto So 13 február 2016 - 23:23

Ahojte,
Keď som písal v téme "Cieľ na zajtra", tak si akosi viac uvedomujem, že dni bez práce mi budú veľmi pravdepodobne dosť chýbať. Totiž, februárom sa moje pôsobenie v zamestnaní končí. Neviem, ako potom. Známi mi spomínali, že by som mohol nastúpiť v jednej konkrétnej práci, vlastne sa jedná o akúsi výpomoc... bol by som tomu rád, a dúfam, že sa to zadarí. Istotu ale nemám, a to hlavne v počte odrobených hodín. Pochybujem že osmičky dlhodobo zvládnem kvôli nedostatočnému oddychu, zato u štvorkách je to pomerne pohoda, relax a spánok sú tentoraz primeranejšie. Uvidí sa. Práce v meste je relatívne dosť, ale skoro pravidlom je, že sú to najmä osmičky a dvanástky. 

Nepriamy tip som dostal aj od známej, že možno sa bude zriaďovať v meste chránená dielňa, na druhej strane, dohovie, kedy s tým budem môcť rátať... Pomerne berú aj miestne fabriky. Ťažko sa mi k tomu nejako seriózne postaviť, lebo jednoducho oddych a spanie.

S priateľským pozdravom a vďakou za prečítanie Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ne 14 február 2016 - 7:35

Ahojte priatelia, mám na vás veľkú prosbu opäť. Termín už začína horieť. Prosím prečítajte si a ak môžete, pomôžte. Díky:
https://www.schizoforum.net/t462-topic#14821

xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Snehulienka Ne 14 február 2016 - 12:51

Ďakujem Vám APBTCANDY a ester! U mňa toto obdobie trvá už 17 mesiacov a vobec žiadne zlepšenie sad and unhappy Každý deň premýšľam nad najhorším... sad and unhappy Ale mám radosť z tohto portálu - konečne som našla ľudí čo mi rozumejú! Ľudia čo to nezažili mi dávajú rady typu "musíš sa snažiť!" alebo "musíš myslieť pozitívne!" Ja sa aj snažím aj sa snažím myslieť pozitívne no na tom že ma nič nebaví sa nič nezmení.
avatar
Snehulienka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 13.02.2016
Bydlisko Bydlisko : severné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.9
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 300 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Ne 14 február 2016 - 18:12

Ahojte Wink

hmm no tak dnes sa mam v podstate az vyborne....a to vazne nezartujem lol! ....teší ma najviac sms, ktorú som rano dostala....teda tak inak noc bola uzasna...celých skoro 9 hodín prespatých ....ako luxus ja viem...a to ma nic ani nedokazalo zobudit...no ale nie o tom som chcela...cez den som si oddychla a teraz som dobehala....co ma dost potesilo...proste som si urobila taky oddychový den aj ked sa mam učiť ...ale dnes proste oddych a aj to ma tesi na dnes vsetko splnene... it is perfect

Prajem krásneho Valentína heart

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ne 14 február 2016 - 23:48

Ahojte priatelia...

SNEHULIENKA, držím ti palce,aby si v sebe našla silu bojovať s tvojim trápením.Viem pochopiť,ako zápasíš.Budem na teba myslieť a prajem ti hodne síl.Zvládneš to...Smile

Mischell...teším sa, že si mala pekný deň a hlavne tvoja dobrá nálada:) Nech ti to vydrží aspon navždy :)Drž sa

Tak, ja som dnes prežila taký pracovno-romantický deňSmile S deťmi bolo dosť roboty,potom som ešte rozpisovala poviedku a medzitým aj potom,som len tak vegetila s manželom.Manželovi som ráno prichystala romantikuš raňajky v tvare srdca, všetko som poctivo vykrajovala vyše pol hodinu,ale kedže bol muž ,,odbehnutý ,,v obchode, tak som ich len odložila na kraj stola v obývačke,kde sa hrali deti, čomu som nepripisovala možnosť ,,nebezpečenstva,,.No a ked sa muž vrátil, tak som mu nadšene oznámila, že iste je hladný a že v obývačke ma pripravené raňajky. A ked prišiel do obývačky,na stole bol prázdny tanier s trochou odrobín laughing Takže aspon deti mali romantické raňajky,hlavne, že tie,čo som im urobila hned ako vstali,nechceli ani vidiet :)Tak trošku humoru...dúfam, že sa vám darí.Zo svateho Valnetína zvýšilo posledných 15 minút, tak vám prajem veľa lásky,pokoja, pohody a porozumenia, v ruhu svojich lások,alebo rodiny...všade tam , kde ste, kde má byť láska...nech je:) Mám Vás rada a prajem Vám Valnetína každy deň v roku.Dnes je to zväčša o ,,biznise,,Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ut 16 február 2016 - 8:05

Ahojte Smile
Chcela som napisat vcera v noci, ale haproval mi net. Kazde dve hodiny mi merali tlak, bo som si vecer pri zachvate paradne otrieskala hlavu o zem. Au. O boku ani nehovorim, to je uz klasika. Neviem, preco bol, navyse taky silny, i ked len chvilkovy. Mozno som sa podvedome nad niecim trapila scratch Who knows, nic mi neschadza na um. Jedine zeby nad tym, ze by mal teoreticky dojst dalsi pacient, muz, a zda sa, ze skonci na nasej izbe. No ak nebude mlady a sexy... Very Happy
Takze zatial asi tak. Ale rada by som bola uz o dva tyzdne doma, no neviem, neviem...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 16 február 2016 - 8:12

Ránečko priatelia:)

Meret, veľmi ma mrzí čo si mala za noc a čo sa ti stalo:( To by ti vážne dali n izbu chlapa? Ako úplne vážne? Mňa by asi kleplo...starý,mladý,to je úplne šuma fuk (síce nie tak úplne:) ),ale aj tak, to si neviem predstaviť.Asi by som spával s pálkou pod hlavou.Myslím na teba, drž sa a ako si písala, kiež už by si bola doma. Drž sa,si silná, zvládneš to:)Nedaj sa zlomiť...
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Ut 16 február 2016 - 11:06

Ahojte vsetci
Takže dnes som bol na posudkovej činnosti v sociálnej poisťovni. Nechali ma na celom dôchodku a odklad mam o 4 roky- najblizsia kontrola invalidity. Som rád, že to takto dopadlo. Len chcel by som nejakú prácu. Neviete mi poradiť kde by som mohol zohnať so svojou diagnózou F 20.0 prácu??? Či už nemám šancu si nájsť. Som evidovaný na úrade prace a zatiaľ ma nikto nechce zamestnať. Pracoval som v Prahe v lete mal som takú brigádu, ale odvtedy nemám nič. Som z toho smutný, lebo prilepšenie by sa mi hodilo. Dostávam cely invalidný dôchodok 270 eur, čo je dosť malo... Najde sa niekto kto by mi poradil... Ďakujem veľmi pekne

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ut 16 február 2016 - 14:23

Schizomars napísal:Dostávam cely invalidný dôchodok 270 eur, čo je dosť malo..
Poradit Ti neviem, prepac, ale zarazila ma tato suma. Len?? Jak to rataju? Bo ja mam plny tiez, ale dostavam este o 200 eur viac...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Ut 16 február 2016 - 14:33

Možno, že si viac rokov odpracovala alebo aj si bola dobre pripoistena, neviem, preco tak malo. A sa zmenili asi zakony. Viem, že už su menej kategorii pre posudenia stavov komplexna porucha dnes neplati, tak aj znižili asi aj dochodky za čias asi Radičovej vlady. Viem, že viacerí majú okolo cca 320 do 350 eur plny ID... A ja nemam odpracovane nič, lebo som študoval medicinu. Tak asi preto mi vyratali minimum.

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Ut 16 február 2016 - 14:50

A zaujímava bude nasa budúcnosť pre teraz mladych ludi, lebo viete o tom, že starne populacia? a ze sa stat stale viac zadlžuje? Malo deti sa rodi ako kedysi. A nebude mat kto robit na dochodky. Bud zvysia dane alebo neviem ako to sa bude riesit. Ked si predstavim do akej slamastiky som sa dostal, tak to bude zaujimave....

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 42 z 86 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 64 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore