Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 18 z 86 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 52 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka Ne 20 december 2015 - 20:20

lol!
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka Ne 20 december 2015 - 20:21

Idem radšej do súkromnej sekcie. Bye!
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 20 december 2015 - 20:22

Ahoj dano161,
škoda, že si vymazal svoje príspevky. Hovorím si či je to na niečo dobré. Ozvali sme sa Ti len traja členovia fóra, možno by si na to tvoje trápenie našiel vhodnejších ľudí. Teraz sa Ti už pravdepodobne nikto primerane neozve.

U mňa to bolo tak, že som si prešiel aj viacero hospitalizácii, stretol sa s viacerými diagnózami, boli medzi nimi aj "klepky", teda ľudia, ktorý užívali rôzne medikamenty, ktoré si všelijako po doktoroch pozháňali. Väčšinou to boli nešťastní ľudia, ktorým vlastne poväčšine nič nezaberalo.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Sad

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Ne 20 december 2015 - 20:25

Príde mi veľmi ľúto, že si sa takto zachoval... mala som naozaj túžbu ti pomôcť a možno, že by si si tu našiel svoje miesto...
Tak ako Regina aj ja sa dlho liečim, množstvo liekov som vyskúšala, niektoré sadli, niektoré nie...ale vediem plnohodnotný život S LIEKAMI. Mám manžela, dieťa, prácu... a nebála som sa ani ísť ku doktorovi, ani si dať lieky, ani prosiť o pomoc a ani ju prijať. Všetko, kde bola nádej, že mi bude lepšie som využila. Ty nič... Sú tu ľudia, ktorí pracujú, majú rodiny, študujú, či sa sami vzdelávajú CEZ LIEKY. Vôbec nie som ich zástanca a ich znižovanie a úplné vysadenie je mojou veľkou túžbou, no nie za cenu, že nebudem vedieť vstať z postele, budem zúriť a trieskať, budú sa ma báť, budem sa sama túlať prázdnymi ulicami...ďakujem, to radšej budem tie lieky brať a budem mať radosť zo života...
Napriek tomu ti prajem, aby si tú radosť zo života mal. Život je krásny a je škoda ho premárniť...

PS: opravila som si jednu hrúbku Very Happy


Naposledy upravil ester dňa Ne 20 december 2015 - 20:31, celkom upravené 1 krát.
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ne 20 december 2015 - 21:23

Ahojte...tak ja dnes lietam cely den...najskôr sme boli na velkom nakupe, potom som piekla a teraz upratujem tu spust:)Inak am znova boli poriadne hlava,ani na pc nemozem poriadne pozerat, tak snad zajtra bude lepsie:) Drzte sa tu vsetci,myslim na Vas
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Po 21 december 2015 - 8:48

Ech... pozerám, že sa tu prehnala akási smršť. Ani som nestihol nejak poriadnejšie zareagovať. Otázka či by sa niečo zmenilo. Filipka, mám pocit, že ti asi v minulosti nejaký alkoholik alebo feťák poriadne ublížil... mrzí ma to. Je to možno nie vidieť na prvý pohľad ale tiež sú to len ľudia a tiež ich k tomu dotiahli isté nejednoduché veci. Vraj si každý vyberáme ešte pred životom, čo chceme prežiť... a potom to vraj zabudneme a zisťujeme to a prežijeme... Nebudem tú myšlienku rozvádzať, viem, že tu sa na všeliaké náboženské či iné veci "nehráme". Chápem čiastočne obojsmerné útočné slová... a žiaľ teraz to nedopadlo tak, aby sme došli k nejakej väčšej zhode. Možno časom a možno vôbec nidky... možno bolo toto maximum ako sme si mohli pomôcť.

Ja som v práci. Ešte dnes a zajtra. Mal by som ten projekt dať dokopy jeden, ale zatiaľ sa nedarí. S lenule mám dnes naplánovaný neplánovaný obed Smile. Mischelll som rád, že som ťa po dlhom čase počul na zellu aj keď len zo záznamu. Ja som tiež hľadal priateľku na pokec, azet a IRC ešte kedysi hodne užívané. Nič z toho... nakoniec sa vykľuvala úúúúplne z inej strany než som čakal - Brno... hovoril som si SMSky do zahraničia?! To bude len stáť peňazí a čo z toho prakticky? A... vidíš.. už skoro 10 ročné manželstvo...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka Po 21 december 2015 - 16:36

Nie, mne osobne žiadny feťák neublížil, úplne mi stačí to, čo vidím denne spoza skla. Ono je pekné o tom filozofovať, keď si človek sedí v teple za počítačom a netýka sa ho to. Čo sa týka alkoholizmu a "feťáctva", tak to síce je choroba, ale taká, za ktorú si každý môže sám, pretože nikomu tie návykové látky nepodávajú pod hrozbou smrti, práve naopak. Výnimkou je človek, ktorý sa rozhodne toho zbaviť, taký si zaslúži podporu, i keď prídu zlyhania. Lenže niekoho, kto do modra mláti otca, je plný agresivity voči všetkým a všetkému, odmieta akýkoľvek návrh pomoci a zneužíva každú tabletku BZD, ku ktorej príde a zalieva ju liehom, je nemožné do tejto skupiny zaradiť.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Po 21 december 2015 - 17:19

Ahojte všetci,
dúfam, že sa máte fajn a už ste naladení na vianočnú atmosféru. U mňa nič špeciálne, snáď až na to, že sme so šéfom dostali taký zvláštny darček v podobe skladania nábytku v teplej a príjemnej miestnosti a podarilo sa nám to všetko zložiť skoro presne do môjho "fajrontu". Také puzzle pre dospelých. Smile 

Zdravotne sa mám celkom OK, tie drobnosti, ktoré mávam, zostali na dnes drobnosťami, "veľké veci" sa našťastie nekonali. Snáď ma trochu znepokojilo, že som pomenej spal, ale aj tu sa cítim primerane.  cool

Želám vám všetkým priatelia pokojný predvianočný večer a kľudné a kvalitné spanie.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Msg-126083882108-3
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Po 21 december 2015 - 18:43

Ta macka je uzasna, Tuto Very Happy Meow...

No ja som dnes mala terapiu, ako vzdy bolo fajn. Hrozne je dobra, ta moja psychologicka Smile Inak nic zaujimave. Este ani clanok na blog nemam. Hrozim sa toho, ze by ma to prestalo/prestavalo bavit... To nemozem dopustit, musim makat. Napokon, v principe som si kvoli tomu kupila i tento novy notebook, ten stary uz zdochynal Smile Jo, a snazim sa pracovat v TRLE editore, programe na tvorbu tomb-raiderovskych levelov. Je to strasne, ale netreba to vzdavat, no to tak Very Happy A tak...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Po 21 december 2015 - 21:09

Ahojte...ja dnes neviem ani ako sa volam:)Prinutila som sa do vypekania, upratovania a príprav a som total hotova:Napiekla som medovniky, linecke, fukane rozky a este nejake pecivo v cokolade co neviem ako sa vola, len som to videla na videu:) Samozrejme som pozvala do prace aj deti,co bola asi chyba, pretoze vsetko co bolo v dosahu deti bolo od muky, medu, cesta a od vsetkeho mozneho a samozrejme som napiekla ako pre armadu a polovica uz je fuc co mi vsetko povyjedali:) Chvilamk som uz myslela, ze postavim hned stromcek, nabacham pod neho darceky, urobim rybu a salat a vianoce budu dnes, nech mam s tym pokoj:) Ale je to krasne, vidiet ako sa nam deti z toho tesia:) Inak celkom fajn az na stredne silnu nervozitu okolo obeda...drzte sa tu:))
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ut 22 december 2015 - 10:54

Ahojte, tak predvianočné zello bude nakoniec v stretu, čiže už zajtra. Ale ešte sa opýtam tu takto verejnejšie - bude niekto na Vianoce (nedobrovoľne) sám? Kvôli tomu som chcel zello aj na štedrý večer. Ale všetci čo boli na zellu naposledy nebudú sami tak mi padok kameň zo srdca... ale ak by náhodou bol tu niekto takto... tak je možnosť stále.... síce len virtuálny kontakt... ale aj tak, na tej druhej strane je živý človek!

Majte sa pekne,
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 22 december 2015 - 13:21

Ahojte priatelia...ja sa dnes nemam cim chvalit...este doobeda bolo vsetko v najlepsom poriadku, kolace napecene, upratane, blaznila som sa s detmi a potom...potom mi zavolala moja matka.Ja som taka hlupana,s mala by som vyhrat cenu pre najvacsiu hlupanu...dala som si totiz davnejsie zavazok, ze ju budem ignorovat, nebudem jej dvihat telefon, lebo mi to vzdy len uskodilo.Ale dnes mi volala asi 5x za sebou, tak som to brala tak, ze co ak je to nieco vazne, dolezite.Najskor zacala nezvycajne..ze ako sa mam, co deti a pod. a potom: ozaj,aby som nezabudla, prajem ti krasne vianoce,tvojim detom vela zdravia a tebe prajem aby si konecne skapala...a sebe prajem samozrejme to,aby som mala tu cest zucastnit sa tvojho pohrebu...a ak ta nahodou nezabije ziadna choroba,alebo nehoda, verim, ze to urobis sama...
Ako pokoj, toto mi vravela asi od 5tich rokov a este aj horsie a uz som si myslela ze som v stadiu, kedy sa ma to nedotkne, ale asi trosku ano...ale do vecera na to zabudnem a znova som si dala zavazok, ziadny kontak s nou..ona bude travit sviatky s jej tureckym milencom na nejakej exotickej dovolenke, tak nech si uziva.Myslela som, ze rokmi sa jej postoj ku mne zmeni, ze predsa ma nemoze nenavidiet dokonca zivota, zjavne som sa mylila...bol som ochotna odpustit jej, co mi robila, vsetko to tyranie a pod...ale znova som len doplatila na vlastnu naivitu..ale co..mam vlastnu rodinu, deti...mam koho milovat ´..toto su predsa vianoce:)dufam, ze sa vam dnes dari, myslim na vas , pa zatial:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 18 z 86 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 52 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore