Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 23 z 83 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 53 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 24 november 2015 - 23:32

Podľa posledného príspevku som mal dávno spať. Žiaľ, realita je iná. Pred chvíľou som si dal 2. Gerodorm, tak dúfam.  Shocked Asi by som sa mal zase vtrepať do postele a spať. Do siedmej ďaleko, tak som presvedčený, že to dám aspoň nejako.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Can-stock-photo_csp3223770

Príjemnú stredu praje všetkým Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 25 november 2015 - 19:43

Tak, dnes pokusy o zaspanie budú nasledovať o chvíľu po napísaní tohoto príspevku. Mám tieto dni pomerne dosť. Nutne potrebujem zhasnúť aj "kontrolku", zaliezť do postele a neváhať a spať. Ani už neviem, čo na to napísať, tak nájdem aspoň nejaký obrázok.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 New%2Bblog%2Bheader
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav St 25 november 2015 - 19:56

Čo robíš, Tuto, pre to aby si zaspal? Skúšaš niečo? Alebo len si dáš tabletku a potom čakáš? Ja si totiž tak nejak predstavujem toto ako môj stav krízy. Neviem spať, problém. Čo idem teraz robiť? Ešte sa to úplne nestalo takže môžem len spomínať pred tým keď som to nevedel. Ale hovoril som si koľko krát ležať a užívať si že ležím a že proste ležím a odpočívam. Skúsiť možno zavrieť oči možno nie ak mi to nepasuje. Viem, že keď som toto skúšal a vôbec ale vôbec sa mi nechcelo spať tak ma to trhalo k činnosti - hej tam odpísať sms, tam ísť k počítaču, tam totok... možno chvíľku jóga? Ale hovorím si, keby som to vydržal a len 8 hodin vkuse ležal v posteli so zavretými očami a vedome vnímal dych... tak je to predsa tiež odpočinok či nie? Len asi je problém sa v tom ľahu udržať a nechodiť na cigaretky a na fórum... drž sa Tuto. Teším sa zajtra na zello tiež.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 26 november 2015 - 0:05

xkrchnav citácia: "Čo robíš, Tuto, pre to aby si zaspal? Skúšaš niečo?"
Hlavne sa spolieham na tabletky, zvyknem inak ležať od polhodiny do hodiny, pričom psychohygiena doporúča po tejto dobe byť na chvíľu hore dať si trebárs čaj, posedieť a až potom si ľahnúť. Tak to robím. Klasikou je teplé mlieko, Gerodorm, niekedy neúčinný Melatonín.

.........................

Už teraz viem, že si osem hodín neodspím, pričom mám už v sebe 2XGerodorm. Trošku začínam byť ospalý, chcem byť najmä do práce fit a čerstvý. 

Dobrú noc a niekomu dobré ráno. Tuto

 Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Buenas-noches-007
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Št 26 november 2015 - 1:13

Ahoj Tuto. Smile Som teď aj ja veru hore, totiž kvôli posilneniu výdrže v práci som si dal večer o 19:00 pol litra energeťáku. A teraz som nabudený a neviem zaspať. Aspoň, že pracovné povinnosti boli poplnené. Teď neviem, či mám ísť robiť tu v noci seminárku do školy (potrebujem ju na sobotu), alebo reku spať. No spánok nevidím ružovo, srdce ešte bije ostosedem a mozog intenzívne rozmýšľa súbežne desiatkami myšlienok. Very Happy Vstávam o 6:15, hm. affraid

Každopádne, želám Ti, Tuto, dobrý a kvalitný odpočinok, hoci asi bude krátky. Nech je o to intenzívnejší. Dobrú noc, kamoš! it is perfect winter A zajtra v práci veľa šťastia. cat

matej
clown

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav Št 26 november 2015 - 7:10

Fiha, a prečo vlastne psychohygiena doporučuje po polhodine vstať? Mi príde, že si tak podvedome sledujes čas a už len tým nezaspis. Ale možno na to majú rozumný dôvod. Tak keď tak napíš. Díky. Ja som našťastie buval celú noc.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 26 november 2015 - 22:04

Ahojte,
chystám sa ísť do postele spať a pravdepodobne si čosi ešte prečítať. Dúfam, že zaspím v príhodnom čase. Zostávajú mi do pondelka 3ks tabletiek Gerodormu, tak dúfam, že to zaberie.

.................

Ahoj xkrchnav,
tí čo vyšpekulovali systém polhodiny počas zaspávania, tým asi mysleli na zmenu toku myšlienok počas zaspávania. Zvykne to odbúrať aj nervozitu a podobne. Mne to čiastkovo pomáha. Pravda je aj taká, že doporučené bolo nezaspanie a vstanie pol až hodinu, teda nielen pol hodinu, ako som prezentoval. 

Inak J. je to dobre, že nemáš žiadny zásadný problém so spaním. Ja to mám tak trochu od mala. Nanič je, že sa k tomu pridružila F25, a možný spúšťač je aj obmedzený spánok. Jednoducho sa toho všetkého okolo spania bojím. V dlhodobom horizonte môžem kľudne prehlásiť, že spím primerane a bol by som nesmierne spokojný, keby to tak bolo aj naďalej. Pomáha mi v tom Gerodorm, teplé mlieko a spánková hygiena (v tom poslednom niekedy zaštrajkujem). Niekedy mávam spánkové "turbulencie", často sa s nimi delím na fóre v tejto téme. Vlastne mi aj pomáha, trochu sa zveriť...

Príjemné spanie, skvelý piatok a ešte lepší víkend praje xkrchnavovi ako aj fórumákom Tuto.
Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 1442911411955
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 27 november 2015 - 0:19

Sakra, už je chvíľku piatok a stále ma neberie spať. Tak mi treba, nemal som driemať v popoludní. Noc je však mladá a do takej štvrtej ráno budú trvať pokusy o spánok. Zatiaľ sa majte pekne, Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 27 november 2015 - 4:14

Pred pol hodinou som sa zobudil, akoby som bol čerstvý a vyspaný. Vzhľadom na počty prespaných hodín to tak určite nie je. Plánujem sa zašiť do postele a ak sa bude dať, aspoň driemať... Dúfam, že to bude pekný deň/piatok.

Prajem vám všetkým príjemný deň a kľud na duši. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Tumblr_mq5uyuS5R71sxmb08o1_500
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 27 november 2015 - 18:47

Dnes by som bol strašne rád zaspatiu v skoršej hodine. Už to potrebujem ako soľ. V pracovné dni som síce išiel spať skoro, ale len som bol z toho nervózny a aj tak som zaspal až po dvadsiatej štvrtej hodine. Teraz som akýsi umorený, alebo ako to napísať. Hoci som si v popoludní tak trochu oddýchol, ale únavu cítim stále. Chcelo by to poriadne vyspatie sa a primeraný pohov počas víkendu. Práve túto sobotu aj nedeľu plánujem dať sa opäť dokopy.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 28 november 2015 - 23:32

Tak v podstate je noc a dúfam v skoré zaspatie. Užil som pred chvíľou už druhú polku Gerodormu, ale akosi ju v sebe ani necítim. Rád by som spal a vo vhodnej hodine rannej vstal osviežený. Stará pesnička...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 30 november 2015 - 0:11

Pred pár minútami sa nám prehupol deň zo nedele na pondelok. Ešte nespím a som pomerne čulý. Dúfam, že to bude neskôr OK. Zdá sa mi, že depka, či čo to, zasa mierne ustúpila. Plánujem ísť ešte na tú "onú" cigaretu. Želám vám príjemné spanie a dobrý pracovný týždeň. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Images?q=tbn:ANd9GcQQAdBY70br-4C6k-fvVxgqq-OquIOQfQ0eYd55v8L8k8GsaspH
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 23 z 83 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 53 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore