Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zákulisia zamestnania

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty pre: EnaXnaY

Odoslať  anjelik Pi 31 august 2018 - 10:20

EnaXnaY napísal:
antifajny napísal:Ahoj,
Moje vízie k ceste nezávislosti a voľnosti ohľadom práce sú enonuno,
Ale skutky v podobe snahy a plánov sa dopracovať k živnosti priam smradľavé lenivé,
Totiž z 15 hodín voľného času x 7 dní sa venujem asi tak na jedno až desať percent,

Viem,že keď niečo uverejňujem,sa daná téma,myšlienka u mňa Dáko pozmeni,zmení,upraví,

Tak stručne,mám biznis plán a chcem ho odštartovať behom jedného/pol roku,

Nájsť si zamestnanie
Psychologická istota
Rozpočet so sporením na rok xxxx/xxxx
Školenia a kurzy
Samostudium
Kúpa materiálneho vybavenia a auto
Založenie živnosti
...

Potrebujem jediné,aby moja vôľa,odhodlanosť a hlavne psychiatrické "nechce sa mi" ma začali chápat a zvykať si na životné zmeny,
Jednoducho ,keď to chcem ,tak to dosiahnem i napriek veľkej námahe v podobe boja a výsledného kompromisu,
Predsa takto nemôžem žiť!,že serem na všetko,ono nechce sa mi, by furt lehnilo,zdalo a hralo hry.

Hlavná vec ,že mám na stene a v pocitaci rozpísaný denný režim,ktorý ako sa zdá, hlasu
s výrazom" nechce sa mi", úplne nevyhovuje,ma ho na háku,

Nuž priatelia,držte mi palce a ako vidím budem musieť bojovať i s malým kompromisom,
Nie nadarmo sa hovorí,že life je jeden veľký boj,priam nekonečný,preto kompromisy urobiť až sa dosiahne cieľ.

Dik za precitanie

Vieš prečo sa hovorí, že pánBožko sa vždy veľmi smeje keď mu hovoríme o svojich plánoch? Wink

Lebo ten keket urobí všetko preto aby ti tvoje plány nevyšli Wink

Enax, na plány si postačíme aj sami... Načo nám bohovia a certi.
Odvcera si ma vela naucil.
Dakujem Ti
Avsak nemusis urazat ani jednu moc
Dodal si mi silu zacat ísť za svojimi plánmi
Ale ostan slušný! kiss
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  EnaXnaY Pi 31 august 2018 - 15:54

anjelik napísal:
Enax, na plány si postačíme aj sami... Načo nám bohovia a certi.
Odvcera si ma vela naucil.
Dakujem Ti
Avsak nemusis urazat ani jednu moc
Dodal si mi silu zacat ísť za svojimi plánmi
Ale ostan slušný! kiss

Rozkaz anjelíček môj strážny Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1223
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Pre: EnaXenaY

Odoslať  Host-anjelik :D Pi 31 august 2018 - 17:37

kiss
Anonymous
Host-anjelik :D
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  EnaXnaY Pi 31 august 2018 - 17:40

Host-anjelik napísal:kiss
Objatie 2

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1223
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Hulk DF 365 1 Pi 14 september 2018 - 17:39

Plány jednoznačne:

Zamestnať sa,
Rozpočet a sporenie
Kurzy a školenia
Know-how
Kúpa auta
Živnosť

Aj keď viem že plány sa menia,upravujú a prispôsobujú ale je to cesta!!!
Cesta nezávislosti,voľnosť,sloboda,flexibilita,rizyko
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Pi 19 október 2018 - 13:23

ahoj,

moje nic nerobenie nabera ten spravny smer,
testujem ranajse stavanie a pracu na pocitaci cca. 4 hodiny bez prestavky,mam tu totiz rozrobenu vec,ktora sa tyka sachov a chcel by som v tom napredovat,mozem povedat ,ze toto dielo ,ktore mi z netu vytrca rozky,moze byt aj ekonomicky uzitocne,napr.ak budem mat dostatok materialu,mozem zprovoznit stranku odkial si kupujuci mozu listovat,studovat ci popripadne trenovat,napad je aj obchodne meno,logo

co sa tyka mojej pripravy zivobytia tak sa mi to predlzilo na asi 3-4 roky pripravy,nakolko by som porazku v tejto oblasti asi niesol tazko,vcera som stretol svojho byvaleho kolegu a ponukol sa mi,ze ak budem mat zivnost a budem potrebovat pracovnika,spolocnika,mi bude k dispozicii,

trosku ma nakopol a namotivoval k tomuto sposobu zivobitia,

ciele mam jednoznacne,behom tichto rokof porobit zamestnat sa ako zamestnanec,kurzy,skolenia,rozpocet na aktivity,sporenie na kupy auta,a materialu,zalozenie zivnosti

s charakterom zivnostou som este nie moc def.rozhodnutý,ale pomyslam nad stavbarcinou,instalater ako voda,ele,plyn,
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  rasto Št 2 máj 2019 - 6:28

napadlo ma ze sem napisem taku zvlastnost ktora sa mi stala v minulosti v praci kde som pracoval uz davno som pracoval v jednom podniku a tam pracoval aj jeden chlapik ktoreho som vedel ze od niekial poznam ale nevedel som prist nato odkial a on mi jedneho dna povedal ze ja ta od niekial poznam ale neviem odkial tak sme spolu debatovali odkial sa z minolosti pozname ale neprisli zme ani jeden nato odkial.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 508
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Hulk DF 365 2 Št 13 jún 2019 - 12:21

Ahoj,

Včera som mal premilený rozhovor z jednou pani, ktorá ma pozýva na pohovor tu v meste. Tvrdila, že si našla môj životopis na profesii.sk. Tak predsa sa oplatilo udať udaje o ZŤP!

Je to firma, ktorá sa zaoberá čistením, vymazáváním udajov z HD. Ponúka prácu pre pracovme znevýhodnených.
Práca je na poziciu IT technik.

Sa mi ešte nestalo, že by mi niekto ponúkal pracu, bez toho aby som ja ako prvý sa o ňu hlásal.

V pondelok poobede bude môj deň.
Držte palce.

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Hulk DF 365 2 Po 17 jún 2019 - 15:30

Ahoj

Práve som došiel z pohovoru a moje prvé dojmy 65%/35%, že si ma vyberú. Som optimista.
Firma začala v meste fungovať od mája. Hľadajú sedem zdravých a sedem znevýhodnených pracovníkov. Do konca roka chce zamestnávať 14. pracovníkov.

Myslím si, že pohovor bol celkom solídny, až na jednu vec, zapísal si totiž na môj životopis len tri vety poznámok. Platovo 800€/mes. Pracovná doba od 8:00hod - 16:00hod + stravné listky 4,5€ a bonusy.

Nástup do práce druhá vlna september a október.

Práca s čistením starých NB hardvéru a softvéru, neskorej tablety a smartfóny na ďalšie použitie.


_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Tuto St 14 august 2019 - 0:52

Ja len toľko, že som to s prácou dosr**. Už som bol aj namotivovaný a smeroval som k eventuálnemu pracovisku. Preblyskli sa kúsok odomňa dve húkačky na sanitkách a už nabiehali predstavy o uzavretom aj hambe v meste. Na chvíľku som vbehol do supermarketu, ale už som vedel... Dal som si malú kakaovú a nabral som smer domov. Zasa jedno zlyhanie...
very sad5 very sad5 very sad5

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 8 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Janka tretia St 14 august 2019 - 23:06

Tuto napísal:Ja len toľko, že som to s prácou dosr**. Už som bol aj namotivovaný a smeroval som k eventuálnemu pracovisku. Preblyskli sa kúsok odomňa dve húkačky na sanitkách a už nabiehali predstavy o uzavretom aj hambe v meste. Na chvíľku som vbehol do supermarketu, ale už som vedel... Dal som si malú kakaovú a nabral som smer domov. Zasa jedno zlyhanie...
very sad5 very sad5 very sad5

Ahoj. Podla mna to neni zlyhanie,ale si zistil co je slaba stranka, ze co Ta vyviedlo z rovnováhy, aspon vies kde mas slabe miesta. Ja som podobne zazila tiez, ale asi ina pricina, zmenila mi doktorka lieky a casom uzkost odznela ..mala som na tych zlych liekoch tri pokusy..pohovory. Po zmene liekov odznela uzkost preveliká a robila som..samozrejme praca musela splnat to co minimalne som potrebovala..lebo mna uz odradi vstup do podniku ked su otocne mreze na celu postavu clovekato neznesiem, ja sa cudujem tomu stádu ze to znasajú take ponizovanie otrocke uz pri vstupe do prace. No ale to je individualne co kto zvladne. Proste ja uznavam a vazim si to ze chces pracovať a dost sa tym trápiš Tuto. A pritom kolki akoze pracuju za nase peniaze, uz wc papier platime dane, za cigarety odvadzas dost, za vsetko jedlo, mas to na blocku nakupnom kazdy den, a ti co pracuju za nase peniaze sa len robia ze pracujú a pritom ani nepracuju. Vela ludi sa len robi ze pracuje. Castomrobia zbyticne veci. Alebo sa prizivuju zdraví ludia na rodicoch a nic nerobia, ani doma neupratujú, ani nepomahaju nijak minimalne. A vycitky nemaju. A ty mas vycitky.lenze si aj chorý. Ale boze vies kolki niekde pri mori pracuju ze len stvrt roka oberaju olivy a potom nerobia cely rok nic. Ak chces pracovat skus aj ine moznosti pracu z domu, skus si prelozit do nemeckeho anglickeho jazyka praca z domu a skus precitať co su ake moznisti. Alebo ak mate pozemok volaco zasad a predavaj vyrobky jedlo. Su stranky na fb debnickovy predaj ja som cez nich kupovala od viacerych pestovatelov a dost dobre sa da zarobit tým. Na trh tam u vás asi nepojdes to predavat ale ver tomu, ze ludia by si zvykli a uz kazdy rok by si mal odbery. A ludia chcu zdrave veci jest a za bio zaplatia. Aby mohli zit tie ich životy castokrat premárnené. Zivot treba naplnit hlavne odovzdavanim lasky,ktorej je velmi malo a stale menej, pomocou druhym, skus nieco menej uzkostneho co je take v pohode, alebo ak mas velmi napaté obdobie tak teraz neries pracu, vobec, ale sa venuj sebe, starostlivosti o najblizsich a casom uvidis ale to neni zlyhanie ze si nieco podla Teba dobré chcel, ale je to skúsenosť.
Janka tretia
Janka tretia
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 29.06.2019

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore