Zákulisia zamestnania

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Janka tretia za St 14 august 2019 - 23:12

@Janka tretia napísal:
@Tuto napísal:Ja len toľko, že som to s prácou dosr**. Už som bol aj namotivovaný a smeroval som k eventuálnemu pracovisku. Preblyskli sa kúsok odomňa dve húkačky na sanitkách a už nabiehali predstavy o uzavretom aj hambe v meste. Na chvíľku som vbehol do supermarketu, ale už som vedel... Dal som si malú kakaovú a nabral som smer domov. Zasa jedno zlyhanie...
very sad5 very sad5 very sad5

Ahoj. Podla mna to neni zlyhanie,ale si zistil co je slaba stranka, ze co Ta vyviedlo z rovnováhy, aspon vies kde mas slabe miesta. Ja som podobne zazila tiez, ale asi ina pricina, zmenila mi doktorka lieky a casom uzkost odznela ..mala som na tych zlych liekoch tri pokusy..pohovory. Po zmene liekov odznela uzkost preveliká a robila som..samozrejme praca musela splnat to co minimalne som potrebovala..lebo mna uz odradi vstup do podniku ked su otocne mreze na celu postavu clovekato neznesiem, ja sa cudujem tomu stádu ze to znasajú take ponizovanie otrocke uz pri vstupe do prace. No ale to je individualne co kto zvladne. Proste ja uznavam a vazim si to ze chces pracovať a dost sa tym trápiš Tuto. A pritom kolki akoze pracuju za nase peniaze, uz wc papier platime dane, za cigarety odvadzas dost, za vsetko jedlo, mas to na blocku nakupnom kazdy den, a ti co pracuju za nase peniaze sa len robia ze pracujú a pritom ani nepracuju. Vela ludi sa len robi ze pracuje. Casto robia zbytocne veci.  Alebo sa prizivuju zdraví ludia na rodicoch a nic nerobia, ani doma neupratujú, ani nepomahaju nijak minimalne. A vycitky nemaju. A ty mas vycitky.lenze si aj chorý.  a vycitky sa nemaju prehánat, vsetko ma svoje hranice. Ale boze vies kolki niekde pri mori pracuju ze len stvrt roka oberaju olivy a potom nerobia cely rok nic.  Ak chces pracovat skus aj ine  moznosti pracu z domu, skus si prelozit do nemeckeho anglickeho jazyka praca z domu a skus precitať co su ake moznisti. Alebo ak mate pozemok volaco zasad a predavaj vyrobky jedlo. Su stranky na fb debnickovy predaj ja som cez nich kupovala od viacerych pestovatelov  a dost dobre sa da zarobit tým. Na trh tam u vás asi nepojdes to predavat ale ver tomu, ze ludia by si zvykli a uz kazdy rok by si mal odbery. A ludia chcu zdrave veci jest a za bio zaplatia. Aby mohli zit tie ich životy castokrat premárnené. Zivot treba naplnit hlavne odovzdavanim lasky,ktorej je velmi malo a stale menej, pomocou druhym, skus nieco menej uzkostneho co je take v pohode, alebo ak mas velmi napaté obdobie tak teraz neries pracu,  vobec, ale sa venuj sebe, starostlivosti o najblizsich a casom uvidis ale to neni zlyhanie ze si nieco podla Teba dobré chcel, ale je to skúsenosť. Lenze jemto asi pre Teba ako muza dost ponizujuce. Vela ludí nepracuje a mohli by a este su na to hrdí, tak zelam vela zdaru. No blbé peniaze, hm. .mali by sme sa asi podelit ze ako šetríme, lebo ina cesta neni. Tomvedia aj najlepsi ekonomovia. Ze treba setrit.
Janka tretia
Janka tretia
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 9
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 29.06.2019

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: