Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zákulisia zamestnania

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Janka tretia St 14 august 2019 - 23:12

Janka tretia napísal:
Tuto napísal:Ja len toľko, že som to s prácou dosr**. Už som bol aj namotivovaný a smeroval som k eventuálnemu pracovisku. Preblyskli sa kúsok odomňa dve húkačky na sanitkách a už nabiehali predstavy o uzavretom aj hambe v meste. Na chvíľku som vbehol do supermarketu, ale už som vedel... Dal som si malú kakaovú a nabral som smer domov. Zasa jedno zlyhanie...
very sad5 very sad5 very sad5

Ahoj. Podla mna to neni zlyhanie,ale si zistil co je slaba stranka, ze co Ta vyviedlo z rovnováhy, aspon vies kde mas slabe miesta. Ja som podobne zazila tiez, ale asi ina pricina, zmenila mi doktorka lieky a casom uzkost odznela ..mala som na tych zlych liekoch tri pokusy..pohovory. Po zmene liekov odznela uzkost preveliká a robila som..samozrejme praca musela splnat to co minimalne som potrebovala..lebo mna uz odradi vstup do podniku ked su otocne mreze na celu postavu clovekato neznesiem, ja sa cudujem tomu stádu ze to znasajú take ponizovanie otrocke uz pri vstupe do prace. No ale to je individualne co kto zvladne. Proste ja uznavam a vazim si to ze chces pracovať a dost sa tym trápiš Tuto. A pritom kolki akoze pracuju za nase peniaze, uz wc papier platime dane, za cigarety odvadzas dost, za vsetko jedlo, mas to na blocku nakupnom kazdy den, a ti co pracuju za nase peniaze sa len robia ze pracujú a pritom ani nepracuju. Vela ludi sa len robi ze pracuje. Casto robia zbytocne veci.  Alebo sa prizivuju zdraví ludia na rodicoch a nic nerobia, ani doma neupratujú, ani nepomahaju nijak minimalne. A vycitky nemaju. A ty mas vycitky.lenze si aj chorý.  a vycitky sa nemaju prehánat, vsetko ma svoje hranice. Ale boze vies kolki niekde pri mori pracuju ze len stvrt roka oberaju olivy a potom nerobia cely rok nic.  Ak chces pracovat skus aj ine  moznosti pracu z domu, skus si prelozit do nemeckeho anglickeho jazyka praca z domu a skus precitať co su ake moznisti. Alebo ak mate pozemok volaco zasad a predavaj vyrobky jedlo. Su stranky na fb debnickovy predaj ja som cez nich kupovala od viacerych pestovatelov  a dost dobre sa da zarobit tým. Na trh tam u vás asi nepojdes to predavat ale ver tomu, ze ludia by si zvykli a uz kazdy rok by si mal odbery. A ludia chcu zdrave veci jest a za bio zaplatia. Aby mohli zit tie ich životy castokrat premárnené. Zivot treba naplnit hlavne odovzdavanim lasky,ktorej je velmi malo a stale menej, pomocou druhym, skus nieco menej uzkostneho co je take v pohode, alebo ak mas velmi napaté obdobie tak teraz neries pracu,  vobec, ale sa venuj sebe, starostlivosti o najblizsich a casom uvidis ale to neni zlyhanie ze si nieco podla Teba dobré chcel, ale je to skúsenosť. Lenze jemto asi pre Teba ako muza dost ponizujuce. Vela ludí nepracuje a mohli by a este su na to hrdí, tak zelam vela zdaru. No blbé peniaze, hm. .mali by sme sa asi podelit ze ako šetríme, lebo ina cesta neni. Tomvedia aj najlepsi ekonomovia. Ze treba setrit.
Janka tretia
Janka tretia
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 29.06.2019

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  dzuli08 Št 10 október 2019 - 14:31

Ahojte, musim sa priznať, že dnes sa mi podarilo prísť do prace neskor.... Teda po zvonení, za co môže moje ranne odkladanie budíka a potom samozrejme ze nestiham akovby som chcela a just dnes ako na potvoru mi pred nosom odfrcal autobus, ktorym este ako tak stiham byť načas... No čo už, stava sa ale bol to blby pocit keď vratnicka karhala ziakov co prisli po zvonení a ja tam akože tiež... No treba sa mi zdisciplinovat vo vstavani, a zároveň radsej si nechat v rezerve cas na autobus ktorym este stiham relativne. Tak chcela som sa "pochváliť" týmto mojim dnesnym faux pas.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan St 23 október 2019 - 20:17

Ahoj

Nuž, u mňa nastala zmena myslenia na prácu ako takú. Pôvodne som sa chystal založiť živnosť elektrikára, ale rozmyslel som si to.
Plán bol
Zamestnať sa niekde
Porobiť vyhlášku $21...
Zamestnať sa u elektrikárov
Získať prax, skusenosti, kontakty a ako také Know-How
Osamostatniť sa a založiť živnosť

Nuž, po prečítaní pár knižiek, sa mi do tohto Kiyosakiovho Cashflow kvadrantu S, dajako nechce ísť. Totiž súkromník, živnostník má vlastné povolanie, platí si zaň, zohráva všetky roly živnosti, vybavuje telefonáty, stará sa o reklamu, marketing, zháňa robotu, vystavuje faktury, platí ohromné dane, vedie účtovníctvo, socialne a zdravotné. Na dovolenku, či PN si musí sám platiť, má málo času na seba a rodinu, ručí celým sukromnim majetkom.

Štatistiky ukazujú, že z celkovej populácie deväť / desiatich podnikov do piateho roka skolabuje a ten jeden z ďalších desiatych, do konca ďalšieho piateho roka skrachuje.

Čiže len dve percenta zo sto percent sa udrží ako tak na trhu viac ako desať rokov.

Čiže ostal mi tu kvadramt Z, čo znamená pracovať pre zamestnávateľa za čoraz viac a viac daní, a za viac a viac roboty. Síce tento kvadrant dává istú psychologickú istotu zamestnania, ale je tu riziko, že sa ocitnem v bludnom kruhu, kruhu nazvanom "krysý závod", to znamená, ak nedisponujem finančnou gramotnosťou, vzdelanosťou a finančným IQ, tak na krysým závode popudnem pekne dlho až na dno finančných klasických problémov, dlhov ako kolobehalným zadlžovaním sa. V práci ma môžu povýšiť, a dostať väčší plat, ale odnesie si to moje kolsolidované úvery, hypotéky, kreditné karty a krysý závod môže nanovo odštartovať.

Ďalšou možnosťou je ísť cestou, cestou mimo krysího závodu nazývaný tiež "rychlodráha". Je to kvadrant M/I
M je cesta majitela podniku
I je cesta investora

Keby som mal štartovací balíček išiel by som týmito cestami. Pracovať tak, aby peníze pracovali pro mne nikoliv Ja pro ne. Penize musí vydělávat peníze. Pracovať čoraz méne a méne, za víc a víc peněz, toto je cesta bohatého člověka, života. Pasívny príjem by mal byť ten, kto generuje prijem z aktív a portfólia. Tento cashflow by mal byť v non stop 24.hod v kolobehu.

Ak bude Bilančná rozvahovka na tom tak, že generuje prijem takým spôsobom, že si môžem položiť otázku, koľko vydržím z penězi, když nebudu dělat? A odpoveďou je pár dní, tak to budu patřít k zámožným lidem. Ak sú to měsíce, zcela jasna se zaradím ke nekonečné zámožnosti.

Včera som sa regnul na stránku podniku Range Rover do Nitry, automobilka. Cesta autobusom by trvala, dva krát 36.min, rozmyšľam aj o ubytovni.

Nuž, s mojich skúseností viem, že večer som veľký pánko, ránko zase chlapeček. Takže pravdepodobne, keď budú volať budem odmietavý.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  kimi2028 Pi 5 august 2022 - 13:42

Ja sa hanbím, ale ja som nikdy nepracoval poriadne. Mal som síce len 2 ročnú brigádu pred chorobou. Po prvom ataku som ju stratil. Priznám sa, že mňa práca v súčasnosti ani neláka. Nezvládal by som to vôbec... U mňa je naj problém s koncentráciou, pevnou vôľou a odolnosťou voči stresu. Do toho mám silný tras rúk, čiže aj manuálna robota je ťažká. Mám, preto problém už s jednoduchými vecami. Na to aby som sa živil hlavou nemám. Vedel by som si predstaviť len prácu za PC, ale také brigády nie sú...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  vrana Po 5 september 2022 - 16:19

Ahoj

Tak dnes Som bol po dlhých ale dlhých rokoch pracovať. Som celý uťahaný, kríže bolia a aj nohy. Ale to je v poriadku. Potrebujem nábeh, aby si telo zvyklo.

Robota je fajn, nikto nebuzeruje, nekontroluje. Taká pikoška, hneď v prvý deň Som musel absolvovať 80kg rámy. Bolo ich po štyre kuse. Museli sme ich preložiť na druhý vozík. Na tie rámy sa potom vešajú komponenty do aút, ako lišty na prednú a zadnú masku auta.

Zbytok dňa Som čistil, šmirgoval tie lišty. Keď Som mal robotu hotovú, našiel Som si inú, teda znova to vešanie líšt na rámy. Aj ma bola majsterka, či predáčka kuknúť, kde Som, ale z ich pohľadu Som vyčítal spokojnosť. Keby ma potrebovali niekam inam, prečo nie. Nie Som - nevonní my - chodiť za nimi a otravovať o robotu. Som zastáncom, keď splníš úlohu, najdi si druhú. Nemám rád, keď stojím a nemám, čo robiť!

Pracovisko je zoskladané s niekoľkých hál. Pracujú tam vo väčšom množstve väzni a väzenkine. Spolupráca je s nimi oká. Ďalšia taká perlička, rozpadli sa mi gumové podrážky na baganách. Tak Som z roboty hneď utekal do miestnej oblúbenej firmy s prac. odevami a nehal Som tam 59€. Kúpil Som tie bagane, 5-tričiek a 10-ponožiek Smile

Želám a prajem pekný deň.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Juraj and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  vrana Ut 6 september 2022 - 19:25

Včera Som to zákríkol, dostal Som výpoveď. Totiž firma vypovedala pracovnoprávny vzťah s agentúrou. Čiže už nepotrebujú brigádnikov. Hlavná vec, že Som sa tam narobil jak pes.

Dnes Som bol na pive a dozvedel Som sa že výčapnička potrebuje súrne dať výpoveď a náhradu. Tak Som sa ponúkol. Dala mi kontakt na majiteľa šenku, čo je za rohom. Ukázala mi ako sa robí invetúra každý deň, asi tak na pol hodiny. Robí sa krátky a dlhý týždeň. Dvanástky. Chodí tam málo ľudí.

Zajtra mu zavolám a uvidím. Zatiaľ skúsenosti s pokladňou nemám, ale šenkárka hovorila, že dôležitá je tá inventúra.

Uvidíme, zajtra po rozhovore s majiteľom budem múdrejší.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Juraj and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  vrana So 10 september 2022 - 9:59

V pondelok idem na pohovor do práčovne. Je to stredný podnik, ktorý zamestnáva od 50-250 zamestnacov. Strýko tam kedysi robil a hovoril, že je to otrokárčina, ženský kolektív a veľké reči zo strany vedúcej.

Tak isto spomínal, že sa musel furt zohýnať pre prádlo a vešať ho na pás. Čiže robot. No uvidím. Potrebujem robotu, nakoľko mi chýba na výdavky.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  vrana Št 6 október 2022 - 19:21

Tak vyzerá to tak, že sa budem na istý čas zadlžovať. Ponúkol sa mi strýko a sestra, že mi pomôžu, kým si nájdem robotu. Nerád sa zadlžujem, ale nijak to nejde.

Pred nedávnom Som zobral pôžičku od nebankovky a sestra len prekrucala očami, že čo Som si od nej nepožičal. Síce aj oni majú nedostatok peňazí, ale čo skoro sa z toho kolotoča dostanú.

Dôchodok mi nevystačí na jeden mesiac. Stále mi chýba 140€ na stravu, 160€ na cigarety plus nejaké výdavky na vzdelávanie a pod...

Dávam si pozor, aby Som neupadol do do chorých myšlienok, ako nazeranie do minulosti, aké to bolo bez finančných problémov a do budúcnosti, ako neistoty a neznámeho, kam až a ako dopadnem, kde sa ocitnem.

Žijem prítomným okamihom a snažím sa svoju životnú situáciu nekomplikovať. Naďalej hľadám robotu, ale cez profesiu sa mi to zdá slabé. Neviem, možno by Som mal hľadať priamo v teréne.

Želám a prajem veľa duševnej pohody a trpezlivosti.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  vrana Pi 11 november 2022 - 13:25

Vo štvrtok Som dostal ponuku na mesenger, či by Som nešiel robiť Home Office.

Tak Som si s manažérkou, ktorá túto prácu ponúka vymieňal informácie. Priložil Som jej digi doklady, dohodli na 300€/mesačne s tým, keď budem usilovnejsi, výkonnejší môžem zarobiť viac. Tak vo štvrtok mi poslala korešpondenčne zmluvu, na ktorú teraz čakám.

Som zvedavý na robotu, pravdepodobne práca s dokumentami. Ešte Som to nerobil. Tvrdila, že mi ponúka dlhodobú prácu. A dohodnuté peniaze mi pokryjú celkové vydavky. Výhody snáď, že je to práca z domu. Mám rád nové, neznáme a neisté výzvy. Tak uvidím, čoho budem hoden.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj, Mous, Saladin and Som hraničiar like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Juraj Pi 11 november 2022 - 14:03

Držím palce, Dušan, nech sa ti podarí nájsť nejakú dobrú prácu.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 542
Reputácia Reputácia : 169
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  vrana Ne 20 november 2022 - 15:11

Na webe je toľko pracovných ponúk a agentúr, no vačšina ponúk je nevyhovujúcich. Mám pracovné obmedzenia a to najvačšie, ktoré mi bráni sa zamestnať sú nočné. Môžem pracovať len na jednu, či dve zmeny. A tých je tam pramálo. A keď reagujem na takúto ponuku ma odfajčia s tým, že do desať dní dajú vedieť, či Som hoden.

Regnul Som sa aj v skupine na FB a to Trnava a okolie. No čo povedať. Sú tam profili ako požičiavame peniaze, alebo regni sa na našej stránke a investuj peniaze, do troch-týžňa ti investíciu strojnásobime a viac. Ostatné ponuky sú tak práce na doma, Home office, či administratívne práce. No a keď na toto reagujem, mi ani na toto nechodí pozitívna reakcia, tak už neviem.

Jedna slečinka si odo mňa vypítala digi doklady, že mi ponúka prácu na doma za smiešnych 300€. Už sme boli na mesengeri dohodnutí, že podpíšeme zmluvu, no z nejakých dôvodov mesenger zablokovala a prestala komunikovať. Ďalšia panička ma vymsmiala, aby Som je pomasíroval telo.

Od augusta žijem v nedostatku peňazí. Chýba mi na stravu a samovraždu na splátky (cigarety). Takto si musím na žrádlo požičiavať. Mám tak dlh už cca. 1 000€ od augusta.

Ak to pôjde takto ďalej, budem muset sa pripravit na to najhoršie, čo sa mi môže stať, ak svoj problém nedokážem vyriešiť. Pripraviť sa duševne na najhoršie-pokiaľ to bude nevyhnutné. Potom sa v pokoji snažiť tú najhoršiu alternatívu (ktorú Som v duchu už prijať) zmeniť k lepšiemu.

Klásť si otázky: Aký mám problém? Čo je príčinou problému? Aké sú možné varianty riešenia? Ktoré riešenie jenajlepšie?

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 9 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  vrana Ne 20 november 2022 - 22:31

Dnes sa mi podarilo reagovať na päť vyhovujúcich pracovných ponúk s tým, že pravdepodobne budem zaradený do databázy uchádzačov o zamestnanie. Je to tohto ročný rekord za deň!

A dnes, ako zázrakom Som dostal dve ponuky z ktorých dačo asi bude. Nehajte sa prekvapiť. Vidím to optimisticky a pozitívne. Nechcem to zakríknuť, tak bližšie info nedám.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Som hraničiar likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore