Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zákulisia zamestnania

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Ne 11 december 2016 - 9:28

ahoj,
tu v meste a okoli je roboty dost,nuz jak naschval tri smeny co ja nemozem,podavam zivotopisy nuz sa mi ozyvaju len ti trojsmenovy,brigat plna rit ale nechcem sa ´´ponizit´´
pomocnik?to je pod moju uroven,potrebujem si spravit dva ele.kurzy aby som sa konecne dostl k udrzbarom,tato robota je jak pre mna top1

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 A983135a4ebc3c8504355a0e17ac0c05
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Tuto Ut 20 december 2016 - 1:58

Momentálne prácu nemám, teraz je o to horšie, že je zima a teda skrátený čas svetla a účinok je na mňa, že únava. Spánkový režim rozhádzaný priam rozbitý. Riziko príznakov F25 veľké. Celkovo zima znamená odpočívajúcu záhradu a tým aj odpočívajúceho Tuta. Dúfam že "neprehnijem" úplne...

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcT6VqFf67TmswO9sFLYwLga79Gf3ncDwXY8axHFw3L3H1x5wF-s

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Št 12 január 2017 - 21:34

hladam a hladam a vzdy to konci nie lebo sa pracuje aj v noci,kolko telefonatov a musim odmietnut,raz som pisal ze som bol tu zarohom na pohovore nuz nepresiol som lekarskou,smola,potrebujem zamestnanie,brigady nechcem,chcem si spravit eletech.kurz o §21 a §22 co mi umozni pracovat ako elektrotechnik co mam v papieroch,taky udrzbar by bol fajn,

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Elektrotechnik-und-elektronikindustrie
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Ut 17 január 2017 - 17:49

ahoj,
dnes potesil telefonat a sms-ka,
v prvom pripade idem zajtra na pohovor k index noslus,cez pracovnu agenturu k log.parku zavar tam kde je peugeot a konkretene na opoziciu operator vyroby -autosedacky,
v druhom pripade v piatok do log.parku ,zatial cakam na blizsie info nakolko to bolo cez sms

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 4_big
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Matej Št 19 január 2017 - 22:04

fajny napísal:ahoj,
dnes potesil telefonat a sms-ka,
v prvom pripade idem zajtra na pohovor k index noslus,cez pracovnu agenturu k log.parku zavar tam kde je peugeot a konkretene na opoziciu operator vyroby -autosedacky,
v druhom pripade v piatok do log.parku ,zatial cakam na blizsie info nakolko to bolo cez sms

Ako dopadol pohovor v stredu? Super!

Držím päste zajtra do toho logistického parku. dancing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Št 19 január 2017 - 22:29

ahoj @Matej

pohovor katastrofa,vobec o mne nevedeli a nakoniec som sa dozvedel ze poobedna sa robi od 16h-02h,cize ihned som odtial odisiel,zajtra idem do log,parku na pohovor na poziciu skladnik,i ked mi to nevoni,ale skusim,
potrebujem fakcit makat,spolocnost,novy vzduch,prijem...
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  dzuli08 St 15 marec 2017 - 18:23

Ahojte, dnes mám krízu....vôbec sa mi nechce nič ...síce som už doma z práce ale nemám chuť nejak sa na zajtra pripravovať a to mám 5hod v kuse. dnes boli matury a ja som bola doobeda s kolegynou a dvoma triedamai na prednáškach v krajskom meste a potom sme sa museli este dotrepat nazad a samozrejme hor sa opravovat...ale celkom rychlo sme to spravili len daka som ustata ci co a od obeda mi je nejak divne ...rozmyslala som ci som si rano dala lieky ale fakt mam pochybnosti....pripisujem tento svoj stav nechuti aj pocasiu lebo fakt su take dost velke mracna vonku a nieco na mna aj lezie ..od viekndu soplim. no tak myslite na mna nech daco na zajtra vymyslim aspon pre pokrocilych a ostatne uz necham asi tak. ...citim sa ale mierne vygumovane dnes ... very unhappy tak dufam ze sa nejak nakopnem.
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Tuto St 15 marec 2017 - 19:35

Ahoj Dzuli!
Budem Ti držať palce, aby kríza bola už fuč. Ani sa nenazdáš a je tu víkend a prajem Ti aby si aj tieto dni našla aspoň trošku na relax. Inak sa mi veľmi páčili tie obrázky s textom, čo si nám dala do témy vyššie.
Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Po 27 marec 2017 - 0:07

na robotu mozem zabudnut,ked pohovorom prejdem ale lekarskou nie,som na 75% neschopny prace,nemozem riadit stroje a vykonavat ju v noci,
dalej by mi mozno dopomohlo vysie vzdelanie ale to sa musim tez opytat doktorky ci vlastne sa mi v mojom obore oplati pokracovat dalej alebo sa uberat inym smerom,mam len strednu bez maturity,uvazoval som aj o tom ze by som externe doplnil svoje vzdelanie a pokracoval dalej v mojom obore alebo sa uberal inym smerom,ale na toto by som potreboval odvahu,peniaz a cas,musel by som napriklad zmenit komplet moj PHTR a tak ho zuzit a zveladit na niekolko tyzdnov,
momentalne som znechuteny a nehladam zamestnanie,skuste mi poradit co by ste v mojej situacion robili vy?,doplnit si vzdelanie o maturitu a nebodaj ze ak by to slo pokracovat aj vmojom obore dalej ale kam a ako?co vsetko potrebujem?

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 17677549

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Ne 30 júl 2017 - 12:11

nadisiel cas ked by sa patrilo si najst robotu a to nielen kvoli mne ale aj mamuche,ked tu mama nebude spolu so strycom dom neutiahneme,navyse miro ma financne problemy,a uz mne a mame sa nedycha tak cerstvo,dom je rozdeleny medzi nim a mamou,cca 7-8 rokof som nerobil poriadnu manualnu robotu,nemozem si dovolit vyberat a cakat na lepsiu ponuku,aj tak nemam taku kvalifikaciu aby som mohol robit lahku ci sedavu robotu,
uspokojim sa aj so stredne tazkou robotou ako robot za pasom,vyplni to moj volny cas pre seba na 10 hod.denne,ked zapocitam aj dopravu,vstavanie,prichod a odchod.,8-9hod.spanok a ostane mi 4-5 hod pre seba denne,bude to a mala by to byt prijemna zmena,pocitam aj s unavou ci svalovkou,bolesti chrbta-krizou ci slap na nohach,

jednak by som si financne prilepsil ale hlavne mal by som konecne na stravu a cigarety,neskorej aj na plny najom v horsom pripade,
zmenil by som prostredie z domova na pracovne,pribudli by pracovne vztahy,

uvazoval som aj o robotu s ubytovanim ale tam neviem ako to je s tym bytom,ci budem platit najom a ci sa bude byt dat neskorej odkupit,a ci vlastne sa tam bude dat zit trebarz do smrti,

potrebujem fakcit makat,mam obmedzenia ako nie nocne,nie stroje,nie vysky,
ked som robil pred par rokmi vo vyrobe v jednej firme si pamatam ake som mal problemi vstavat na rannu,a to som siel na 7:30hod,tu co ponukaju je zmena od 6:00 hod,

narjadsej by mi vyhovovala dvojzmenna prevadzka,
na bazos.sk som si zaviedol inzerat o pracu v meste a okoli,s pociatku to boli same telefonaty a ja debil som mal vysoke naroky a podmienky pr praácu, takto cakam teraz na kazdu ponuku a asi ju aj zoberiem hned s fleku,verim ze tento tyzden sa mi nekdo ozve,ak ano dam vediet

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 16751-0-ne-chut-do-prace
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Matej Po 31 júl 2017 - 19:04

Držím Ti, @fajny, veľmi moc palce. Drž sa! giving a hug Super!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan So 19 august 2017 - 10:17

nuz,clovek by aj chcel robit ale tie obmedzenia nepustia,dost ma to stve pretoze tu v kraji je tolko ponuk ze si ich nespocitam ani na rukach a ani na nohach,
prednedavnom mi doktorka pripomenula aj ten fakt ze nemal by som robit vo vyskach viac ako 1,5m+nie nocne a nie stroje,tu ale ide o stroje pri ktorich je zvysene riziko urazu zdravia ako auto,pila,cilkular a co ja vim co,
pri hovoroch s agenturami im toto vysvetlovat ma dostava na vedlajsiu kolaj,
bud su ponuky s trojzmenou prevadzkou,alebo mi tam nedosahuje moja kvalifikacia,teda neviem netrufam si na tu poziciu,
uz som tu raz spominal ze som robil cca 2 roky vo vyrobe plastovych okien a dveri,sice boli tam stroje ale mal som ich pod kontrolou az na jeden na ktorom sa mi nedarilo a bola to tepelná zvaracka,kde sa mi podarilo pokazit par okien,z ktorich som bol dost na nervy,majstrovi som potom vysvetloval nech ma tam nedava ale on si mlel svoje,pravdaze ze som tam nesiel robit,dalej som robil aj mensie prace s rezanim podlozakov pod okna na cilkularke,pamatam sa dodnes ako som si daval pozor a tie myslienky okolo toho,ale za to moze moja doktorka ktora ma nabulikovala ze sa tam mozem zranit,toto bola celkom fajn robota,kde som sa dost namakal,praca v stoji,montovanie a skladanie okien a dveri a hlavne prekladanie z jedneho stola na druhy ci do stojanu,boli tam stoje o pocte 7 z ktorich som ovladal 5,pohodicka,ale som poznaceny ,ze nesmiem robit pretoze lieky co berem robia so mna utlmeneho a nepozorneho,teda nesustredeneho cloveka,

chcem robit a som ochotny obetovat so svojho volneho casu 10hodin,a nie a nie sa zaradit medzi pracujucich,uz taku firmu asi nenajdem,neviem skusim sa este opytat znamych a tak,toto hladanie cez net a agentury neni pre mna to prave,budem muset ist starou metodou a to noviny ci zajdenie do podniku a po agenturach osobne,

tak vam priatelia prajem vela pracovnych uspechov v prace a s tym aj karierne postupovanie,
majte sa dusan

Zákulisia zamestnania - Stránka 3 MJ2VSw7s
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore