Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zákulisia zamestnania

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan So 19 august 2017 - 11:14

este chcem dodat ten fakt ze s dochodkom 350€ sa neda uzivit sameho seba,chyba mi nadalej 220€ na cigarety a stravu,mam svoje vydavky,potrebujem platit ucty,najom...
robotu hladam jak kvoli mne a zivota okolo toho tak aj kvoli mame,ktorej by spadol obrovsky balvan so srdca,tiez si uvedomujem ze tu dlho nebude,a tim sa mi vydavky navysia,dalej ak by som mal zit iba so strycom,tak velka slava by to nebola,on totiz uz dva tyzdne pred vyplatou nema co jest,tez je na tom podobne ako ja,je vsak pravda ze zaraba viac,chodi do roboty,ale kam dava tie prachy to neviem,same pozicky od vtedy co som mu dal do prevadzky stary pocitac,fakt jeden je ten ze si nasel cezen robotu ale dal sa nalakat na reklamy a dlhuje nemale penizky,tych smiesnych 30€ za najom co dava mame je fakt urazlive,ved on nema nic pokupene co sa tyka elektroniky,dokonca ma v izbe ako nabytok cast z kuchynskej linky,pozical som mu aj digi skrinku aby mal co pozerat,sak ked sa zamyslim bez mojich darov by v izbe nemal co robit,za TV a internet mi nic nedava,kaslem na to,polka domu je na mamu a polka nan,chodia tu ludia teda jedna pani co si pyta splatky za pozicane penize,on je tez slobodny ale co sa tyka rozumu,jeho motto ´´clovek sa cely zivot uci´´,hehheh,a furt zabudne,a mele si len svoje,nevie nacuvat,pocuvat druhych ked s nim rozpravaju,tak napr.nevie si uvarit zadne jedlo,do zahrady a domu nic neinvestoval a nesparavuje to,kalse na to,on dovtedy nez sme sa sem pred par rokmi nastahovali zil s mamou v tomto dome,teda mojou babkou,a to sa mu teda zilo,ked babka mala peniaze a dochodok,akonahle babka umrela,uz nema ani na to pivo,je to pijan,on keby dobre hospodaril by chodil dennodene nachlastani a mal by mudre recicky,ale to si teraz uz nedovoli,najprv daval mojej mame 50€ na stravu ale mama sa rozhodla ze ona jemu nebude varit,mam ju za pravdu,cudzi clovek dosiel do kuchyne a zdvihal vika od hrncov ci bral veci s chladnicky,teraz si nakupuje a vari sam,ze vari,no vari sam pre seba,ono to s nim neni dobre,co sa tyka spoluzitia,on ma uplne inaci styl zitia ako ja s mamou,zavadzame si,ale za to as tak sa nehadame,je to debil a debilom zostane,on je len sama politika,byrokracia a oligarchia,ja o politike a len kvoli nemu sa s nikym nedebatujem a nekomentujem ju,len ju sledujem,s nim sa rozpravat mu musis zopakovat vetu asi trikrat aby som sa k nemu dostal,rozpravam sa s nim a furt ma prerusuje ci nepocuva,preto ked dojde z roboty domov len prehodim s nim par slov a vac ma debil nezaujima,on sa uci cely zivot!!bacha na to,a co si zapamatal?hovnooo!!!

uz dlhsie si podavam tikety na tipos sk,predvcerom len tri cilsla v hodnota 4,5€,podavam to uz dost dlhu dobu a jedine co som na lote vyhral bolo par krat 4,5€

skusil som aj stieracie losy a v zisku som bol cca.300€,vklad 100€,
tu sa musum zamysliet a uz to nehrat nakolko jeden los dost zere,
co sa tyka ifortuny teda spotovych zapasov,mam pavzu este pozvazujem ci budem investovat aj tam,

pred nedavnom som bol opat v senku a dal som sa nalakat cakrinou myslenkou si zabrnkat na stroji,no neslaktrafita?minul som tam 50€,tento rok to robi cca.100€,mal som taky plan ze v maji a septembri jeden den na automate okusit stastie,
hlavne kvoli tim mafianom automatovim ktori z toho ziju,vzdy som si povedal ze idem zaplatit dan,aby som sa mal lepsie po psychickej stranke,teraz uz zvazujem ze zrusim komplet cely plan a automatom dam konec,bude na case,
ja kedysy ked sme byvali na byte,tam co sa tyka rozumu som ho dost nemal a ovladala ma myslenkova automatova mafia,vzdy na dochodek sa mi v hlae prepocitavali prachy a ja som utekal do tesca ci kauflandu narychlo neco kupit,lebo som vedzel ze o tie prachy dojdem a skoncia v automate,bol som ovladany zavyslak,vsetko sa zmenilo krachom u rodicou a mna,bola kriza,nebola robota,predali sme byt a prachy investovali do zahrady a domu,povyplacali dlhy a zacal sa novsi a zdravsi zivotny styl,ono sa hovori ze zivot je zmena,a toto bola zmena jak sa patri a napreduje,vsetky skusenosti a zazitky a hlavne sposob zivota som zobral so sebof,v sucasnosti mam z nich ponaucenie a varovanie,
co sa tyka psaychiky tak tam na byte to bolo psycho ,tu na dome ,hmla s usadzajucim sa prachom udrziavana statnym krmivom od psychiatra,
zivot je jedna velka humusno-lepkavo-zakerná svinska spina pred ktorou sa musis mat na pozore,preco to hovorim,mam na mysli kazdy defekt v mysli,my chori hladame kompromis jak vo vnutri tak aj v okoli,chcem len povedat ze u mna na prvom mieste co sa tyka onoho roztepu je duch a az potom samotny clovek ci okolie,medzi mnou a vonkajskom je na prvom mieste duch a az potom vonkajsok,

to co tu pisem mozem povedat je taka vnutorna tvar ´´facebook´´so mna, pretoze ked si mam predstavit komplet celu citaciu tohoto prispevku verbalne s dotycnym,tak 3/4 nespomeniem,chcem len naznacit ze sa tu vsetci pozname len ako forumaci pod nickom a pomahame ci radime,citame a piseme koniny,toto forum je o tom vyventilovat sa ak to nejde verbalne,a verte pomahato!!!
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  tomas So 19 august 2017 - 17:41

veru, ja mam len 270e dochodok, a to mam plny. keby nebyvam s mamou, nevyzijem.
o robotu sa tiez pokusam, ale obmedzenia mam podobne, tiez sa obvodnej nelubia nocne.

vlada teraz este vymyslela aj skvely zakon, ktorym obmedzuje hazard na internete, takze si ani tym pokrom asi uz dlho nebudem schopny privyrobit very sad2

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  danka Ne 27 august 2017 - 10:23

bola som na pohovore na brigadu, hned ma chytila na vrátnici panika, ze ma chceli nechat v mini miestnosti pozriet jedn video o firme a bezpecnosti, ja mam silnu klaustrofofbiu tak som sa strapnila pred vratnickou, napokon to pozerala so mnou to video o bezpecnosti a drzala otvorene dvere, ale ten pocit uz neodisiel a na pohovore som sa triasla a nevedela sa vyjadrovat vobec a este aj zle odpovedala takze zrejme ma nezoberu ani na hlupu brigadu. doktorka povedala ze na pracu este nie som a to mam este jeden pohovor zajtra ale v tej firme sa vobec nefajci osem hodin a to ja fajcim vela, takze som rada ze existuje toto forum, kde sa mozem aspon vyrozpravat lebo som osamela a uvidim ci pojdem na ten pohovor zajtra aj ked teraz uz viem že na to nemám, aby som tam vedela pracovat. scared affraid Crying or Very sad Crying or Very sad ešte ma čaká zajtra ospravedlniť sa z dohodnutého pohovoru ..vymysliet si nieco preco neprídem ...asi napísem sms ze som chorá ved to je aj pravda, velmi skoro som po odidení z hronoviec vsade zasielala zivotopisy a ziadosti do práce chcela som pracovat a neuvedomila si že ešte na to nemám psychiku, nezvladla by som osem hodin bez fajcenia pracovat aninejde o to fajcenie aj keby sa mohlo na tom pracovisku ale ze mám z budov a priestorov nejakú haluz. zatial sa budem liecit pokojom a zabehanymi cinnostami. ale to odmietnutie pohovoru mi robi stres. prajem vám vsetkym pohododvý vecer a dobru noc.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Tuto Ne 27 august 2017 - 21:23

Danka, myslím si, že je minimálne dobré, že sa o prácu pokúšaš a môžeš tak prinajhoršom povedať, že si sa pokúsila...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Ne 27 august 2017 - 21:47

ja sa o to pokusam uz dlhe roky i ked je pracda ze tieto 3 mesiace viacnasobne
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  danka Ut 29 august 2017 - 18:49

Tuto napísal:Danka, myslím si, že je minimálne dobré, že sa o prácu pokúšaš a môžeš tak prinajhoršom povedať, že si sa pokúsila...

áno, ďakujem. neviem či by som to zvladla byť operator vyroby, musím čakať kým sa mi zlepší stav. bola som dva mesiace v hronovciach psychotička a depresia stredne ťažká brala som invegu a rispen, ktoré mne robili zle, doktorka mi lieky vysadila a dala iné, viem ze nie som v stave pracovat ale verím, že sa mi stav zlepsí, už cítim zlepsenie, len mám paniky. Isté je že musím íst niekam pracovať. ak budem mať šťastie zoberu ma na tu brigadu ak nie budem hľadať iné možnosti, predsa to nevzdám. prajem pekny vecer.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Št 7 september 2017 - 18:16

ahoj,
povodne som nechcel pisat aby som to nezakrikol,neska som bol na pohovore a zajtra idem do podniku si pozret robotu celkovo tri pozicie,este musim prejst lekarskou prehliadkou a vypada to ze budem robit,davam tomu 80%
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  CHINAMAN Št 7 september 2017 - 19:32

antifajny napísal:ahoj,
povodne som nechcel pisat aby som to nezakrikol,neska som bol na pohovore a zajtra idem do podniku si pozret robotu celkovo tri pozicie,este musim prejst lekarskou prehliadkou a vypada to ze budem robit,davam tomu 80%

Super Fajny, držím palce aby sadla robota.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  danka Pi 8 september 2017 - 12:31

Už teraz viem, že to nové zamestnanie nedám, že to nezvládnem. Myslela som si, že som silnejšia. Mám ísť na lekársku prehliadku, už len audiometria mi robí problém, lebo ja do zvukotesnej komory nevleziem. Mrzí ma to, že som si príliš skoro posielala všade žiadosti aj keď som ešte neni v poriadku. very unhappy takže vlastne najprv som sa tešila, neuvedomila si, čo to obnáša práca na smeny a moj psychický stav je dosť zlý, veľa vecí sa bojím a nevládzem až tak ako by som chcela a vlastne neviem ani čo mi je..liečenie v hronovciach my skôr uškodilo ako pomohlo, ked som takáto troska, dúfam, že to prejde. ahojte a držte sa.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Pi 8 september 2017 - 14:57

ahoj @danka
umna to bolo tak nejak podobne,necitil som sa az tak ruzovo v praci,
jedno ti ale poradim,opytaj sa tvojej doktorke ake mas prac.obmedzenia,potom ta vstupna lek.prehliadka nebude komplikovana,nakolko budes vediet co budes robit,kde a ako.

zdar,
tak ma nakonec prijali,uz len tu lek.prehliadku,poziadavka bola nie tazke bremena ale len manipulacia s nima z 15 dalsich nepotrebnych poziadavek,v utorok idem na krv a o dalsi den pre vysledky,nuz co uz ,doktorka sa chce takto kryt i za pomoci krvnych testov,ale osobne si myslim ze to nebude problem a na 90% idem onecne fakcit,dnes som bol v podniku,aj som si robotu vyskusal,tim ludi okolo zo 10,pracovisko 20mx10m,vekovo okolo 27 rokov + dve baby,ale to bola jedna zmena takze neviem kto je na druhej zmene,platovo to je cez agenturu ubohe,ale je tam moznost prejst do kmenoveho stavu,robota nieje ani ukolova a ani pasova,pozrel som si aj dalsie pozicie ako kontrolor kvality ale tam po zvacsa robia baby a platovo o 20 centov nizsie,v ponuke boli este zo 5 pozici ale o tie bych som nepresol lek,prehliadkou,
autobusova zastavka hned za rohom az do podniku,no fajn,robotu som nasiel cez fb,je tam totiz zo 5 fb uctov ohladom prace a hned prva mi ponukla tuto moznost,maju vela volnych miest,no necudujem sa ,platovo nieco nad minimal platom,

s pozdravom dusan

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Metaal-coaten

spolocnost alro slovakia sa zaobera vyrobou-lakovanim kovovych a plastovych ramou-dielcou do automobilou.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Veroni Pi 8 september 2017 - 17:39

Dušan Danka držím palce. Utešiť

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 4 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  CHINAMAN Pi 8 september 2017 - 19:12

Ahojte vsetci, neda mi nenapisat to, ze som vopred vzdal sbs pracu v nakupnom centre resp len v drogerii, kde clovek musi byt nonstop na nohach. Mal som robit 2dni a 2dni volno. Povedal som si nejdem tam lebo celkovy cas straveny mimo domu by bol od 7h do 23:30 a to je na mna moc...este ma cakaju dve sbs ky a ak ani to nevynde tak skusim ist do automobilky. Pre mna najlepsie nieco na polovicny uvazok ale zatial nic vo vyhlade.
Ps. Fajny drzim palce celkovo, Danka takisto.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore