Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zákulisia zamestnania

Strana 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  danka So 9 september 2017 - 16:59

[quote="CHINAMAN"]Ahojte vsetci, neda mi nenapisat to, ze som vopred vzdal sbs pracu v nakupnom centre resp len v drogerii, kde clovek musi byt nonstop na nohach. Mal som robit 2dni a 2dni volno. Povedal som si nejdem tam lebo celkovy cas straveny mimo domu by bol od 7h do 23:30 a to je na mna moc...este ma cakaju dve sbs ky a ak ani to nevynde tak skusim ist do automobilky. Pre mna najlepsie nieco na polovicny uvazok ale zatial nic vo vyhlade.
Ps. Fajny drzim palce celkovo, Danka takisto.


ďakujem. Naozaj sa nečudujem, že si vzdal prácu sbs kde by si musel stáť na nohách celý deň, dúfam, že sa niečo vhodné pre Teba nájde, držím palce it is perfect
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  CHINAMAN So 9 september 2017 - 18:01

Danka ďakujem, naďalej pozerám ponuky práce na bazoši aj profesií, kde sa informujem telefonicky a emailom ako to vyzerá no vo väčšine prípadov ma stopnú nočné.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  danka So 9 september 2017 - 18:21

[quote="antifajny"]ahoj @danka
umna to bolo tak nejak podobne,necitil som sa az tak ruzovo v praci,
jedno ti ale poradim,opytaj sa tvojej doktorke ake mas prac.obmedzenia,potom ta vstupna lek.prehliadka nebude komplikovana,nakolko budes vediet  co budes robit,kde a ako.

zdar,
tak ma nakonec prijali,uz len tu lek.prehliadku,poziadavka bola nie tazke bremena ale len manipulacia s nima z 15 dalsich nepotrebnych poziadavek,v utorok idem na krv a o dalsi den pre vysledky,nuz co uz ,doktorka sa chce takto kryt i za pomoci krvnych testov,ale osobne si myslim ze to nebude problem a na 90% idem onecne fakcit,dnes som bol v podniku,aj som si robotu vyskusal,tim ludi okolo zo 10,pracovisko 20mx10m,vekovo okolo 27 rokov + dve baby,ale to bola jedna zmena takze neviem kto je na druhej zmene,platovo to je cez agenturu ubohe,ale je tam moznost prejst do kmenoveho stavu,robota nieje ani ukolova a ani pasova,pozrel som si aj dalsie pozicie ako kontrolor kvality ale tam po zvacsa robia baby a platovo o 20 centov nizsie,v ponuke boli este zo 5 pozici ale o tie bych som nepresol lek,prehliadkou,
autobusova zastavka hned za rohom az do podniku,no fajn,robotu som nasiel cez fb,je tam totiz zo 5 fb uctov ohladom prace a hned prva mi ponukla tuto moznost,maju vela volnych miest,no necudujem sa ,platovo nieco nad minimal platom,

s pozdravom dusan

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Metaal-coaten

spolocnost alro slovakia sa zaobera vyrobou-lakovanim kovovych a plastovych ramou-dielcou do automobilou.[/quote



tak to držím palce, nech sa podarí nová práca. Dakujem za radu, to lekárka mi povedala iba že je skoro na prácu, ale spýtam sa jej na tie obmedzenia, to ma nenapadlo.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  danka Ne 10 september 2017 - 12:47

Ahojte. Pred nástupom do práce mám zdravotnú prehliadku, chcem sa spýtať kto bol na audiometrii, ak si pamätá, keď sa ide do zvukotesnej kabinky či je v kabinke kľucka aj zvnutra, mám príšernú obavu z toho či tam vôbec pojdem. dakujem za odpoved a majte sa pekne.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  danka Po 11 september 2017 - 21:24

danka napísal:Ahojte. Pred nástupom  do práce mám zdravotnú prehliadku, chcem sa spýtať kto bol na audiometrii, ak si pamätá, keď sa ide do zvukotesnej kabinky či je v kabinke kľucka aj zvnutra, mám príšernú obavu z toho či tam vôbec pojdem. dakujem za odpoved a majte sa pekne.

Ani som tam nešla. Hneď u lekára som povedala, že tam nepôjdem do tej zvukotesnej búdy, ani na nočné, takže zatiaľ z práce nič nebude, nemám na to silu, možno ich asi sklamem, ale nemôžem zatiaľ inak konať...musím sa psychicky dať viac do poriadku. držte sa veľa síl prajem, mám vás rada.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Št 14 september 2017 - 15:17

zdarek,

tak veci sa maju tak ze uz druhy tyzden vybavujem kadejake papirovacky ohladom lek,posudku + behacky po obchodoch ....uz ma to nebavi,na druhy tyzden idem konecne na EKG,kde mi interna ma potvrdit pracu s bremenami,psychiatricka jop,obvodna caka na internu a od buduceho tyzdna by som mohol v stredu ist robit,podpisem zmluvu a basta fidli,robota neni pasova a ani ukolova,
k podpisu zmluvy davam 99% ze to vyjde,

s pozdravom dusan,

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 219stolarz_tokark
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Po 18 september 2017 - 19:47

tak dnes definitivne som presiel lekarskou,zaplatil za nu 15€ s poznamkou-bez nadmernej fyzickej zatazi,nakolko robota maipuluje s bremenami,
dvojzmenna prevadzka,pracovisko do 10 zamestnancof,robota neni ukolova a ani pasova,,este sa musim poobzerat po jedalni,satni a rychlom obcerstveni,

v stredu podpisujem zmluvu,a od piatka idem fakcit makat,
nerobil som cca od 2009 teda dobrych 8 rokof,
uloha v robote nieje narocna a ani tazka na pohyb,sam som si ju vyskusal a to bremeno ma do 15kg a sme na to dvaja co to budeme dokladat na vozik zo stola+dalsie mensie casti,
podnik sa zaobera vyrobou teda lakovanim kovovych a plastovych ramov do automobilov ako komponenty,
uvidim ako mi to pojde,kritickych bude prve dva tyzdne,ci budem dolamany,alebo si budem vypiskovat,ci sa mi dari sklbit zvysnych 5 hodin do mojho PHTR,
vydavky a financovanie mam predsablovane,takze len dopisem cisla,
zarobkovo je to ubohe,nakolko sa tam nik nehrne,nieco par desiatok eur nad minimalnou mzdou,praca cez agenturu s moznostou prejst do kmena,
dufam ze to tam nebude sama psychiatria a nebudem tam riesit koniny ako v minulej robote,ale tam som antipsychotika bral aj rano a bol som z nich dost ospaly,otapeny.....

s pozdravom dusan
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  danka Po 18 september 2017 - 20:33

Dušan to je 8 hodinová práca na dve smeny? to keď je osem hodín to je dobré. Dva razy v živote som robila 12tky to je veľa, ale pre mna je podstatný kolektív.

držím palce, budem na Teba myslieť, vyzerá to dobre. dúfam, že napíšeš potom, ako sa tam cítiš. ahoj drž sa.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Po 18 september 2017 - 20:41

ahoj @danka

ano su to 8-novky,ja sa este ozvem,dik za opytanie
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Matej St 20 september 2017 - 22:45

Antifajny, veľmi Ti držím palce, vydrž, zvládneš to. Applause Motivuj sa všelijako možno, trebárs aj tými bubáčikmi. Coines_Euro Myslíme na Teba, drž sa! giving a hug Super! Teším sa na ďalšie info, ako sa to vyvíja. Pa. Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  Dušan Pi 22 september 2017 - 19:20

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 21126337_1471933262899785_8157331785001205760_n
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zákulisia zamestnania - Stránka 5 Empty Re: Zákulisia zamestnania

Odoslať  tomas Pi 22 september 2017 - 23:25

ako bolo prvy den v praci, fajny?

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore