Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 71 z 84 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 77 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 5 apríl 2015 - 7:24

Ahojte,
Shadow aj ja som rad, ze sme sa stretli. Ist do liecebne nie je prehra. V tomto pripade je aj dolezite s akym nazorom tam ides. Si pozitivne naladeny, ze sa das dokopy o to lepsi3 ti to moze pomoct. Vedz, ze aj ked tam budes mozes sa na nas obratit a hadam rezim v zaluzi ti dovoli ucastnit sa zella. Drzim ti palce. Ahojte vsetci!
j.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 5 apríl 2015 - 11:59

Ahoj priatelia I love you

V prvom rade sa pridávam k Tutovi a Shadowovi a želám Vám všetkým požehnanú a milostiplnú Veľkú noc! it is perfect jumping

V druhom rade teda, ako sa mám:
Tieto dni sú také všelijaké, je v nich aj veľa radosti, aj veľa dobrých vecí, ale aj smutné okamihy. Smutným je napr. úmrtie môjho strýka na rakovinu, takže v utorok idem na pohreb. Tatino z celej svojej rodiny zostal už sám, má ako rodinu už len nás, teda manželku a svoje deti. Veselšími okamihmi sú povzbudenia, ktoré mi poskytuje 12 krokov anonymných alkoholikov, ktoré využívam vo vzťahu k vlastným problémom a návykom. Dodáva mi to mnoho nádeje a zlepšilo to aj moju religiozitu a duchovný život. To sa práve teraz vo vzťahu k Veľkej noci veľmi hodí. Čo sa týka voľného času, tak zamestnávam sa hlavne upratovaním, učím sa variť a prať, nakoľko moja mama je chorá, nachladnutá, horúčky. Naučil som sa uvariť kapustovú polievku s bravč. plecom a so zemiakmi... plus dnes po viacerých rokoch sám periem. Naplňuje ma to veľkým úžasom a sebauspokojením, že sa viem postarať. Založil som si zošit, kde si všetko píšem, čo sa naučím praktického z vedenia domácnosti. Je to pre mňa veľká opora. Ešte som sa zamestnával sčasti chatom, a potom poobedným spánkom, ktorý žiaľ v kombinácii s kofolou spôsobil moju už niekoľkodňovú nočnú nespavosť. Zaspávam okolo 2:00 a prehadzujem sa. Túto noc som bol hore pomaly každú hodinu a mal som veľmi rušnú myseľ. Dneska skúšam preto bez kofoly a bez poobedného spánku. Snáď sa mi to podarí, no je to ťažké, lebo bez tej kofoly neviem dobre zvládať hlady... Všetko nejak so všetkým súvisí a je to zamotané, náročné. affraid

Čo sa týka školy, tak mal som niekoľko dní odpočinok. Dnes sa už začínam učiť na záverečné skúšky z kurzu. A v ďalšie dni do toho pozvoľna zaradím aj školu, totiž mám vypracovať projekt svojej diplomovky. affraid

Nálady mám vlastne dobré, spokojné a pokojné. Neurózy sú na tom lepšie. Iné príznaky, trebárs psychotické, neregistrujem, azda iba z oblasti kognitívnych (kognitívny útlm, ťažké rozmýšľanie, zlá pamäť a zlé sústredenie). Tiež sa medzi mojimi problémami vyníma samozrejme nechválna sociálna fóbia. Nie je to s ňou teraz zrovna také zlé, ale to len prechodne, nakoľko som doma a nechodím do školy. Ale už mi treba vydržať len mesiac školy, azda mesiac a pol. A potom skúšky a hurá, polovica štúdia za mnou. Takže musím sa nejak nakopnúť a dotiahnúť to aj napriek sociálnym úzkostiam Question

Chudnutie je teraz bez výsledkov, stále nejakých 79 až 80 kg, pričom pás zostáva. Nový prvok je obnovenie pádlovania na rotopede. Postupne si dávam asi 20 minút denne... s víziou napredovať. Smile

Ďakujem Vám priatelia za vypočutie. Vidím, že píšete o sebe trošku pomenej - prosím dobehnite to a napíšte, ako sa máte a čo máte nové a čo staré. Aké máte nálady, čo Vás momentálne zamestnáva a kam uberáte svoju pozornosť a svoje dni. Smile Teším sa na každú odpoveď. Smile Sun 1

So srdečným pozdravom
Matej
community together welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie Ne 5 apríl 2015 - 17:01

ahojte,

Matej, tie veci okolo domacnosti su super. tiez si hovorim, ze je dolezite sa ich ucit, ale akosi to stale odkladam. it is perfect

ja sa nemam uz niekolko dni najlepsie. mam akusi derealizaciu, pocit, ze okolity svet je nejaky zvlastny a vzdialeny. je to neprijemne a dufam, ze to coskoro prejde. kvoli tomu sa mi ani vela veci neda momentalne robit. bojim sa aj ist von na prechadzku. som doma, trochu citam veci na nete, pozeram simpsnovych a polihujem. ani nemam vlastne velmi o com pisat a s cim sa zverit.

ostava mi zazelat Vam pekne sviatky. Wink
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ne 5 apríl 2015 - 17:44

Ahojte Wink

Tak ja sa mám teda dobre...až veľmi dobre....jedine čo ma trochu boli je zub....ako každoročne, alebo každosviatkovo...a vždy ten istý...ale nemôžem ho ani vytiahnuť ani nič lebo na ňom mam umelý....ako dá sa to vydržať zatial....inak po minule dni som len upratovala a upratovala a upratovala....prišla domov segra a aj sme veľa veci povyhadzovali - čo nerobíme až tak často...možno ako by bolo potrebne...v tom si beriem príklad od Mateja ....zatial nemám v tom takú prax ako ty Matej teda tak často to nerobím, ale už keď začnem tak to ide.. cool dnes len tak oddychujem akurát som bločky nabila do sútaže...no a tak si lebedim čítam knihu lebo v telke nič nejde...a aj keď ide tak koniec prespím takže no nič....ako v celku je fajn, že sú tu tieto sviatky aspoň pracujúci majú odych ....flower

Prajem krásne sviatky community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 634
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Robo Ne 5 apríl 2015 - 21:12

Ahojte kamaráti. Konečne som si našiel na Vás čas... Páči sa mi, ako sa naše diskusné fórum zmenilo. Prajem Vám všetkým príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov. Mám sa celkom dobre. Trochu som mal problém s trávením-kúpil som si No Spa a akosi to prešlo... Mám sa celkom dobre... 18.apríla idem s rodinou do Terchovej na svadbu-bratranec sa žení. Kamaráti-čo sa týka veľkej noci, tak ja ženy a dievčatá v rodine nepolievam vodou, ani ich nešibem, ale ich voňavkujem. 25. apríla ráno o 5:00 hod pôjdeme z nášho mesta zo SZZP Klub Deti do mesta OLOMOUC na výstavu kvetov FLORA, na prehliadku mesta, orloja, na spoločný obed a tak... Veľmi sa na ten výlet teším. Dňa 26.marca sme mali o 17:00 hod. v jednej reštaurácii v meste Výročnú členskú schôdzu. Bilancovali sme, čo sa splnilo, čo sa nesplnilo, čo sa splní, aké sú nové výlety na tento rok a podobne. Mali sme prípitok-biele víno s cukrom a citrónom. Čučoriedkový koláč, kávu, a vodu a džús. Čo sa týka mojej psychiky, tak som stále lucídny, vzťahovačný, introvert, depresívny... Aj tohto roku rozmýšľam ísť do kúpeľov. Asi v polovičke apríla pôjdem za obvodnou lekárkou, aby mi vypísala návrh na kúpeľnú liečbu. Do kúpeľov však by som chcel ísť až v auguste, lebo 24.júla idem s rodičmi a známymi na letnú dovolenku do Chorvátska. Domov z dovolenky prídeme 2.augusta. Cestovať budeme autobusom. 7.júna budem mať meniny, sestra narodeniny. V júli bude Spišský trh, potom dovolenka... S mamou budem chodiť do Vrbova sa kúpať-je tam dobrá termálna voda... Hlasy chvála bohu už dlhodobo nepočujem, čo je super. Ak sa napr. niekedy nudím, tak si pustím dobrú hudbu, nejaké CD-čko a hneď mám pocit, akoby mi ten čas prešiel rýchlejšie... V našom meste v našej nemocnici SVET ZDRAVIA konečne v máji pribudne magnetická rezonancia, takže kto bude potrebovať takéto vyšetrenie, tak už nemusí chodiť do Popradu. Občas navštívim kamaráta vozičkára Maťa, pokecáme, dáme si kávu, občas pivečko a tak... Priateľka Miška sa má celkom dobre, teraz je na Orave pri starých rodičov aj s rodičmi. Synovec Slavko je tretiak, v máji bude mať prvé sväté prijímanie. Kúpil som mu v predajni Svetielko novú knihu-volá sa BIBLIA pre prvoprijímajúcich. Toho mesiaca ešte pôjdem aj ku psychologičke sa porozprávať. Veľmi mi pomáha a to si na nej cením. v našom meste otvoria asi v júni MERKURY MARKET. Určite sa na otvorenie obchodu pôjdem pozrieť. V apríli začnú stavať supermarket BILLA-jednu už máme v OC Madaras a čoskoro otvoria aj CBA supermarket Cass and Carrry, aby nakupujúci nemuseli cestovať do Košíc do predajne METRO. Som veľmi rád, milí moji kamaráti, že som sa Vám po dlhšom čase takto rozpísal. Sľubujem, že na budúce napíšem o sebe ako sa mám plus novinky oveľa skôr a budem sa snažiť písať častejšie. Takže asi tak. Majte sa krásne, píšte básne-Robo. flower flower flower flower flower flower elephant elephant elephant elephant elephant elephant study study study study study study cheers cheers cheers cheers cheers cheers Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester Po 6 apríl 2015 - 12:22

Ahojte
Helena25

Aj ja som vydatá, mám rodinku, relatívne malého syna a trpím presne tou istou diagnozou ako ty. A bojujem, niekedy je to horšie, niekedy lepšie. Ale nevzdávam sa. Vždy je pre čo a pre koho žiť. Niekedy sa aj ja bojím, že o rodinu prídem, ale nedá sa žiť s tým, že sa budem stále obávať. Môj manžel presne vie, kedy mám aký deň, akú momentálne náladu, kedy sú dni, že nevládzem vstať ani z postele a kedy som v mánii a sťahujem kuchyňu každý deň affraid a jednoducho si už na to zvykol, aj keď viem, že ho to rozčuluje. Nepíšeš, aké malé máš deti a či si sa už vydávala s touto diagnozou. Predpokladám, že áno. Je nás veľa takých, čo musíme zvládať každodenné starosti matiek a manželiek, tak sa neboj, zvládneš to aj ty. A budem veľmi rada, ak sem budeš prispievať a budeš môcť vyliať svoju dušičku. Veľmi to pomáha. Je to presne tak, ako to má Matej napísané
"Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš."
Takže sa teším na tvoje príspevky, som o trochu staršia ako ty, a diagnozu som "schytala " Very Happy približne v tvojom veku.

Ahojte
Tak čo nové? Dokopy ani nič, dva dni len spím a dokopy nevládzem vstať, ale tak zajtra začína zase práca, takže sa nič nedá robiť, musíme sa prebrať a zase zabojovať, aby ten život za niečo stál a aj ja som niečím prispela, keď už iným nie, tak tým, že sa rozhodnem, že chcem niečo spraviť Very Happy No asi to nemá ani hlavu ani pätu Very Happy

Shadow som rada, že ti je lepšie. Tie lieky zaberú, chce to len čas...ale to ti nemusím hovoriť, dobre to vieš aj sám ...

Hlásia už krajšie počasie, tak hor sa do záhradok, alebo na prechádzky a bude nám všetkým lepšie...
Krásne slnečné dni prajem všetkým sunny sunny sunny
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Po 6 apríl 2015 - 16:01

Ahoj Smile

Dnešný deň sa zatiaľ vyvíja dobre. Síce ma začína bolieť hlava a je mi horko... tak mám obavy, či som sa nenakazil od mamy...

Dnes som vstal veľmi neskoro, až o desiatej. Potreboval som sa poriadne prespať. Aj tak ma zobudil zlý sen. very sad3 Dneska sme si Veľkonočný pondelok spestrili tak, že keď mama leží a lieči sa, tak reku že ja s otcom sa postaráme o obed. On naporcíroval a pripravil komplet celého zajaca, dal piecť. Potom spravil králičí vývar a nakrájal doň zeleninu. Ja som zametal kuchyňu, čistil zemiaky, uvaril ich, spravil slíže do polievky, niekoľkokrát som umýval riady, čo sa furt celý čas kopili. Mame som varil špeciálne čaje, plus varil som aj domáci čaj pre všetkých do čajníka. Dozeral som na pečenie, prevracal som zajaca. Takže bola to taká dobrá spolupráca s otcom... začali sme makať o 10:00 a až o 14:00 sme si sadli, že ideme jesť. Čiže dosť dlho tá kompletka trvala. Teraz som doumýval riady, plech a popratal jedlo. Máme navarené vari až do stredy. Smile O chvíľu ešte pôjdem zvesiť prádlo, popratať a asi dám aj ďalšie prať. Návštevu sme mali len stredného brata. Už nemáme v rodine také zvyky, že by sa chodilo šibať. V posledné roky chodí na pravidelnú návštevu v Pondelok len brat, alebo obaja bratia.

Teraz plánujem okrem prádla sa ísť učiť na kurz. Nechce sa mi. Ľahšie sa mi robia veci okolo domácnosti. To ma aj viac baví, priznám sa. Smile Mňa by možno bavilo robiť sociálneho pracovníka, ktorý sa o niekoho stará. Teraz sa s tatom staráme o chorú mamu a napĺňa ma to úžasným zmyslom, keď ju híčkam, aby mala všetko, čo potrebuje a aby aj domácnosť fungovala, ako má. Smile Žiaľ, nič nenarobím a musím sa potom aj učiť ísť. very sad3 Zajtra pohreb poobede a kar.

Nálady mám teraz relatívne dobré, ale včera som mal smutné večer. Nebolo mi dobre. V podstate, "keď som sám so sebou v mysli", tak mi zakaždým nie je dobre. Lepšie je furt niečo robiť. Sad

Prajem Vám pekný zvyšok Veľkonočného pondelka. Všetko dobré! community together heart
Matej
alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej St 8 apríl 2015 - 10:19

Ahoj Smile

Už štvrtý deň som bez kofeínu. Dostavili sa tradičné príznaky zo syndrómu z vysadenia (spavosť, pažravosť, bolesť hlavy a očí, depresívne rozlady). Na bolesť hlavy si dávam Panadol, alebo Ibalgin. Pomáha čiastočne. Na pažravosť si dávam minerálku s bublinkami, aby som mal náhradu za kofolu, ktorá mi korigovala vďaka bublinkám hlady. Zatiaľ to pomáha, ale nie je to dokonalé, posledné dni boli hlavne o prejedaní sa. Spavosť ešte neviem dobre riešiť, dlho spím aj ráno a dlho spím aj poobede. Depresívne rozlady som trpel posledné dni silné, ale už sa mi s nimi ľahšie bojuje teraz, lebo som pochopil, že nie som nešťastný, ale ide o umelo vytvorené nálady nedostatkom kofeínu.

Ešte 10 dní detoxu a budem opäť čistý a nebudem kofeín vôbec potrebovať k fungovaniu. jumping

Pohreb a kar dopadli obstojne... Thumbstone

Inak sa mám asi aj dobre. Ale ťažko sa mi sústredí na učenie na skúšku z kurzu. Je to pre mňa fakt oriešok. Bojím sa toho. sad and unhappy

Želám Vám peknú stredu, nech sa Vám darí, priatelia. Smile
S pozdravom
Matej
Sun 1

PS: Ester, pekný nový avatar! Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie St 8 apríl 2015 - 15:51

ahojte, spolubojovnici.

ja sa nemam uz nejaky cas dobre, ako som pisal aj v predoslych prispevkoch. svoje problemy pricitam tomu, ze mam este stale v tele nejake zvysky depotu-zypadhery. ako som cital, tento depot sa z tela odstrani az za 6-8 mesiacov od poslednej injekcie. toto, da sa povedat cakanie, je strasne neprijemne. striedaju sa mi vselijake stavy. derealizacia, slabost, nedostatok energie, vztahovacnost. povedal som si, ze depot uz nechcem ani vidiet, ziadny. nevravim, ze mi nepriniesol nic dobre, ale toho zleho je tak vela a trva to tak dlho, ze to je neunosne.

na kontrole sa chcem opytat, kedy som vlastne dostal poslednu injekciu, pretoze presny datum ani mesiac si nepamatam. aby som orientacne vedel, ako dlho tieto stavy mozu este trvat. najhorsie je, ze mi akoby nikto neveril, ze je mozne, aby bol ten depot tak dlho v tele. sad and unhappy very unhappy

v noci na dnes som spal a bol v posteli dokopy vyse 12 hodin. je to zle znamenie, ked sa mi nechce rano vstavat. okrem toho som spal aj teraz poobede asi hodinu. dokopy som nic nerobil. som na internete, plus vencenie psika a nejake domace prace.

dakujem, ze som sa mohol trochu vyzalovat. tu je vacsia pravdepodobnost, ze ma niekto pochopi, ako v beznom zivote.

mavam aj samovrazedne myslienky obcas, pretoze uz to niekedy moc nezvladam. nemyslim si, ze by som ich zatial realizoval. je to skor akesi vyustenie problemov, z ktorymi si neviem rady. uz je toho na mna vela.

dakujem za vypocutie.

prajem Vam, aby ste sa mali lepsie a krajsie ako teraz ja.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Št 9 apríl 2015 - 8:50

Ahojte,
Vobec sa nemam dobre,alebo presnejsie,nemam sa tak dobre ,ako by som chcel a potreboval...
Uz mam aj odporucanie na hospitalizaciu,o pol desiatej idem volat do Zaluzia...drzte palce,aby sa to podarilo,lebo ja uz fakt neviem ako dalej...
Dik za vypocutie!
S pozdravom Vas Shadow
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Št 9 apríl 2015 - 10:07

Shadow, drž sa tam. Držím/e palce.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Št 9 apríl 2015 - 10:20

Podarilo sa!!!Zaluzie vybavene... Very Happy
Dakujem,Tuto giving a hug
Dopocutia vecer,na zelle! community together dancing
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 71 z 84 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 77 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore