Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 51 z 84 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 67 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 13 január 2015 - 21:41

Ahojte,
dúfam, že sa máte všetci dobre a v zásade vám nič nechýba, hlavne v našom prípade zdravie, šťastie a pokoj. Zároveň tak vám/nám želám.

U mňa žiadne zásadné zmeny. Dnešok bol v znamení únavy. V doobedí aj v poobedí som bol nejaký obzvlášť unavený, a tak som skôr nefungoval ako fungoval. K večeru sa to zlepšilo, navyše som mal jeden fajn telefonát, ktorý ma potešil. Aj napriek únave som sa dostal na záhradu zobrať pár jabĺk a nachovať kocúra. Celkovo bol práve tento zver najedený až moc, len mu chýbala spoločnosť, ktorá ho pohladí a prihovorí sa mu. A tak odmietol aj mačaciu konzervu. Z druhého mačacieho revíru došiel ďalší kocúr a pojedol to, čo môj kocúr nechal, teda takmer všetko.

Zdravotne som na tom rovnako ako predtým, bez zlepšenia, alebo zhoršenia, ak nerátam tú únavu. Tradične spánkovo kolíšem, ale reálne spím znesiteľne. Trápim sa s jazykmi (Aj, Nj) a konám aj niečo navyše v podobe Geo. a Čítania. Pracovne je to u mňa stále len príprava, zaberie mi to asi 2 hod. denne. Trápi ma nedostatok telesnej aktivity, čo ma dosť mrzí, pretože ju pri mojej nadváhe potrebujem. V práve tejto oblasti je to u mňa slabota a chcel by som to zmeniť.

S priateľským pozdravom pre všetkých, čo tvoria diskusiu príp. len čítajú fórum, Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  regina St 14 január 2015 - 13:08

Ahojte,

mám sa fajn. Nepocitujem ziadne potiaže, práve naopak pekné slnecné pocasie, ktoré je u nás už niekolko dní mi zlepsuje náladu. Dobre zvládam aj zmenu, že všetci sa mi znova rozprchli do práce a do skoly a ja som po väcsinu dna doma sama a domácnosť a krmenie zvierat zostali len na mne.
Stalo sa mi viackrát ze som na jeden den náhodou vynechala lieky. Vtedy som uz pocitovala to blbé nutkanie k pohybu ked som si vecer lahla spat a nevedela som kam a ako si nohu ulozit, aby som v nej nepocitovala nepokoj. Napriek tomu uz teraz myslím na to, ze by som najblizsie poziadala psychiatricku o znízenie, no asi tentoraz znízim antidepresíva, kedze ziadne pocity depresie uz dlhsie nemám.

Prajem aj vám pekné dni, aby ste sa cítili aspon tak dobre ako ja.

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej St 14 január 2015 - 16:20

Ahoj kamoši a kamošky... Wink

Mischellin, Tutov a Regin príspevok vyznel v zásade príjemne, resp. opisoval relatívnu duševnú pohodu alebo pokračujúci stav, relatívnu stabilitu. To ma teší. it is perfect

Ja v podstate tiež môžem prispieť do diskusie podobným hlásením. Mám sa relatívne dobre. Túto noc som bol na nočnej, dali mi robiť celkom dobrú robotu, ktorá ma až tak nenamáhala, hoci samozrejme to státie 12 hodín počas nočného bdenia zanechalo známky prirodzenej únavy a spavosti. Trochu som spal medzi 7:00 a 13:00, pričom ďalšie dospávanie už plánujem v rámci nočného štandardu. Snáď vydržím hore do večera, lebo totiž mi klipkajú oči. Sleep

Inak asi aj fajn. Príznaky nejaké možno aj sú, ale keby som ich mal zúžiť len na také, ktoré robia aj reálne obtiaže, tak ten zoznam určite nemám vôbec dlhý. Tomu som rád. cat

Trošku ma neteší stagnujúce chudnutie, resp. pribratie na 81,5 až 82 kg. To je moja hranica a nejak mi to spúšťa poplach. Naopak, teší ma polepšenie neurotických tendencií. Fyzično teraz trochu zhoršené.

Bol som v škole obhajovať ročníkovú prácu, no výsledky aj tak neviem... nejak to dopadlo, že to nedopadlo nijak. Zvyšok dňa plánujem relaxovať, asi si zahrám po dlhšom čase nejakú PC hru. Veď treba aj relax... lebo trebárs pondelok som mal zase príliš aktívny - likvidoval som staré zaváraniny, vynášal sklenené poháre, redukoval počet, triedil viečka, upratoval poličku v komore, vynášal zase mechy a mechy smetí, zametal byt, pomáhal otcovi likvidovať vianočný strom... atď... Utorok som mal deň jednoduchší (v podstate v znamení čakania na nočnú) a dnes v stredu teda trošku idem relaxovať za PC. typing

Vďaka za vypočutie. Nechže sa Vám mocné darí, priatelia. Smile
So srdečným pozdravom
Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Št 15 január 2015 - 11:50

Ahojte Wink

Tak po včerajšku (bola som v meste a chodila na vysokých podpätkoch hore dolu) dnes len oddychujem....doslova...nohy ma bolia atď......inak v autobuse cestou do mesta sa mi stala taká vec, že mi ruka úplne vychladla a zdrevenela....a to som ju mala len položenu....no to by nebolo nič....len sa nedala rozhýbať....nijak raz....že vraj to moja chrbtica za to môže....ale ako už sa mi to dlho nestalo....inak aj v noci sa mi stáva že mi ruky stŕpnu ale keď ich položím vedľa tela tak zase je všetko ok....dnes som už bola na prechádzke zo psom dog  ...pobehali sme....a teraz ideme piecť škvarkové pagáče a domáci chlieb....snáď jedno s toho vyjde... cheers ....a dnes už chcem začať trošku rýchlo chodiť, alebo behať....musím, lebo vidíte tie problémy s chrbticou sa hneď ozývajú....a nie je to nič prijemne....

Pekný deň prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Št 15 január 2015 - 21:09

Matej Skalík napísal:

Bol som v škole obhajovať ročníkovú prácu, no výsledky aj tak neviem... nejak to dopadlo, že to nedopadlo nijak.

Ahoj Matej, akosi som sa zabral do Tvojej citácie, ale aj tak v zásade neviem, ako a čo, prípadne prečo. Dúfam, že je so školou je všetko v poriadku, lebo momentálne by to mala byť pre Teba priorita. Vzdal si sa mnohého, aby si to dotiahol do zdarného konca. Brigáda by mala byť v Tvojom prípade odsunutá bokom oproti škole. Hranie hier je podľa mňa celkom dobrá relaxácia a uvoľnenie, ale tiež by to malo ísť v prioritách mimo školy. Drž sa!

.............................................

Ahoj Mischelll,
teší ma, že si napísala, len ma mrzí, že máš problémy toho typu s rukami aj nohami. Myslím na Teba a dúfam, že sa tieto veci dajú do poriadku. Keď som robil SBS 12-tky mal som silné bolesti na chodidle a ani som nevedel prečo a hlavne ako. Bolo to jediný raz, čo som odišiel s práce nie pre F 25, ale s iného dôvodu. Vtedy ma to aj mrzelo a to dosť, snažil som sa to prekonať, ale posledný týždeň som už nevedel... Tak som tam vydržal len mesiac.

.............................................

Ahojte,
dnes bol u mňa deň v znamení únavy. Včera v noci sa hlasy na balkóne (asi pseudohalucinácie) zvýšili, a tak som si dal Haloperidol navyše. Bol som dnes tak dosť unavený a viac ako obvykle ma to ťahalo do postele. V únave som prežil celý deň. Navečer sa to zlepšilo, tak som aspoň vybehol do obchodu, aby som mal pocit, že som bol vonku.

Ostatné detto. Stiahol som si film z ulož.to a asi si ho zajtra pozriem. Až na tú únavu sa cítim fajn a do pohody, teda vlastne dnes večer. Dnes ma potešilo, že som bol celý deň zadobre s rodičmi. Zarmútilo ma , že ráno, doobeda aj poobede som si "užíval" najmä pasivitu a ospalosť.

Teším sa na to, ak zasa napíšete pár riadkov.

S priateľským pozdravom Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester Št 15 január 2015 - 22:16

Ahojte priatelia.
Čítavam vaše príspevky, len sa nejak neviem dopracovať ku tomu, aby som napísala.

Matej, práve dnes som si pozerala aj ja diplom z VŠ a som si zaspomínala na časy dávno minulé Very Happy . Rýchlo to prešlo, ale študentský život je v celku dobrý it is perfect Tak si ho pekne uži Very Happy Semester máš už za sebou, tak len oddychuj a naberaj čo najviac informácií, čo by ti mohli v tom nadchádzajúcom pomôcť...teda ja som to tak robievala a potom to išlo o trochu lepšie. Najmä psychológia ma zaujímala...ako keby som to bola cítila, na začiatku štúdia som totiž ešte zdravotné problémy nemala...

Tuto, mrzia ma tie hlasy na balkóne. Ale sa mi zdá, že to celkom zvládaš, čo som veľmi rada a veľmi ti držím palce, aby si to prekonal... a teda to sa ti krásne darí it is perfect

Mischell to mávam aj ja s tŕpnutím a veľmi častým, mne doktorka - neurologička povedala, že mi chýba magnézium, že ho mám dopĺňať. Potom som aj dosť často mávala kŕče, to mi veľmi vadilo, ale prešlo to, veľmi sa tomu teším...

Zdravím aj ostatných, Regi niekedy by som prijala aj ja také ticho, ako máš ty, že si zostala doma sama. Niekedy sa mi to žiada, ale môže byť, že by som to dlho nevydržala, nie som zvyknutá...len niekedy som úplne ohlučená...

Shadow sa neozval, ako sa máš? Ako je v robote? Prekonal si ten začiatok roka?

Ja sa mám celkom dobre. Končila som minulý rok veľmi zle a taký istý som mala aj začiatok, ale už sa to všetko ukludnilo, tak som rada a môžem tak pomaly a kľudne prežívať dni bez stresu... Veľmi som rada... Fyzicky sa cítim trochu slabšie, mávam dosť bolesti nôh a rúk najmä večer, niekedy si musím dať aj tabletku na bolesť, ale asi z toho, že som slabá, takže musím začať trochu na sebe pracovať po fyzickej stráne. Som si povedala, že keď už nebudú mínusové teploty, budem chodiť do práce peši, takou rýchlejšou chôdzou...snáď mi to čo najdlhšie vydrží jumping

ďakujem za prečítanie Smile a prajem všetkým len krásne dni
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Pi 16 január 2015 - 10:24

Ester, strašne sa teším, že sa Ti polepšilo a že je situácia na tom dobre, lepšie. jumping Si veľká bojovníčka, želám Ti mnoho zdarov aj do ďalších dní! giving a hug

Tuto, ten príbeh s kocúrmi ma príjemne rozosmial. Sú to evidentne milé zvierence, prinášajú nevinnú radosť. cat Very Happy Čo sa týka tej školy, vďaka za radu a povzbudenie. Ospravedlňujem sa zároveň, lebo som sa vyjadril dosť tajomne a neurčito - iba som chcel vlastne naznačiť, že ešte neviem hodnotenie svojej práce. Dostanem ho až dodatočne v najbližších dňoch. Inak mám vlastne v rámci školy všetko ok a dosť sa teším na nový semester. Doma je totiž nuda - síce ma čakajú ešte 2 kurzy ohľadom účtovníctva, plus asi 8 smien na brigáde do začiatku semestra... Ale aj tak pevnejší školský rozvrh je lepšia vec pre mňa, Shocked než hľadať si spôsoby, ako si organizovať čas sám... som trochu taký ten typ, že potrebujem kopanec do zadku, aby som robil niečo pravidelne.  Very Happy

Mischelll, aké celkom pohodové fajn dni mávaš. Sa mi to páči. Vždy si s radosťou prečítam, čo nové pečiete, čo upratujete alebo kedy ideš najbližšie do mesta. Sú to také drobné radosti, ktoré vytvárajú pestrú mozaiku pohody a pokoja. Nechže sa Ti mocne darí.  it is perfect  giving a hug

Regi, vidíš, to aj ja by som vlastne mohol skúsiť znižovať tie AD. Len sa bojím. Lebo ja beriem Escitil až 20 mg denne, a to je tuším bežné maximum. Aj lekári na mňa už viacerí čumeli, čo zastupovali, že prečo beriem takú vysokú dávku Escitilu antidepresíva. Mne veľmi pomáha a bojím sa ho znížiť. Ale v rámci pokroku by som sa ho mohol pokúsiť dať znížiť. Tiež Orfiril z 1500 mg denne na 1000 mg. Ale neviem-neviem. Možno by mi to pomohlo na únavu, ale nie som si istý, lebo ja už som strašne dávno svoju únavu nepripisoval liekom. Asi to je chyba a naozaj mi ustavičnú únavu robia lieky - v tom prípade by znižovanie mohlo byť užitočné. Ale ako hovorím, zabudol som už dlho dať do súvisu svoju únavu s liekmi, takže sa bojím, že to spolu nesúvisí - v tom prípade by som so znižovaním nemal vymýšľať, nakoľko mi samotné liečivá pomáhajú...  Shocked Držím Ti, Regi, palce, aby sa Tebe znižovať podarilo.  giving a hug

Shadow, veru, ester dobre spomína... kdeže si? Ako sa Ti darí? pale Shocked

matej
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Pi 16 január 2015 - 10:34

Ahojte,
dnes máme výnimočné piatkové zello, prajem všetkým pokoj v duši Smile.

http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/udalosti/aktualne/31-osemnaste-zello-dialogy

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Pi 16 január 2015 - 20:05

Ahoj affraid

Dnes som mal pomerne lenivý a nudný deň. Mal som byť na brigáde, ale zrušili mi smenu. Tak som doma lehnil a vyvaľoval sa. Trochu som sa aj hral na PC, inokedy som zas pospával, občas dačo čítal, sem-tam surfoval na nete. Dokonca som si rozdal s počítačom šachovú partiu... no neuspel som, zas ma ten prefíkaný stroj porazil! laughing Strašne sú tie počítačové potvory inteligentné.  Very Happy

Zajtra chcem mať aktívnejší deň... čo-to sa učiť, čo-to upratovať. Dneska som bol pasívny aj preto, lebo som znášal absťáky z rôznych svojich závislostí (jedlo, zádery, a všeličo ďalšie...). Rozhodol som sa totiž všetky absťáky trpezlivo znášať. Urobil som sa takým akýmsi masochistom, ktorý si privykne na utrpenie a bude si to trápenie, všetky tie duševné a fyzické nepríjemnosti spojené s absťákmi vychutnávať, alebo aspoň pasívne trpieť a znášať. Tak v dnešný večer takto trpím už druhý deň. Nie je to veľa, ale verte, nie je to ľahké. Shocked Predpokladám, že svoj tretí deň masochizmu už budem môcť obohatiť aj o pestrejšie aktivity - teda upratovanie, učenie. Smile

Mám sa dnes pomerne dobre. Fyzično zhoršené. Neurózy ok. Chudnutie - vzhľadom na masochizmus, kedy dobrovoľne trpne znášam vlčie hlady a odmietam ich uspokojiť, tak celkom dobre. Na reálne výsledky je však ešte priskoro súdiť. No začalo sa to dobre Smile

Večerné pesimum sa už trošku približuje, cítim útlm nálady, nespokojnosť so svojím pasívnym dňom. Včera pri zaspávaní som mal náznaky derealizácie - splošťoval sa mi priestor. indifferent Inak ale fajn. I love you

Želám všetko dobré. jocolor
S pozdravom
Matej
cyclops

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ne 18 január 2015 - 3:14

Ahoj Matej,
to je dobre, že si si dal taký "day off". Ešte sa od Teba bude všeličo vyžadovať, a ty sám potom oceníš, že si si nadrobil a nadštudoval v materiáloch. Kedysi som sa na semestre pripravoval denne, ale po troškách, mal som toho veľa naštudované a týždeň pred skúškou alebo klasifik. zápočtom som už okrem zhrnutia nerobil skoro nič. Na skúšky behali niektorí vystresovaní, mávali papiermi a doháňali posledné strany. Niektorý využívali systém rozhovoru s tými, čo boli pripravení "učili sme sa spolu". Niekedy som aj ja bol predmetom záujmu, ale nerobilo mi to problém.

.................................

Ahojte,
dnešok (pardon včerajšok) bol zvláštny deň, lebo som spal až 14hodín v kuse. Teraz však zase ponocujem a užil som 2 Gerodormy. Tak len ticho dúfam, že sa mi podarí zaspať aspoň do piatej. Okrem iného som bol kŕmiť mačky na záhrade.
Čítal som, pripravoval som sa do práce, večer som si pozrel film o Osvienčime a v neposlednom rade som robil aj svoj malý plán o vzdelávaní.

Zdravotne detto, jednoducho sa nemám síce čím chváliť, ale aj tak som rád, že určitá stabilita tu je a tak treba doladiť pár detailov.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ne 18 január 2015 - 5:56

Ahojte,
je takmer 6:00 a zase som nespal. V posteli so mnou šili všetci čerti. Len som sa stále prehadzoval a spánok nikde.Ešteže včera som si dlho schrupol. Rozmýšľam ísť do supermarketu po niečo chutné na raňajky. Kávičku som si práve uvaril a tak sa na ňu teším.

Želám dobré ráno. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 18 január 2015 - 11:39

Ahoj Pretty good

Tuto, škoda, že sa nepodarilo spať. Ale som rád, že to podľa spôsobu, akým sa o veci zmieňuješ, zvládaš celkom dobre a zostávaš optimistický. Super na tom je najmä fakt, že sa Ti aspoň cez deň podarilo zdriemnuť. Moon Nechže sa Ti darí a nech Ťa sprevádzajú len pekné sny, najmä v noci; cez deň skôr pomenej. Smile Sleep

---

Ja sa mám akceptovateľne... dá sa povedať, že bežne, ako sa ja obvykle mávam. Smile Dnes som trochu cvičil, zatiaľ iba 10 minút na rotopede, ale plánujem ešte dnes pridať aj ďalšie desaťminútovky. S jedlom pokračujem masochisticky, ale včera som zrovna mal pád - totiž prežral som sa sacharidov... very sad3 Takže zrovna včera mi to nevyšlo. Ale snažím sa ďalej, dnes pokračujem v načatom. Už sú aj výsledky, váha ukazuje opäť 80 kg, čiže takú hodnotu, akú ukazovala pred Vianocami celé mesiace. Včera som mal o čosi menej pasívny deň... trošku som zametal, upratoval drobnosti. Ale dosť som aj spal... Vo výrobe na brigáde je teraz útlm, majú menej objednávok, takže vskutku málo ľudí potrebujú. sad and unhappy Ešteže mám budúci týždeň kurzy, lebo potrebujem mať nejaké povinnosti. To skúškové obdobie momentálne pociťujem ako príliš dlhé. Embarassed

Fyzično zhoršené. Neurózy zhoršené. Nálady dobré. Spánok v norme, ale mal som zlé sny. Únava naďalej prítomná - myslím, že často za ňu môže nuda. bounce

So srdečným pozdravom
Matej
dancing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 51 z 84 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 67 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore