Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  filipka Ne 26 október 2014 - 19:05

regina, ak mám pravdu povedať, vôbec netuším, kto si winking a nepoznám Tvoj blog, ale to bude tým, že žiadne blogy nečítam.
Xkrchnav, celkom by ma zaujímalo, ako sa má z bývalých prispievateľov Laura. Mám nanič tušenie, že nie dobre a že žije v nejakom sociálnom zariadení sad and unhappy
Ani ja už takmer neprispievam, hoci sa v mojom živote nejaké zásadné veci zmenili. Zello ma nejako neláka a inštalovať to tiež neviem, lebo čo sa týka techniky som úplný retard, až doslova idiot. (Som rada, že zvládam aspoň internetbanking a v práci profesný program.) Môj život je komplikovaný úskaliami schizofrénie a depresie, ale ako-tak kráčam dopredu. Ešte stále mám čo stratiť...

filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 26 október 2014 - 19:59

Bolo by zaujímavé zistiť, jak začali myšlienky o reforme u nás. Ako to, že sa to dalo trošku do pohybu. A z toho sa inšpirovať a nájsť kanály na ceste aj na Slovensku.

Filipka, keby si prejavila záujem o zello, niekedy v budúcnu, som k dispozícii previesť inštaláciou po krokoch. Dopredu hovorím, že je to jednoduchšie ako internet banking - snáď potvrdia účastníci. Pri mojom dnešnom "spamovaní" som medzi inými oslovil aj Lauru... uvidíme. Tiež by som bol radšej keby mala toľko rôznych činností, že na fórum nemá čas, než že je v nejakom tom zariadení...

majte sa
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  kwecko Po 27 október 2014 - 20:40

Ahojte, šialenci, prijmete naspäť zatúlanú mulicu? Má za vrece veselých aj divných zážitkov! Smile

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Po 27 október 2014 - 21:18

No ja určite keďže som ťa tak nejak "vyvolal" Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  kwecko Ut 28 október 2014 - 6:36

Hehe, áááno, ty za to môžeš! Takže teraz ma musíš krotiť, keď budem moc vyvádzať, spolieham sa na teba! Wink

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  filipka Ut 28 október 2014 - 16:42

heh, že mulica lol! vitaj naspäť
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  venusa Ut 28 október 2014 - 18:57

Ahojte,

posledne dni mi nie je dobre. Vlastne sa to uz taha par tyzdnov. Citim sa taka citovo otupela, ic ma nebavi, nic ma nedokaze potesit. Citim sa osamelo aj ked mam okolo seba vela ludi. nieco mi v zivote chyba a ja neviem co. Cele dni len prezivam, nie je to v poriadku, uz dlho so sa tak necitila, ani ked som mala hlasy. Zmaha ma unava a neschopnost prezivat emocie. Je to pre mna tazke lebo sa bojim, ze sa mi hlasy vratia a to je to posledne co by som chcela. Bojim sa vlastnych myslienok, lebo su pochmurne a pateticke. Je dinym pozitivom je ze menej fajcim. Kila idu pomaly dolu lebo nemam ani chut do jedla.

Dufam, ze sa mate lepsie a dajte vediet kedy bude najblizsie zello.

Drzte sa, Venusa
avatar
venusa
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 165
Reputácia Reputácia : 36
Dátum registrácie : 20.03.2011
Vek : 34

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 28 október 2014 - 19:41

Ahojte,
Venusa, je mi luto, ze prezivas taketo neprijemne stavy. Ale spominam si, ze si mala celkom slusnu davku liekov, alebo uz to znizili? Ja som casto v liecebni bol ako chodiaca mrtvola pod takymi davkami. So zyprexou som tak vyzeral aj po prepusteni... Hadam sa to zlepsi casom ak to mierne znizia a zaroven sa nevratia hlasy. Co ta stranka hearing voices, bola niecim praktickym uzitocna?

Inac najblizsie zelo je tento stvrtok 30.10.2014 19:00.

Kwecko - snad ta udrzim na uzde rendeer

Ako sa mam? Dnes tak trochu instalatersky, dovybavovali sme kancl zenicke, uz to chce len koberec a moze sa zacat.

Majte sa pekne, stvrtok dopocutia.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  kwecko Ut 28 október 2014 - 20:36

Ahojte,
no mňa dnes celkom fajne bolí hrdlo... Za ušami mám asi 5 zdurenín a na krku jednu takú fajnú hrču. Tie sú tam už asi mesiac. Asi by som im už mala dať nejaké mená, keď už sú so mnou tak dlho Very Happy

Večer som bola pozrieť u našich - otec je zas v liehu. Videla som to už tisíc krát, ale stále ma tá metamorfóza prekvapí. Je to akoby som mala dvoch otcov v jednej osobe Jedného si vážim pre rozhľadenosť a druhého mám úplne v paži - v rámci zachovania si vlastného zdravého rozumu. Inak to nejde....

V robote som prežila celkom v pohode. Do katastrofálnej situácie a nezvládnutého nábehu na sezónu nám došiel nový kolega a priniesol so sebou absolventský optimizmus. Hehe, je 100 x lepšie učiť ho plávať ako brať Oxazepam Smile

Cestou do roboty som zažila malý zázrak, domov chodím na bicykli cez jednosmerku, a vždy mám stiahnutý zadok a rozmýšľam, že prečo to musí platiť aj pre bicykle? Vždy, keď som šla po hlavnej, stála som veľakrát aj niekoľko minút na križovatke kvôli hrozne hustej doprave. No a dnes ráno kukáááám - tabuľa jak hrom - jazda bicyklov povolená v oboch smeroch Smile Ej reku - niekto mi čítal myšlienky!

V poslednej dobe som takýchto malých zázrakov zažila hodne, neviem, či je to len tým, že si vytvorím taký myšlienkový filter na nejakú vec - ale aj tak to považujem za také zázraky. A vždy sa im poteším.

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 28 október 2014 - 20:46

Tak taketo zazraky som zanechal pravdepodobne v liecebni... Stavali sa vseliake a hodne vyrazne a presvedcive. Teraz mam vsetko podrobene logickemu filtru a nic nevuysvetlitelne nestretavam... Ja teda tiez jazdim na bicykli do prace, som zvedavy ako sa mi pojde po posunuti casu v total tme oboma smermi. Snad ma tie cinske LEDky nesklamu What a Face
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  kwecko Ut 28 október 2014 - 21:18

No ja sa akurát snažím logiku zanechať, nejak som si ňou minule preťažila závity a pozisťovala veci, ktorú som snáď ani nemala vedieť Very Happy Takže teraz vyhľadávam zázraky Smile

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej St 29 október 2014 - 9:27

Ahoj priatelia Sleep

Venusa, mrzí aj mňa, že máš takéto prežívanie a pocity. Aj ja verím, že je to spôsobené ako mínusové príznaky pod vplyvom haldy liečiv. Veľmi Ti prajem, aby toto ťažšie obdobie si zvládala s čo najmenej odrenými ušami. A aby to bolo najmä čo najrýchlejšie. Možno by stálo za to vybrať si len jednu jedinkatú vec, ku ktorej máš ako-tak blízko, a zamerať svoju drobnú a sporadickú aktivitu na ňu ako na spôsob vyplnenia mysle myšlienkami na ňu. Asi Ti to hneď nebude prinášať uspokojenie a pekné dojmy, no je to začiatok. Môže ísť trebárs o čítanie nejakej knižky, časopisu alebo novín, alebo o využitie Tvojej slabej chuti do jedla ako niečoho úmyselne prospešného pre organizovanie cieleného chudnutia. Alebo nejaké skrášľovanie tela, v ktorom ste Vy ženy majsterky Smile . Alebo ja neviem, napr. sledovanie nejakého pravidelného programu v telkáči na dennej báze. Chápeš, proste niečo drobného, čo prílíš nezaťažuje, a je to iba začiatok. Terapeutický začiatok, ako robiť niečo úmyselné, čo bude neskôr možno azda mať nábeh stať sa aj obľúbeným, až sa Tvoje emócie neskôr zrehabilitujú. Kúsok po kúsku smerom dopredu... Pre lepší pocit samej zo seba. I love you

Veľmi vítam, že pôjdeš aj na zello, hoci ono nie je na dennej báze, no to vôbec teraz nevadí. Ja tam síce nebudem, ale viem, že tam máte super kolektív, takže iste tam nájdeš aj ďalšie formy podpory. Držím Ti, Venuš, prsty. it is perfect

---

Ahoj Kwecko, srdečne Ťa aj ja vítam späť na fóre! Vitaj. jumping2

---

Ahoj Filipka. Smile Mrzí ma, že píšeš máličko na fórum, ale veľmi dobre si všímam, že si pravidelná, ba denná čitateľka, a to celé roky už. Aké to zmeny nastali v Tvojom živote? Dúfam, že pozitívne. Čítal som, že sa Ti podarilo kúpiť byt, klobúk dole, to je veľká vec, v dobrom závidím a držím Ti s ním veľa palce. Chcem dúfať, že aj pracovný kolektív je v poriadku, hoci tam máte kamery. Veľa ľudí tu na fóre ma inšpiruje, a Ty patríš medzi nich určite. giving a hug

---

Pozdravujem srdečne všetkých. albino
Matej
sunny

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 32 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore