Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 33 z 84 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 58 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Št 30 október 2014 - 9:10

Ahojte,
ja len v krátkosti pripomínam dnešné zello 19:00. Dúfam, že to v pohode stihnem, v práci sa toho zas trošku nakopilo. Majte sa!

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Št 30 október 2014 - 21:42

Je mi stale zle. U srdca, emocne, racionalne nevidim riesenie. Nechcel som dnesne zello vztiahnut na seba hned, len mi napadlo po vzore venusinej osnovy co mi poslala, co keby sme chceli "poriesit" nejaky aktualny problem niekoho? Dajme tomu ja sa dobrovolne prihlasim, mam ten a ten problem, chcel by som to rozobrat z roznych perspektiv a vy by ste povedali co citite? Dnes bola venusa mozno trochu nedobrovolne "obetou", nasich alebo aspon mojich "rad" ci upresnovacich dotazov. Necitili by ste sa ukrateni, keby takto sa nejaka cast zella stravila? Vdaka.

Idem sa naprogramovat na lepsi zajtrajsok, dnes uz sa asi nic neposnazim neodvazim...

Majte sa, snad dobru noc,
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester Pi 31 október 2014 - 12:11

Teraz som zello dopočúvala...
X ja som si to na začiatku aj tak myslela,že ak by niekto niečo mal,mohol by sa "vyžalovať" . Priznám sa,aj mne by sa to niekedy zišlo. Len pár vetami... Ak ti je ťažko a nechceš to sem písať,napíš do súkromnej...
Bude lepšie...určite Very Happy

Ako sa mám? Ujde to. V pondelok som bola u psychiatričky a dala mi papier,aby som si do neho zapisovala,aké mám dni. Je tam depresia,mánia,stabilizovaná...úzkosť,hádavosť,vzťahovačnosť...mám si to mesiac zapisovať a potom zistíme čo ďalej...je to v číslach od 0-5...nikdy som to ešte nerobila...
Som doma na PN. Celý deň som v posteli...nič nerobím...ani sa nechystám...a zvláštne je,že ma z toho nechytá depresia...som tomu rada...
Dnes som len lángoše robila,ale to nie je nejaká robota... a čítam si všeličo na nete...niekedy to veľmi dobre padne...také nič nerobenie...
nejdem ani na hroby...to je mi aj ľúto,ale som chorá,tak sa mi velmi nedá a ani nevládzem...ale spravila som krásne vence...aj mne sa páčia,ale moja mama bola nadšená...taká drobnosť,ale veľmi poteší...
Prajem vám priatelia krásny deň jumping2
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Pi 31 október 2014 - 14:39

Ahoj,
tak snáď nabudúce sa niekto odváži takto vyspovedať a potom ostatní budú mať chuť povedať čo k tomu cítia, díky. Pre môj blok poslal som ti aj osobnú správu.

Dnes chcem aby sme všetko zvládli a do víkendu sa skľudnili... snáď sa to podarí.
Nech sa aj vám darí!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  kwecko Pi 31 október 2014 - 18:21

Ahojte,
myslela som, že si skočím poočúvať to zello, ale nejak sa nepodarilo. Mali sme večer domovú schôdzu a po nej Kocúr zahájil akciu "vypracme zo skríň bordel", ktorá sa pretiahla do neskorých večerných hodín. Bola to náročná akcia vyžadujúca vypätie všetkých síl oboch zúčastnených Very Happy

Dnes už na mňa kompletne doľahla choroba, bolí ma hrdlo, nos, páli ma koža a myslieť bolo takmer nemožné. Ráno som bola u lekára a potom som odbehla do roboty na 4 hodinky. Ale aj to bolo moc. Všetci kolegovia sú teraz zbláznení to tej strašnej hry rádia Európa 2. Nemám vláske toto rádio, správy sú desivé, moderátori sa podivne chichotajú a hudba ktorú púšťajú ma veľmi znervózňuje. Asi som už oficiálne stará, presne takto sa totižto sťažovala moja babka, keď sme počúvali hocaké rádio scratch

Tak dneska takto unavene Sleep

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll So 1 november 2014 - 11:11

ahojte Wink

xkrchnav - tak dúfam, že tu zhoršenú náladu nejako prekonáš....ako ja viem, že vždy sa niečo vyskytne nejaký nepredvídateľný stres, ale ty si to doteraz veľmi dobre zvládal ako aj rodinu aj prácu vlastne všetko it is perfect ...a k zellu nie necítila by som sa ukrátená keby sa dajme tomu 10 alebo 20 minút rozoberal jeden problém jedného človeka a každý by povedal svoj pohľad na problém podľa toho že "viac hláv viac rozumu" - ako niečo podobne som ti aj navrhovala už v inej diskusii ...

kwecko - aj mne sa nepáči rádio Európa 2, ale necítim sa pre to stará. Počúvam iné rádio už niekoľko rokov a to mi príde lepšie...

Ako sa mám?...no aj keď na mne to nevidno vôbec...tak trošku smútku predsa len pociťujem ale nie v rámci dušičiek, ale kvôli ďalšej príležitosti čo mi nevyšla.....dnes budem len upratovať cely dom, prať som už dala a navarene je....len upratať by sa zišlo.....ani v telke nič nejde...takže bude večer dosť nuda...možno sa konečne zas dostanem ku knihe... jumping

Prajem pekný víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav So 1 november 2014 - 22:48

Ahojte,
tak po dnešnom pracovnom dni na duchovnom centre (čistenie a nejak pasovanie kobercov) a výbornom spoločnom obede je situácia trochu lepšia. Tlak na srdci a stiesnené bezvýchodné pocity sa začali trošku uvoľňovať, mám radosť.

Myslím si, že na zellu to aby sme takto zdieľali problém a nechali ho komentovať z rôznych pohľadov chcelo, aby skupinka sa tak nejak trochu viac poznala a vznikla tak trochu dôverná atmosféra. Myslím, že už tomu tak je a tak snáď nabudúce sa nájde nejaký odvážlivec a vyskúšame ako to pôjde. Keď sa nenájde, ponúknem sa ja, mám to predsa len ešte celkom čerstvé.

Mischelll, mrzí ma, že ti príležitosť nevyšla. Tak mi napadlo - skúšali ste niekedy nejakú z multilevel sietí? Príde mi to ako pomerne ideálna vec popri ID, ale chce to trošku obchodného ducha asi... ale tvrdia, že sa to dá aj naučiť no.

Pekný zvyšok víkendu!
J.

PS: našiel som super vec, keby niekoho zaujímalo programovanie (baví to aj moju 5 ročnú dcérku) tak doporučujem blockly: https://blockly-demo.appspot.com/static/apps/index.html?lang=cs

na učenie supr! a je aj pár nadstavieb nad toto.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 2 november 2014 - 12:44

Ahojte,
naplánoval som v poradí už deviate zello. Žiaľ časovo mi to vo štvrtok nevyšlo, tak to bude znova v nepravidelnom intervale a to už za dva dni - utorok 4.11.2014 19:00, keby sa chcel niekto pozrieť na "program" alebo prihlásiť, odkaz je tu:

http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/udalosti/aktualne/19-deviate-zello-dialogy

majte sa pekne,
dúfam, že to, že nepíšete znamená, že sa máte dobre a máte toľko aktivít že nečučíte u kompu Smile, pekný zvyšok nedele!

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Po 3 november 2014 - 11:10

Ahoj spriaznené duše welcome or bye

Dni mi nejak idú, plynule kráčam, veci prichádzajú a odchádzajú.

Pravdupovediac, neviem ani, čo napísať do príspevku. Všeličo mám nové a všeličo by som mohol rozpisovať, ale nejak sa mi nechce. very sad3 Mám pocit, že som sa dostatočne vypísal do svojho denníka.

Môj momentálny taký problém je, že bývam dosť unavený, pričom únava je spôsobená hlavne brigádou. Tá ma baví, je to tam pomerne dobré, už som robil aj na výrobe, aj na čistení, aj na kvalite. Len teda dosť som fyzicky z toho ustatý a nevládzem sa promptne pripravovať do školy, takže mám sklz. Sklz mám na dvoch predmetoch, nestíham na ne všetko čítať z povinných textov, ktoré potom máme na seminári riešiť.

Z psychiatrických obtiaží asi teraz nehlásim nič závažné... nálada je prijateľná, neurózy sú ako-tak. Pocity viny menšie, červeň akceptovateľná, úzkosti umenšené (na jednom seminári som čítal nahlas text a vôbec sa mi netriasol hlas! Very Happy ). Z psychotických vecí asi nič, občas vzťahovačnosť, ktorá sa mi však momentálne darí rozumom regulovať. Spánok dá sa, hoci včera som mal problém zaspať napriek nedeľnej dvanástke na brigáde. Asi to bolo kvôli prechladnutému nosu, lebo potrebujem dýchať pri zaspávaní nosom, a ten bol čiastočne upchatý. Fyzično zlepšené. Chudnutie nič moc, stále rovnaká úroveň, ani plus, ani mínus.

Celkovo vývoj situácie hodnotím kladne, len asi budem musieť sa naučiť ponocovať, aby som dobehol školské meškania, no únava mi naďalej navodzuje prokrastináciu, takže je to aj tak boj... Embarassed

Dobrá správa je, že na hroboch som mal dobrú náladu, na rozdiel od posledných dvoch rokov, kedy som mal vždy na hroboch vzťahovačnú a zlú náladu a bolo mi psychicky zle. Teraz to prebehlo veľmi dobre, takže som happy. affraid

Srdečná vďaka za vypočutie. Wink
Inak, neviete náhodou, čo je s Tutom? Chodí na zello? Kdeže si sa nám, Tuto, podel? sad and unhappy

Píšte, ako sa máte a čo porábate. Smile Urobte si z fóra svoj denníček, priatelia. it is perfect

S pozdravom
Matej
winking

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  kwecko Po 3 november 2014 - 18:12

Ahojte,

tak sme sa dnes baterka a ja kukli na moje mandle a máme obavy, že je to angína... Ale zároveň sa tešíme, že si polebedíme doma. Pokukám si lekcie photoshopu, dokončím sériu masiek s názvom "Krásna pleť", pokúsim sa namaľovať kamošov, dočítam po 3 rokoch slovanské báje a povesti... Alebo umrem nudou - to je druhá varianta Smile

Dnes som to v práci prežila celkom dobre. Postíhala som všetko, nikto nechcel nič navyše. Akurát to rádio ma tam nehorázne znervózňuje, asi budem sedieť so slúchadlami na ušoch a počúvať vlastné peničky, kým ten 5000-cový ošiaľ nepominie.

V bytovke mi domová dôverníčka navrhla, nech to po nej prevezmem, ale neviem. Som nováčik v týchto bytových záležitostiach, vyrastala som v dome. Netuším, čo všetko je za takou funkciou. Čo myslíte? Je to ťažké???

Včera sme s Kocúrom zavolali kamošov a spravili sme si tekvicový žúr, hrali sme Activity - zas som vyhrala winner
Najviac som hrdá na to, že som uhádla "studený front" - to bola pecka Very Happy Fakt sme sa narehotali, bolo to super. Túto hru som dostala na minulé V
Vianoce, ale Kocúr sa nerád hrá, takže tam len zapadá prachom. Ale keď ju vyberieme, tak to stojí zato clown

No a tak. Snažím sa udržať v dobrej nálade, dúfam, že vás ňou trocha "nakazím" Wink

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Po 3 november 2014 - 18:39

Ahoj,
ja som raz tak trošku dotlačil ženušku k členstvu vo výbore združenia vlastníkov, myslel som si, že dobrá skúsenosť do jej praxe a nejaké drobné navyše tiež. Nakoniec to bolo veľmi zlé, proste vysporiadavať sa so susedmi, málokedy nastane zhoda, všetkých presviedčať vysvetľovať hádať sa a do toho ešte formality a za tých pár korún to fakt nestálo. A nebolo to nakoniec ani veľmi užitočné. Takže keď sme sa presťahovali tak už do žiadneho výboru sa neženie Smile. Ale neviem čo presne znamená dôverníčka... je to tiež združenie vlastníkov bytových jednotiek?
Activity je super hra. Mám kufr, hovoril som si čo to asi je, keď som to dostal, ale ono je to nakoniec hodne podobné Activity.

Náladu mám dnes tiež celkom ok, cestou z práce som pokecal s ester, tak som si posťažoval na moje minulé trápenie, ďakujem.

Zajtra snáď vytiahnem zas bicykel.
Majte sa
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  kwecko Po 3 november 2014 - 20:01

Aha, no ono sa to teraz tvári, že susedia sú fajní, ale ktovie, čo bude za rok - dva... Asi máš pravdu, že sa do toho netreba moc hrnúť, vyhovorím sa veľa roboty a prípravu rýchlosvadby Very Happy Ďakujem za radu kiss


_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 33 z 84 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 58 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore