Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 46 z 61 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 53 ... 61  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Št 19 november 2009 - 17:52

Vsetky chyby su ludske a poklesky a slabosti sa daju pochopit, len loz je nieco, cez co sa ja osobne neviem preniest...nesudim, ked clovek pacha blbosti, kazdy sme nejaky a robime chyby a nespravne veci, ale ked ich zamerne skryva za umyselnu loz, to nepredycham. To by bolo asi vsetko k teme, ze ma niekto vazne sklamal.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Št 19 november 2009 - 17:56

No, po dohode a vzájomnej podrobnej konzultácii s rodičmi som dospel k záveru, že treba nutne prerušiť jeden odbor, resp. nie prerušiť, ale zanechať. Ahojka, nič sa nedá robiť, ale môj zdravotný stav je strašne zlý, už som mesiac nebol poriadne v škole, stále mám silné depresie, úzkosti, zlé sny, žiale a plače. Nezvládam sa sústrediť na nič, nič si nepamätám a ešte k tomu zanedbávam radikálne hygienu. To nie je normálne. To musí prestať. Oba odbory pospolu ma potopia a neurobím nakoniec ani jeden.

Je to pre mňa trauma a obrovské životné zlyhanie. Ale viem, že zostať pri obidvoch školách naraz by bolo horšie rozhodnutie, než rozhodnutie jeden odbor opustiť. Mamina ma upokojuje, že možno, keď spravím jednu školu, tak zase si spravím tú druhú, ale nie súčasne. Súčasne je to priveľa na mňa. Je to ponižujúce, lebo som sa na to kapacitne cítil, ale môj mozog evidentne na to nemá. Určite nie z hľadiska psychického zdravia, vitality a stability, ktoré sú pri takýchto školách prepotrebné.

Prepáč, Filipka, ak som Ťa sklamal ja. Crying or Very sad

Idem si vyplakať oči. Sad

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

ako sa dnes mám - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Št 19 november 2009 - 18:01

Matej, ty si to rozhodne nebol, bol to clovek z mojho blizkeho okolia, ktoreho osobne poznam. Tu skolu nevidim tak tragicky, ale chapem tvoje pocity, ja som tiez studovala a robila statnice s tazkou depresiou, je to hrozne. Tvoja mama ma pravdu. Navyse tvoj pohlad teraz je zafarbeny depresiou, takze nie je uplne objektivny, vlastne je dost subjektivny. Neboj sa, upokoj sa trocha, davaj si mensie ulohy, napriklad taka denna sprcha nie je vobec zla vec.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Št 19 november 2009 - 18:06

Okrem toho si si dokazal, ze sa na ten druhy odbor dokazes dostat, urobil si prijimacky, zacal si ho robit. To je dokaz, ze na to mas. Takze nemozes chciet vsetko naraz, necha si nieco aj na neskor. Dorob jeden odbor a potom mozes v pokoji robit druhy a kedze budes mat uz jeden diplom vo vrecku, uvidis, ako sa ti ulavi a bude ti ta skola robit velku radost...
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Št 19 november 2009 - 18:12

Matej, poloz si otazku, koho si vlastne sklamal? Sam seba? Ale preco? Ved studujes s chorobou, robis, co mozes, toto forum si vytvoril, co by sme mnohi absolutne nedokazali, nemam ani potuchy, ako sa nieco take robi... mas svoje kvality, len ich nechci sustavne pretazovat. U-PO-KOJ-SA. Chyba ti vnutorny pokoj, si ako v triaske, prevalcovany pocitmi. Pokus sa od nich na chvilocku odosobnit a pozriet sa na seba objektivne. Si mlady, vsetko mas pred sebou, postupne dosiahnes vsetky mety, ktore si si vytycil... aspon ja v to verim. Urcite.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Št 19 november 2009 - 18:24

Mateeej, si tu? Question
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Št 19 november 2009 - 20:54

Vďaka, Filipka. Asi budeš mať pravdu. To, že som prevalcovaný pocitmi, to je istotne pravda. Ale už napĺňam pomaličky Tvoju žiadosť, aby som sa upokojil. Začínam cítiť skôr uvoľnenie,... akoby zo mňa spadol balvan, ťarcha toho jedného odboru navyše... som teraz akosi slobodnejší, možno sa mi bude ľahšie dýchať. Aj som si teraz pospal, teraz som sa zobudil a bola to pokojná, vyrovnaná buvačka. Cool Takže fajn. Smile

Ďakujem Ti aj tomasovi a Ahojke a popoluske za podporu. Už mi je lepšie. Smile

Nech sa Vám všetkým darí. Pamätajte, stále sem chodím, a preto stále čítam Vaše pocity a príbehy, preto stále na Vás myslím. Držte sa. Wink cheers
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka Pi 20 november 2009 - 8:20

Čo to znamená autisticko derealistické?
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka Pi 20 november 2009 - 8:35

asi to ma byt autisticko dereistické, už som to našla v google.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný Pi 20 november 2009 - 11:15

ludkovia, v pondelok idem do nemocnice...vraj do vianoc budem doma...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym Pi 20 november 2009 - 11:47

Tomas, a co tak? Je ti natolko zle?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 46 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný Pi 20 november 2009 - 12:29

sklamany sam zo seba...a to sa nechcem opicit...a s naladou v kybli...stacionar na blizku nie je, pytal som sa doktorky, povedala mi, ze ak by bol, tak by ma tam uz davno poslala...ze ci nechcem ist do velkeho zaluzia...sa ma spytala...ja ze nie...a ona ze psychoterapia by mi prospela, podobne ako predtym, ked som tam bol...a ze si rozumiem s panom primarom tam...tak som nakoniec uznal, ze mozno by nebolo uplne odveci ist sa poliecit...a snad vyzdraviet o cosi...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 46 z 61 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 53 ... 61  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore