Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako ma to štve... !!!

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  opadané lístie Ne 10 júl 2016 - 17:04

totalne ma stve, ze sa neviem vobec rozhodnut ani v jednoduchych veciach. dlho nad tym premyslam, a ked si nakoniec vyberiem, lutujem svoj vyber. very unhappy
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  opadané lístie Ne 10 júl 2016 - 17:47

... aj ked zo vsetkych veci, ktore ma stvu, ma hento stve asi najmenej. To the wall
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Po 25 júl 2016 - 23:44

Dnes ma poriadne a fakt dosť naštvali tie moje "hlasy" na balkóne. Akoby mi dosť nebolo, že som tabakista, teda fajčiar, navyše som v svojom balkónovom kúte obťažovaný schizofrénnymi príznakmi, ktoré sa inde neprejavujú. Práve som sa vrátil z cigarety a tentoraz to bola divočina, hoci, všade je tma a ulica je tichá... vrrrr.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 4fd5ceeb8d7160dfac2687f760aa0b45
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Matej Ne 7 august 2016 - 2:26

Momentálne som dorobil všelijaké modality, doplnky, úpravy na Schizo.sk. V mnohom ide o drobné vylepšenia a nové funkcionality. Teraz čakám na prvého blogera, ktorý bude mať záujem blogovať na portáli. Okrem toho rozmýšľam nad niektorými článkami, ktoré treba spísať na stránku - mám v hlave, aj na stránke Metaprojektu viacero nápadov. No lenže ma štve, že moje telo si uráčene žiada spať. Cítim unavené oči, na dotyk trochu bolia. Mám pomerne jasnú myseľ, veľa myšlienok, celkom sa mi dobre sústredí. Zdá sa, že som rozbehnutý aj v písaní, takže som mal predstavu, že budem teraz tvoriť diplomovku alebo recenziu. Pred 20 minútami mi napadlo, či som sa neprehupol do nejakej hypománie s čulou, zrýchlenou mysľou, činorodosťou a zároveň zníženou potrebou spať. Od piatka rána som spal 3 hodinky v sobotu medzi 6:00 a 9:00, a neskôr večer 2 hodinky medzi 17:00 a 19:00 zhruba. Je pol tretej ráno nedeľa, a ja mám ešte miliónpäť vecí, čo chcem spraviť, pričom spať sa mi až tak nechce, iba oči sú citeľne unavené (aj to asi skôr iba z civenia na monitor). Energeťáky v tom nemajú, myslím, vinu, lebo za celú sobotu som vypil len jeden malý nápoj (250ml) a nič iné kofeínové som nemal. To je pri mojom obvyklom štýle máličko.

Ak sa nad sebou zamyslím, tak v prospech hypománie mi svedčia aj unáhlené rozhodnutia - napríklad som behom 1 dňa vymyslel aj zrealizoval živnostenské oprávnenie, že akože bude ťahať 2 nočné popri riadnej robote. Aj keď sa do toho chcem naďalej pustiť, príde mi to pri racionálnom zvážení unáhlené, možno nie hlbšie premyslené. Takisto som vyfinancoval desiatky eur po všelijakých charitách na nete, pretože mi napadlo, že som málo užitočný svetu. Skrátka asi mi trochu začalo šibať, snáď to teda nejak spracujem. Hypománia určite nie je psychiatricky normálna. Embarassed

No ale píšem do tejto témy, že čo ma štve. Štve ma momentálne, ak to mám zhrnúť, to, že sa patrí ísť spať. very sad2

Držme sa! it is perfect

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN Ut 6 september 2016 - 20:26

Dnes ma štve:
- zajtrajšia cesta autom do Viedne sa koná bezomňa
- neviem nájsť strýkov kľúč na flexu
- ľudia mi nedvíhajú mobil
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN Ne 11 september 2016 - 21:33

Dnes ma stve
-vecerna paranoja a namyslanie 
-bojazlivost
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Ut 13 september 2016 - 1:09

Tak akosi som sa teraz nas**l sám na seba, že prečo nie som celkom obyčajný človek, ktorý ráno vstane, funguje v osemhodinovej práci, zarobí si minimálne na seba, má rodinu, teda aspoň svoju polovičku, žije riadny život, netrpí priblblými návykmi a nakoniec, zaspí v primeranej dobe tak, aby bol ráno oddýchnutý. Mama dnes mi povedala, že mám na viac ako len školníkovi držať rebrík. Avšak... aj to ma nas***o

A čo ma úplne *******, že by som mal byť vlastne rád, že mám zdravé končatiny, že sú aj na tom ŤZP s podobnými percentami a bojujú denne ako leviská so svojimi problémami a rozhodne sa nesťažujú na nejaké volovinky, že ako sú unavený a z tej únavy nič nemôžu robiť a sú celí radi, že ráno môžu aj vstať a tešiť sa zo života svojím jedinečným a originálnym spôsobom.

A nakoniec ma totálne *******, že sa tu štvem namiesto toho, aby som využil dobre čas, ktorý mám, na niečo hodnotné, prospešné a účelné, len tak hliviem a som s tým že "spokojný".

Matej raz napísal, že nakopme tú chorobu do zadku. Momentálne by som však nakopal do zadku sám seba.
Ako písava fajny: "konec"

shooting2
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN Ne 18 september 2016 - 17:08

tak som si dnes zapálil 4 cigarety... I disagree mal som doma neotvorenú krabičku, no nič svet sa nezrúti.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Mischelll Št 22 september 2016 - 18:00

Dnes ma štve:
                   - že, mi padli všetky 3 pohovory....teda nepostupila som do užšieho výberu....to ma tak štve!!!! som smutná...sklamaná a znechutená zo všetkého.... very sad

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Matej Št 22 september 2016 - 22:00

Mischelll napísal:Dnes ma štve:
                   - že, mi padli všetky 3 pohovory....teda nepostupila som do užšieho výberu....to ma tak štve!!!! som smutná...sklamaná a znechutená zo všetkého.... very sad

Mrzí ma to. very sad5 Chcem dúfať, že Ťa sklamanie a znechutenie čoskoro prebolí a znovu uchopíš ďalšie opraty osudu a zmocníš sa novej nádeje a nových inzerátov. Nepoľavuj, nevzdávaj sa, ale chápem, že je to trpké a ťažké. very sad2 Myslíme určite viacerí na Teba a veľmi Ti fandíme. Máš na veľa, cítim v kostiach, že tento Tvoj príbeh hľadania si práce bude mať príjemný a dobrý záver. Pamätaj na staré dobré: V našich životoch žiadny príbeh nekončí neúspechom. Pokiaľ sa v príbehu dostavuje neúspech, znamená to, že ešte neprišiel jeho koniec. Drž sa, Mischelll, hlavu hore. Posielam objatie. giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN Št 22 september 2016 - 22:56

Kratkodoba pamat je v cudu pricom dlhodobo si spominam na cely zivot!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 10 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Ne 25 september 2016 - 13:43

Dnes ma dožralo to, že ráno po užití liekov som namiesto vstávania "zaliezol" do postele a zaspal. Zobudenie nebolo zrovna v ideálnej hodine. Teda, namiesto postupného vylepšovania spánkového režimu, som si pokazil aj to málo, čo bolo ešte dobré. Ono by to vyzeralo ako banalita, nakoniec je nedeľa, ale veď viete, že u mňa spánok je dosť podstatný. Koniec-koncov by to mohla byť skôr téma, že "trápi ma to".

Prajem krásnu nedeľu. Tuto

Zlosť

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore