Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako ma to štve... !!!

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Po 7 december 2015 - 4:09

Sakra! Keď sa pozriete na čas, tak je to sakra pre mňa o ničom. A to ma štve! Už som mal dávno spať a takto tu som hore.  very unhappy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Št 17 december 2015 - 20:28

Dnes ma dostalo, že som v práci najmä postával a z toho vyplýval pocit nepotrebnosti a ešte sa ma dotýkalo, že vlastne ostatní zamestnanci ma mohli považovať za flákača, čo tam len tak nič nerobí. Pričom vlastne ani nie som tomu vinovatý, lebo šéf mi žiadnu prácu nepridelil.  very sad3 very unhappy Trápi ma to.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 10389435-Angry-teenager-Stock-Vector-angry-cartoon-boy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Ne 27 december 2015 - 3:32

Momentálne ma dosť se**e, že v noci sa spí a cez deň sa bdie. Totiž teraz to mám dosť poprehadzované, takže dúfam, že sa tisícročia daný systém zmení a bude to ako to vyhovuje mne!
scratch Shocked affraid

sunny Sleep

Moon Applause
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Ut 29 december 2015 - 1:02

Tak pre dnešok, ale aj minulosť ma dosť štve, že mám problémy so spaním a stále dokolečka to isté. Keď idem do práce na ôsmu, potrebujem primerane spánku, ale zaspať teraz znamená už len 6 hodín spania. Neviem ako budem v práci vôbec fungovať.  very unhappy Evil or Very Mad confused shooting2 Sleep

Ďakujem za prečítanie. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Št 31 december 2015 - 2:56

Štve ma, a poriadne, že zasa som v hlbokej noci a nespím. Vstával som včera o siedmej a v práci som sa dosť unavil, doma som si len na pol hodinku zdriemol, čo je so skúseností s mojej minulosti OK. Ani sám neviem, či na mňa nelezie dajaká hypománia, alebo čo. Už by stačilo tých blbých spánkových "turbulencií". Ako sa povie po našom: "Furt čosi, do rici." 

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Tumblr_msh3y5Kc0c1rm41dgo1_500
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Meretseger Št 31 december 2015 - 5:14

Tuto,
je pre Teba bezne takto nespavat? Hlboko Ta obdivujem, ze po kazdom kroku nepadas ako tamto Garfield. Vsak to by si musel byt v hypomanii permanentne (nemas tip, ako na to??? Beriem vsetko!). A ako dokazes fungovat, byvas unaveny, alebo to zvladas?
Diky za odpoved,
M.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Št 31 december 2015 - 15:25

Ahoj Meretseger,
neviem, či je to dobrý tip, ale pamätám si, že to v nemocnici bola taká pomoc pre depresívnych, že ich na noc dali do jedálne, kde mohli pozerať TV, čítať si, krížovkáriť... až do rána. Že vraj sa im prechodne polepšilo. 

Ja nie som v hypománii, väčšinou sa mi podarí nejako zaspať na liekoch. Úprimne ma fakt štve, že musím toľko "čušať" v posteli a to by sa ten čas dal využiť o niečo lepšie a účelnejšie. 

Prajem veselú silvestrovskú noc a to nielen Tebe Meretseger, ale aj ostatným fórumákom. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Matej Pi 1 január 2016 - 10:52

Mňa dnes štve, že sa mi nechce robiť veci do školy. Nemám ich až tak veľa, aby sa to za ten skúškový január nedalo včas stihnúť, a pritom stále otáľam. Nechápem svoj postoj, veď v práci makám sám od seba, baví ma to, robím často aj dobrovoľne nadčas. Ale tu keď mám ísť písať seminárku, tak sa Matejovi zrazu nechce a nebaví ho to. Prečo?! very sad4 Kiežby som vedel byť rovnako zaujatý školou, ako som zaujatý robotou. Tá škola ma skôr obťažuje. Neviem, ako zmeniť tento svoj pochop. Ako spraviť, aby ma viacej zaujímala a bavila, resp. ono ma môj odbor baví a zaujíma, ale nie zrovna to, čo chcú odo mňa spraviť zrovna v tomto skúškovom období. Tieto konkrétne úlohy ma nebavia. very sad3

A tak som sám na seba naštvatý, že tak strašne otáľam. Druhý človek by už to mal dávno hotové, nie sú to také horibilné veci, ktoré by sa popri práci nedali stihnúť. Lenže to by sa Matejovi muselo najprv chcieť. very sad2

Ach jaj.
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Matej Pi 1 január 2016 - 17:04

Už som dnes hore 8 hodín a ešte stále som do školy nič nespravil. very unhappy Pripadám si, ako v čase rokov 2010-11, kedy som sa nedokázal prinútiť učiť a stálo ma to nejedno prerušenie štúdia. Že by návrat horších časov? Ale zas po emočnej stránke a po stránke zamestnania fungujem normálne. Takže je v tom len púha lenivosť? Ach jaj. very sad4

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Matej Pi 1 január 2016 - 18:09

(presunuté do témy "Naše (samo)štúdium")


Naposledy upravil Matej dňa Pi 1 január 2016 - 18:21, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : presunutie do inej témy)

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto So 2 január 2016 - 23:46

...a dnes ma ani nič neštve, užil som si poriadnu dávku spánku, ani sa mi nechce rátať koľko hodín to bolo. Prilepšom sa mi podarí zaspať okolo jednej-druhej, takže dovtedy môžem fungovať na TV, Nete poprípade knihe. Uvidím.

...ale priznám sa, že trocha ma štve, že som dnes toľko času premárnil, ale aj tak to bol kľudný a príjemný deň
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 3 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Ut 5 január 2016 - 20:47

... pre dnešok ma vytáča spánok, v noci len tak polihávam, aj pirulu mám v sebe, ale zaspať ani za ***. Zato v poobedí mi stačí v posteli žmurknúť a už aj pospávam. Musím byť trochu disciplinovanejší a zakázať sám sebe spať cez deň viac ako hodinu.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore