Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako ma to štve... !!!

Strana 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Št 7 január 2016 - 0:54

... nejako som sa dnes rozcitlivel na moju hmotnosť. Nenaštvalo ma to až tak, aby som si zacvičil, alebo čosi podobné. Bol tu bratranec a tiež je trochu pri sebe, ale mne sa teraz zdá, že som najtučnejší z rodiny, a to sa porovnávam s 50r. chlapom. No hamba. Ešte aj Matej ma trochu frustruje, že stále len chudne a chudne, pričom má na chlapa dobrú hmotnosť. Ja teda nemám. Hlavne to blbé brucho. Tieto Vianoce aj dni okolo mi dali zabrať. Všade nejaká dobrota a čožeby som si nedal... 

Applause Successful Embarassed Embarassed Embarassed

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Can-stock-photo_csp24433232
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Meretseger Št 7 január 2016 - 11:35

Ja sa stvem sama, bo sa divim, ze nemozem pribrat, pritom vcera som zjedla tak malo, ze priemerny clovek by si to ani nevsimol, take mnozstvo. A za dnesok som zatial vypila dzus.
very unhappy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Matej Št 7 január 2016 - 19:50

Ja chudnem najmä preto, lebo keby som chudnúť prestal, zákonite by som začal priberať. Proste ako sa už poznám, tak pri týchto liekoch a svojom roztiahnutom žalúdku už musím byť nastálo v ofenzíve, lebo inak absencia bojového postupu vpred bude znamenať okamžite porazenecký ústup vzad. very sad3 Verím, že aj Ty, Tuto, sa dočkáš svojej veľkej chvíle, kedy sa Ti pohnú kilečká dolu a budeš nám písať, ako postupuješ. Je to len otázka času. Verím v Teba. Smile it is perfect cyclops

Meret, držím aj Tebe palce zas pri opačnej snahe. it is perfect

S pozdravom
Matej
cherry

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Ne 10 január 2016 - 19:01

Ohó! Tak dnes som sa teda v tom spaní dostal! Spal som nad ránom, ráno, v doobedí, poobede aj podvečer. Teraz sa už ani v najmenšom nemôžem čudovať, že noc prebdiem. Namiesto striktného dodržiavania spánkovej hygieny, tu konám neviem čo... Shocked Som tým dosť zaskočený a zároveň naštvaný na seba. Síce všetko nutné som postíhal v medzičasoch spania, ale celkovo mám v tom tento víkend poriadny bordel.  Crying or Very sad Môžem sa len potešovať, že som sa slušne (či neslušne?) vyspal.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  xkrchnav Ne 10 január 2016 - 21:52

Mňa teda dnes poriadne ale riadne naštvalo, že nám znovu napadli web... križovatku duše som zhodil a len presmeroval na facebook, ale ešte viac ma štve manželkin web. Proste už je tam viac ako 70 článkov a plno udalostí obsahu fotiek menu... neviem ako dlho to budem dávať dokopy. Asi si budem musieť naštudovať ako zabezpečiť joomlu. Mal som pocit, že všetko je v such a ono nie... sakriš!!! takto na nedeľu večer pekná práca.. našťastie som sa ukľudnil aspoň tým, že tú dobu čo to nejde to zaskočí hádam facebook... majte sa pekne.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Meretseger St 13 január 2016 - 5:27

Stve ma priserna rozkolisanost diabetu a buduce komplikacie, ktore z toho vyplyvaju. Mam chut vybodnut sa na to. Ale to by neslo. Z hrozneho hypo do este prisernejsieho hyper. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Ut 19 január 2016 - 1:00

Aj napriek všetkému ma dosť naštval včerajší deň. Nejako sa mi v ňom nedarilo. Ešte aj v práci ma motalo od ranných liekov. Doma som dosť polihoval. Musel som poprosiť mamu, aby sme sa pobavili o všednostiach, aby som sa trochu odreagoval od práce a vzťahovačnosti.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto St 20 január 2016 - 20:45

Ani nie, že ma to štve, skôr trápi. V poslednej dobe sa mi nepáči zdravotný stav. Som dosť ustatý, taký trochu z každého súdku, dobré by bolo do vôle sa vyspať. Náladovosť sa už prejavila tu na fóre, kde som sa "chytil" s reginou. V práci som akýsi nemožný, hoci sa snažím. 

Keď ma niečo štve, tak to, že sú to len 4 hodiny práce. Štyri!!! To už ani menej snáď nemôže byť a zrazu sa sťažujem. Sakra!

very sad2 very sad3
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Ne 31 január 2016 - 23:44

Dnes som sa akosi zamýšľal nad tým, ako trávim čas, vlastne akýsi time mangement. Akosi sa mi do toho viac vtrela televízia na Nete a snáď až prehnané fungovanie na Internete ako takom. Jednoducho viac sa zameriavam na márnenie času. "Akp." síce robím, ale to aj v deň, ktorý je toho mimo toho viac. Keďže sa to dá za tú hodinu a pol reálne dá stihnúť, sám seba sa pýtam, kde je ten zbytok? 

Tých 24 hodín môžem rozložiť na:
 8 hodín spánok
 1 hodina fórum
 2 hodiny "akp."
 3 hodiny domácnosť, obchod, jedlo, hygiena, a podobné
 4 hodiny práca (nerátam víííí. a sviatky)
 ... a toť vše čo považujem za účelné
 zostáva mi tu 6 hodín len tak vo vzduchu a na víkend dokonca 10 hodín 

Tak si hovorím, že by som to mal zmeniť, ani som si neuvedomil, že som dal dnes a včera "preflákal" toľko času.

No, I cannot accept
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Matej Po 1 február 2016 - 20:24

Ahoj Tuto. Zdieľam Tvoje obavy a myšlienky. Môj time-management je tiež taký, že tam visia vo vzduchu nejaké hodiny. very unhappy

Pracovný deň:
- 7:00-8:10 - príprava do práce, hygiena, raňajky, fórum, lieky, kávičkovanie
- 8:10-17:45 - zamestnanie
- 17:45-18:10 - nakupovanie
- 18:10-20:00 - hygiena, večera, fórum, kávičkovanie, rozhovory s rodičmi, relax
- 20:00-23:00 - visí vo vzduchu, aktivity sa tu menia, niekedy do školy veci, niekedy voľné čítanie, niekedy surfovanie, fórum, chcel by som tuná vtrepať svoje akožepovinnosti... Mad
- 23:00-0:30 - zaspávanie
- 0:30-7:00 spánok

Víkendový alebo sviatočný deň:
- 8:30-10:00 - raňajky, hygiena, fórum, kávičkovanie, lieky, rozhovory s rodičmi
- 10:00-17:00 - visí vo vzduchu, niekedy tu vtrepem školu, čítanie si, pozeranie obľúbených kriminálok v telkáči, surfovanie po nete, fórum, ležanie, wikipédovanie, ničnerobenie
- 17:00-18:00 - hygiena, strihanie vlasov
- 18:00-19:45 - sv. omša, niekedy však nie je treba, tak potom sú to hodiny, ktoré tiež visia vo vzduchu
-19:45-20:00 - večera
-20:00-22:00 - visí vo vzduchu (väčšinou v nedeľu už ide o aktívnejší čas, takže sem vkladám trebárs zametanie, upratovanie)
-22:00-23:30 - zaspávanie a neskôr spánok

Chcem do svojho časového manažmentu viac zakomponovať občasné cvičenie a istotne aj akožepovinnosti vo forme povinného venovania sa škole za účelom eliminácie prokrastinovania, a ďalej cudzie jazyky a voľné čítanie si. Naopak menej sa chcem venovať wikipédovaniu, ba ho úplne, kým študujem, hodiť cez palubu. Embarassed Tiež chcem viacej si písať do denníka a menej času tráviť na fóre, lebo tuná mám často špatné svedomie, že sa chvastám. A z toho mám potom po nociach výčitky. Embarassed Musím si ešte svoj časový manažment teda vylepšovať a dolaďovať. Všetko však záleží od úrovne energie, od únavy. Proste keď sa nechce nič, tak sa nechce nič. Často dokážem zabiť celý víkend úplným ničnerobením; vtedy ide celý časový manažment do koša. affraid

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN Ne 7 február 2016 - 20:52

Stve ma, ze mi praca berie kopec casu vlastne cely den, stve ma, ze sa nestaram o psa, stve ma unava, nezodpovednost kolisanie emocii stve ma ze som pribral a aj ze som po roku zacal fajcit cigarety stve ma minulost, nesamostatnost, zanedbavanie hygieny.

Ps. Tuto tvoj prvy prispevok je top
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 4 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  opadané lístie St 10 február 2016 - 11:33

mna stve, ze ked mi je horsie, neviem dodrzat svoje predsavzatia. napriklad si stanovim, ze vypijem denne maximalne dve kavy s kofeinom, alebo ze uzijem maximalne 1 rivotril, ale ked pride kriza, snazim sa akoukolvek "latkou" si pomoct, takze vypijem viac kavy alebo si dam viac rivotrilu a podobne. potom mam z toho vycitky. ono sa nejedna o nejake velke "preslapy", skor ma hneva moja slaba vola, ze nedokazem dodrzat to, co si slubim. potom mam pocit akehosi osobneho zlyhania. Shocked
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore