Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 54 z 84 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 69 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka So 29 apríl 2023 - 15:51

ahojte, mam sa lepsie, v ramci seba, to vcera to neviem, mam dojem, ze keby mam niekoho pri sebe normalneho tak by mi bolo ovela vseobecne lepsie a hlavne mam nadej, kedze ten hedonin, mi konecne ako jedine antipsychotikum ukazal nieco nové, ..na rozdiel od predoslych, ..tak brala som len pár zas.., tak sa tesim, ze mozno budem konecne trochu stastna v tomto zivote, lebo dufam, ze by som zacala mat uplne inu kvalitu zivota, uz len najst ten co by mi sadol.  Citam si stare prispevky tohto fora, som prekvapena ze som brala denne dvakrat AD a presne tam aj opisujem jednanie mojej doktorky, utvrdila som sa, ze som dobre spravila ked som od nej odisla a dobre som spravila aj ze som to sem takto pisala online, kedze dennik si nie som schopná pisat a tym sa aj vracat k udalostiam, ale tu som nasla. cas mi ide pomaly a zaroven rychlo, nie som velmi schopna cinnosti, ako vzdy vlastne, spomalena, zaroven mam vela dojmov a vsetko vnimam naraz takze z toho som unavena, minule mi psychologicka tvrdia ze som urcite v manii a doktor ze nie som, ze som taká, dakujem pekne za takych odornikov, vacsinu zivota som podla mna stredne alebo mierne derealizovana, odstupena od seba, pozeram na realitu a som z toho mimo, ze to neno naozaj, ja to neviem ani opisat co citim, je to tragické, ze s tymito odbornikmi psychologmi Skusim spocitat u kolkych som bola, zacala som na strednej skole ked som sama isla k psychologicke lebo som citila, ze neni som v poriadku. Este v prvom rocniku na zaciatku strednej som si vytrhala vlasy za stres, ale teda mam uz pred cez 40 a stale rovnako, nic zasadne sa nezmenilo u mna, aj ked som sa snazila pomoc u odbornikov, vyhladavala.....,akurat som spoznala, ze nie vsetci ludia to myslia dobre so mnou...takze tak.. Tak pozdravujem VSETKYCH, drzte sa a dakujem.  dancing heart


Naposledy upravil janka,janka dňa So 29 apríl 2023 - 16:05, celkom upravené 2 krát.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 29 apríl 2023 - 16:00

Ahojte my darlings, ja som na priepustke doma s malým a mužom, v pondelok večer sa vraciam späť do nemocnice....dali sme si záťažový nákup v kaufe, ktorý som dala bez újmy na psychickom či fyzickom zdraví, cítila som sa ako doma.....teším sa späť, ako odmietnem ďalšie spánkové terapie, lebo tie čo som mala do teraz dali dobre ovocie a pripravilo ma to na stresové situácie, za normálnych okolností som panikárila pri braní vozíčka... Ďakujem, že som sa rozhýbala a išla do nemocnice, kde mi okrem liekov dávajú aj magnézko, dve antipsychotíká a nejaké ukľúdňovaky, na to by sme s mojou psychiatričkou neprišli. Dúfam, že už dlho v nemocnici nebudem. Have a nice day. Smile
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 402
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Katuska, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 So 29 apríl 2023 - 19:01

Ahojte kamaráti a kamarátky, od včera smútim a ani neviem, že za čím, ale nevadí. Nemôžu byť len pekné pohodové dní, ale pripisujem to skôr zmenám počasia. Tie mi nerobili nikdy dobre. Teším sa už na stabilnejšie letné počasie. Snáď bude pekné leto, ale uvidíme čo prinesie čas. Možno je aj problém ten, že nič som v piatok ani sobotu nerobil, ale tiež mi to nevadí. Cítim aj únavu. Musím sa dobre vyspať asi len...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka So 29 apríl 2023 - 19:22

kimi2028 napísal:Ahojte kamaráti a kamarátky, od včera smútim a ani neviem, že za čím, ale nevadí. Nemôžu byť len pekné pohodové dní, ale pripisujem to skôr zmenám počasia. Tie mi nerobili nikdy dobre. Teším sa už na stabilnejšie letné počasie. Snáď bude pekné leto, ale uvidíme čo prinesie čas. Možno je aj problém ten, že nič som v piatok ani sobotu nerobil, ale tiež mi to nevadí. Cítim aj únavu. Musím sa dobre vyspať asi len...

Kimi a co robis ked smutis? ja pozeram vtedy filmy, alebo si pustim hudbu, ktoru pocuvam vela rokov dookola iba ked som smutna. este sa kazdy den tesim kedy si dam tabletku na spanie vecer. Pozeravas aj filmy? Tak prajem, aby si sa dobre vyspal. Kedy chodis spat? A este si si udrzal tie kila, ktore si schudol v roku 2017 asi? Pisal, si ze 15 kg. it is perfect  Ake filmy mas rad? si velmi, musis byt inteligentny človek, ked vies hrat šach, to bezny clovek nevie ani hrat. Ja tiez viem hrat sach, ale radsej som mala dámu, to som aj vyhravala. Sach viem zacat, ale potom uz neviem nejak dalej, vyhodit  krala Very Happy, kralovnu uz vobec nie, ta je nebezpecna riadne, ako vie vsade chodit, ved chodí aj ako veža, strelec. asi som ani s vojakmi nikdy nezasla na druhu stranu, vtedy sa asi vybera naspat nejaka vyhodena figurka. Moze to byt zaujimave hrat na dialku, keby boli este aj take figurky ako naozaj plasticke. to by som si zahrala s Tebou, len to by si hned vyhral. Tak ahoj, dobru noc. giving a hug dancing


Naposledy upravil janka,janka dňa So 29 apríl 2023 - 21:04, celkom upravené 1 krát.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 29 apríl 2023 - 19:29

Inak môj skoro 6 ročný chlapec vie rozložiť figúrky na šach a vie, ktorá sa ako hýbe, ale inak vôbec nie sme matfyzáci Very Happy
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 402
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Catherin4, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Katuska So 29 apríl 2023 - 19:32

Ahojte..ja sa hlásim.ze sa mám.dobre veci idú zatiaľ.dobre tak ako majú ísť takže sa teším..tiež sa teším na teplé letné dni už mi to veľmi chýba . Inak mám pracovný víkend ale v práci sa mi darí našťastie. Robím.si svoje a sem tam.prevravim.s kolegyňami aj keď v posledných týždňoch som.ovela viac ukecanejsia z coho sa kolegynky tešia. Tak sa držte ahojte
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Patty_Pillow, Catherin4, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka So 29 apríl 2023 - 20:16

Jaro123444 napísal:Nie, ale povedala mi že žiadna schiza. Že takto schizofrenik nevyzerá a nevypadá. Čiže bolo to asi dosť neprofesionálne od nej.

Tak to bolo teda neprofesionalne Ja si citam teraz Matejovu stranku schizo.sk a tam je o tom viac pisane, o priznakoch atd, si mozes najst. a precitat.  Aj tam je, ze niektore lieky naozaj ucinok nastupi po pol roku.
ja som pocula, ze aj z liekov sa da ochoriet. Zevraj z AD sa moze dostat bipolarna, tak aj to, ze Ty by si mal ist ku klinickej psychologicke, pripadne naozaj skusit inu kombinaciu liekov, pripadne rozobrat co Ta tazí s niekym a hladat riesenie. Lebo ja neviem kolko mas rokov, ale na fotke vyzeras mladsi a este pises ze aj skolu si prerusil. Tak to Ti rastie mozog do 25 rokov, tak podla mna to mas dobre na jednej strane, ze si mozog mozes posilnit, nech neni vyhladený.
Tak tu je stranka schizo.sk a prave som si citala ze neni dobre jest lososa. Ako sa to tu spominalo, ak si dobre pamatam, ze losos podla nejakej doktorky pomaha mozgu na schizoochorenia.  Tak tu je, ze nepomaha. https://schizo.sk/liecba-ochorenia-f20-a-f25/strava-a-psychohygiena

Katuska tak to sa tesim s Tebou, ze je tak dobre v práci, je to obdivuhodne ako to zvladas, giving a hug prajem Ti pekne dni, drz sa.

Patty, tesim sa, ze si doma so svojimi a ten šach si mozte spolu zahrat, aj ze Ti pomohli, ja zatial skusim ambulantne,  nemozem odist od dietata, nema sa kto o neho postarat, max dva dni babka, ale ona si rada vypije, takze to je zatial blbe. Ma 4 roky, tak este nejak to musim zvladnut. uz tieto dni nad hocijakymi moznostami rozmyslam kde by mohol byt, ale nic. Prajem Ti pokojne chvile, silu k vychove a rodicovstvu🐱  bom  a vela radosti s rodinou.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Katuska, Patty_Pillow and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Mischelll So 29 apríl 2023 - 20:32

Ahojte Wink,

takže mam par noviniek...ako v podstate nič svetoborné...ale pre mna krok v pred...mozno uz dost davno som tu pisala, ohladne dovolenky...ze posledne moje dovolenky som si tak po mali hovorila teda myslela...ze asi uz nikde nepoletim...je to pre mna dost stres...a ze ani s kamoskou sa mi nechce ist na dovolenku lebo predsa len je to ine....a ze ani dlhšiu cestu uz nedam...proste na druhy koniec krajiny....a potom niekde cestovat...je toho vela proste....a dala som to...a zatial bez vedšej ujmy....proste to cestovanie je pre mna vzdy otazne....ale som pozbudena tohto ročnou kratkov vikendovov dovolenkou a bolo super...dala som dokonca jeden den 37 000 krokov...ako fakt to bolo dost vela ....ale oddychujem teraz...zdvihlo mi to sebavedomie....a dokonca som bola s mladšimi ludmi od seba...a dala som to....proste fasa... jumping ....dalšie nove veci len v skratke...pred dovolenkou som sa takmer rozisla s priatelom.....a viac - menej mi to na nalade neubralo...a po dovolenke priatel prišiel a povedal, ze bude to ine.....aj ked teraz toho ma vela...ale ze najde riešenie....čo je sice mile od neho...a novinka ozval sa mi dokonca moj prvy frajer....je to pekne od neho...kedze som sa s nim rozisla ja....no tak tak...aaaa napadlo ma, že Matej ako sa más?...neviem nestiham ani len pozerat, kto tu čo piše nie to ešte všetko čitat...ale zdalo sa mi že Matej si dlho neprispel...

PS: Prajem krásny predlžený víkend.... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Katuska, Patty_Pillow, Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 29 apríl 2023 - 21:03

@janka,janka ja ti prajem chlapa do voza aj do koča, môj je síce 12 a 3/4 roka starší, ale vie ma podržať, teraz bol mesiac sám s malým, ja dúfam, že už len dva týždne a pustia ma konečne, ja som už v pohode, už nepotrebujem ďalšie elektrošoky
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 402
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Katuska, Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 Ne 30 apríl 2023 - 7:10

Kimi a co robis ked smutis? ja pozeram vtedy filmy, alebo si pustim hudbu, ktoru pocuvam vela rokov dookola iba ked som smutna. este sa kazdy den tesim kedy si dam tabletku na spanie vecer. Pozeravas aj filmy? Tak prajem, aby si sa dobre vyspal. Kedy chodis spat? A este si si udrzal tie kila, ktore si schudol v roku 2017 asi? Pisal, si ze 15 kg. it is perfect Ake filmy mas rad? si velmi, musis byt inteligentny človek, ked vies hrat šach, to bezny clovek nevie ani hrat. Ja tiez viem hrat sach, ale radsej som mala dámu, to som aj vyhravala. Sach viem zacat, ale potom uz neviem nejak dalej, vyhodit krala Very Happy, kralovnu uz vobec nie, ta je nebezpecna riadne, ako vie vsade chodit, ved chodí aj ako veža, strelec. asi som ani s vojakmi nikdy nezasla na druhu stranu, vtedy sa asi vybera naspat nejaka vyhodena figurka. Moze to byt zaujimave hrat na dialku, keby boli este aj take figurky ako naozaj plasticke. to by som si zahrala s Tebou, len to by si hned vyhral. Tak ahoj, dobru noc. giving a hug dancing

Tak väčšinou nerobím nič, a to je to najhoršie. Väčšinou mám tie šachy, tak sa snažím niečo s nimi. Prehrávať si partie na šachovnici a tak. Filmy len občas nemám veľa filmov. V TV nebavia ma, ale celkovo mám rád komédie. Spať o 22:00, vstávam o 4.-5. hodine, čo je na mňa asi málo. Váha? Hmm, pár kg som schudol. Tých 15 kg musí byť veľmi dávno, lebo dal som zo 120 na 97 kg... Smile Chcel by som ešte viac schudnúť. Snáď tento rok sa podarí 3-4 kg mi dať dole...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Ne 30 apríl 2023 - 13:13

P[size=18]atty ďakujem pekne, to by bol velky zazrak..

Kimi, dakujem za odpoved, tak to vstavas naozaj skoro. Ale nieco iste robis, ked sa o seba staras, ze si umyjes zuby, hygiena, najes sa, upraces si. a potom surfujes? a vobec ze mas ten šach, to je celkom namahave. To je zato dost o seba sa starat. Pozerala som ten serial o tej šachistke, nic moc tieto serialy, berie to čas, ale prvy diel bol fajn. a ja som zavisla na internete za to zanedbavam vela veci. Na to chudnutie sa mozme dat spolu, v tej teme o chudnuti, kde si pisal mozme skusit pisat denne nejake zaznamy k ceste k stratam kil.  Ale ja az by som zacala vaznejsie ked budem mat novy liek. Skusala som zapisovat do kalorickych tabuliek ale to mi nejde dlhodobo plus vazit. Tak uvidime. maj sa pekne milý kimi.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

kimi2028, Patty_Pillow and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 Ne 30 apríl 2023 - 18:59

Jj väčšinou fachčím len po nete a študujem tie šachy. Chcel by som rozbehnúť to štúdium šachu poriadnejšie, ale uvidí sa, či bude priestor a chuť sa venovať tomu každý deň. Chodím 3x do týždňa aj na stacionár a ťo mi berie dosť času.... Nie si jediná, kto je závislý na internete. Aj ja som, trávim na ňom celé dní, hoci nemusí to tak vyzerať po otvorení stacionáru. Môžeme sa dať na chudnutie spolu no. Môžeš začať už aj hneď. Pamätaj kočka, že stačí urobiť prvý krok a výsledky budú skvelé... Držím palce...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Katuska, Patty_Pillow, Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 54 z 84 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 69 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore