Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 69 z 84 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Št 1 jún 2023 - 13:04

Jani diki za tipy, no so mnou je to tazko, ja mam fobiu z ludi, ja sa tazko zoznamujem. S tym bytom, ja sa skor ci neskor prestahujem do Rakuska za priatelom a neoplati sa mi tu stahovat teraz do druheho bytu. Ja som to prenajimatelke aj hovorila, ale ona trva na svojom, ze sa musim vystahovat do troch mesiacov. Len ja tu mam tiez moznosti, podam odvolanie, ona ma nemoze vyhodit za to, ze som moc mlada, na to je zakon. Tu to bol dom pre seniorov a uz oficialne nie je, mna sem nastahovali s tym, ze uz sa sem budu stahovat aj mladi. Raz mi uz dala vypoved, to som bola za pravnikom, ten napisal v mojom mene staznost, potom sa to nejaky cas neriesilo. A teraz zsse. Proste ma chcu stoj co stoj dostat prec ale ja sa nedam. Ona moze podat Räumungsklage, to je nieco ako navrh na sud na vypratanie bytu, len potom bude sud rozhodovat o tom ci sa musim vystahovat a to je otazne ako rozhodne. Prinajlepsom ziskam cas. Ale tam je aj moznost, ze sud rozhodne ze sa nemusim vystahovat, lebo pred zakonom neobstoji argument, ze som moc mlada. Ja som si tiez podala ziadost o ZTP preukaz, ak by mi uznali aspon 50%, tak sa nemusim vystahovat uz len na zaklade toho. Cakam to ze by to malo coskoro prist, dufam.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 441
Reputácia Reputácia : 72
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Št 1 jún 2023 - 13:58

Ahoj, tak mne sa objavili vidiny, čiže sa obávam, že sa to znovu rozbieha
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 348
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Št 1 jún 2023 - 20:23

Patty sme tu s Tebou, aj ked nie pri sebe fyzicky, ale myslime na Teba Catherine, motylek aj ja urcite. je to nanajvys neprijemnee. Ked raz nieco prinasa nepokoj neni to dobre. Neboj, len zalezi na Tebe , mam  najlepsieho liecitela pre Teba.


Naposledy upravil janka,janka dňa Št 1 jún 2023 - 21:12, celkom upravené 1 krát.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Št 1 jún 2023 - 20:27

Ja verím, že to rýchlo prejde, že je to len dočasné, ale zároveň mám strach, že niečo sa pokazí a ono sa to rozbehne ako vo februári
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 348
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Št 1 jún 2023 - 20:41

netrap sa tym ked pride pride, neboj sa dopredu, furt sa nieco kazi aspon u mna a mozno to neprejde hned, co my vieme, co bude za hodinu,, dnes som myslela ze som po infarkte, aj zimnicu som  mala. odovzdaj Dobru tie obavy a netrap sa potom zbytocne, aj tak my zeny sa stale len trapime co bude materstvo je velmi narocne, aj zivot je tazky velmi, ked to odovzdas Dobru, on to vyriesi, ponesie s Tebou, za teba,  a inak PIJES DOST VODY?  Povedz si plan ako budes riesit to naliehave, s doktorkou, co je vo veci, podla mna Ti povie ze elktrosoky mali byt ci to ona nevie, ze este si mala mat viac.. hlavne s pokojom to musis zvladnut, nadych a vydych pat krat,  lebo je to velmi tazke utrpenie ze aj myslis na to, ze zas do nemocnice ..ale zas bol by to plus v karte k tomu aby si mala porozmyslat nad tou ziadostou o invalidny, aj ked do buducna .. hned nie...hm
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Mous Pi 2 jún 2023 - 14:51

Ahojte, chcel som sa opytat, ci teda niekto pride na to stretko do Bojnic-malo by to byt o 2 tyzdne v sobotu. Isiel by som rezervovat dake stoly. Zatial sme asi dvaja-ja a motylek:)

Inak sa mávam dobre. Včera som bol s kamošom na Kľaku. Stavy nemávam.

Pozdravujem
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 855
Reputácia Reputácia : 184
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Pi 2 jún 2023 - 16:16

@Mous Ještě  @Sweetheart psal, že určitě přijde, ne?
Možná taky  @janka,janka , pokud bude mít peníze.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 723
Reputácia Reputácia : 56
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty geneticke poruchy

Odoslať  janka,janka So 3 jún 2023 - 21:12

ahojte. Dusan Ty preco neprides na stretavku? ja sa mam ako vzdy,opakujem sa, neviem ako by sa to dalo pretat,  lekari nevysli, maju dovolenky, dnes hruuuuza, vcera tiez, predvcerom tiez, musim sa velmi ovladat, ale nedari sa mi vobec, priklad...vcera som aj po uvedomeni si seba a svojho chovania oslovila aspon piatich ludi, napriklad som  ponukala v secondehande cudzej zene nohavice na co povedala take nenosim ani farba sa mi nepaci, a ja ze vyskusajte si., velmi som sa tomu venovala dlho, a pritom som vedela ze to je blbost co robim, uz ked sa to zacinalo, ale nedalo sa , ..a celkovo len v sekaci som sa prihovorila viacerym takze ziadnych pat ludi za den, ale viacej. Uz sa tesim ked skonci lekarovi dovolenka. Snad sa nikoho nedotknem, ak hej, napiste, bude to zaujimave vediet... dnes  som konecne pochopila preco vravia na jeden ,,rod" ciganov opice.No Pocula som to ..ludsky hlas to neni, affraid Bolo by to dobre nahrat a je to svetova rarita. a najlepsie cim dalej od toho. Darmo, este toho vieme malo...iste musia take zvuky dorozumievacie vydavat aj ini ludia, napriklad v indii, v kmenoch, ale nikde som to nenasla, takze by to mohol niekto zdokumentovat. takze mam dithiaden odporuceny ako skonci ilekar dovolenku, ale ani ten nemam lebo aj vseobecny ma dovolenku. Takze este vyse tyzdna a ideme znovu na nieco dalsie, kedze aripiprazol nemoze spat s nim. Sleep Basketball bom confused
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow and Dušan Fajnor like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Dušan Fajnor So 3 jún 2023 - 22:09

Nemôže, bo dušan bol ako teeneger skinhead, patril do početnej skupiny skinhead, ale žiadnemu cigáňovi neublížil, len bol jeden z nich. Tak si dušan myslí, že voči jemu a tebe by stretko nebolo korektné. Prepáč.

_________________
Byť pravou prirodzenosťou, večne všade prítomným "ja", vedomím v čistom stave pred stotožnením sa s formou.
Byť uvedomelím, priestorom v ktorom existujú myšlienky, keď si ten priestor uvedomí sám seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1, Hulk DF 365 2, fajny, antifajny, Dušan, vrana, rebelVrana, SergantDF365

Do/súčasný profil:
https://docs.google.com/document/d/1LSxGj2rPNKIS4-ubSPKUmQn-5NmINwdGXqpMj6gxOFk/edit?usp=sharing

Certifikáty:
https://docs.google.com/document/d/1qAwQTl-z8nRQuz1qOVbELUxXfeqKPRGQgtAkOKKXY9E/edit?usp=sharing
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 148
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka So 3 jún 2023 - 23:18

Ok.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 Po 5 jún 2023 - 6:43

Ahojte, mám sa veľmi dobre a teším sa na tento deň. Pozval som na stretnutie jedno dievča zo stacionára a beriem to skôr ako kamarátske stretnutie. Je odo mňa o 7-8 rokov staršia a neviem, či by som mal šancu u nej. Kamarátstvo na začiatok by mohlo byť fajn, keďže ide o veľmi zaujímavú ženu, s ktorou by malo mať zmysel sa stretávať. Ja by som rád zanechal na ňu dobrý dojem, aby sa chcela stretávať so mnou aj ďalej. Potrebujem nabrať sociálne zručností a ona bude na to veľmi vhodná. Dostane aj pár návrhov, tak som zvedavý ako na to zareaguje, či Kimi nedostane košom.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

rasto, Patty_Pillow, Mous, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Po 5 jún 2023 - 14:15

Kimi, jak tě tu pozoruju poslední půlrok, tak co jsi začal chodit do toho stacionáře, jsi úplně ožil a rozkvetl. flower Jen tak dál!  it is perfect
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 723
Reputácia Reputácia : 56
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Patty_Pillow and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 69 z 84 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore