Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 15

Strana 8 z 84 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 46 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  vrana Ne 13 november 2022 - 15:04

Ahoj

Tak dnes Som si urobil taký pracovný deň. Do excelu Som si nahodil tri vzorce potrebné na kapitálový zisk. Totiž plánujem investovať do kryptomien. Celý týždeň Som študoval investovanie do kapitálových ziskov.

Popri tom Som robil upratovanie, dal prať a aj posteľné prádlo. Teraz si pôjdem čítať. Večer si dám cedtoviny s omáčkou a urobím hygienu.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  kimi2028 Ne 13 november 2022 - 15:14

Saladin akože v pohode. Píšem síce kratšie články, ale mám publikovaných už 90 článkov, čo je skvelé číslo... Nikdy by som nepovedal, že toľko napíšem. Mám celkovo napísaných už nejakých 110 článkov, čo je super...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Saladin Ne 13 november 2022 - 15:28

Podľa mňa človek potrebuje raz za čas vypadnúť z domu a nemám na mysli prechádzku. Proste sa obliecť slušnejśie, naparfumovať, nagelovať vlasy, sadnúť na autobus a stretnúť nových ľudí. Preto som mal rád psychoterapiu a cez skype by som nechcel ani zadarmo. Potrebujem byť proste non-stop v "pohybe" a potrebujem mať okolo seba ľudí (aj keď sú to len ľudia v autobuse). Byť celý čas zavretý v dome/byte je pre mňa utrpenie. Takto to mám ja..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 569
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Katuska likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  kimi2028 Ne 13 november 2022 - 18:49

Ja nepotrebujem na šťastie až tak veľmi ľudí. Vždy som bol skôr samotár, možno aj preto som dopadol tak, ako dopadol. Pre mňa je stretávať sa s ľuďmi skôr stratou času. Väčšinou si nemám s nimi ani veľmi, čo povedať. Najlepšie sú skutočne prechádzky, ale bohužiaľ v meste nie sú dobre nápady. Napr. snažím sa premýšľam o niečom a musím stále dávať pozor, aby ma niekto nesejmol na aute a tak... Doma mi premýšľanie tiež nejde... Jednoducho začarovaný kruh....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Mous Ne 13 november 2022 - 19:22

Čítam tú vašu debatu. Mne sa tiež nechce moc upratovať, no treba to. Aj tá plaváreň mi je dáka navyše. Keď sú viacerí, je to lepšie. No samému sa mi nechce chodiť. Niečo ale robiť treba, ja by som nezvládal len tak sedieť a pozerať do blba. Saladin má pravdu- niekedy tiež potrebujem vypadnúť len tak, medzi ľudí, síce neznámych a dať si kávu. So známymi sa mi nechce stretávať- nebaví ma chodiť na pivo už a tárať nezmysly kdesi v krčme. Ja len dúfam, že ten vek vydrží čo najdlhšie:/


Naposledy upravil Mous dňa Ne 13 november 2022 - 19:45, celkom upravené 1 krát.
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 870
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Katuska and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Ne 13 november 2022 - 19:30

Ahojte, ja som mala divny vikend. Citila som sa fakt dobre, tak som mala chut ist medzi ludi. V sobotu som konecne kyvla jednemu spolupacientovi zo stacionara, co ma uz dlhsie volal von ze sa teda stretneme a pojdeme na huby. Sprvoti sa s nim dobre rozpravalo, nasli sme aj nejake huby, on sa fakt dobre vyzna. Nasli sme muchotravku cervenu, on to odtrhol a zobral. Hovorim mu naco to beres, to nemozes jest. A on ze si z toho robi caj a tiez to fajci, tak to bolo jasne. Neskor priamo v lese hulil nejake svinstvo a zacal sa spravat jak saleny, furt ma obtazoval, raz plakal, raz sa smial. Ako uz som sa ho bala, zaviezla som ho domov a pol hodinu mi nechcel vystúpiť z auta ze mam ist k nemu. Horor. Bohuzial aj taketo nieco sa da na psychiatrii stretnut. Uz si budem davat pozor. Dnes som mala akoze rande, napadnik ma pozval do turistickej skupiny sme sa dobre presli. On sa ale ku mne nemal, vobec si ma nevsimal. Pokecala som ale s inymi a citila sa tam dobre. Tak dopadli moje pokusy o socialny kontakt. Proste podla mojej diagnozy, salene
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 470
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Saladin Ne 13 november 2022 - 20:30

Well, si pekná baba, tak pochopiteľne priťahuješ mužov. A muži sú rôzni..

Inak si mi pripomenula storku, keď som bol na dovolenke. Na druhý deň po príchode z letiska si ku mne pri raňajkách prisadol nejaký Nemec. No a keďže som komunikatívny dosť, tak sme hodili reč a na konci sa ma opýtal, či s ním nechcem ísť pozrieť ostrov autom. A ja vo svojej naivite som kývol a odišiel s ním bez toho, aby som dal delegátke (komukoľvek na hoteli) vedieť. Našťastie to dopadlo dobre - nebol to žiaden úchylák, ani ma nezabil na orgány - oslavovali sme až do rána.. Vtedy som si uvedomil, čo všetkko sa (mi) mohlo stať..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 569
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj, vrana, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  regina Ne 13 november 2022 - 20:51

Ahojte,
ja sa mám akosi unavene. Spávam dlhšie, neskôr vstávam. Asi to bude tým hmlistým počasím. Dnes som aj vstala pred ôsmou, no kým som sa pustila do varenia, prešla hodina. Po tom, čo som uvarila obed a naobedovali sme sa, zas som padla do postele. Bola som neskutočne unavená. Poobede som bola pozrieť mamu a podvečer piekla palacinky. Na dnes stačilo, viac nevládzem.
Zajtra sa chystám do Bratislavy k dcére. Pocestujem so synom a ak to stihnem skočím pozrieť aj jeho privát. Býva tam pár mesiacov a ešte som tam nebola. U dcéry budem baviť deti a v utorok poobede pocestujem domov.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 648
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj, Mous and megy17 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  kimi2028 Po 14 november 2022 - 12:37

Ahojte, mám sa celkom dobre. Dnes som mal začať s aktivitami, no nezačal som. Hoci bolo to aj o tom, že 2,5 hodiny som pomáhal mame skladať dokumentáciu. Tá činnosť sa mi celkom páčila a som rád, že som to zvládol. Tiež som sa dal dnes do poriadku, mamina mi ostrihala moju hrivu ako aj skrátila fúzy a briadku. Neviem, že čo by som bez nej robil... Tiež teší ma, že som bol aj vonku. Večer budem hrať možno futbal, ale to sa uvidí ešte. Kamarát sa mi neozval ešte, že či hráme... No nič prajem pekné dní. Akurát sa idem venovať šachu, ale neviem, že čo to bude ešte...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Po 14 november 2022 - 16:51

Ahojte, stala sa neuveritelna vec. Ten napadnik co si ma na rande nevsimal sa mi ozval. Chce sa zase stretnut. Ja som myslela, ze sa mi uz nikdy neozve, fakt ma totalne ignoroval. Ale neviem, mozno bol len nesmely. Dnes mi volal s videom a sme v pohode pokecali. A to som si myslela ze je to nezdvorily hajzlik a bola som nanho nasrata. Tak sa s nim zase stretnem a uvidime. Asi tam dojdu aj dalsi z jeho party, pozval ma na nejaku vystavu. Tak uvidime ci si ma tam tentoraz vsimat bude.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 470
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Mischelll, dzuli08, Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Jaro123444 Po 14 november 2022 - 18:26

Ahojte. Mne diagnostikovali schizofréniu. Psychiatrička to povedala, psychologička niečo iné. Povedala ale, že čo si ona (psychiatrička) myslí nemusí byť pravda. Neviete aký je ďalší postup prosím Vás pri tomto ak oficiálne tu chorobu potvrdí? zajtra mám ísť za ňou.
Jaro123444
Jaro123444
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 22

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Po 14 november 2022 - 18:53

Ja som o tychto veciach uz vela citala a mam pocit, ze oni kazdu psychozu diagnostikuju ako schizofreniu. Neskor, kludne i o par rokov mozu tu diagnozu zmenit. Niekto ma len jednu psychozu za zivot. Treba sa hlavne vyvarovat nadmernemu stresu. Mne psychiatricka tiez povedala ze mam schizofreniu, psychologicka ze mam tazku depresiu s psychotickymi prvkami, tu mam aj napisanu v oficialnej diagnoze. A ja osobne si myslim, ze mam bipolarnu poruchu. Oni nemozu vediet po jednej psychoze ci je to schizofrenia, to nikto nemoze vediet, ani ci sa ta psychoza este niekedy vrati.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 470
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 8 z 84 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 46 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore