Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 15

Strana 84 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  motylek So 11 február 2023 - 22:10

Jo jo, paní magistra, co už roky nepracuje a předtím pracovala v chráněných dílnách. Very Happy Pamatuju si, jak mě "zkoušeli" na pohovoru, než mě přijali do dílny, jestli dokážu stříhat papír. Very Happy Říkala jsem si, jestli si nedělají srandu.... Ale po 2. atace už chápu.... třásly se mi ruce a doteď jsem hrozně zpomalená.
Však já jsem tu inteligenci těch 5 let jen předstírala. Wink A školu jsem vystudovala s dvojkama a trojkama, žádná sláva. Smile A k čemu mi teď je...
Nemusíš říkat věk, ale hádám, že ti nebude víc jak 30. Na fotce vypadáš tak na 25 max.
Proč myslíš, že jsi debil? Že ti naměřili průměrné IQ? To ti měřili v nemocnici po atace, ne? To má každý nízké IQ, když je mu blbě. Měl by sis nechat změřit IQ, až ti bude za pár let líp.
Stejně si po těch letech pozorování života myslím, že je důležitější, jak je kdo empatický (tj. jaké má EQ), než jaké má IQ. Těžko se člověku žije s inteligentem, který se ale chová jak hovado.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 731
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Mous Ne 12 február 2023 - 10:34

Áno, Sweetheart, je to smutné.ja som MUDr. Najnovšie mi vravela mama, že si myslí, že ešte pôjdem robiť. Chýba mi veru prax-bol som v tom celkom dobrý
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 859
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 84 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore