Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 15

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  tyx81 Ne 1 január 2023 - 11:50

Tak 2023, prespal som silvester na hypnogene- najlepsie roky som mal ked som prespal silvester- takze predpríprava sa podarila. Citim sa dobre Smile . drzte sa it is perfect
tyx81
tyx81
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 280
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.01.2019
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: falošný schizofrenik,z presvedčenia- asi fakt chory
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol , Fevarin

Tuto, vrana, Mous, Saladin and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  kimi2028 Ne 1 január 2023 - 15:13

Ahojte, mám sa celkom dobre. Je prvý deň nového roku a predsavzatie, že budem trénovať šachy plním. Trochu je problém s únavou, ale som rád, že sa mi podarilo prinútiť. Dnes som vyriešil až 100 diagramov, čo je veľmi veľa, ale lúštil som od polnoci do druhej. Taký bol aj výsledok 45%, čo je dosť málo. Tiež bola aj stratégia, tam boli 3 partie Aljechina. Nemal som síce šachovnicu, ale program Chessbase reader poslúžil dobre. Snažil som sa uhádnuť ťahy tohto šachového fenoména. Uhádol som 45%, 57% a 58%, čo nie je zle. Na záver som si dal jednu rapid partiu a tri bleskovky. Všetko sa mi podarilo vyhrať, aj keď som zažil klinickú smrť. V troch partiách som stál na prehru...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2202
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Saladin Ne 1 január 2023 - 15:25

tyx81 napísal:najlepsie roky som mal ked som prespal silvester- takze predpríprava sa podarila.
Počas temnoty som Silvester prespal (na ohňostroj som sa zobudil, že čo sa deje a za 15 min. som znova zaspal) a nič mi neušlo. Silvester odjakživa nemusím..
____________
A propos, včera som začal cvičiť, heh..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 579
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, vrana, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  motylek Ne 1 január 2023 - 15:34

Minulé roky jsem chodívala spát třeba v 19 nebo 20h a nechala se vzbudit v 23:30, připila si a zase zalehla. Až teď, co mám Abilify, jsem se rozhodla, že nebudu tolik spát a zkusím vydržet do půlnoci. A povedlo se. it is perfect
Beru Abilify celkem krátce, tak ještě nevím, jak to s ním budu zvládat, zatím to vypadá, že to bude ok.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 767
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Tuto, vrana, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Ne 1 január 2023 - 16:09

Zelam vsetko dobre v novom roku. Ja som v novom roku sedela so susedom pri telke a kratko na to som isla spat. Sused na mna podal trestne oznamenie za krive obvinenie, ale ja som mala vtedy psychozu, myslim ze ked si vybavim potvrdenie bude to ok. Nemozu ma trestne stihat v psychoze, vtedy dokonca aj vrazda prejde.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Tuto, Saladin and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Saladin Ne 1 január 2023 - 16:19

Poučenie do budúcnosti: trestné oznámenie sa podáva na neznámeho páchateľa!

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 579
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Sweetheart Ne 1 január 2023 - 16:43

Ahoj. Ja som bol hore do druhej rano a pozeral som z okna u kamarata na ohnostroj. A teraz sa prechadzam s vinom vonku, idem sa opit sam na taku luku 😀 Este som bol na dva punce aj 😀 mne je strasne dobre samemu, neviem preco som taky, ale najradsej by som isiel na Mars, aby som tam sam bol 😂 keby mi tam posielali cigarety a vino, jak by mi bolo dobre 😂 inak by ma zaujimalo, ci tu ma niekto olanzapin na noc a ci vydrzi byt hore celu noc? Este som to neskusal, ale vyskusam to. Lebo od marca potrebujem niekde robit, dovtedy este budem mat peniaze, co som si odkladal. Tu zivnost asi uz zrusim v januari, neoplati sa mi to. Lebo ta zahranicna firma ma zacala platit tretinou ako ma platila predtym. Uz sa mi to neoplati vobec. Skoda, aj som si poplakal a este aj budem. Neviem ci to aj niekedy predycham, strasne mi to je luto. Ale ako sa hovori: Raz je hojno, druhy raz je hovno 😀 ked ja strasne dlho spim po tom olanzapine, tak neviem ako to spravit. Inak abilify pomaha aj na uzkost, neviete? Mam ho predpisany, ale uzivam len olanzanzapin teraz. Lebo mam problem, ze ma zacne trast hocikedy. Asi si vypytam aj xanax, lebo uz mi to raz chcel doktor predpisat, len som to ja nechcel.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  motylek Ne 1 január 2023 - 17:10

@Sweetheart  Na úzkost mám Neurol 0,5 mg. Ale pozor, je návykový! Psychiatrička mi říkala maximálně 3x denně.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 767
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Sweetheart Ne 1 január 2023 - 17:33

No ved to viem, ved neurol a xanax je to iste, nie? Len mna fakt chytaju stavy, ze ma zacne trast alebo dostanem pocit, ze odpadnem. Hlavne, ked stojim.Lebo mam kamaratku, ona ma epilepsiu a ked sme sa rozpravali, take iste stavy ma. A ona ma tiez predpisane ten neurol, ale od inej znacky, uz neviem co to povedala jaky nazov. Ale tiez ma take stavy ako ja. Len mne robila aj neurologicka EEG ci jak sa to vola, tu capicu mi dala na hlavu s drotikmi a mal som to negativne. Neurologicka povedala, ze ona tam nic nevidi. Ze to mam psychiatricke. A abilify pomoze na uzkost? Ja to mam uz skor panicke ataky a pritom zerem spitomin. Zacne ma trast a mdloby, ze nevydrzim stat. Toho sa bojim, ze sa mi to v robote stane a ma vyhodia
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Ne 1 január 2023 - 17:43

Saladin iste ze mas pravdu, ale ja som mala psychozu a bola som mimo. Vsak ja som tam napisala ze mi chodi do bytu cez balkon po tom, co nan vylezie po rebriku 😁 Toto je jedina pozitivna vec, co mi psychoza priniesla.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Sweetheart Ne 1 január 2023 - 17:46

A motylek pomaha ti to? Ze to potom odpadne ta uzkost, alebo co to je? Mne na pomaha alkohol. Ale furt napity nemozem byt 😂 neviem ako to spravit. A abilify pomaha aj na taketo stavy?
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Ne 1 január 2023 - 17:58

Sweetheart abilify je klasicke antipsychotikum, na psychozu ale nie na uzkost. A na panicke ataky su ine lieky, ale v tych sa nevyznam. Chce to cas. Spolupacientka mala panicke ataky a trvalo par mesiacov, kym jej zacali ucinkovat lieky.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore