Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 15

Strana 10 z 84 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 47 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Ut 15 november 2022 - 15:36

Juraj diki, som rada ze sa paci, pisem vsetko tak,ako som to prezivala, bolo to temne obdobie, neviem, ci aj ini to takto prezivaju
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 454
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Juraj and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 St 16 november 2022 - 12:21

Mili moji. Ja sa mam dnes dobre. Vcera som bola v saune, dnes citam. Mam az mierne manicke stavy ale len trochu, citim sa dobre. Zajtra idem na vystavu fotiek s tym novym napadnikom.

Jaro napis potom ako si dopadol. Ja citam prave knihu Ve stinech za zrcadlem, pise to zena, ktorej bola diagnostikovana paranoidna schizofrenia a za 5 rokov jej diagnozu zmenili na schizoafektivna porucha. Dovodom je, ze medzi atakami funguje normalne v zamestnani, co by schizofrenik nezvladol (tak to aspon pise). Ja mam pocit ze oni kazdemu najskor radi daju nalepku schizofrenik a neskor to menia. Tak si hlavne z akejkolvek diagnozy nic nerob. Je mnoho chorob, u ktorych je psychoza. A u mnohych je psychoza len raz za zivot. Najlepsie co pre seba mozes urobit je, ze sa budes vyhybat stresu, lebo ten to vyvolava. Ja viem, ze na skole je to tazko.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 454
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

regina likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Saladin St 16 november 2022 - 12:24

Ja heart heart heart sauna, mám jednu v dome, skvelé na rumináciu, depku ap.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 549
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Catherin4 and Som hraničiar like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 St 16 november 2022 - 12:56

Saladin ja ju tiez I love you, doma ale bohuzial nemam. Je super na relax, velmi si tam odpociniem.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 454
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Saladin and Som hraničiar like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  dzuli08 St 16 november 2022 - 16:57

Ahojte,
tak ja sa mám celkom fajn. Síce dnes som mala takú blbšiu náladu po práci, ale už je to lepšie lebo konečne som si porobila čo mi bolo treba na byte, a síce upratať. Ďalšia pozitívna vec je tá, že mám predĺžený víkend od zajtra. Museli sme si brať dovolenky na piatok, decká dostali riaditeľské. Na piatok som si už dala kaderníčku ráno a uvidím ešte, čo budem robiť. Pôvodne som mala ísť aj pozrieť kamarátku ale sú nachcípaní, tak nič z toho. Ale dnes ešte pôjdem teda k našim. Najprv mi ale musí ešte doprať jedna várka. Inak som objavila ešte slohy, ktoré musím opraviť. Tak sa nudiť zrejme nebudem Very Happy Ale zas nikam sa neponáhľam. Sakra, štve ma, že by som mohla aj popracovať trocha na svojom rozvoji.....narážam na španielčinu. Tak rýchlo ako vzplanula moja akčnosť v tomto smere ....tak teraz je to na nule. Hodili by sa aj nejaké pohybové aktivity okrem turistiky, niečo pravidelné, ale keď ja po tej robote som fakt vycicaná z energie. Ale vraví sa aj že klin sa klinom vybíja. laughing
Bola som v nedeľu turistikovať /tak som si v duchu nadávala cestou hore,že na čo som sa to dala, potila som krv Very Happy / no ale taký krásny deň by bol hriech niekam nevypadnúť, a pohľad z hora bola čistá nádhera .... bolo to iba cca 9km ale stupáčik slušný. Neviem či poznáte- Majerova skala....išli sme zo Starých hôr. Tak aspoň takto tip na túru. Smile
Pekný zvyšok večera. Paaaa Wink

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, Juraj, vrana, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  kimi2028 St 16 november 2022 - 19:43

Ahojte kamaráti, mám sa celkom dobre. Hm, čím by som vás potešil z môjho života? V posledných dňoch nepoteším asi ničím, ale to sa pri našom ochorení stáva, že žijeme nudné a pomerne fádne životy. Jednoducho sú aj také dní, keď sa nedeje toho veľa. Mám radosť aspoň z toho, že môžem robiť si, čo chcem ja. Nie som nijako ani ničím obmedzovaný, ale je problém trochu v lenivosti. Prechádzky fungujú síce, ale okrem toho nachádzam veľmi ťažko silu niečo robiť. Len sedím v kresle alebo na posteli a oddychujem si. Pozerám majstrovstvá Európy v hádzanej žien. Chystám sa aj na Majstrovstvá sveta vo futbale, že pozriem nejaké zápasy.

Inak dnes som hral akurát šachy na internete (6 partií som vyhral, 1 prehral). Teraz pozerám dobrý slovenský hokej. Plány na tento týždeň nevyšli vôbec, ale nevadí...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  regina St 16 november 2022 - 22:00

Ahojte,
včera som prišla z Bratislavy totálne unavená, no po noci som sa zobudila krásne oddýchnutá. Najprv som bola na nákupe, potom som narýchlo z polotovarov zbuchla obed, vymenili sme s mužom batériu nad umývadlom a poumývala som vaňu a umývadlo. Následne som zmyla podlahy v troch miestnostiach a ostatné povysávala a nakoniec som upiekla muffiny, lebo zajtra zas príde dcéra s vnukmi a už sa ma vnuk pýtal, či bude aj nejaký koláčik. Teraz už hodinu brúsim po nete a oddychujem.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 647
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj, vrana, Mous, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Mischelll Št 17 november 2022 - 14:02

Ahojte Smile

tak ked je dnes už ten sviatok, tak reku, že sa ozvem...v podstate nic nove sa nedeje...všetko po starom...dnes som vstala uz o 7:00 bez budika, som sa prebudila sama....včera som si este naplanovala umytie okien v izbe...tak dnes som sa do toho pustila...ale okresala som to z umyvania okna ...na pretretie líšt a rámov na oknách....teoreticky je to dobrý napad umyvat okna ...len prakticky k tomu tu nic nemam...ani okenu...no ta tak to aj skončilo...akurat ma napadlo, že dávno sa umyvali okna s octovou vodou a tak ešte skusim...do obeda som stihla prečitat dve kapitoly s knihy čo čítam....a som na seba hrda...včera som ešte vyprala tak suším veci...a dnes som uz stihla aj relaciu na rtvs pozriet....dnes chcem ešte cvičit.

Prajem krásny sviatok community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

regina, Juraj, vrana, Mous, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Saladin Št 17 november 2022 - 15:43

Júúj, okná sa neumývajú v polovici novembra - teda u nás ,))

Inak ahojte. Dnes mám nádchu č. milión dvesto 18, zajtra budem fit. Ja to volám alergia, ale vraj to alergia nie je.. Našťastie tu máme predĺžený víkend. Začal som postupne počúvať všetky podcasty, rozhovory na youtube, prednášky, ktoré sa mi nakopili za minulý mesiac. Našťastie mám appku, ktorá mi to stiahne a skonvertuje do mp3. Zvyšný čas venujem - hádajte - seriálóóóóóóóóóm Very Happy.. Už mám rozpozeraných toľko seriálov, že sa začínam strácať v deji. Ale zaujal ma príbeh o vzniku Spotify - milujem tieto príbehy a klobúk dolu. Tŕnistá cesta.

Tento týždeň bol trochu chaotický. V pondelok - klasika - problém s balíkom. Ale podarilo sa mi ukecať spiaznenú dušu, aby mi s tým pomohla. NEmám totiž najnovší telefón, tak nemôžem nainštalovať mnohé aplikácie. Nakoniec všetko dopadlo dobre. (ale o tom som už písal). Potom som lietal na poštu - tam ma už pani pozná. Používa také "barokové" pero - teda aspoň ja to tak volám. Včera mi celý deň vyzváňal mobil, až ma to začalo otravovať. Tak ale aj to patrí k tomu - ako som už písal - posúvanie hraníc komfortnej zóny.. Majte sa--

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 549
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, Juraj, vrana and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  kimi2028 Št 17 november 2022 - 16:29

Ahojte kamaráti, mám sa celkom dobre. Akurát som premýšľal dnes nad svojím denným režimom. Nič moc je to fajný blivajs, ako sa hovorí. Od zajtra bude lepšie. Mám už konkrétny plán, ako dosiahnuť, aby som bol aktívnejší. Zavádzam dokonca aj bodovací systém, aby som videl, že ako mám deň splnený. Verím tomu, že každý deň sa mi podarí získať aspoň 250-300 bodov. Nad 300 bodov bude veľký plus, ale neviem, či si nefandím až príliš... A o tom v inej téme. Dnes som hral akurát šachy na internete, inak nič som nerobil. Bol samozrejme 2x aj vonku...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Juraj, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Mous Št 17 november 2022 - 22:11

Čaute. Mávam sa dobre. Okrem tradičných činností sme mali dneska rodinnú oslavu. Bolo fajn, jediné čo mi chýba, sú dáky kamoši ísť pokecať no a práca. Ten jeden kamoš prestal užívať lieky, tak sa o neho bojím. Trochu predsa premýšľam nad návratom do práce, síce písanie je tiež job, zisťujem, že mi chýbajú ľudia. Teraz som dopozeral Ramba jednotku.
Majte pekný večer
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 870
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, kimi2028, Juraj, vrana, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Katuska Pi 18 november 2022 - 12:51

Ahojte. Dlhšie som sa neozvala lebo okrem práce som si našla ešte aj jednu brigádu. Chodím upratovať jednej pani domácnosť. Niekedy je to fuška ale tak dá sa teším sa že si privyrobiť čo to naviac. V práci som mala stresy lebo mi prišla vedúca so stravnymi lístkami a ja ich obvykle prevezmem a ona potom odijde. No tentokrát sa zdržala a pozorovala má ako predávam ako sa správam k zákazníkom atď. Bola som celá rozklepana vôbec som nebola nadšená a taktiež som nepodavala svoj tradičný výkon. Celý deň som bola potom vystresovaná . Nemám to rada tak dúfam že sa tak čoskoro neukáže zase. Inak si žijem relatívne pokojný život so svojimi radosťami aj starosťami a dlho som už nebola pozrieť doma ako som spomínala že mi tam nie je dobre. Tak som sa rozhodla že pôjdem pozrieť po dlhšom čase že snáď to bude iné ale mýlila sommsa bolo to ešte horšie. Stará bieda obmedzený pohľad na život vkuse nejaké predsudky voči mne no nedobre pre mňa. Mám prácu, vysokú školu, vzťah atď pre nich som nikto. Lebo som bola na psychiatrii a najnovšie aj preto že niesom vydatá a nemám deti. Takže tým pádom som s nimi skončila. Stále som im držala ešte kúsok miesta v mojom srdci ale nejde to. Zdravý rozum ešte mám a vidím že tam sa nič nemení ani vekom ani časom ničím. Akurát som potom znechutená. Ale okrem toho sa teším že snežilo trošku a že sa blížia Vianoce . Držte sa
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 10 z 84 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 47 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore