Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 31 z 85 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 58 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Ut 25 august 2020 - 10:04

Ahojte kamaráti, dnes je všetko v poriadku. Nemám žiadne ťažkosti, mám sa celkom dobre. Prázdniny sa končia. Pomaly sa chystám pracovať pre našu šachovú komunitu. Čakajú nás šachové akcie (internetové zápasy s veľmajstrami) a chcem sa na nich podieľať tým, že budem robiť zoznamy hráčov. Robím to rád, budem mať veľa mailov, ale snáď nejako to zvládnem. Už zajtra by mi mali prichádzať maily tak som zvedavý, že ako to budem zvládať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2190
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, Dušan, Iacobus, Hvezdicka and kaa like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Ut 25 august 2020 - 16:55

Ahojte, ja sa mám tak celkom v norme. Ani žiadna eufória, ale zas ani depka. Včera som bola na preventívke u ženského. Snáď budú výsledky OK. Ešte sa mám objednať na jedno sono, mi nakázal, a potom im tam zaniesť výsledky. Bola som u tohoto doktora prvýkrát, prevzal ambulanciu po mojej predchádzajúcej lekárke, ktorá bohužiaľ už nie je medzi nami. Celkom sympaťák (snáď sa nezaľúbim Very Happy -len pokus o žart ) a bol aj príjemný v celku. V robote to ešte nenabralo 100 percentné obrátky, ale to sa vykryje začiatkom septembra kedy to bude aj na 130%. Tento víkend ešte neviem kde budem, možno pojdem najprv pozrieť kamošku a potom k našim, uvidí sa. (Bože ešte ani pol týždňa a už víkend spomínam Very Happy ) Ten minulý som bola na tom guľáši a inom druhu obžerstva Smile Bol to fajn víkend aj sme sa boli prejsť v jednej dedinke neďaleko .....takže tak. Lúčim sa nateraz. Majte pekné nasledujúce dni Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 542
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, regina, Dušan, Iacobus and kaa like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Ally Ut 25 august 2020 - 20:42

Takže minulá noc bola divoká. Bolo mi dosť zle, modlila som sa, aby už bolo ráno.
Dostala som pre istotu ATB, a v piatok idem na Covid test. Som doma, a lieky mi vybrala mama a doniesla mi ich iba pred dvere.
Napriek tomu, že som mala ofiko sick day som pracovala... Nemám doma nič na jedenie :/
Som zvedavá, aká bude táto noc a zajtrajší deň. Všetkým prajem pokojnú noc a sny.

_________________
Človek je schopný zniesť veľmi veľa – pokiaľ znesie sám seba...Smile
Ally
Ally
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 52
Reputácia Reputácia : 23
Dátum registrácie : 25.07.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, Iacobus, Neti and kaa like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus St 26 august 2020 - 14:12

Dobrý deň,

Som konečne doma. Teda prišiel som skôr, ale az teraz som sa dostal k pisaniu tohto prispevku. Bol som pri starej matke, rozpraval som sa s bratom. Mam rad pocit, ked sa o mna blizki zaujimaju. Je to pekne. Budem si citat knihu, potom pride otec a pojdem k nemu. Zajtra idem do lekárne, trochu sa obavam, ako ma tam prijmu medzi seba po takom dlhom case. Telefonoval som s veducou, bola mila, dovolila mi ostat doma do konca tyzdna. Rozhodol som sa, ze pojdem do roboty uz zajtra.

Este by som mozno zhodnotil pobyt v nemocnici. No, nebola to tragedia. Zaobislo sa to aj bez sudcu, ktory by rozhodol o nedobrovolnej hosptalizacii, jednoducho som pockal, kym ma riadne prepustia. Aj osetrujuca lekarka bola k zaveru mila, nezvysovala uz na mna hlas. A nejako som to zvladol bez toho, aby som im manažoval liecbu. Pozitivne hodnotim individualne psychoterapie. Dobre sme sa s psychologickou porozpravali. Povedala, že na mne vidiet pozitivnu zmenu a to si cenim. Uprimne citim sa znova ovela lepsie. Stretol som aj zopar zaujimavych ludi, s niektorymi budem udrziavat kontakt. Spoznal som mnoho zivotnych pribehov.

To je všetko. Prajem ešte pekný deň.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Tuto, regina, Dušan, Hvezdicka and kaa like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kaa St 26 august 2020 - 14:34

Ally napísal:Takže minulá noc bola divoká. Bolo mi dosť zle, modlila som sa, aby už bolo ráno.
Dostala som pre istotu ATB, a v piatok idem na Covid test. Som doma, a lieky mi vybrala mama a doniesla mi ich iba pred dvere.
Napriek tomu, že som mala ofiko sick day som pracovala... Nemám doma nič na jedenie :/
Som zvedavá, aká bude táto noc a zajtrajší deň. Všetkým prajem pokojnú noc a sny.

Ahoj, držím palce aby to nebol Covid, možno je to len chrípka Wink ...
Inak aj ja mám nádchu, ale evidentne som prechladol, lebo nám na tri dni odstavili teplú vodu, tak sa sprchujem v studenej. A tá má 16 °C Very Happy Veľa zdravia želám Wink

_________________
Before the dawn, I hear you whisper In your sleep "Don't let the morning take him".
Outside the birds begin to call As if to summon up my leaving.
kaa
kaa
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 69
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 30.06.2020
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  regina St 26 august 2020 - 20:25

Zdravím,

dnes som sa väčšinu dňa necítila najlepšie. Nič sa mi nechcelo. Len s ťažkosťami som bola s mužom na nákupe a s premáhaním som potom upiekla na obed pizzu. Po obede som zas zaľahla (ráno som spala do 9tej). Mali sme zas niečo upratať z tej manzardky, no nie a nie začať. Zašla som k mame. Tej som pomohla natrieť krém na jeden zákusok a po návrate domov sme sa s mužom pustili do upratovania. Najprv som v prístavbe upratovala priestor na veci, ktoré chceme ešte odložiť a potom sme tam odložili nejaké detské knihy. Na dnes stačilo. Ešte nás čakajú spoločenské hry, platne, elektronika, nejaké šatstvo, menšie koberce a iné. Je toho dosť.
Tak som nakoniec k večeru rada, že sme sa s tým zas o kúsok pohli.
Čo mi dnes kazilo náladu, boli drobné pľuzgieriky, ktoré sa mi opakovane vyhodili na chodidle. Mala by som s tým zájsť asi ku kožnej, keďže sa objavili druhýkrát na tom istom mieste. Pripomenulo mi to i to, že som sa chystala aj na ušné, pretože v uchu sa mi opakovane tvorí a zasychá akási drobná ranka. Je to nepríjemné, no chodiť po lekároch sa mi nechce. Dezinfikovala som si obe "veci" a lekárov odložila na inokedy.
Dnes som aj cvičenie odložila na ďalší deň. Je už neskoro. Moc by ma to prebralo a mala by som zas problém zaspať. Ešteže si to viem zdôvodniť!

Ally a Kaa - prajem skoré uzdravenie a ostatným pekný večer!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 648
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Dušan, kimi2028, Iacobus and kaa like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Ally Št 27 august 2020 - 16:01

kaa napísal:
Ally napísal:Takže minulá noc bola divoká. Bolo mi dosť zle, modlila som sa, aby už bolo ráno.
Dostala som pre istotu ATB, a v piatok idem na Covid test. Som doma, a lieky mi vybrala mama a doniesla mi ich iba pred dvere.
Napriek tomu, že som mala ofiko sick day som pracovala... Nemám doma nič na jedenie :/
Som zvedavá, aká bude táto noc a zajtrajší deň. Všetkým prajem pokojnú noc a sny.

Ahoj, držím palce aby to nebol Covid, možno je to len chrípka Wink ...
Inak aj ja mám nádchu, ale evidentne som prechladol, lebo nám na tri dni odstavili teplú vodu, tak sa sprchujem v studenej. A tá má 16 °C Very Happy Veľa zdravia želám Wink

Dakujem kaa Smile
Vcera mi bolo cez den lepsie, dnes zase horsie. Tak neviem je to ako na hupacke.
Zajtra idem na test, vysledky budu do 48h, teda predpokladam do nedele rana. Tak som zvedava.
Aj tebe skore vyzdravenie z nadchy a dobry sprej do nosa :-) :-)

_________________
Človek je schopný zniesť veľmi veľa – pokiaľ znesie sám seba...Smile
Ally
Ally
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 52
Reputácia Reputácia : 23
Dátum registrácie : 25.07.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Št 27 august 2020 - 17:14

Ahojte kamaráti, tak dnes len dobre. Smile Neviem tie zmeny počasia mi dávajú dosť zabrať. Nevadí, inak sa mám celkom fajn, ale lezie na mňa akoby únava, ale dá sa to. V poslednom čase som pasívnejší resp. sa venujem len šachu, čo mi je naznačované, že nie je to najlepšie. Môžem za to, že ma šach baví? Jednoducho rád trénujem šachy a píšem o nich.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2190
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, regina, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 31 z 85 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 58 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore