Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 8 z 86 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 47 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Ne 4 november 2018 - 8:40

Ahoj, matej mrzí ma, že nevieš sa prekonať, aby si niekde chodil s ľuďmi, lebo je to skvelé. Ty si zaslúžiš skvelú zábavu, niečo vidieť a mať peknú prechádzku, či príjemné posedenie medzi svojimi či už v kine alebo divadle. Na takéto akcie choď, lebo je to skvelé. Pamätám si naposledy, ako som bol v kine pred pár rokmi s peknou kočkou. Hovadina jak toto, ale bolo s ňou veľmi fajn. Teraz mám rád prechádzky s ockom v nedeľu v prírode. To sa mi tiež páči.

Ako sa mám? Tak myslím si, že dnes je to v pohode. Vstával som až na budík, čo sa mi v poslednom čase nestáva, lebo vstávam skôr. Mám veľmi dobrú náladu, depresia ma dnes nebude asi ťažiť. To mám už odskúšané a bude dnes dobrý deň. Navyše vecí, ktoré nie sú dobre ma neznechuťujú. Sústredenie nepociťujem, ale nerobím žiadne aktivity tak mi nevadí. Sociálna fóbia tiež detto, tá bola prítomná skôr včera v obchode. Nazbieralo sa veľa ľudí. O depresii som už písal, že dnes nemá šancu.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ne 4 november 2018 - 11:24

Ahoj Kimi. Ďakujem za rady a povzbudenie. Smile Veru, je to môj odveký problém, je to pre mňa oriešok prekonať. Najbezpečnejšie sa cítim sám, som sa tu našiel v tejto garsónke, že som tu zavretý sám a so svetom komunikujem maximálne tak online s Vami a cez telefón s mamou. Zároveň mám vnútri silné túžby byť ako ostatní, teda chodiť von aj neformálne, baviť sa, chodiť za kultúrou a mať priateľku. Ale všetko to padá na mojej hanblivosti a priam pudovo viazanej, automatickej, iracionálnej vyhýbavosti, keď ma náhodou niekto niekam zavolá. Aj som to rozoberal so psychologičkou ešte v roku 2010 po druhej hospitalizácii na sedeniach, ale až tak mi jej rady a argumenty nezabrali. Takže mi to ako oriešok zostalo. sad and unhappy Vďaka ešte raz za reakciu. Zároveň sa teším, že dnes na Teba depresia svoje zubiská nevytasuje, takže Ti s radosťou prajem príjemný super deň. Smile Ahoj, kimi. Smile Vitaj

---

Ahojte. Poklona

Dnes sa mám asi dobre. Žiaľ, nedodržal som svoje pravidlo kratšieho spánku a prespal som sa medzi 0:00 a 9:40. Takže vlastne som dokončil ranné rituály a raňajky až niekedy pred jedenástou a teraz po jedenástej sedím s kávičkou pri počítači, že reku štartujem deň. No bieda. Bezradný Inak ale ok. Chcel som ísť k holičke, ale zdá sa mi po dnešnom zmývaní, že je to ešte dobré to háro, stačí takto, pár dní to ešte vydrží. Poobede idem k rodičom na obed a tak celkovo na návštevu. Prať už mám oprané, takže dnes už budem večer strhávať. Treba ale pozametať, lebo už nejaké tri dni sa nezametalo, a po 3 dňoch sa už podľa skúsenosti dačo nájde pod metlou. Koberec vyjadril názor, že chce byť povysávaný, takže som zvedavý, či jeho túžbu vypočujem, momentálne sa nemám k činu. Very Happy

Základom dňa asi bude relax s hrou, možno čítanie. Skúsim to nechať na voľnobeh ten deň, lebo ma čaká náročný týždeň. Embarassed

Prajem Vám krásnu nedeľu, priatelia, najmä hojne dobrej nálady a psychickej odolnosti, ako sa len bude dať. Držme sa, kamaráti! Danka, pridávam sa k anjelikovi v modlitbách, a čo sa týka Tuta, Tutovi držím vrúcne prsty v jeho zápase s náladovými výkyvmi. Prajem Ti, Tuto, hojne psychickej sily a stability, drž sa, kamoš, máme Ťa radi, hlavu hore. giving a hug Super!

S pozdravom
Matej
Som samé ucho
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Ne 4 november 2018 - 15:11

Ajojte : )
Prajem všetkým pohodovú nedeľu.
Ja sa mám v poriadku. Dosť sa cítim slabá tento víkend, ale asi je to kvôli anemii. Náladovo trošku smutná, ale je to v poriadku.
V piatok som mala ľahší deň v práci. Po práci sme so šoférmi išli na hrob nášmu bývalému kolegovi ujovi šoférovi, ktorý žiaľ pred pol rokom po krátkom prepuknutí vážnej choroby umrel Crying or Very sad Dlho sme sa rozprávali pri hrobe, spomínali chvíle, a milé zvyky ktoré mal. Sme si so šoférmi z firmy blízki, tak som sa cítila s nimi dobre.
Potom som bola na ten večer u kamarátov. Bolo dobré, nečakane veľa som bola schopná rozprávať a zabávali sme sa. Väčšinou vždy bojujem v sebe s veľkým napätím a stresom lebo som skôr veľmi tichá a nenájdem v sebe podnety o ktorých by som mohla s ľuďmi rozprávať. Takže ak treba v spoločnosti sa baviť, ja sa vnútorne veľmi trápim lebo som vyľakaná že musím rozprávať a neviem.
Na polnoc k nám prišiel aj ten kamarát s ktorým som tento týždeň prežila také pekné chvíle blyzkosti. No teraz bol uzatvorený, po 10 min sme už aj išli domov my dvaja. Cestou som trosku k nemu rozprávala ale bola som veľmi v strese že musím. Zrazu vystartoval vpred veľmi rýchlo k jeho činžiaku. Ja som za ním musela kričať že heej, zozlúčit sa. On zabudol že som pri nom Shocked Také sme ešte nemali ale tak vždy je niečo nove very sad3
Ako som dorazila do bytu tak ma už chytila úzkosť že budem deň sama. U mňa je to práve naopak ako u Mateja. Ja sa bojím sama vo svojom byte. Mávala som tam všelijaké predstavy čo a ako mi ublíži a neustále strachy. Od tabletiek je lepšie ale len málokedy vydržím viac než deň tam. Väčšinou po práci som u známych na dedine. S nimi sa cítim v bezpečí, poriadku. Len s najbližšími ľuďmi. Ak som vonku alebo inde kde sú neznámi ľudia tak stres, strachy že čo si o mne myslia, a veľká nepohoda. Akoby ich blyzkost narusala moje myšlienky alebo tak. scared2
No už som veľa písala. Pekný dník prajem všetkým. A pusi
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Dušan Ne 4 november 2018 - 15:53

ahoj @anjelik

verim ze toto obdobie ktore prezivas je len obdobim a pridu dobre casy,ked budes spominat na toto obdobie ,budes sa nan pozerat s usmevom,

ahoj,

co vlastne napisat! porebujem sa vyventilovat!
mam take obdobie aj vdaka knihe ktoru citam,a tak rozmyslam ako byt na vecierku spokojný so svojim žitim,stale nemam zamestnanie,aktivity o ktore mam zaujem,a ztoho plynie ze mam kopec volneho casu!
dolezitym faktorom spustaca choroby je nekvalitny spanok,preto mam povymyslane kadejake ne/cinnosti pocas dna,aby sa mi lepsie spalo,
ale musim sa priznat,uz od aprila ked som experimentoval s liekmi,sa mi ako tak spanok upravil,to znamena ze pocas noci zaspim,a rano som nanovo restartovany - resetovany tak povediac,
uz nemam fobie z toho ze pocas noci budem lahnuta ozivla bdela mrtvola,
uz nechodim k mame do postele si lahnut aby som zaspal,ano citate dobre! maval som aj taketo stavy a cinil som taketo rozhodnutia,niekedy to pomohlo,niekedy nie,potom mam aj cely taky den,
co bolo odporcom spanku,nechcem tu vypisovat,nakolko to nechcem privolat,

co o kvalite spanku,nemam co povedat,len to ,ze sa v noci budim 1-2x s tim ,ze si idem bud zapalit alebo na toaletu,beriem stilnox na spanie a niekedy sa mi podari aj taky spanok ,ze sa v noci nebudim ale zobudim sa cerstvi a sviezi hned ráno,

pozdravujem vsetkých aktivnych forumakov a prajem pohodovy vecer
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Ne 4 november 2018 - 16:47

Ahoj Fajny,
veľmi pekne Ti ďakujem za milé slová. Noo, už sa mám takto pár rokov, zmena bola len zatiaľ k horšiemu, ale od tabletiek aj znacne zlepšenie. Je to asi obdobové. Najprv zaberali dosť, teraz nie až tak.. Nejako vždy bude. Ako povedal môj ujo šofér, nijako nebolo nikdy, iba raz vo Veľkej Mači. Že nebolo nijako. 3 dni... ale potom už i tam opäť nejako bolo. Sa smejem na tomto pokaždým cat
Som si vedomá, že ak chcem aby sa to niekedy zlepšilo, musím zamakať na sebe. Duševne.

A nemusíš sa hanbiť za to že si radšej nechcel byť sám v noci pred spaním. Sú isté veci ktoré len ty vieš. Ktoré preživas a musíš prežívať len ty. My si vieme niečo predstaviť ale cítim že si mával určite neľahké boje...

Veď aj ja som dospelá ale strašne rada kebyže môžem späť u znamych, nebodaj ak sa veľmi bojím iracionálne tak pokúsiť sa späť nejako, a vtedy v blízkosti ,,rezerva brata,,... Nie je to žiadna sranda také strachy. Ja väčšinu noci ani nespím. Max 4 hodiny dokopy. Zvyknem sa zobudiť, potom hodinu dve hore, prinútiť sa späť, potom aj trikrát minimálne sa zobudím takto. A ráno a cez deň v práci by som spala ako buchta

Držím ti palce Fajny. A buď v kľude. Nenáhli sa. Pomaličky po jednom, po krôčikoch bude lepšie asi realizovať svoje sny.

community together
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  rene007 Ne 4 november 2018 - 19:27

ahojte sunny
vikend prebehol dost super. V piatok som nebol nikde iba v praci po praci okolo 6 som dosiel domov vypil som energetak zapalil som si. Chcel som ist von ale kamos bol na nocnej tak som bol doma a isiel aj skoro spat. V sobotu som bol prespaty rano o pol 10 sme isli na hroby. Boli sme na viacerych hroboch aj vo vzdialenejsich miestach takze sme vela cestovali. Na obed sme boli pozvani k rodine bol gulas a jaternica . Bolo to velmi chutne. Naspat sme sa vratili az vecer okolo 6. Potom som isiel s kamosom na kofolu do miestneho pohostinstva. Dnes som bol rano v kostole na obed sme boli v meste potom som siel do baru na koktail. Docital som knihu od Jorge Bucay- Porozpravam ti . A na vecer sme sli na pumpu na cigaretku. Dnes na plane mam pozriet si spravy potom bud filmik alebo naucne videa z YT
caute giving a hug
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ne 4 november 2018 - 21:51

Ahojte.

René, krásny víkend si to mal, veľmi dobre sa to čítalo. Musel som dať za seba aj zelený bodík, lebo fakt mi to znie super, ako si strávil čas. Parádička, želám aj do ďalších dní mnoho zdaru a pohody. Smile Pozdravujem aj anjelika a fajneho. Anjelikovi posielam na povzbudenie srdiečko heart a fajnemu fanúšika-roztleskávačku na znak fandenia  dancing .

Super!

---

Dnes som sa mal vlastne dobre, hoci som bol aj trochu smutný občas. Prišli na mňa pocity osamelosti, ktorú som v minulých príspevkoch tematizoval s Kimim, keď sme si písali o mojej vyhýbavosti a hanblivosti, v dôsledku ktorých nemám žiadneho kamoša mimo virtuality... Nešťastný Mal som aj negatívny podnet jeden a zdeptal ma na zopár hodín. U rodičov som bol prevažne smutný. Zase som nejaký čas nečítal Silu prítomného okamihu od Tolla, a preto som zase podľahol riešeniu psychologických umelých problémov a komplexov, ktoré mimo mysle v prítomnom okamihu neexistujú. To sa mi stáva často, že keď tie múdre knihy alebo motivačné knihy nečítam hoci aj krátky čas, tak celý ich ideový vplyv na mňa slabne, až vymizne, takže sa začnem správať, akoby som nič nebol čítal a z ničoho sa nebol poučil. Zronený

Poobede som si čítal, cvičil, hral sa hru, strhával prádlo a mal som aj hodinového šlofíka, pospal som si na gauči trochu. Spím A inak nič. Až na návštevu rodičov a cvičenie som mal tú nedeľu dosť pasívnu. Limit energie som dodržal. Skúmavý

Strašne sa bojím, že budem zajtra v práci smutný. Bojím sa samého seba, že nebudem mať náladu. Lebo ak sa budem cítiť, ako teraz a väčšinou dnes, tak to bude boj a opäť raz znechucovanie mojich kolegýň a šéfky. Ako opatrenie mi napadá vstať skôr, už okolo 6:30 a pekne sa vychystať pomaly a tiež si spraviť kávu a normálne ju v kľude vypiť. Ísť do práce už psychicky naštartovaný. Dúfam, že teda vstanem skôr. Asi, žiaľ, siahnem aj po energeťáku zajtra, je to forma pomoci, ktorá keď už ona nezaberie, tak už asi nič.

Známka dnes... objektívne 1, subjektívne mimo problémov mysle 1, subjektívne v rámci problémov mysle 2-. Smile

Ďakujem Vám, že sa so mnou virtuálne kamošíte. Robíte moju samotu (ktorej som si na vine asi sám) oveľa znesiteľnejšou. Vďaka ešte raz! giving a hug

Matej
Vitaj
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Po 5 november 2018 - 18:07

Ahojte kamaráti,
mám sa veľmi dobre, ale s istými vecami je bojovať ťažšie ako som si myslel. Na druhej stane mám dosť veľa vecí, ktoré v rámci denného režimu funguje. Udržiavanie poriadku svojej izby ide celkom dobre. Netvoria sa kopy oblečenia, posteľ je ustlatá. Dodržiavam aj prechádzky väčšinou urobím ich o 2 viac, ako mám predpísané. Fungovať bude aj fitness slot. Pohrávam sa s myšlienkou zmeny posilovne za bližšiu so 3-4 minútovou chôdzou, aby som mohol zbehnúť hocikedy. Nejaké rozhodnutie som neurobil ešte. Pomáham mamke, ktorej prepisujem knižky, ktoré potrebuje pri práci, aby sa jej isté informácie ľahšie hľadali. Čo nefunguje? Tak v prvom rade je to šachový tréning, ktorému sa vôbec nevenujem posledný týždeň. Tiež by som si mohol púšťať aj viac hudby.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  rene007 Ut 6 november 2018 - 18:31

[color=#66ff66]Dakujem Matej za bod a tiez ty prajem vesele dni, plne radosti a zdravia [/color] Cool
Tak dnes som bol u lekara na depotke a predpis liekov zvycajne ked chodim kazde dva tyzdne tak jeden den nerobim ale dnes som sa rozhodol napriek tomu ist do prace takze hned ako som skoncil som siel do roboty. Cakanim na autobus som si dal kavu v kaviarni bolo aj par cigariet potom som sa vydal na autobus. Rano bolo nadherne slnecne ako aj cely den. Pretrvavali vo mne pocity stastia a radosti a vdacnosti. Od nedele som si zmazal vsetko z Facebooku a ani tam uz nechodim. Ked chcem byt uspesny musim cielavedomo vyuzit kazdu hodinu / sekundu. Z citania co maju kamarati nove mi nic neda je to len strata casu. Rozhodol som sa pre mobil len volat alebo smsku pisat ked niekto sa chce ozvat nemusi to byt prave cez fb a a ked je kamos mal by mat moje cislo no nie? Zacal som pozerat naucne videa o zivote . Dalej som si zacal odkladat a sporit peniaze na auto affraid Twisted Evil
Dalej planujem ist do knihkupectva a kupit si knihu. Alebo do pozicovne pozicat si ale neviem ci treba mat daku clensku kartu ci co.
Zacal som si uzivat zivot nepozerat sa na minulost a zit pre moment nastavit si spravne mysel dancing cool community together heart
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Anonymka Ut 6 november 2018 - 19:47

Ahojte kamaráti ☺️

Hovorím Vám kamaráti, aj keď sa Vám často nevenujem, no aj tak to tak cítim Vám hovoriť, lebo prežívame veľmi podobné životy a správame sa tu všetci k sebe pekne Smile

Už som to tu písala, ale nemusí si to každý pamätať (ak vôbec niekto
Anonymka
Anonymka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 30
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 23.07.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: abilify maintena 400 mg/mesiac

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Anonymka Ut 6 november 2018 - 19:51

Mňa porazí, písala som dlhú správu a neviem, kde je
Anonymka
Anonymka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 30
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 23.07.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: abilify maintena 400 mg/mesiac

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Ut 6 november 2018 - 20:40

Ahoj Anonymka!
Ja som si všimla, že ak dám do správy omylom smajlík z klávesnice môjho mobilu, tak tam automaticky preruší text, a stratí sa mi zvyšok správy...
Shocked Shocked
Aj v súkromných správach. Možno sa stalo to....
Odvtedy si dávam pozor, aby som smajlíkov zadávala z našej lišty vedľa....
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 8 z 86 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 47 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore