Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 1 z 86 1, 2, 3 ... 43 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ut 16 október 2018 - 22:59

Desiata téma "Ako sa dnes máš?" dosiahla takmer tradičných 1000 príspevkov, ktoré sme, priatelia, spoločne tvorili od Vianoc 2017 do polovice októbra 2018. Pre prehľadnosť pri listovaní príspevkami sme si zvykli po tisícke tému uzatvárať a zakladať jej pokračovanie v novej časti.

Schizofórum teda začína svoju jedenástu tému "Ako sa dnes máš".  cool

Srdečne Vás do nej pozývam a želám Vám príjemné prispievanie svojimi osudmi a životnými každodennými cestičkami. Všetko v duchu hesla: "Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš." Smile jumping

matej
dancing

PS: Aby sa Vám dobre nadväzovalo, kuk medzi posledné príspevky desiatej časti témy: LINK TU.

Ako sa dnes máš? 11 How210

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ut 16 október 2018 - 23:25

Ahojte, kamaráti. Super!

Dnes sa mám lepšie než včera. Včera to bolo dosť zlé, celý deň na mňa útočila depresívna nálada, cítil som seba-neznášanie, zle som sa cítil sám v sebe, a mnohé zohrala aj žiarlivosť, žiaľ. Večer som volal včera s mamou a bol som veľmi vďačný, že mi poskytla rozhovor presne taký, aký som potreboval. Totiž potreboval som sa niekomu vyžalovať, čo všetko na sebe neznášam, a veľmi som túžil po tom, aby mi niekto protirečil a presvedčoval ma, že sa mýlim a že taký nie som. Asi to znie nezrelo, všakže... no vskutku mi duševne pomohlo, že mi protirečila a dohovárala mi, že som "pekný chlapec" a že sa mám na seba v zrkadle cielene usmievať, cvičiť si to. Tak som si počas dnešného utorka v mysli vybavoval jej slová takmer každú chvíľu a darilo sa mi viacej usmievať, komunikovať a byť možno aj trochu veselší, živší. Pracovné tempo sa zhruba dalo, robilo sa všetko do radu. Čo sa nestihlo, sa stihnúť nemuselo. Tak som bol na tom dnes psychicky lepšie, dal by som známku asi 2+.

Večer som ešte robil drobný nákup, umýval riady, zametal, robil hygienu (čistenie pleti, sprcha, samoopaľovák). A zopár ďalších drobností, ktoré sú aj nezaujímavé na vymenovanie, hoci ani spomenuté činnosti nie sú extra zaujímavé, verím tomu. Asi to vymenúvam skôr zo zvyku, lebo nemám o tej časti dňa inak čo povedať. Vylámané zuby Istým spôsobom je to v tej časti dňa o rutine.  Shocked

Teraz už som vychystaný do snov, zuby vyčistené, posteľ rozostlaná, séria odcvičená, budík nastavený. Uvidím, či ešte budem niečo riešiť, alebo to zalomím. Spím

Ďakujem Vám za vypočutie, priatelia. Želám Vám dobrú noc a príjemnú stredu. Vitaj Držím všetkým palce. giving a hug

matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 St 17 október 2018 - 12:28

Ahojte kamaráti,
psychicky nemám sa najhoršie. Cítim sa veľmi fajn a nemám nejakú zlú náladu, ale tak trochu ma mrzí moja lenivosť. Nútim sa do činnosti len veľmi ťažko a navyše, keď sa ku niečomu prinútim tak je to s veľkou nechuťou. To je zle, ale nie je to pre mňa nič nové. Snažím sa s tým trochu bojovať. Ráno som sa pustil do upratovania svojej izby a tých pár vecí som odložil na svoje miesto. Potom som bol na dvoch prechádzkach, budú aj ďalšie. Chcel by som sa ísť pozrieť na hokejový zápas. Uvidím, či sa zvládnem sa tam vybrať, ale snáď áno. Cítim, že musím sa zabaviť. Chcel by som si okomentovať jednu svoju partiu, lebo chcel by som si vytlačiť v nedeľu zbierku svojich vlastných partií, ktoré som odohral vo Vranove. Musím okomentovať ešte štyri, aby som ten Vranov mohol uzavrieť. Potom rád by som prešiel na ďalšie z iných turnajov.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik St 17 október 2018 - 22:26

Ahojte!

U nás práve tak krásne prší... Keď budeme mať šťastie, budeme môcť zaspávať pri zvuku dažďových kvapiek heart
Kimi, teším sa, že sa máš dobre, taktiež dúfam, že aj ostatní. Si šikulo veď si si urobil poriadok. Do potrebných vecí sa aj ja pár rokov musím strašne nútiť. Nejako sa to celé zmenilo, či zlomilo, nechápem. Keď je to v zamestnaní, tak to aj dám, nemôžem s ničím prestať, čo nieje doriešené, lebo potom ajtak to len ostane namne, aj všetky následky very sad4
Dnešný deň začal veľmi dobre, toľko sme sa smiali v práci, že asi si ani také moc nepamätám za tie roky. Bolo super, ale potom mi prišlo zle. Jedna žena z Nemecka somnou totiž veľmi vybabrala... A ostala som taká vyľakaná, zmätená. Zbieram zberateľské bábiky a omylom som spravila prevod jednej pani z Nemecka, nevšimla som si že suma tam bola trikrát vyššia na ten typ bábiky. No a rieši sa to vždy tak, že zo systému ihneď pošlú správu o zrušení objednávky ak to napravím. Poslali, len pani sa rozhodla tak, že ma radšej ošklbe aj keď som jej písala aj súkromnú správu, že proste neviem si to teraz dovoliť. A nejako po pol dni dnes naschvál dala balík na poštu, a odmietla moju prosbu. Tak som z toho smutná a veľmi v strese odvtedy. Ale asi to má byť ponaučenie ak to s ňou kladne nevyriesia, že nemám vôbec nahrádzať chýbajúcu lásku kupovaním very sad4
Asi najskôr to very sad4
Mám úžasných známych, ku ktorým môžem hocikedy prísť. Majú ma radi akoby dievča z rodiny, je to úplne taká náhradná rodinka. Neviem prečo mi to nestačí. Iné stále odmietam riešiť, svoju budúcnosť, rodinku, myslím, že by som bola katastrofa takáto duševne nezrelá.
Teraz mám aj možnosť starať sa o seba a zdravie keďže mám menej práce. Len je to premňa ešte španielska dedina. Budem sa snažiť.
Prajem všetkým dobrú nocku a dobré spinkanie giving a hug
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Anonymný Št 18 október 2018 - 4:08

Tak je tu 11tka. Jeej super. Nevidim tu svoje stare prispevky. Pisal som svoj nazor.
Som rad, ze je to prec. Neviem no potreboval by som spatnu vazbu.
Napisem nieco zle, niekto ma zdrbe. Mozno Tuto. Niekto, kto sa neboji ma zdrbat.
Moja socialna fobia, tak dlho dom bol izolovany ze vazne ani neviem ako sa spravat k ludom. Musim sa trosku pretvarovat, keby som mal na rovinu povedat, co si myslim
asi by to nebolo najlepsie. Anjelik, u vas prsi? milujem dazd. Fajny napisal nieco,
vies co Matej? Strasne davno som hladal na internete a vysla mi tam nejaka psycho
zoznamka. Bola ceska. Dat sem podtemu zoznamka? Myslim, ze je to dobry napad.
Bol som na zoznamkach. Problem je, ze dnes je to vsetko byznis. Skusil som 2 zoznamky. Odrbali ma tam. Vegan zoznamka? Asi by som cakal, ze bude v pohode. Nie.
Bol som tam poslali mi asi 15 mailov, ze mi pisu zeny. Tak som im zaplatil. Potom som
zistil, ze mi nikto nepisal, posielali genericke maily... Aby to nestacilo, na druhy mesiac
mi stiahli z karty dalsi poplatok. Skoncilo to tak, ze som si zablokoval kartu. A vybavil novu. Dnesne zoznamky? Biznis.... Vsade ta odrbu... Matej tvoje forum, ale preco sem nedat podtemu zoznamka? Uz ani neviem, ci to pisem kvoli sebe. Nie, ja som strateny.
Proste by sa mi pacilo, keby tu bola zoznamka. Verim v reinkarnaciu. Tak snad buduci
zivot bude lepsi. Tento zivot? Je v prdeli. Nejako dozijem. Co mam urobit, aby som
si v tomto zivote uchoval cest? Aby som isiel do dalsieho zivota a sakra urobil som maximum co sa dalo.... mozno mi nerozumiete. Ale kde sa mam vykecat ak nie na schizofore? Ok pisem blbosti, ale vzdycky mam cas na pesnicku:) pocuvam teraz toto
https://www.youtube.com/watch?v=73p-TfneZqI
Tactical Sect - Awaken The Ghost
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Št 18 október 2018 - 7:55

Jéj Faceless! dancing

neviem prečo sa z Teba teším,..nejak podvedome. Asi tým, že sa mi hrozne nechce byť v práci, a je príjemnejšie tuna písať. laughing

Veď si ale nenapísal nič, začo by ťa mal Tuto zdrbať Smile

Urobiť to maximum teraz...no to je práve to najťažšie v živote. Aspoň pre nás. Ja veľakrát pozorujem napr kolegyňe v práci, že ako sa z jednej minúty na druhú po smutných podnetoch dostávajú opäť do veselej nálady, a ´´idú ako robot,,... a zvládajú ešte aj to čo nemajú... Fakt sa cítim ako také ,,izé,,... že čo som ja, keď mne je toto všetko odmalička také cudzie... Prácu zvládam len preto, že musím. Určite by som sa cítila lepšie v inej, ale proste všetkej zmeny sa v živote bojím. Že to prejde tiež od antidepresív,...nič... Že sa sebaubližovanie zmierni od antidepresív...nič...ešte je len oveľa silnejšie.... Odkedy viem že rozmýšľam o budúcnosti,...chce sa mi na istý čas ,,vypnúť,,, odísť niekam inam, kde je to kľudnejšie, a neexistujú tie medziľudské ublíženia si. Lenže, keďže nie som Trumpova dcéra, a ani nemám odvahu na inak prirodzené zmeny v živote, jediná cesta by na oddych viedla tam, odkiaľ by som sa vrátila pravdepodobne len do oveľa horšieho shitu laughing , lebo musím veci zvládať tu a teraz, inak ,,dostanem po ryťke,, od seba samej... a budem ešte neschopnejšia, v ešte horšej situácii, už aj škaredšia fakt, čo si furt teraz domýšlam...
Takže nejako to musíme teraz dať Faceless affraid giving a hug

Tiež milujem dážď : ) A všetok ,,zlé,, počasie, čo existuje. Ja niekedy raz umriem v lete laughing Aspoň to viem. Každým rokom je to čoraz horšie keď začínajú teploty stúpať. Furt sa dusím, mám minimum síl, doma len ležím, úplne akoby v nemocnici už..necháááápem very unhappy A prídu zimšie teploty a sily sa mi vrátia Shocked

Niečo na tej zoznamke asi je... Síce, asi veľa ludí sa tu bojí zoznamovať...napr. ja.. Vlastne, ja sa bojím všade zoznamovať...bo si namýšľam že som škaredá, telíčko ako monštrum, kvôli tomu že sa ...,,hm.....,........no nechci vedieť čo všetko si namýšľam... Plus neschopná,..síce keby som mala dieťatko tak asi by som bola už schopná...všetkého. Čudné...

Na druhej strane, určite by sme si s niekým, kto má taktiež duševné ťažkosti vedeli rozumieť lepšie. Bo isté aspekty alebo stavy v chorobe by sme mali podobné...takže by sme sa vedeli z časti vžiť do situácie, ktorú partner práve prežíva...
Lenže je tam aj ten fakt schopnosti zvládať život ako taký... Napr. ja som katastrofa v tomto. Pozitívnych zmien sa bojím, ale furt riskujem také veci, ktorými si sama ubližujem potom... Takže ehm... Asi partner by mal byť taký, čo mi ako schedulárne prikáže, čo bude, a dá na ryťku, ak urobím nejakú blbosť, čím si ublížim... Takže taký zarytý do pravidiel...asi... Shocked
Ach už píšem blbosti laughing  laughing  laughing

Som rada, že si tu, prajem tebe aj všetkým tu krásny deň, a veľa veľa lásky a pohody
Prečo tu nieje smajlík s pusou.... scratch
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Pi 19 október 2018 - 15:23

Ahojte!

Chýba mi, že dlho nikto sem nepísal. Ospravedlňujem sa, asi som napísala moc blbostí včera Sad

Dnešný deň bol, ako celý týždeň, nabitý. Každý deň pobehovačky niekam, riešiť svoje veci popri práci.
Dnes som chcela odísť skôr, a poprechádzať sa v inom meste, ale nepodarí sa. Budem rada, keď budem už doma.

Celý deň som celkom tichá, smutná. Včera večer mi volala mama. Veľmi zriedkavo zavolá. Či nemá prísť ku mne dnes. Povedala že otcovi našli na mozgu cystu. Že ho už dávnejšie silno bolela hlava. Vraj dostal zatiaľ len tabletky. A treba chodiť na kontroly. Veľa podrobností ešte neviem. Celé sa to teraz vo mne tak mätie. Totiž už dávno som od nich odišla, moc často sa nevídame, predtým to bývalo ešte zriedkavejšie, keď boli veci čerstvé. Vlastne ja som nežila s rodičmi, len od 17 roku asi. A musela som onedlho odísť, lebo...dostávala som dosť psychického ublíženia, hlavne od mamy a dodnes som k nim nedokázala vybudovať taký rodinný vzťah, už potom hlavne kvôli tým veciam : ( Takže neviem, asi dneska budem takáto, čo už..

Zajtra doma, potom bude lepšie, zajtra večer premňa príde ,,náhradná rodinka,,, budem tam s nimi a v nedeľu asi pôjdeme k mojim rodičom.

Tak dúfam, že keď skončím prácu dnes a zavolám rodičom, že mi vysvetlia veci a nebudem vyľakaná. Vraj otec bude naďalej aj pracovať, aj dnes išiel na nočnú...
Dúfam, že bude pokojný víkend, a aj vám prajem veľa pokoja a láskyplných chvíl.

pa pa
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Pi 19 október 2018 - 16:54

Ahojte,
dnešok nie je najlepší. Trápi ma moja pažravosť, som hrozne pažravý, ale hlavne chcel by som chudnúť, čo sa mi nedarí. Celkovo mám sa fajn, len mením často plány. Reagujem až príliš citlivo na rôzne horšie podnety. Som sa rozhodol, že už o 17-tej skončím v posteli a pozriem sitcom "Susedia", dokedy nezaspím. Chcel som ísť na hokej, ale fakt bude len tá postieľka. Aj tak za jeden týždeň pozerať 3 zápasy sa mi vidí veľa, aj z finančného hľadiska, keďže vstupné nie je najlacnejšie. Navyše naši sú trochu z formy, aj keď vedú tabuľku. No nič len toľko kamaráti.

Anjelik všetko, čo si napísala je úplne v pohode. Aj takéto príspevky tuna potrebujeme. Je to show a tu môžeš napísať všeličo. Od toho tá naša komnata slúži.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  jardoss Pi 19 október 2018 - 17:55

Ahojte... Smile tak v prvom rade chcem podotknut ze by bolo fajn keby bola taka zoznamka pre dusevne ch...rad by som sa zoznamil Smile takze matej ak mas tu schopnost nieco take vytvorit tak bolo by to fajn...inak k Vam vsetkym co prispievate sem na forum...mi pridete uplne normalny so svojimi problemami...A mate fakt zdravsie nazori ako zdravy...ludkovia..mate neskutocny dar podrzat cloveka..
To sa mi velmi paci a klobuk dole pred Vami. Paci sami aky mate rezim i napriek ochorenie..Proste Vas obdivujem Smile Moje ochorenie je v poctate stabilizovane.i ked som si pochorsil s experimentovanim....Drzte sa a prajem Vam vsetkym vela sil v prekonavani kazdodennych povinnosti... Smile
avatar
jardoss
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 21
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 10.01.2017
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : Lučenec

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Anonymný Pi 19 október 2018 - 20:40

Ok. Skusal som Leaving Las Vegas styl, 4 dni v kuse som chlastal. A sakra akohol je svinsto.

@anjelik  Jeeej. Potesila si ma si super. Mam ta rad.
Uz aj ty pises, ze pises blbosti? Nie, ja sem pisem blbosti.
Vzdycki mam strach, aby moj prispevok nikoho neurazil,nezranil. Ludia tu maju strasne vela svojich starosti a problemov, maju tazky zivot.
V zivote by som sa nechcel niekoho negativne dotknut.

Tiez by som najradsej zdrhol...
Niekam prec, bez tejto drbnutej spolocnosti. Napr, zit nejaky cas medzi Toltekmi.
Tolko mudrosti nam mozu predat. Stale sa len stresujeme, nahlime sa niekam.
Taha ma tiez Stonheange a podobne mysticke miesta.
Alebo chcel by som skusit budhisticky klastor niekte daleko. Tie sracky
co nam serviruje farmaceuticky priemysel? Lieky po ktorych brutalne priberies a
priamo z nich moze dostat cukrovku? Vazne? plus zombie mod z liekov...
Tam sa tocia neskutocne peniaze a maju zaujem, aby sme boli zdravy?
Z coho by potom zili?

Mozno by sme sa mali na chvilku zastavit.
Ze nie si trumpova dcera sklamanie no. Donald je super chlap, je sexisticky dement s blbym ucesom. Zartujem.
Tak ale je to sakra Donald foking Trump. Keby chcel ma pod kontrolou celu US army. Sakra mohol by urobit hocico.

Problem s nami s ludmi co maju nejake psychicke veci, ale nielen my.
Ludia sa boja zmien, pretoze pride zmena a nemas ju pod kontrolou.
Problem je v tom, zivot sa neda kontrolovat. Ludia chcu mat vsetko
pod kontrolou. Pride zmena, vazne jej nezabranis. Musis ju prijat.
Nakoniec zmena je zivot. Tiez nemam rad moc zmeny.. Sebavedomi
ludia sa neboja zmien. To je jedno.

Ze si neschopna? Sakra chodis do prace. Asi ta moc nebavi. Tak ale vsetka cest.
Ja som doma na ID a placem na vankusi. Co uz ja mam hovorit:)
Stale mozem snivat. To mi nikto nevezme.Tak mozno sa raz stretneme
ako kamos-kamoska a uzijeme si ten dazd.
Ludia sa uz moc netesia z malickosti.
Stale sa len stresuju, niekam sa nahlia. Myslia si ze preziju tento zivot?

OK musim sa dat dokopy mam psika, ktory ma potrebuje. Nikto s nou nepojde
von, ak nie ja. Mam ju rad. Take modrooke trestidlo. Ona ma nesudi.
Pridem domov od holicky mam blby uces? Jej je to jedno. Ona ma kazdy den
dohryzie rovnako. Citim sa zle? Jej je to jedno. Hryzie ako cert.

Tak mal som potrebu ti odpovedat.
Ok, maj sa krasne anjelik. Drz sa. A dakujem za podporu. Velmi si to vazim.
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej So 20 október 2018 - 10:48

Ahojte, priatelia. winking

Faceless, Tvoje príspevky sú naďalej aj v desiatej téme, nezmizli. Smile Zoznam a prístup do všetkých častí témy "Ako sa dnes máš" nájdeme aj na tomto linku: klik TU. winking  Čo sa týka obsahu, nepíšeš hlúposti, som veľmi naopak rád, ako píšeš. Smile Takže určite pokračuj, osobne sa mi čítajú Tvoje riadky veľmi dobre, cítim v nich aj určitú životnú múdrosť. Yes giving a hug

Priatelia, čo sa týka Zoznamky, asi by som to vedel spraviť len ako klasickú sekciu fóra voľakde, kde by sa mohli zakladať zoznamkové témy. Či preferujete jednu konkrétnu spoločnú zoznamkovú tému, do ktorej by písali hromadne všetci záujemci? Každopádne nemôže to nemať diskusný charakter, nediskusný typ zoznamky vlastne nemám ako vytvoriť (čiže taký, kde by mal niekto svoj profil a posielali by sa mu nejaké návrhy na zoznámenie na základe profilu). Ak ste to teda mysleli ako diskusnú tému/témy v samostatnej sekcii schizofóra, tak takú s radosťou založím bez ťažkostí. Smile Super!

Čo sa týka mňa, mal som týždeň vlastne dosť ťažký. Gniavila ma depresia, mrzutosť, smútky, bývalo mi zle. Tiež žiarlivosť a do toho všetkého ma psychicky deptala silná bolesť pravého ramena z presilenia. Kúpil som si na to Voltaren Forte a šéfka mi dala dva svoje prášky Aulin. Tieto veci celkom dobre zabrali a dalo sa s tou bolesťou už existovať. Napr. včera v piatok aj v štvrtok ma to už bolelo vďaka Voltarenu a Aulinu tak, že som vedel vykonávať veci a zároveň sa mi prejasňovala nálada. Smile Presilenie nastalo ešte v nedeľu, bola to jednorazová nehoda, kedy som vo veľmi zlom uhle zdvihol 8-kilovú činku v jednom raze a cítil som, ako sa mi to tam náhle "poškodilo". Chcel som len vyskúšať, že či už by som mohol cvičiť aj s ôsmimi kilami, namiesto 5-6 kg, a sval na ramene vyjadril ostrý nesúhlas. Zronený Teraz už fungujem len na Voltarene a zdá sa, že zaberá, je to lepšie. Smile No cvičiť sa mi ešte nedoporučuje, teda mám na mysli činky, na ostatné cviky sa asi vrhnem. Smile

V práci sa tempo stíhalo, povinnosti išli, trpel som iba tou depresiou v nálade, mĺkvosti, čiastočne úzkosti. Vzťahy sú výrazne zlé, ale netýka sa to priamo mojej osoby, no aj tak ma to psychicky deptá. Mrzí ma tá celková situácia, ktorá nastala okolo jednej kolegyne, s ktorou sa musela dokonca podpísať dohoda o ukončení. Sad

V domácnosti veci idú, riady umývam, zem zametám, a tak podobne. Záchod je zhruba čistý, čo je dôležitá vizitka bytíku... laughing Trochu to odľahčujem. Embarassed

Známka dnes asi 2+.

Držím Vám palce, kamaráti, ďakujem za vypočutie. Prajem Vám príjemnú sobotu. Vitaj

matej
Cloud 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 1 So 20 október 2018 - 13:47

Ahoj,
@Matej s tou zoznamkou asi tak jak hovoríš,jedna sekcia s možnosťou založenia tem,lebo je tu ešte jedna sekcia a to partnerský život a láska - partnerské ľúbostné vzťahy

Čo sa týka mňa boli sme!e na zápase v Pečeňady  a vyhrali sme
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 86 1, 2, 3 ... 43 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore