Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 71 z 84 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 77 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Po 20 august 2018 - 23:36

Ahojte, kamaráti. winking

Kým zaľahnem, tak reku napíšem príspevok. Mal som sa dnes vlastne dobre. V práci bolo ok, k povinnostiam som sa staval pokojnejšie, pričom porobil som toho dosť. No občas predsa len prišla na scénu demotivácia a akási absencia naplnenia tými činnosťami, ktoré som kedysi práveže pociťoval. Domov som šiel pekne načas o piatej, potom bol menší nákup potravín. Doma som sa osprchoval, umyl riady, navaril plný hrniec zeleninového rizota s opekanými kúskami špekačiek. Potom zase riady, medzitým zvesovanie víkendového prádla a pranie paplóna. Potom som plánoval jedálniček a nákupy na ďalšie dni, zaplatil som faktúru za telefón, napísal esemesku mame, že ako som sa mal. Potom som lúštil latinské texty na jednej medaile, o ktorých preklad ma poprosil jeden známy - podarilo sa mi to pomocou Googla vyriešiť. Pretty good Nebyť Googla, tak by som to nedal, to priznávam.  Embarassed  Potom som si trochu listoval články a fejsbuk. Na záver dňa som si umyl zuby a píšem príspevok na naše fórum. Smile

Psychicky dnes stabilne, nálady pokojné, skôr utlmenejšie. Úzkosti neboli, flush ako vždy, nebola horšia, než obvykle. Mal som dnes dva na môj vkus silnejšie negatívne podnety - pri prvom šlo o istú nepríjemnú zákazníčku a pri druhom išlo o mňa a o určité moje konanie, ktoré som si vyčítal a cítil som sa kvôli nemu, teda kvôli sebe, zhnusene. Nevyhol som sa depresívnej rozlade z týchto podnetov, avšak v oboch prípadoch trvali krátko - v podstate do 20 minút som už bol ok. To je u mňa rýchlo, lebo niekedy, žiaľ, viem "trpieť" depresívnou rozladou kvôli podnetu celé hodiny.

Dnes známka 1-, za večer od 17tej hodiny známka 1. clown

Prajem Vám, kamaráti, dobrú noc a príjemný, vydarený utorok. Držme sa. Super!
Nech sa máte dobre. giving a hug

Matej
Očko
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ut 21 august 2018 - 12:45

Ahojte, mám sa veľmi dobre, ale som silno unavený. Nejako to zvládam, neviem ako pôjdem na časovo určené prechádzky, ale snáď aspoň na niečo malé 10-15 minút sa dokopem a prekonám sa. Dnes je to na mňa príliš veľa, ale vediem si dobre. Absolvoval som 2 oddelenia na sociálnej poisťovni, vybavenie na poštu splnomocnenia. Zabralo mi to opäť dobre tri hodiny ako včera. Dnešok sa ešte nekončí, trochu si oddýchnem. Popoludní 16:00 sa vyberiem na futbalový zápas so Žilinou a večer si zahrám možno futbal s kamarátmi a potom prípadne príjemné posedenie v bare do nejakej 22. hodiny. Čiže asi tak nejako 16:00-22:00 bude to dobrá škreka.

Fajny díky za reakciu, určite nevadíš i keď občas treba zvážiť, čo napíšeš, lebo ľudia sú všeliaký, aby si neťukali po čele, že s čím ten fajny zasa prispel. laughing Nevie nikto, v akom stave sa momentálne nachádzaš. V zásade mám ťa rád a verím, že všetci ťa tu majú radi a chcú ti dobre.

tuto som hrdý na teba kamarát, že ako sa ti v poslednom čase darí. Bojuješ skutočne skvelo a máš odo mňa jednu veľkú poklonu. Starať sa o všetko, záhradu možno aj zvieratká tak to berie veľa energie. Prechádzky sú skvelé a som rád, že si nájdeš na toto čas. Škoda len, že bývam v meste a tu nič pekné nie je, kam by sa dalo prechádzať. Mesto sa zmenilo veľmi oproti mojich čias, keď som bol dieťaťom. Dnes skoro všetko zaberajú len chodníky, parkoviská a trávnaté plochy skoro žiadne. Kedysi tých trávnatých plôch bolo oveľa viac.

matej je to skutočne super, čo dokážeš robiť a je zaujímavé, že ťa ani latinčina neprekvapí a ideš si skutočne svoje. Konflikty sú hrôza des, neviem v nich vôbec chodiť, aj preto s prácou nevidím to ružovo. Ja budem vďačný aj za dôchodok na hranici 300-400 eur. Na východe v práci by som aj tak nejaké veľké peniaze nedostal. Tu to chodí tak, že vezmi 500-700 eur v hrubom a buď šťastný. Zatiaľ sa budem venovať svojím koníčkom a riešeniu rôznych šachových hádanok. Sú na šťastie videa v češtine a tých hádanok je tam skutočne veľa. Na tom chcem pracovať, aby si hlava zvykla niečo riešiť.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rene007 Ut 21 august 2018 - 21:13

ahojte vsetci! po dlhsom citani vas sa rozhodnem prispiet aj ja. mam sa skvelo od piatku som da sa povedat na dovolenke Cool som bernolakove u otca rano do takej 11 robime nieco v zahrade po obede sme sa boli kupat v nedelu vo velkom bieli na jazere a pondelok v ivanke dnes sme pozerali vinetua nove casti a boli sme v palac shopping center kupil som si tielka tricko rifle a dve dost drahe kozenne bundy na jesen. lieky uzivam teraz pravidelne kvoli zalaste som trosku spavy ale mozno ktomu prispievaju aj horucavy co su teraz. tesim sa zivota vsetko mi do seba zapada a snazim sa zit v pritomnosti ako ma otec uci nedivat sa moc do buducna lebo potom clovek len rozmysla. uci ma nic si neplanovat dopredu max 1 den.to je asi tak vsetko chcem len dve veci od zivota byt zdravy a dobre sa citit a k tomu druhemu potrebujete bohuzial vela euracov laughing prajem dodatocne krasne leto
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ut 21 august 2018 - 22:05

Ahojte všetci!
Kimi, ďakujem Ti za povzbudivé vety a zároveň Ti aj prajem, aby sa Ti darilo, čo možno najlepšie.
Taktiež aj ostatným želám, aby boli prinajmenšom OK zdravotne a postretali ich samé dobré "veci".

U mňa bez zásadných zmien, deň prebehol bez väčších zážitkov, či už zlých, alebo dobrých. Väčšinu dňa som bol doma a hoci diagnóza nevystrájala, chytila ma akási clivota, teda určitá úzkosť s pocitmi osamelosti. V túto hodinu je to už takmer fajn. Potešil som sa "vybehnutiu" do supermarketu. Nedalo mi, keď som videl čokoládovú tyčinku v zľave a tak som ju okrem bežností kúpil pre radosť. Okrem takejto rutiny v podobe nákupu mi pomohli dva rozhovory po telefóne, hoci som sa bál, aby som nebol, síce nakrátko, zbytočne otravný. Zajtra bude Zello, rád vás naň pozývam.

Majte sa pekne a veľa pohody do týchto horúcich dní. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 St 22 august 2018 - 12:59

Ahojte kamaráti, mám sa veľmi dobre. Aj ten tras je o niečo menší, ale je tam ešte. Mám za sebou návštevu neurológa, ktorý skonštatoval, že neurologicky je to viac ako OK. Na doporučene psychiatra budem musieť absolvovať magnetickú rezonanciu. Bude to ťažké vydržať nejakých 20 minút bez pohnutia a trasu. Nevadí, idem do toho. Inak čo sa týka bežných vecí tak na prechádzky chodím, poriadok si udržiavam. Musím dávať pozor na príjem tekutín, lebo neurologička skonštatovala, že ten tras môže byť aj z toho. Odhadom vypijem len nejaké 2-2,5 litra vody, čo nie je veľa. Pričom mal by som si dať nejakých 4-5 litrov, čo mi doporučila. Za chvíľu pôjdem vonku trochu na vzduch, je nejakých 13:00 tak idem dodržiavať režim. Majte sa kamaráti, Váš Kimi.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej St 22 august 2018 - 22:44

Ahoj, priatelia.  Wink

Dnes mám všelijaký deň. Boli chvíle aj príjemné a produktívne, ale boli chvíle aj smutnejšie a lenivé, bez motivácie. V práci haldy roboty, ale nejak sa dá snáď. Dnes som išiel po šiestej, potom 5 minút solárka, nákup zopár vecí v supermarkete, doma potom okrem sprchy večera. Ďalej som si navaril na zajtrajší obed cestovinové vrtuľky a zmiešal som ich s miešanými 4 vajciami. Oblohou mi bude rajčinka a nejaké uhorky z pohára. Celkovo to spravilo 500 gramov vajíčkových cestovín, čo je už gramáž možno aj veľká na to, že to chcem zjesť v jednom chode.  Zírám Potom som umýval riady a zametal. Medzitým sa oprala plachta na matrac, "podprdelník" na stoličku Very Happy  a jedny nohavice. Cez noc sa to v tomto teple na balkóne uschne. Teraz už spomaľujem tempo, plánoval som si veci na zajtra, zapisoval stravu. Pred odchodom na buvačku som si zaumienil napísať na fórum príspevok, nech to tu nezanedbávam. Navyše ma zaujímalo, čo ste nové napísali, všetko som si prečítal, držím Vám moc palce, kamaráti. giving a hug

Rozmýšľam, či idem ešte niečo produktívne robiť, alebo si pôjdem ľahnúť s knižkou. Mám v sebe kávu, ktorú som si dal asi krátko po devätnástej. Čiže možno by ešte nejaká energia bola. Ale zas mám strachy, že ak si skrátim spánok, tak to zajtra nebude čo do vitality a nálady dobré. Musím byť opatrný, ponocovanie mi vo väčšine prípadov dosiaľ neprospelo. pig

Psychicky dnes rôzne, striedavo. Celkovo si asi nažívam azda aj dobre, identifikoval som, že čo do problémov mi robia starosti väčšinou 3 veci. Prvá, haprujúca vitalita, nedostatok fyzickej a psychickej energie, únava. Druhá, nedostatok motivácie, vyháranie. Tretia, negatívne myslenie, fabulovanie fiktívnych hádok a domnienok v hlave, plus časté znechucovanie sa zo samého seba, trebárs z toho, ako vyzerám, alebo čo som urobil/neurobil, povedal/nepovedal. Zatiaľ sa mi nedarí nejako s týmito tromi vecami vysporiadať tak, aby som ich mal pod kontrolou. A štve ma to, resp. mrzí ma to. Embarassed

Dnešku dávam známku za pracovnú dobu 2, za večer 1. Vybavené

Ďakujem Vám za prečítanie, priatelia. Želám Vám vydarený štvrtok, všetko dobré. Vitaj

Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Št 23 august 2018 - 22:17

Ahojte kamarátky a kamaráti!
Ako čítam, tematicky sú tu rôzne príspevky, čo aj svedčí, že schizofórum má rôzne podoby. Sme tu skutočne každý svojím spôsobom originálny, z čoho sa prirodzene teším.

U mňa, netrúfam si povedať po starom, lebo sa cítim dobre. Tabletky mi však v pocite tepla nepomôžu, ale zasa mám ventilátor. Príznaky F25.2 sú, dalo by sa napísať, zatlačené. Začínam uvažovať o menších zmenách žitia v podobe reorganizácii času aj povinností. Jednoducho by som mohol zvládnuť aj viac. Uvidím. Dnes bola taká menšia rodinná oslava v zmysle obedu, dezertu a nápojov. Väčšinou som taký utiahnutejší a málovravný, ale dnes to bolo priam v norme. Tak aj tomu som rád. Chcelo by to aj viac pohybu, aby som začal aj chudnúť a v tomto sa orientovať na zlepšenie výzoru.

Prajem vám veľa pohody a teším sa z vašich budúcich príspevkov. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  historik Pi 24 august 2018 - 2:48

Ešte by som však chcel poznamenať, že so psychologičkou v Šahách, ku ktorej teraz chodievam na terapie, a ktorá je tiež veľmi veriaca a každú nedeľu navštevuje katolícky kostol, som sa zhodol na tom, že predsa len aj v učení pravoslávnej cirkvi sú určité minimálne odchýlky od reality. Mám na mysli to, že kňazi zakazujú "urobiť si dobre pravou rukou" (resp. u ľavákov ľavou). S pani psychologičkou sme sa zhodli na tom, že to pre slobodného človeka nie je žiadny hriech.
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Veroni Pi 24 august 2018 - 14:51

Ahojte,
dnes sa mam celkom okaj.
Práve som dovarila obed Laughing o skoro tretej...
Akurát mam hroznú svalovicu very unhappy po masáži scared2
Tak musim vydržať,inak sa mi nechce ani hýbať,kvoli tomu. Tak hybernujem (rozumej presuvam sa z gauca na fotel z fotele na postel kolom dokola)
Tak pekny den

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Pi 24 august 2018 - 18:57

Ahojte, priatelia.

Uplynulé 2 týždne mám trošku náročné, je objektívne zvýšený dôraz na výkon, nakoľko mi pribudlo na počte povinností. Našťastie to nie je natrvalo, ale vyzerá to, že do nejakého utorka by tie nároky mali opadnúť a zase by to malo byť ako predtým. Žiaľ, dosť nestíham, takže by som mal ísť aj zajtra cezčasovať, no vyzerá to, že sa mi nechce, že som už uťahaný a že teda nepôjdem. Je to aj škoda, lebo fakt termíny horia a ešte je veľa toho. Musím si to fakt premyslieť, či nebudem ľutovať, ak nepôjdem, a či by som sa trochu nemal zaprieť a radšej ísť dorobiť veci, ktoré nepočkajú. Dnes som šiel z práce už o štvrtej, potom nákup, solárko a doma zatiaľ nič moc nerobím, len relaxujem. Pôjdem sa asi odreagovať počítačovou hrou a premyslím si, či ráno vstanem a pôjdem ešte dorábať, alebo si zvolím víkendový režim. Večer ešte považujem za mladý.

Psychicky rôzne, v podstate skĺzam do depresívnych rozlád, únavy, demotivácie. Sem-tam príde na mňa akési osvieženie, prejasnenie v mysli, takže sa na zopár desiatok minút viem cítiť aj vlastne celkom dobre a usmiato. Domnievam sa, že tieto veci by mohli byť za určitých okolností vecou zvyku - zvyk byť väčšinou v lepšej nálade a zvyk byť väčšinou v deprimovanej, negatívnej rozlade. Kolegyne, od ktorých sa už vlastne roky učím, "ako byť normálny", tak od nich pozorujem, že ony sú zvyknuté sa dlho nezapodievať negatívnou rozladou. Zopár minút smútku, zopár minút rozčúlenia alebo stresu stačí. Potom vedia doslova obrátiť list a zase sú v pohode. Skúšam ich aj v tomto nejak napodobňovať a "študujem" ich spôsoby vyrovnávania sa s vecami. Som veľmi rád, že sú to fakt dobré učiteľky "normality", majú množstvo problémov, aj zdravotných, ale ich psychika je inak vyskladaná a mne je to dlhodobo predmetom "pozorovania". laughing Joj, keby vedeli, ako ich študujem a analyzujem doma...  laughing

Známku by som dal asi 2, nepúšťal by som sa do známky 3 aj napriek zhoršenej flush a zhoršenému celkovému vzhľadu (dosť nekvalitná pokožka, padnuté oči, kruhy, flush, vyrážky, neopálenosť). Zostanem pri dvojke, nie je to také zlé, objektívne je to dokonca dosť dobré, iba to subjektívne nie vždy tak cítim, čo už tak asi aj býva. Smile

Ďakujem za prečítanie, prajem Vám krásny večer, pokojnú noc a pekný začiatok víkendu. giving a hug Pozdravujem aj predo mnou píšucich, menovite teda Tuta, Veroni a historika. Historikovi držím palce v jeho projekte, nech sa darí a nech to splní účel. Všetko dobré. Super!

Matej


_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  emuska511 So 25 august 2018 - 14:39

Ahojte,čaká ma oslava otcovej 60,budúcu sobotu,bude tam asi 15 ľudí,rodina a priatelia,mám trošku obavy,lebo sa necítim celkom stabilizovaná,pridala som si pol tabletky pätinu na obed,a uvažujem či s leponexom,užívam 125mgvečer,no v prívalovej info som sa dočítala že by som s tým nemala sama hýbať. Tak to asi nechám tak. Možno si dám pol 25 mg tbl.rano a uvidím ako mi bude. Čo mi radíte vy,? Ďakujem za reakcie. Ema

Sent from Topic'it App
avatar
emuska511
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 25.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 25 august 2018 - 19:20

Ahoj Ema Smile S liekmi by som nehýbal bez dovolenia lekára. On vie najlepšie, prečo sa to berie takto a nie inak. Skús mu to navrhnúť, že čo ti na to povie. Navyše ten leponex vzbudzuje rešpekt. Skús radšej riešiť hlavolamy, krížovky, viac chodiť na prechádzky či na bicykli a určite sa budeš cítiť lepšie.

Ahoj, matej ty si mňa síce nepozdravil a preto sa strašne na teba hnevám, ale nevadí ja ťa zdravím laughing . (žartujem). Verím, že to zvládneš. Študuj veľa zo správania kolegýň a časom vydáš o nich knižku, ale nedávaj ju do svojho knihkupectva. laughing

Tak mám sa veľmi dobre, horúčavy odišli. Tak aj tras pominul, čiže môže byť to skutočne dehydratácia, čo mi tak škodí. Budem sa snažiť si to kontrolovať. Denný režim bieda, veľa som vyspával. Bol som len na jednej prechádzke a potom som radšej išiel na skoro 4 hodiny preč z domu pozrieť futbal do jedného mesta v širšom okolí. Účel to splnilo, príjemne som zabavil. Zasmial som sa aj na jednej vášnivej fanúšičke, ktorá vedela vtipne okomentovať každú akciu. Keď ešte pridala tú správnu intonáciu tak smiech zaručený.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 71 z 84 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 77 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore