Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 23 z 26 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 24 apríl 2019 - 1:49

tak niejak sa mi nechce spat tak pozeram na internete same somariny a vsimol som si na sebe ze cim vecsia sprostost tim ma to viac zaujima to bude zase burliva noc ale ak sa mi podary odtrhnut od pocitaca tak do rana aj nieco pospim.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 480
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 25 apríl 2019 - 2:32

No paráda!!! Nasledoval by síce krátky ale pre mňa nepríjemný súčet nocí, keď sa do druhej, alebo tretej zobúdzam a pripadám si čerstvý. Po ležaní a pohybu po byte, zvyknem okolo šiestej zaspať. Znamená to, a asi, aj bude znamenať, že sa v tejto téme ešte ukážem. Istý čas som bol v nej úplne doma, tak dúfam, že tentoraz...

Dobrý spánok prajem. Tuto

Sleep jumping2 Sleep

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Hulk DF 365 2 St 1 máj 2019 - 2:43

Ahoj

V aprili prebiehala kontrola dôchodku a stále nedošla odpoveď.
Chystám sa na konzultáciu k mojej doktorke a akosi uz druhý deň nespim. Narušil sa mi spánok. Zvažujem hospitalizaciu v nemocnici a stacionára.


_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

blacksheep likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto So 4 máj 2019 - 2:35

tak vcera som sa dobre vydrichnal tak teraz sa mi niejako este nechce spat ale niejako mi skrka v zaludku tak si pojdem usmazit 2 alebo 3 vajicka v poslednom case ked nespim tak okolo druhej az tretej hodiny zvyknem nieco zozrat ale som rad ze mam vyac chuti do jedla zrejme to bude tim ze sa viac hybem a aj intezyvnejsie cvicim.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 480
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 4 máj 2019 - 17:33

Ahojte kamaráti/ky!
Ako sú teplejšie dni už pociťujem zhoršenie aj mierny chaos v spánkovom režime. Môžem len napísať, že zatiaľ to nie je úplne zlé, ale cítim že pohyb počas spania v noci. Neviem ako to vyvážiť a reálne ma to trápi, keďže ponocovanie sa ma týka. Môj zdravotný stav je priam závislý od dlhodobého kvalitného spania a tak si dovolím dúfať, že tie výkyvy sú len dočasné.

Držte sa čo najlepšie! Tuto

Sleep

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 10 máj 2019 - 0:55

Kedysi, či nedávno som sa do tejto témy "zahrabal" aj v realite. Boli tu príspevky v hodinách, keď by bolo žiaduce venovať sa len nočnému oddychu. Teraz sa chystám na spánok, pre mňa ešte normálnejšej hodine. Za chvíľu sa zakutrem a poď ho čakať na ukolísanie do spánku. Tak sa teším, čo ráno...
Dobrú noc kamarátky a kamaráti (veď e piatok). Tuto

cool dancing welcome or bye winner Successful Great party Cigáro 2 Tanec Očko

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ne 12 máj 2019 - 11:19

v poslednom case sa mi spanok niejako zlepsil spavam prakticky celu noc 8 hodin vlasne spavam trochu dlhsie budievam sa pravidelne okolo tej 6 rano lebo v minulosti ked som zaspal vecer tak uz o 4 som bol hore ale z minulosti mam vlastne skusenosti a ponaucenie ze to tak nemusy trvat vecne ale aspon teraz mam s toho radost.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 480
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 7 september 2019 - 4:59

Včera aj dnes slabý spánok. Teraz od polnoci do druhej. Žeby znova stará pesnička?

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger St 2 október 2019 - 1:17

Po uprataní celého baráku - tá kúpeľňa nikdy nevyzerala lepšie! - som zaľahla okolo pol dvanástej a po hodine kvičania Sissi, funenia Jonyho a skákania Zulu-a mi po hlave som zistila, že tudy cesta nevede. Kafe o jednej v noci je predsa suppa nápad a ráno budem zdechlá, whatever.
Navyše ma po fakt dosť dlhej dobe zhrýza sebanenávisť - tieto hraničné prejavy sú v mojom veku už hádam aj trapné, to pomôže. Chcelo by to psychológa, asi aj akútne, nedá sa nič robiť. Neviem sa korigovať, nálady, pocity, myšlienky, časť konania. A prečo to vôbec píšem, že. Veď ľuďom na sebe navzájom vôbec nezáleží, oslobodzujúce (znovu)zistenie. Po empirickej skúsenosti, neviem, nakoľko mám (drsný termín) intaktné vnímanie práve, ale to je fuk.
Tuším sa ľutujem, zas. Asi nemám o jednej v noci nič lepšie na práci a neviem, čo so sebou... nuž, idem sa zahrabať.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 12 november 2019 - 0:37

Už to zase začína? Pozriem niečo na Youtube.

Shocked Shocked Shocked Sleep Sleep Sleep

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 23 február 2022 - 2:39

zase sa mi nedari zaspat tak len cumim do notebooku a spanok niejako neprichadza vlastne sa citim uplne cerstvo ako po prespatej noci.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 480
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 23 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 30 marec 2022 - 0:21

ja sa nudim, spat sa mi nechce tak pisem sem do tejto temi inac sa mam dobre az naten spanok je uz dlhsiu dobu taki akisik rozhadzany niektore noci spim dobre a ine zase prebdiem cele.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 480
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 23 z 26 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore