Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 30 z 64 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 47 ... 64  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Hulk DF 365 2 So 4 máj 2019 - 12:59

Dnes ma teší zmena v režime, programe

Nahodil som si opäť po polroku čítania obdobie šachové.
Naplánoval som režim aj programi.
Uvidím ako to budem napĺňať a poprípadne, kolko krát meniť a upravovať.
Som zvedavý ako mi tento elán dlho vydrží.

Mal som tri štyri dni na premyslenie či si nezavediem obdobie liečenia, teda, že sa pôjdem liečiť, ale rozhodol som sa pre šachy. Doktorka mi dala za úlohu určiť diagnózu, ktorú by napísala do správy do pezinka.

Jelikož som nenašiel závažné psychické poruchy, len okrajové, odkladám liečenie na neurčito.
Na liečenie som chel ísť dobrovolne, s cieľom preliečiť sa, odpočinúť, prísť na nové myšlienky, vyprázdniť hlavu.

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Po 13 máj 2019 - 17:42

Ahojte kamaráti/tky!
Som rád že vaše vety môžem čítať tu na fóre ako celku. Teší ma, že to tu žije a máme aj na tom obrovskom Internetovom priestore svoje miesto. V zásade mám radosť z viacerých udalostí, čo sa mi od posledného písania udiali. Nie sú to však tie veľké veci, akoby sa čakalo. Poväčšine ide len o drobnosti, čo som zvládol aspoň mierne nad limit mojej osobnej "normality". Hoci takáto latka nie je u mňa nastavená vysoko, považujem moje počínanie za mierny pokrok. Koniec koncov moje problémy poznáte, ale boj s nimi bol aspoň s nejakým zmyslom úspešný. Uvidím v budúcnosti, hoci aj napriek krátkodobému, ale pretrvávajúcemu, úspechu, ešte cítim, že sa ešte pohybujem v kruhu.

Teším sa na vaše príspevky hocikde tu na schizofóre, čítam si ich. Také skromné želanie mám, a to, že nemusíte (poniektorí) písať zložité traktáty, radšej "dajte" niečo jednoduchšie z vášho života. Samozrejme, môžete ma/nás navštíviť, po stránke hlasovej, na Zelle, kanál Zello dialógy.

Pohodu do ďalších dní praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  rasto St 15 máj 2019 - 7:00

ahojte mna v poslednom case najviac tesi ze dcera si popri skole nasla brigadu a tak vlastne odlahcila nas rodinni rozpocet ze si veci na seba kupuje sama lebo to bola dost polozka co ma u nej netesi je jej prehnane sebavedomie a prepocitavanie vlastne uvediem jeden s prikladov kupila si piniove orechy tristvrte zjedla a ked stvrtka ostala a chcel som dojest tak mi povedala zaplat mi sumu co stali a mozes ich s mamkov dojest druha vec je chce niekam ist a mi stým nesuhlasýme tak sa nemame do nej starat ale ked sa riesi nieco ze ved mas peniaze mohla by si si to kupit sama tak vyslovy nazor vy ste povynny sa o mna starat.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  rasto Pi 17 máj 2019 - 16:08

mna dnes tesi ze prisla manzelkyna matka chodieva zhruba raz za mesiac ma to preca dalej okolo 200km zdrzi sa tak 2,3 dni ale som vzdy rad jej navsteve da sa snov dobre porozpravat ale chce atale upratovat aj ked neni co.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Anonymka Št 4 júl 2019 - 22:17

Dnes ma teší... že mám doma super knihu od Lorny Byrne. Ktorú si rada čítam a lepšie chápem svet. Dnes som sa za seba modlila a pomohlo mi to. Modlitba dokáže spraviť zmenu. Mohla som sa dnes porozprávať s rodičmi a kamarátmi. Zistila som, čo majú nové. Pôjdem na oslavu kamarátky....
Anonymka
Anonymka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 30
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 23.07.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: abilify maintena 400 mg/mesiac

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 5 júl 2019 - 20:32

Do "tešiteľskej" témy asi len toľko, že na záhrade vtáctvo trilkovalo a štebotalo, a akosi som si to viac všímal a bolo mi dobre. Celkovo tento sviatok-deň bol do pohody, až ma to zaskočilo.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Hulk DF 365 2 So 6 júl 2019 - 20:50


_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Mischelll Ne 7 júl 2019 - 16:57

Dnes ma teší:

- že mam konečne klud...a pokoj....aj ochladenie počasia....a konečne sa dobre spí....asi tolko... it is perfect

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Hulk DF 365 2 Ne 7 júl 2019 - 20:39

Konečne som zdvihol tu prdel a navaril večeru, čo ma teší, je fakt, že mamuche chutila a konečne sa po stotridsať rokoch najedla.

Dnes ráno som si premyslel upratovanie a odložil na neurčito.


_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 30 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ut 9 júl 2019 - 17:23

Dnes, hoci som bol nespokojný so spánkom, akosi mi dobre padla prechádzka a kofola s kamarátom. Prekvapivo som sa neskôr dal nahovoriť na picolo kávu na terase. Bola síce drahšia, ale chuť bola famózna. Kedysi som rád kávičkoval, ale keď chcete "roztancovať" chuťové poháriky, musí byť stroj kvalitný, dobre vyčistený a rozomleté zrno priam bezchybné. Teraz tak bolo. Užil som si to.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Strana 30 z 64 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 47 ... 64  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore