Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 9 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  Matej Ne 11 august 2019 - 22:59

Naposledy som, tuším, odcvičil svoju kompletnú zostavu v pondelok. A dnes som sa k nej dokopal konečne opäť. Ráno po deviatej, keď ma prestala bolieť hlava, som na to dostal energiu a nejak som začal jednoduché naťahovačky až strečing, až som sa zrazu rozbehol a držal v ruke činky. Vcelku som to časovo obmedzil, ako som si vytýčil, aby ma tá náročnosť neodradila. Dal som si zhruba 15 minút činiek, rôzne uhly a partie väčšinou iba po 2 série po 8 opakovaní, bicepsy 3 série. Minúta drepov, minútka klikov v 45-stupňovom uhle o kuchynskú linku... na rovnej zemi ma totiž neznesiteľne bolí v zápästí, neudržím na pravom zápästí váhu tela (asi karpálny nerv z počítačovej myši). scared Takže skúšam buď "ženské kliky" alebo "mužské", ale v 45-stupňovom uhle. Shocked Asi 4 minútky som venoval brušným cvikom... Rotoped dnes ráno zhltol 15 minút, večer som si dal ešte 13 minút zvlášť. Rannú zostavu som zakončil srvátkovým proteínom s vanilkovou príchuťou (asi 21 g bielkovín na pohár nápoja).  Hladný

Chcel by som sa aj zajtra zostave povenovať. Uvidím, ako budem na tom s vitalitou a chuťou do činnosti teraz bez kofeínu, keď idem "takto na prírodno" bez povzbudzovača. very sad3

Držím Vám palce, kamaráti. Super!
matej
Cloud 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 9 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  kimi2028 Pi 29 november 2019 - 13:49

Ahojte kamaráti, tak minulý týždeň som predlžoval mesačnú permanentku. Čo si značím, tak som dal za toto krátke obdobie nejakých 11 tréningových dní, čo je dosť veľa. Som rád, že je tomu takto. Skoro každý deň cvičím. V jeden deň cvičím nohy, druhý deň ostatné časti tela. Chcel by som si aj zmeniť už tréningový program, ale neviem ako na to. Budem musieť popremýšľať, čo vlastne chcem, ale najskôr chcel by som asi schudnúť. Neviem no, či nebol by v súčasnom stave lepší silový tréning, predsa len svaly by naštartovali možno metabolizmus. Na leponexe som pribral nejakých 10 kg za 2 mesiace, tak mám čo robiť. Priznám sa, že ma už nebaví s tým veľmi bojovať. Trápim sa mesiace s cvičením a príde jeden hlúpy liek a všetko je ako sa hovorí v háji. Tak snažím sa...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore