Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  rasto So 18 august 2018 - 14:22

ja som cely tizden vydrzal cvicit s cinkami posiloval som zhruba 20 minut denne niejako som nal nato energiu ale ze by som schudol s toho tak to nie co ma aj tak trochu mrzí ale na druhej strane trochu viacej jem tak to sa asi vyrovna ta spotreba energie.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  Matej Št 20 september 2018 - 10:38

Dnes som odcvičil jednu sériu. Iba krátku, pozostávala:

- naťahovačky chrbta, strečing nôh, otáčanie ramenami
- 15 minút minirotopedu
- posilňovačky činkami - predpažmo, pripažmo a napokon klasické na bicepsy
- cvik na brucho (ležmo mierne zdvihnutá hlava a napodobovanie bicyklovania nohami)
- točenie bedrových, členkových a zápästných kĺbov

Pravdepodobne si dám poobede ešte 1 takúto sériu.

Psychicky mi to na prvé zdanie pomohlo, cítim sa lepšie, vitálnejšie. Uvidím, ako ďalej, mám túto sériu zaradenú medzi tzv. každodenné predsavzatia, no viete, ako to chodí, nie vždy sa človek psychicky na to cíti. Embarassed

matej
Cvik 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  Matej So 6 október 2018 - 11:19

Ahojte. winking

Uplynul týždeň a, žiaľ, vyznačoval sa určitou lenivosťou vo vzťahu k cvičeniu.

Prakticky jediný pokrok, ktorý som učinil, bol len v tom, že som zaviedol chodenie po schodoch peši na 7. poschodie, keď idem k sebe domov. Takže okrem toho, že chodím dolu peši už mesiace, tak asi 3 alebo 4krát som v tento týždeň šiel peši aj hore. Zadýchanie nebolo priveľké, ani spotenie, čomu sa teším, a pripisujem to chladnejšiemu počasiu.

Okrem tohoto jedného pokroku všetko ostatné bolo slabé. Trebárs som si nenašiel vôľu ani na činky, ani na beh na páse vo fitku (okrem pondelka, kedy som sériu a činky odcvičil). Predsavzatie bolo na pás aspoň 2-3krát do týždňa, takže hanba mi. Embarassed Bolo by skutočne krásne, keby som aspoň teraz cez víkend čosi dobehol a odcvičil si svoje nastavené série, alebo nebodaj skočil do fitka na pás... No zároveň cítim určitú vďačnosť, že mám teraz trochu voľna a teda necítim priveľa chuti sa niekam trepať z bytu.  very sad3 Je v tom aj kusisko mojej vlastnej pohodlnosti, preto som aj nedávno vyjadril kdesi, že môj zvyk cvičiť ešte nie je ustálený. Ale určite zostávam na tom pracovať - verím, že je to len otázka času a zvyknem si na reálnu pravidelnosť. Shocked Povzbudzuje ma aj to, že minulotýždňové cvičenie mi zlepšilo držanie tela a opticky trochu spevnilo ramená a bicepsy. Dodalo mi to kúsok sebavedomia, ale som len na začiatku cesty.

Nič iné mi teda nezostáva, len pokračovať v rovnakých predsavzatiach, ktoré som si už bol nastolil. Plus staré známe predsavzatie dodržiavať svoje predsavzatia. Very Happy

S úctou
matej
Cvik 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  kimi2028 So 6 október 2018 - 19:59

Ja sa musím pochváliť, tento týždeň som si kúpil konečne pernamentku do fitka. Išiel som v pondelok, štvrtok a sobotu si zacvičiť. Odcvičil som všetko tak ako som mal. Bez väčších ťažkostí o 10 kg ľahšími, ako niekedy v marci, ale cvičil som. Som na seba veľmi hrdý a bodaj by mi to vydržalo, čo najdlhšie.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  Matej Po 8 október 2018 - 22:21

Kimi, zelený bodík a palec hore! jumping Super! Cvik 4

---

Ahojte.  winking

Aj som to chcel zaradiť do témy o tom, čo nás teší, ale je to špecifické práve pre tunajšiu tému. Totiž teší ma, že sa mi aj včera, aj dnes podarilo odcvičiť svoju sériu. Trochu si už aj navyšujem, kondička sa zlepšuje. Napríklad niektoré úkony činkou robím v sade 15krát, a nie 10krát. Drepy sú tiež na pätnástke, bicepsy sú už na tridsiatke opakovaní čo do počtu zhybov. Cvik na brucho (ležmo so zdvihnutou hlavou dvíhanie nôh) pokročilo na zhruba 13 opakovaní v slede, a pridal som brušáky - tie zatiaľ na desiatke. Minirotoped sa dočkal len desinky minút aj dnes, aj včera. Strečing robí pokroky - zohnem sa k prstom pomerne nízko aj bez reálnej bolesti - no bezproblémové udržanie sa dolu držiac prsty ešte nie je.

Zajtra okrem série by som rád šiel behať na pás (4 minúty rozbeh, 10 minút 7,5 km/h beh, 120 tepov za minútu v kuse, a potom asi 7-9 minút dobiehanie, spomaľovanie, upokojovanie). Ideálom mi je, aby som odbehol jadro 7,5 km/h v kuse aspoň 20 minút 3x do týždňa, +4 minúty rozbeh, 10 minút dokráčanie 5-3 km/h. Uvidím, ako sa budem zajtra cítiť, ale mohol by som sa poučiť z minulého týždňa, a aj keď nebudem mať stopercentnú chuť behať, aj tak sa donútiť ísť. Však? Embarassed

Šliapanie do schodov v bytovke naďalej pokračuje, ale včera som využil služby výťahu raz, pretože som mal plné ruky ťažkých tašiek. Shocked

Minule zopár týždňov dozadu som bol na peší okruh 5 kilometrov vôkol starého mesta. Bolo to fajn, ale vadil mi vyslovene smog na uliciach. Je dosť náročné tu nájsť niečo na dosah chôdze, čo by bolo nesmogové, prírodné. Máme tu jednu rekreačnú prírodnú oblasť, ale aj k nej sa dostať je viac kilometrov v smogu. Až v druhej polke cesty začne lesopark a čerstvý vzduch. Možno mi nič nezostane, len to vziať ako kompromis. Teda hovorím, ak by som chcel ešte pridať večerné alebo víkendové svižné prechádzky. Skôr víkendové...  Yes

Čo sa týka splošťovania brucha, série boli síce fajn, ale zjedol som dnes vyše 13 tisíc kJ energie. Teším sa v tejto súvislosti dôkladnejšiemu evidovaniu zjedených porcií. No ten sumár ma veru neteší - nie je v súlade s predsavzatím z témy o chudnutí. Ešte do referenčného merania zostávajú 4-5 dní, takže nič nie je stratené, musím sa proste vzchopiť a jesť do 10 tisíc. Nikto do mňa predsa všetky tie dobroty nehádže, to moje ruky ich vkladajú do mojich úst. To, že som za to zodpovedný, ma čiastočne oslobodzuje, lebo vnímam, že vlastním kľúč od riešenia, no na druhej strane ma vedomie tejto zodpovednosti aj dosť desí, a to najmä v pociťovaní hrôzy zo svojej, v podstate slabej vôle.  very sad3

Ďakujem za prečítanie, priatelia. Ďakujem  giving a hug

matej
rendeer

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  dzuli08 St 10 október 2018 - 20:27

Ahojte,
ja som si bola dnes zaplávať po dlhšej dobe, ale to skôr neberiem ako šport ale viac ako relax....no bazén dĺžka veru 50m tak isto som nejakých 10-15 dĺžok zaplávala. Okrem toho som sa na cestu z práce vydala pešo čo je tiež istý druh pohybu. Tak aspoň raz za čas keď je ešte pekne sa dá ísť aj po vlastných Smile inak ťa obdivujem milý Kimi s tým fitkom, ja som tomu nejako nikdy neprišla na chuť. mám radšej také skupinové cvičenia nap. aerobik. Držím Ti palce, a nielen Tebe Wink
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  kimi2028 Št 11 október 2018 - 11:43

Ahojte kamaráti,
cvičenie dá sa povedať, že je v pohode. Tento týždeň je časovo náročnejší, lebo som stále niečo mal. Pondelok výlet, utorok stacionár, streda zubárka, piatok bude psychiater. V utorok som si zacvičil na stacionári. Môžeme v ten deň využiť služby rehabilitačného brata na polhodinku. To cvičenie bolo úplne super, mal by som takto cvičiť chrbticu, kolená každý deň. Išlo o pomerne nenáročné cviky, ale fajne som sa rozhýbal.

Som rád, že som si našiel čas aspoň dnes na fitness centrum a došiel som tam. Cvičenie so strojmi prebehlo v pohode. Nezaznamenal som žiadne problémy, cvičil som s ľahšími váhami ešte, hoci by som mohol ísť o 13 kg vyššie. Tak dal som radšej prednosť správnej technike cvičenia s istotou, že si nebudem to zľahčovať a odcvičím 2 série po 15 opakovaní, ako by som mal to flákať. Správnosť cvičenia je prvoradá. V sobotu som tam určite opäť. Celkovo môže byť.

Som rád Matej, že si si dobre zacvičil. Dzuli chápem, že činky nie sú ti po vôli a že ako žena uprednostňuješ radšej aerobik a podobné srandy. V zásade by žena nemala pracovať s ťažšimi váhami. Tu postačia skutočne také vecí skôr viac na pohyb, zajtra som v bazéne už aj ja.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  Matej Pi 12 október 2018 - 22:27

Ahojte.

Kimi, úprimne v dobrom závidím Tvoju šikovnosť a schopnosť cvičiť na všetkých tých strojoch. Ja im nerozumiem a hanbím sa tam kohokoľvek spýtať, dokonca aj trénera, hoci ho mám v cene. Stránim sa tam všetkých a hanbím sa. Tiež sa hanbím, koľko si naložiť, lebo oproti tým alfa samcom som slaboch a som dosť vzťahovačný, že sa na mne zabávajú, aký vychrtlík tu ide zvíhať kilovú činku... Cítim sa tam pozorovaný a príšerne mám pocit trápnosti. Preto radšej idem na kardio stroj, ktorému zhruba rozumiem, najmä teda na bežiaci pás, ktorý hoci má tlačidlá po nemecky, a ja nemecky neviem, intuitívne sa dá ľahko spustiť. Čo sa týka nakladania si závaží a činiek, tak to realizujem v skrytosti doma v rámci svojej série, resp. skromnej zostavy. Tá mi aj s rotopedom aj so strečingom a bruchom zaberie zhruba 30-35 minút.

Čo sa týka dnešného týždňa, odcvičil som svoju zostavu v pondelok, stredu a dnes v piatok. Počas dní, okrem dneška, som chodil hore do bytíku peši po schodoch. Dnes som mal sériu lightovejšiu, čo znamená, že som si znížil počet opakovaní jednotlivých cvikov len na 10, a aj rotoped som mal iba na 7 minút. Necítil som sa totiž na náročnejší režim, tak som aspoň rád, že som vôbec nevynechal cvičebný program. Chcel som odcvičiť aj v utorok a štvrtok, ale nevyšlo mi to. Vo fitku som na pás v tento týždeň nebol, čo je v rozpore s mojím predsavzatím. Uvidím, ako sa budem ráno cítiť, a prípadne by som šiel aspoň raz cez nastávajúci víkend.

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  kimi2028 So 13 október 2018 - 12:22

Ahoj matej veď kľudne sa spýtaj trénera. Ono z naložených závaží si netreba robiť ťažkú hlavu. Cvičíš sám pre seba, a nie pre iných. Časom sa bude to snáď zlepšovať. Ja si nakladám toľko, aby som odcvičil to bez problémov a správne. To sa viac počíta, ako niekto čo si naloží takmer 100vku a už po 3-4 opakovaniach dychčí tam ako kačka. Dnes som bol vo fitness centre opäť a bolo to tam celkom fajn.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  Matej Ne 14 október 2018 - 9:45

Ahojte športovci.  Embarassed

Včera som jednu sériu dal. Chcel som aj navečer si zacvičiť, že reku druhú sériu, vzhľadom na to, že som bol celý deň doma. No po piatej som zaspal na 2 hodinky a potom večer som už trávil čas na počítači a nejako sa mi nechcelo aktivizovať. Som však rád aj tej jednej sérii, koniec koncov je to v súlade s plánom a predsavzatím. V ich súlade bude aj dnešná séria, ak sa podarí, čomu verím, že sa podarí. Na začiatku sa mi akoby do nej nechce, ale veď trvá len polhodinku, bez rotopedu dokonca sotva 20 minút. To za tie výsledky mi musí stáť, takže hurá do toho. Ešte si musím znovu kúpiť nejakú srvátku, čisté bielkoviny. Tá stará mi už expirovala, čoho je škoda, lebo jej zostalo možno aj slušných 700-1000 gramov. A je to kapánek drahé, cez 20 eur. No čo už, oplatí sa to, lebo zdá sa, že hoci som sa domnieval, že nemám dosť testosterónu, svaly mi pri cvičení vedia rásť a reagujú na moju snahu kladne. Pretty good Teším sa tomu. Kolegynin syn už chodí do fitka na stroje vyše pol roka a odhadujem jeho ruky na obvod asi 40 cm. Ibaže na strojoch dosahuje záťaž rádovo v desiatkach kilogramov, zatiaľ čo ja zdvíham činky o hmotnostiach skôr okolo 7-10 kg. Preto možno ten efekt nie je u mňa taký rýchly. Ale som zhruba spokojný, ako to ide. Nemyslím si, že pribrať 2 cm svaloviny za 2-3 týždne je až tak pomalé. Dojatie Takže hurá pokračovať. jumping

naivný optimista
matej
bom

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  Matej Ne 14 október 2018 - 18:36

Dnes séria opäť odcvičená. cyclops Horšie je, že som si činkou presilil pravú ruku a pri vykrúcaní a zdvíhaní ma bolí. Snáď to rýchlo prejde, možno bude ale nutné si dať so sériou sčasti 1 deň pauzu, takže by som zajtra odcvičil všetko okrem činiek.

Na nejaký sviatok mi dali raz kolegyne v tento rok srvátkové prášky, také vrecúška BioTech 100% Gold Whey 28 g. Jeden som si dnes zhruba polhodinu po cvičení urobil v šejkri. Na chuť mi prišiel príliš banánový, akosi sladký. Spravilo to asi 20 g bielkovín. Ale sú názory, že človek vôbec nepotrebuje ani pri silovom tréningu priveľké prijímanie bielkovín. Že reku stačí aj 80 g pri záťaži za deň, pričom necvičenec by si mal vystačiť zo stravy len so 60 gramami. Trochu je to v rozpore so stránkou kaloricketabulky.cz, kde si evidujem veci. Tam mi odporúčajú až 120 g denne. Pán Veselý zo stránky chudnutie-ako.sk odporúča maximálne 70-80 g, pričom vychádza z odporúčaní nášho Ministerstva zdravotníctva pre slovenské obyvateľstvo. Robím obvykle tak, že ich jem okolo 60-80 g, a keď ich premrštím, nerobím si z toho starosti, hoci je pravdou, že ich premrštím zriedkakedy. Skôr mám tendenciu premršťovať tuky. Shocked

matej
Cvik 4

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Empty Re: Cvičím, cvičíš, cvičíme! :)

Odoslať  Matej Ut 16 október 2018 - 22:46

Ahojte, cvičenci a všetci ľudia dobrej vôle. Smile

Presilená pravá ruka z nedele sa pomaličky zotavuje. Deň som si musel urobiť takú úmyselno-neúmyselnú pauzu od cvičenia, takže jediným kvázi-športom mi bola v pondelok chôdza do schodov na 7. poschodie. Meral som si to a vyšlapem to priemerne za 90 sekúnd. Dnes je to už s cvičením oveľa lepšie, hoci som pri makaní na svojej sérii nemohol ešte urobiť všetky cviky stopercentne, alebo som musel znížiť počet opakovaní. Pravá ruka poslúchala asi na 50-60%. Celkovo to bolo dobré a som zhruba spokojný. Teší ma, že progres je cítiť aj v strečingu - držím palec pri strečovaní nožiek už aj 5 sekúnd, potom už je bolesť nepríjemná. Chcem pokročiť postupne na 10 sekúnd. Dokonca sú ľudia, ktorí sa dokážu držať zohnutí veľmi dlho, ba bez akejkoľvek nepohody či bolesti. To je ten grál strečingu, ku ktorému ešte len kráčam. Embarassed

Konečne som inak dal dokopy čísla svojich činiek - momentálne váži moja činka na bežné cviky 4,8 kg, a činka, ktorou zhýbam posediačky bicepsy, tak tá má teraz 6,8 kg. Mám k tomu viacej závaží, takže sa dá hmotnosť navyšovať. Asi sa Vám, športovcom, ktorí už máte odcvičené v živote dosť, zdá 4,8 a 6,8 kg pramálo. V súčasnosti je to na mňa akurát, hoci na zhyby bicepsov už si asi naložím viac, trebárs na úroveň 8 kg, lebo dnes som zvládol 65 opakovaní na obe ruky, čo svedčí, že už sa sval ocitol v lepšej forme, takže si pýta väčšiu záťaž. Totiž 65 sa mi zdá veľa - domnievam sa, že keď toľko zvládam bez väčšej námahy, tak tých 6,8 kg bude už asi málo proste. Shocked Embarassed Pôjdem na osem kíl, potom možno na 10, a možno v neďalekej budúcnosti sa odvážim cvičiť s činkami aj vo fitku, pričom sa už možno nebudem hanbiť, lebo si vezmem niečo poriadne do rúk. Teraz si tam vziať niečo šesťkilové... no cítil by som sa trápne pred alfa samcami. Musím postupne, pričom fázou malých váh si prejdem pekne potajme doma v skrytosti a do fitka by som už do "oddelenia činiek" prišiel "silnejší". Smile Je to taký môj kompromis. Shocked

Dúfam, že sériu zajtra dám opäť. Čo sa týka behu na páse, už mi uplynulo mesačné členstvo, takže si musím znovu zaplatiť - zatiaľ som sa k tomu neodhodlal, ale mám to v telefóne poznačené medzi úlohami už nejaký čas. Smile Povedané inak: na páse som naďalej behať nebol a toto predsavzatie svoju pomyselnú "fajku realizácie" nie a nie dostať. Zronený

S priateľským pozdravom a držaním palcov Ďakujem
matej
Cvik 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Cvičím, cvičíš, cvičíme! :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore