Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 40 z 84 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 62 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor Po 23 august 2010 - 9:44

Lapaj, ja ťa plne chápem, aj ja som uzavretý, bez priateľov, nikto sa o mňa nezaujíma ani ma nevolá von. Ostatní moji rovesníci chodia na diskotéky, zabávajú sa, jednoducho žijú, a ja som utrápený a sedím doma na zadku. Tiež by som si chcel urobiť vysokú školu, ale uvedomujem si, žeby som ju psychicky nezvládol.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Po 23 august 2010 - 17:44

Suhlasim plne s Matejom. Treba sa rozhodnut a zit. Okrem toho aj normalneho cloveka ubija zivot bez akychkolvek povinnosti a cielov.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Ut 24 august 2010 - 19:54

zdravim z 38 stupnovej malorky jumping
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor Ut 24 august 2010 - 20:14

Tomas aj ja ťa zdravím zo Slovenska. S kým si na dovolenke, máš aj all inclusive? Dúfam, že si tú dovolenku poriadne užívaš.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym St 25 august 2010 - 15:07

tomas, zavist bleda spat mi neda. dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura St 25 august 2010 - 20:25

Lapaj,nech Ti závisť spať dá.Ja viem,že si to napísal viac menej zo srandy.Ja mám bohatých známych,čo dovolenkujú skoro celé leto pri mori a je mi to na háku.Keby som mala pokoj v duši, vymením za to aj milión Eur,keby som ich mala.Samozrejme dá sa závidieť aj ten pokoj v duši,no ten sa kúpiť nedá.Veď Tomas nám napíše či mu dovolenka prospela,ale verím,že hej.Keď človek nemá peniaze,tiež je to zle.No na šťastie niekedy stačí aj menej peňazí,než by vačšina ľudí v SR chcela mať.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Št 26 august 2010 - 11:57

hi..sme od stvrtka 19teho styria chalani v meste magaluf, kusok od hlavneho mesta, ubytovanie mame v hoteli fresh apartamentos magamar, taky trojhviezdickovy hotel, ale byvanie je skor skromne, ale to nevadi, nie sme moc na izbe..pripajame sa na net cez mobily vo free wifi zone jedneho britskeho baru..toto mestecko je cele anglicky orientovane, samy british pub a tak..napisem viac, ked sa vratim domov, bo je to neprakticke a pomale, z mobilu pisat..mozem ale povedat, ze je tu fakt dobre..vidime sa prveho septembra, majte sa!
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Ne 29 august 2010 - 11:45

Ahojte kamaráti. Včera som sa po týždni vrátil z kúpeľov Turčianske Teplice. Prvý deň a pol druhého dňa som si tam namýšľal...Potom bolo ale super, takmer každý deň som bol v SPA Aquapark si zaplávať a posedieť v termálnych a horúcich bazénom. Mal sa ma tam o mňa kto postarať, postarali sa o mňa Martinovi rodičia a jedna mamina známa s manželom, ktorá bola maminou spolužiačkou na základnej škole. Je to tam veľmi pekné. Dva krát som si zaplatil aj reflexnú masáž chrbtice, prvýkrát ma pri masírovaní bolel celý chrbát a potom ma tak masírovala masérka, že mi skoro vybilo dych, tak silno ma pomasírovala masérka. Druhýkrát ma už masíroval masér a ten chrbát ma na druhý deň na masírovaní už tak nebolel. Z môjho mesta tam bola na dovolenke aj jedna pani z vedľajšej ulice, boli sme prekvapení, že sme sa tam stretli a sme aj na izbe pokecali. Chodil som aj ku Eve J. tej maminej známej na návštevu porozprávať sa. Istá skupina dovolenkárov už odišla v piatok, lebo sa mala v Banskej Štiavnici robiť halušková párty, ktorá im ale nevyšla pre zle počasie a bola nakoniec zrušená. Kúpil som tam 6 krabičiek kúpeľných oblátok, voňavé sviečky pre mamku a sestru, tričko s humorným nápisom, anjela strážneho v znamení vodnár a kľučenku so svojím menom na ktorej bolo napísané, odkiaľ pochádza a čo znamená moje meno. Jedne oblátky podarujem kamarátovi, ktorý ma v septembri príde navštíviť. Je nevidiaci, ale proste super človek, býva v okrese Piešťany. S Martinovou mamou sme vo vode aj tancovali, hrali sme kolo kolo mlynské, za 4 rínske...-proste ako malé deti, aby bola super sranda, ale namiesto urobilo bác sme si povedali urobilo čľup... To bola fakt dobrá haluž-to vám teda poviem-proste nezabudnuteľný zážitok. Potom sme si to zopakovali aj Evou J. a veľmi dobre sme sa v tej termálnej vode "pobláznili. Včera sme domov cestovali vlakom a cesta bola veľmi príjemná. Dnes som si pred písaním tohto článku zase začal namýšľať, dal som si 2 kvpapky Rivotril-u, teraz som vo svojej detskej izbe pri zatvotenom okne a už si chválabohu nič nenamýšľam-aspoň teraz-momentálne. Talže asi tak... Majte sa krásne, Robo. jumping2 cheers jumping Basketball sunny albino flower elephant bounce farao
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Po 30 august 2010 - 13:29

jojoj, 2 tyzdne som prec a co sa doma v seredi deje..este aj dnes v bratislave sa strielalo..to je teda svet :-( ..zajtra vecer pridem domov, potom napisem..
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Št 2 september 2010 - 10:46

tak a mam za sebou statnice, poslednu predvcerom. konecne. dost vela stran ste tu popisali... precitam si to neskor teraz idem do skoly vybavovat formality, na poslednu chvilu, tak snad daco stihnem.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Št 2 september 2010 - 14:38

ahoj, slnecnica, rad ta tu opat vidim. trochu som sa aj bal, ze sa ti nieco stalo, ale nastastie je vsetko v poriadku, ahoj a gratulujem. dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  kami Št 2 september 2010 - 19:38

ludia, dost mi zalezi na jednom chalaniskovi, len neviem, jak ho mam prebudit k zivotu...urobim pre to vsetko.
kami
kami
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 16.08.2010

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 40 z 84 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 62 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore