Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 34 z 86 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 60 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Po 25 január 2016 - 21:13

Ahojte, otváram k diskusii spomínaný vylet:
https://www.schizoforum.net/t466-topic#14487

Majte sa držte sa.
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 26 január 2016 - 20:06

Ahoj Matej,
ďakujem za milý príspevok. Veru, teraz mi to dobre padne, že mám zajtra voľno. Nadrobil som si dohromady 6 dní, takže teraz si tak trochu užívam. Plánujem ich vyčerpávať v stredy, lebo vtedy sa mi žiada si trochu viac oddýchnuť. Zároveň by som mal ísť po nejakých povinnostiach.

...............

Ahoj xkrchnav,
osobne som rád, že sa stretávate, teším sa až sa pripojím, ale zatiaľ hádam zostanem bokom keby sa mi aspoň to spanie normalizovalo, tak snáď... 

...............
Ahojte,
dnes toho bolo celkom v práci dosť. Bolo to najmä o kábloch, lištách a podávaní nástrojov. Zajtra plánujem zmeniť zostrih, knižnicu, aj UPSVaR. Teraz ešte dokončím časť poslednej úlohy v "akp." a môžem sa venovať leňošeniu a relaxu.  Cool
Zdravotne sa mi darí vcelku dobre, vlastne klasika, čo píšem stále.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Ut 26 január 2016 - 20:56

Ahojte priatelia
Dnes som bol u obvodneho nech mi nieco predpise na zdravotny stav, v lekarni som nechal dost penazi za lieky. Potom som bol dovybavovat veci v meste a som rad ze bolo k dispozicii auto inak by som to nedal. Citim sa zle fyzicky a dost ma to vytaca najma ked nieco robim som mal nervy dnes ale nastastie som vybavil co som musel. Ucit na skusku sbs sa mi nedari skusim zajtra. Dostal som aj vynadane v praci volal sef ze sa mu nezda aby som spravil jednu sichtu a potom ochorel, no comment. Drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto St 27 január 2016 - 16:21

Ahoj APBTCANDY,
aj ja som mal podobný problém tentoraz s virózou. Tri dni v prvom mesiaci som musel vynechať plus som bojoval aj cez víkend. Šéfstvo bolo zhovievavé, hoci aj trochu podozrievavé. V pondelok som nastúpil v plnej sile a bolo to OK.

..................

Ahojte,
po dnešku bude podľa všetkého ešte 5 takýchto stried, ak mi šéfstvo uzná všetky dni počas zimného obdobia, keď som robil vo voľné dni. Dnes som bol v knižnici, na úrade a u holičky. Až za dve hodiny som bol doma, lebo na strihanie som musel viac čakať. Inak v meste je čľapkanica, dobre sa mi nechodilo, našťastie namrznuté nebolo. Doma som zatiaľ poriešil "akp." a nejaké drobnosti, rád by som pozrel na tie knihy, čo mám z knižnice.

Zdravotne môže napísať, že som celkom OK. Zdravotné drobnosti zostávajú, ale dá sa povedať, že to zvládam.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN St 27 január 2016 - 21:34

Ahojte bojovnici
dnes som si pospal dlhsie a to do 11:00 s pomerne castym prebudzanim sa na bolesti ucha (ako keby toho bolo malo...) ak neprestane boliet navstivim usneho v piatok. Inak som hral ps4 dnes takych 6 hodin. Zakuril som poobede a kazdu hodinku prikladal do kotla. Vecer som vyvencil psa a den za mnou.

Ps. Tuto ja sa budem snazit byt do pondelka fit a zarezavat v praci
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Št 28 január 2016 - 9:29

Ahojte
Tak aj ja opäť pridávam príspevok,hoc veľmi nie je čo písať.
Mám sa celkom dobre. Bola som na kontrole a ponechala mi lieky ako pred mesiacom. Takže som celkom spokojná...uvidíme,ako bude ďaľší mesiac. Dni mi nejako rýchlo ubiehajú. Dokopy nič nestíham a moje plány na každý deň nejako viaznu. Taká som unavená,že len oddychujem po pobediach a pozerám telku. Viasat history a history. Dúfam,že som to dobre napísala  Smile  
Prajem vám všetkých pekný deň a snáď večer na zellu  community together
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Št 28 január 2016 - 13:12

Ahojte priatelia...hmmm.Od včera uvažujem či ,,to,,sem napísať, či nie...ide o to, že mi na tejto našej komunite dosť záleží a nerada by som vo Vás vyvolala emocie typu nejakej ľútosti alebo smútku alebo niečoho podobného...takže skor ako si to prečítate, tak Vás poprosím, berte to s nadhľadom:) Ide o to, že sa mi včera konečne podarilo od obvodnej dostať výmenne lístky kde trebalo...gastro, očné, urologické...a samozrejme aj gyneko kontrola...najskôr začnem asi tým, že moje údajné tehotenstvo, nie je tehotenstvo...včera som išla na povinnu kontrolu najskôr , že či je vše v poriadku a pri sone sa lekarka trochu zasekla, potom asi 3 minuty nič nepovedala a až ked urobila sono komplet tak som si sadla, ona za pc a začala s tym, že nie som tehotna...domaci test pravdepodobne bol mylny. Potom sa mi ospravedlnila ze mi dala info o tehotenstve pri prvom sone nedavno ale že až teraz si to všimla...mam vraj nador na vaječníku...oblietala toho vela a viem asi tolko ze musim ist zajtra na biopsiu nech zistia či je to zhubné, či nezhubné...tak na to si ešte počkám, kým pridu vysledky a potom budu riešiť čo dalej...moja dalsia zastavka smerovala na gastro, crohn je zatial kludny...potom očne...mám totiž glaukom-zeleny zakal a chodim na kontroly a teraz som isla lebo sa mi zhorsilo videnie a uz mam aj okuliare, ktore sa mi zatial nechce velmi pouzivat:) vraj prichadzam kvôli tomu to glaukomu o zrak, lebo zasiahol nejaky nerv či čo...a objednali ma na operaciu, že snád sa to podarí zvrátiť...no a potom urologicke...po ktorom zistili nedostatočnú funkciu ľavej poondiatej obličky a od pondelka nastupujem na dialyzy...zatial 2x do tyždna...no...a takto so mnou... no uvidíme čo z toho vznikne...na internom ked zistili čo mi všetko je, tak ich skoro ,,kleplo,,miesto mňa...že toľko naraz...nevedia titiž páni odborníci čo skor ale zatial v momentalnej situacii j priorita ta oblička, dialyza..a potom asi postupne...zatial som uplne v pohode, vôbec mi to ja neviem..akosi si to neuvedomujem, že som takto chorá, i ked sa cítim nedobre,ale to som nečakala..ale možem si za to sama..celkovo som na zdravie veľa kašlala, k tomu moj užasny životný štýl...ale zas, keby mi ta potvora obvodna dala skor vymenne listky tak by to možno skor zistili a bolo by lepšie...ale tak, budem sa snažiť z toho vymotať...ak nie, tak čo už, stáva sa...no uvidíme...dakujem za vypočutie...
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 28 január 2016 - 18:05

Ahoj Helenka,
Tvoj príspevok na fórum ma rozosmutnil, ale silne verím, že Ty, mladá a silná žena, dokážeš prekonať príkoria, ktoré Ti momentálne boli nadelené. Určite bojuj o svoje zdravie, máš krásnu rodinu a veľa ešte isto aj pred sebou. Napriek akýmkoľvek problémom si nateraz vydržala veľa a nevzdávala si sa. Len tak pre seba si hovorím, že prečo je to tak, že taký úžasný človek ako si Ty musí takéto absolvovať.
Mrzí ma to, ale budem na Teba myslieť, aby sa všetko na dobré obrátilo... 
So želaním toho najlepšieho Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Št 28 január 2016 - 18:37

Podpisujem sa pod Tutov príspevok. Nenapísal by som to lepšie. Držím palce Helen!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 29 január 2016 - 14:37

Ahojte,
pisem vam z Pezinka... mala som blbe reci a samovrazedne tendencie. Sem-tam sa ozvem, aby ste vedeli, ze este existujem. Drzte sa!
P.S.: Helen, mrzi ma, co od Teba citam... Verim, ze bude coskoro lepsie. Drzim palce!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 29 január 2016 - 16:23

Ahoj Meretseger,
už aby si bola zasa doma. Teším sa na Tvoje články na blogu, aj tu na schizofóre, ale plne chápem, ak sa máš trochu preliečiť. Myslím na Teba, poslúchaj doktorov a buď zodpovedná k sebe.

Držím palce a buď fit. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Pi 29 január 2016 - 17:20

Ja by som skôr poradil opačne. Nech doktori nacuvaju tebe... Chcel som to napísať skaredsie ale to by asi neprospelo nikomu...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 34 z 86 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 60 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore