Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 81 z 84 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82, 83, 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 17 máj 2015 - 14:37

Ahoj Cloud 1

Mám teraz také dni, že sa mi nechce k ničomu poriadne vyjadrovať. Otvorili sa na fóre viaceré témy, pribudli nové príspevky, a nejak sa mi nechcelo do nich vložiť a nejak prispieť komentárom alebo názorom. Ospravedlňujem sa, asi to napravím čoskoro, ale posledné tri dni som nemal nejak chuť. very sad3

Ten Atarax som vysadil, lebo je to sedatívum pre kone, to ja brať nebudem. Už roky som nezažil niečo tak tlmivé. scared2 Takže radšej to poriešim nejak cez Neurol, ešte mám asi 15 tabletiek, tak snáď vydržia aspoň 2 mesiace. A potom to musíme riešiť inak. Najlepšie predpísaním ďalšieho Neurolu, musím jej predsa dokázať, že som zodpovedný pacient, ktorý si nedáva tie anxiolytiká ako lentilky. Embarassed

V rámci utlmenia som urobil teda jednak opatrenie "vysadiť Atarax" a jednak ešte som začal piť energetické nápoje. Zistil som, že mi chýba taurín, a že keď si dám naposledy nápoj o 14:00, tak mi večer nebúši srdce a netrpí, ale dá sa to v pohode zvládnuť, a to aj čo sa týka spánku. Je to krok späť, ale nie je to návrat ku kofolám a energo-tabletkám. V podstate aj dnes som mal iba 2 nápoje malé, a žiadne kapučíno. Vďaka spomenutým opatreniam sa mi významne zlepšila produktivita mojich dní. Trebárs včera som bol v obchode na nákupe, na malej prechádzke, na zmrzline. Tiež som vyzametal byt, umyl a upratal časť kuchynskej linky. Vysával som, tiež bol vyniesť haldy smetí. Naplánoval som si školské aktivity. Dnes som vstal už o 5:30 a zatiaľ fungujem bez spánku. Ráno omša, potom žiaľ poflakovanie a filozofovanie.

V rámci filozofovania som dospel k presvedčeniu, že sa nebudem báť smrti a prípadného krátkeho života. Tému strachu z krátkeho života som predumal včera v noci pri zaspávaní, zatiaľ čo strach zo smrti a z toho, čo bude potom, už dumám práve toto dopoludnie. Myslím, že som už na konci dumania a vyjdem z neho čestne ako víťaz, ktorý sa zbaví svojich najväčších strachov. Smile Takýmto spôsobom by sa mi odstránila náboženská neuróza, a zároveň by som sa viery nemusel vzdať. jumping O detaily môjho dumania Vás ušetrím, skrátka je mi už aj v tejto veci lepšie. Smile

Teraz je popoludnie - chystám sa robiť niečo užitočné, trebárs robiť školské veci. Na pár dní som bol od nich kvôli Ataraxu odstavený. Celkovo ešte makám na troch prácach a potom od takého dvadsiateho mája by som sa chcel s plnou vervou pustiť do učenia na júnové skúšky. Snáď bude mozog frčať, ako od neho očakávam, lebo mu tam do hlavy vletím a nakopem ho do zadku! laughing Teraz pár dní neužívam ani žiadne ginko - zdá sa, že kognitívne schopnosti sú primerané aj bez neho, a to vďaka taurínu. (myslím, že ide o taurín, nakoľko kofeín z kapučín mi na kvalitu myslenia siahal len slabo).  Shocked

Tuto, ja sledujem hokej len tak očkom na spravodajských portáloch. Ale mám to rád aj tak. Nevyznám sa, kto je lepší, či USA a či ČR, ale prajem a fandím Čechom, aby získali bronz. Najmä keď už to sami usporadúvajú a sú tam doma. Smile Ester, držím palce, aby sa Ti polepšilo. Veru, nie sme v tom sami, sme spolubojovníci. Dokážeme to vyhrať s tými našimi mozgami! it is perfect heart X, gratulujem k novému mobilu. Nech slúži! it is perfect Tuto, parádna zlatá mačička na avatare! cat it is perfect

Mám sa teda teraz vlastne dobre. Aj keď, čo sa týka školy, prokrastinujem a radšej sa púšťam do manuálnych prác okolo domácnosti. Fyzično polepšené. Chudnutie - katastrofa, už 2 alebo 3 týždne mám okolo 81 kg, čo je neskutočné pribratie, najviac za tento rok 2015. Ale zostávam optimista. Veď keby som bol chudý, stratil by som svoj obľúbený koníček - chudnutie. laughing

Prajem Vám krásnu nedeľu, pekný hokej a úspešný štart do nového týždňa.
S pozdravom
Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Po 18 máj 2015 - 0:02

Ahoj Matej,
dobre, že sa ten liek vysadil, niekedy to jednoducho nie je ono. Podobne na mňa pôsobí zložka quentiapín. Po jeho užití som mal nepríjemné stavy a uvažoval som aj o 155. Dobré by bolo podľa mňa aspoň zatelefonovať MUDr. čo s tým.

Kocúrik v avatare sa volá Minisumbul a v týchto chvíľach je už veľký kocúr u nás na záhrade. Je pomerne hravý, ale ešte ho treba naučiť, aby si pri človeku vždy zasekol pazúriky a nepoškriabal, z časti sa to darí, ale niekedy sa pozabudne.

.........................

Ahojte
U mňa bol dnes hokejový deň. Dosť som tak pozeral do TV, ale bol som rád, že som sa tak zabavil. Trochu hamby si narobili iba ak Rusi-tím, lebo dostali od Kanady 6 gólov a sami sa zmohli iba na jeden čestný, vo finále by takéto výsledky už nemali byť. Okrem toho pozerávam aj TVnoviny na Mark.

Ešte som vybehol na rýchlu prechádzku, bolo celkom pekné počasie. Vonku sa motali psíčkari a asi pár ľudí, čo sa išlo len prejsť, prípadne si aj zapáliť. Okrem toho som bol len doma (do toho rátam aj balkón).

Cítim sa posledné dni celkom v pohode. Únava síce zostáva, podobne ako rozbitý spací režim. Hlavné je, že nemám nejaké schizoprejavy, alebo podobne.

Všetko dobré do prac. týždňa želá Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Po 18 máj 2015 - 9:21

Ahojte Wink

Xkrchnav - konečne som sa naučila tvoj nick na spamäti...ja viem trvalo mi to....ale teraz už nemám problém ho napísať bez chyby....je super, že máš teda novy mobil...a že si z neho veľmi happy...proste treba si urobiť radosť ....cool

Matej - hmm no je podstatné, že si si upratal tak v sebe teda odpovedal na rôzne otázky, a viac ta to netrápi.....proste už aj za to ta obdivujem....jednoducho, že to nenecháš len tak zapadnúť, alebo ako sa vraví dať to pomyselného šaflíka v mysli a že budeš to riešiť niekedy inokedy....

Tuto - je dobre, že nemáš schizo. prejavy to je podla mňa super...inak k tomu hokeju tak ja som aj pozerala asi skoro tri zápasy....len mňa to tak nebaví pozerať....proste aj budem pozerať, ale okrem toho robím aj veci na pc...alebo niečo iné....a také, že keď nehrajú naši tak to ma ešte viac nebaví pozerať aj keď držím palce obom tímom, ale pozerať to nie...

Ester - jednoducho Ďakujem ....a som ešte stále veľmi rada....aj sa čudujem, že ma vybrali, ale zrejme na to mali dôvod si už hovorím...proste aj pohovor bol taký priateľsky....a vôbec sa ma nepýtali čo som robila posledné roky ani žiadne blbe otázky....proste nič....a to som ja už teda zažila také otázky...proste keď zaleží na každom slovíčku čo povieš....a ako to povieš...a ako sa zatváriš...a ešte na pohovore bola aj psychologička....nie moja, ale ich firemná...tak to duplom sledovala každý pohyb....proste som rada, že ma vybrali  Very Happy

Tak dnes som si pospala dlhšie - teda keď to spočítam tak 11 hodín takmer....ako dosť až ma to šokovalo...a to sa mi ani nechcelo vstávať...a spať som išla veľmi skoro lebo nič nešlo v telke a ani sa mi nechcelo pozerať film....ale ten výsledok hodín ma šokoval...to bude treba napraviť....no zatial spim teda koľko to dá....dnes som stihla teda už raňajky a kávu a pozrieť emaily ale už ani reklamy mi neprišli...neviem asi, že pondelok Smile ....inak vždy mi chodí plno reklám a ja to zrušujem...ale tak dnes pohoda....čakám poštárku a potom idem na poštu ....to je v celku moja naplň dňa...ako dosť mala naplň dňa....ale asi k tomu pridám ešte upratať kuchyňu atď...no takže tak...welcome or bye

Prajem pekný deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Po 18 máj 2015 - 21:10

Ahoj Mischelll,
s tým spaním si myslím, starosti nerob. Niekedy to organizmus jednoducho potrebuje si takto oddýchnuť. Niekedy som na tom podobne, ale už si z toho nerobím takmer nič. Vždy je lepšie si viac pospať, ako byť celú noc hore.

........................

Ahojte,
Dnešok bol celkom fajn. Vstávanie nebolo celkom konformné, ale som znesiteľne fungoval. Vybehol som na záhradu, tentoraz bolo viac polievania, lebo je dosť sucho. Zahral som sa s kocúrmi, boli celkom príjemní. Samozrejme som si doprial za celý čas zopár cigariet. Trocha ma to fajčenie štve, lebo ma dosť obmedzuje. Navyše balíček najlacnejších cigariet stojí 2,70€, pričom je tam len 19ks. Ani sa mi nechce počítať dlhodobejšie zbytočné straty a to aj po zdravotnej stránke. Mad

Ostatné tak do pohody. Plním čo som si predsavzal. Problém vzniká pri vstávaní, cvičení a chudnutí. Neberiem to však nejako tragicky, ale cítim, že by bola dobrá náprava. Zvyšok Ok. Smile

Majte sa pekne. Tuto
cat
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Po 18 máj 2015 - 21:58

Ahoj Smile

Nedeľné popoludnie a dnešný pondelok som prežil v znamení veľkej pasivity. Skrátka som bol lenivý ako voš. Nič sa mi nechcelo. V nedeľu poobede som nerobil nič do školy, len som sa vyvalil pri telkáči a sledoval som seriály a správy. V pondelok dnes to bolo zas o počítači - doobeda najprv poflakovanie po byte (ani netušíte, koľko času dokážem zabiť tým, že sa voľne prechádzam od okna k oknu Very Happy ), poobede som sa zase až do večera hral na počítači. A samozrejme som sa dosť kŕmil, zjedol som dnes 8700 kJ a to som si myslel, ako dnes málo jem. A pritom som do seba ládoval všeličo. Ale polepšil som sa aspoň v tom, že si dávam ovsenú kašu na raňajky, viac ovocia a zeleniny a zväčšil som podiel bielkovín v strave pomocou bielych jogurtov, mäsitejších šuniek a tofu. Robím tak už tretí deň a v kombinácii s energeťákmi mi to vynikajúco pôsobí na trávenie a dobre sa mi vyprázdňuje po sto rokoch. Za jediný úspech dnešného dňa považujem, že som od rána do večera fungoval bez spánku a taktiež že mi nebije moc srdce a tiež že tá PC hra ma nakopla do povinností. Síce som sa ich neujal ešte, ale som akosi dobre odreagovaný, takže mám už aj trochu chuť robiť niečo normálne. Či tomu tak bude aj ráno po zobudení, tož otáznik. affraid

Nálady mám teraz celkom dobré. Vsugerúvam si odstránenie strachu zo smrti, a to je veľmi dobre - zdá sa, že mi to zaberá. Iné príznaky sú na uzde, iba občas šarapatia neurózy, ale to až také strašné nie je. Smile

Prajem dobrú noc a krásny utorok všetkým.
Ahoj priatelia. it is perfect
Matej
albino

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Po 18 máj 2015 - 22:27

Ahoj Matej,
no niekedy sa zrazu vyskytne všakovaký deň. Raz je to únava, inokedy hnev, potretie je to trebárs úzkosť. Niekedy považujem za nešťastné, že sa to len zťažka prekonáva. Jednoducho vstaneme a je to tu: deň blbec.

Tak Ti Matej prajem, aby takýchto dní bolo čo najmenej. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 19 máj 2015 - 20:53

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 15mjw3c

Mám pozicanu úžasnú knižku a toto som chcel s vami zdieľať.

Je aj k objednaniu ale za cca 500 Kč. Ale časom budem poznatky z nej zdieľať na zellu. Alebo aj tu, ak by bol záujem.

Majte sa pekne, ako sa mám? Celkom fajn, len ma trápi súčasná situácia s mž (vypožičal som si skratku od ester).

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 19 máj 2015 - 20:55

Do kelu. Som to posielal Z mobilu takže sa to nepodarilo. Alebo vidíte to celé?
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 19 máj 2015 - 22:08

Ahoj xkrchnav,
kniha vyzerá zaujímavo. Rád si vypočujem bližšie referencie na Zelle. Škoda, že si neuviedol názov ani autora.

..................

Ahojte,
dnes sa u mňa nevyskytlo nič zaujímavé, len snáď to, že som vybehol s kamarátom k jazeru navečer. Okolo vody bolo pomerne dosť rybárov čakajúcich na svoj záber. Okrem tejto prechádzky som trčal hlavne doma a v zásade som sa tak skôr poflakoval. Mohol aj viac využiť, že som nebol tak unavený ako po iné dni, ale inak som spokojný. Čosi som porobil okolo domácnosti, prečítal, oddýchol, pozeral do notebooku, počúval nahrávky a podobne.

Ako sa máte vy? Tuším, že u vás je to zaujímavejšie ako môj dnešok, dúfam, že napíšete.
Práve sa u nás strháva búrka, tak dúfam, že neuškodí a prinesie vlahu.

Ahojte. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav St 20 máj 2015 - 6:17

xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie St 20 máj 2015 - 10:03

ahojte,

ja sa mam opat raz o cosi lepsie. vstavam pomerne skoro, okolo piatej hodiny, ale niekedy si este po ranajkach a liekoch zdriemnem. dnes som sice nespal, iba lenosil.

mam uz aj trochu aktivity. vcera som cital knihu, trochu domacich prac som porobil a bol som aj na prechadzke s kamaratom. bol to vcelku prijemny den.

dnes mam uz tiez za sebou nejake obchodzky, postu, prechadzku so psom,...chcel by som dnes tiez citat, pozriet si nejaky ten serial a budem zase aj sediet za pc.

co sa tyka psychopatologie, depresivne stavy su (asi budem pouzivat Matejov termin, paci sa mi Very Happy ) zlepsene, pasivita z casti pretrvava (hneva mam, ze sa mi nechce do ziadnej pohybovej aktivity okrem prechadzok), vtierave myslienky, ktore sa mi pred par dnami zacali objavovat su tiez zlepsene, paranoidita z casti pretrvava (to uz sa ale asi ani dobuducna moc nezmeni). celkovo je to znesitelny stav. Smile

inak, zevraj vola u nas v noci silna burka. ani som o tom nevedel, kym mi dnes nepovedali. lol!

pekny den Vam prajem. geek
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej St 20 máj 2015 - 11:02

Ďakujem, Tuto, za prianie. it is perfect Tvoje dni vyzerajú už dlhodobejšie celkom fajn, sa mi zdá. Prevláda v nich pokoj, vyrovnanosť, kontrola. Želám Ti, aby sa Ti darilo aj naďalej. welcome or bye

X, sú to veľmi dobré myšlienky na tej fotke. V podstate mi to pripomína motivačnú literatúru trebárs z dielne Richarda Carlsona. Aj on vo svojich knihách takto odporúča riešiť "stavy". Určite je to veľmi poučné aj v tamtej Tvojej knihe, nakoľko je asi zameraná priamo na ochorenia. Poteším sa, ak sa občas zmieniš s nejakou dobrou myšlienkou z nej aj tuná na fóre. Všetko dobré! Reading Pretty good

Lístie, teším sa, že sa Ti polepšilo. Asi mávaš tiež horšie a lepšie dni. Sa Ti to trochu strieda, ako možno badať z Tvojich niekoľkých príspevkov po sebe dozadu. Teraz Tvoj príspevok vyznieva celkovo v duchu, že svoj stav vnímaš ako prijateľný, znesiteľný. Je to optimistický vhľad do veci a to je paráda. Yes Ja si takýto optimistický vhľad niekedy umelo vsugerúvam na základe umelej nádeje. Smile Želám Ti, Lístie, veľa optimizmu a svetlé zajtrajšky. Applause

---

Ahoj všetci Huge smiley

Dnes sa mám dobre. Pracujem na školských povinnostiach - dokončil som a úspešne odoslal jedno zadanie z troch, druhé zadanie intenzívne robím včera večer a v dnešný deň. Plánujem ho dnes alebo zajtra dokončiť. A tretie zadanie spravím v piatok. Od soboty už len učenie na skúšky - budem mať asi 8 až 10 dní na naučenie, čo je pri tomto humanitnom odbore, myslím, postačujúce. Yes

Nálady sú dobré. Fyzično ako-tak. Chudnutie sa konečne pohlo, mám 79,9 kg, čiže išlo to konečne dole, brucho ale samozrejme stojí. Ambulance Schizopríznaky teraz nevnímam, neurózy sú slabšie. Včera bola aj u nás búrka, ale jadro búrky bolo ďaleko od mesta, krásne sa blýskalo, intenzívne. Bolo to úchvatné prírodné divadlo. Applause

Prajem všetkým vydarenú stredu. Držte sa! cherry
Matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 81 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 81 z 84 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82, 83, 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore