Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 80 z 84 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  regina St 13 máj 2015 - 21:52

Ahojte,

Michelll, tesím sa s tebou, že si si našla po dlhšom čase prácu, gratulujem a držím palce, aby sa ti v nej darilo.

Ja sa musím zas pochváliť, že som pre zmenu perfektne zvládla tu dlho ocakávanú udalost v nasej rodine, svadbu mojej dcery. Mali sme spolu 60 hostí, zhruba na polovicu s druhou stranou a mnohým známym a rodine som chcela rozniest výslužku ako to na dedinách býva a toho som sa najviac obávala. 3/4 zákuskov sme piekli doma (mama, moja sestra a ja) a potom som to spolu s 1/4 co som objenávala a nejakými tortami balila so sestrou do krabíc. väcsinu sme rozniesli este v piatok pred svadbou ale zo svadby nám zostali zas torty tak tie som zas rozdávala po svadbe v nedelu. Najunavnejsí bol piatok ked bolo treba výsluzku pobalit a rozniest a preniest vsetky veci do miesta konania hostiny, kde sme aj "prespávali" zo soboty na nedelu. Dopadlo to vsetko super, velmi som ani nestresovala. Myslím že som to zvládla s nadhladom, hoci som zo soboty na nedelu spala nejaké dve hodiny, lebo zábava koncila o piatej ráno, ja som zalahla o siestej a do osmej som spala takým cudným polospánkom, že som mala dojem ze som hore a mám halucinácie, stále som pocula nejaké hlasy a uvedomovala si ze lezím v posteli. Zobudila som sa celkom čulá a fungovala v nedelu az do 20,00, kedy som na dve hodiny zas zalahla, aby som o 22,00 umyla kopec riadu co sa tam nazbieral v sobotu doobeda a v nedelu poobede.Svadba bola vysla nad ocakávanie dobre. Bolo vela mladých a ohlasy boli len pozitívne a aj my sme boli spokojní a plní radostných dojmov.

Sama som bola prekvapená ako som tu udalost, ktorá je síce radostná, ale napriek tomu stresujuca, dobre psychicky i fyzicky zvládla. Uzila som pritom na vyse len 1 tabl. Hypnogenu stvrtok vecer este pred svadbou, inak som zaspávala v pohode bez liekov az na tie dve hodiny cudného spánku po svadbe.

Zajtra ma caká slávnostné vyhlasovanie projektov, ktoré boli vybrané na schválenie. Jeden z nich je aj ten náš, na tvorbe ktorého som sa v apríli podielala a ktorý som spomínala v minulom príspevku. Zajtra sa podpisuje zmluva s nadáciou, ktorá by ho mala z vacsej casti financovat. Potom nás az do konca leta caká jeho realizácia. Takze aktivít budem mat dost aj v najblizsom období.

Tolko príspevok odomna. Dúfam, ze zajtra vecer budem stíhat zello dialogy. majte sa pekne!

regina

regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto St 13 máj 2015 - 22:20

Ahoj regina,
je super, že si tú svadbu takto zvládla, vidno, že dokážeš dosť zabojovať aj napriek chorobe. queen

.......................

Ahojte,
dnešok bol akýsi zvláštny. Zaspal som až o tretej ráno a zobudil som sa o deviatej. Potom som bol stále akýsi nevyspatý, teda najmä unavený. Napriek tomu, že bol pekný deň trčal som doma, okrem kúpenia cigariet v meste. Na chvíľku som zatvoril oči na posteli a keď som ich otvoril prešli už dve hodiny, takže som zmeškal všetky autobusy smerom na záhradu. Shocked

Tak som si deň užil doma. Okrem toho, že som bol na kompe, som trochu počitoval, aj robil akožepovinnosti aj povinnosti. Síce som porobil všetko, ku koncu dňa ma trochu mrzelo, že som nevyužil pekné počasie aspoň na nejakú tú kratšiu prechádzku. Ale čo už, aspoň mi bolo fajn doma.

Momentálne pozerám seriál IT Crows, je to celkom zábavné, vlastne som ho už videl v minulosti. Ďalej si asi pozriem epizódu Friends aj s anglickými titulkami. Dobre sa tak vníma angličtina a ako pomôcku na chápanie videa je zasa angličtina, takže sa dúfam po odpozeraní všetkých 10 sérii sa niekde pohnem.

Ostatné po starom. Pofajčievam cigaretu na balkóne, teda častejšie ako by som si prial, bez "hlasov". Mrzí ma stále dokola to isté, ale frustrovaný z toho nie som. Vlastne mi je celkovo Ok.

Uvidím čo budúcnosť prinesie a
želám vám aby vám budúcnosť priniesla len to dobré.
S pozdravom Tuto welcome or bye
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Št 14 máj 2015 - 8:55

Ahojte Wink

Tuto, Xrchnav, Matej, Regina - všetkým vám Ďakujem flower  ešte stale som happy cheers

Regina - osobitne na teba som myslela v pondelok....že, ako asi stojíš s prípravou svadby  Smile ...a ona už aj bola....ja, že až tento víkend bude som predpokladala....no nebola som ďaleko od termínu Very Happy  a som veľmi rada, že si ju tak bravúrne zvládla a že si aj napísala ako si sa mala ....

Toto - seriál IT Crows som aj ja už videla....dobrá zábava to je... it is perfect no a ešte k tým hlasom na balkóne...viem, že teraz ich už nemal ....ja len trošku si to neviem predstaviť v zmysle...že ja to vidím ako tvoje svedomie...teda, že ako sám vieš, že by si nemal toľko fajčiť a fajčíš a tvoje svedomie sa ozýva....aby si toľko už nefajčil....že ta vidia oproti ľudia a čo povedia....ale to je len čisto môj súkromný názor....či je pravdivý, alebo nie to posúď sam....a viem, že už niekto niečo také aj písal v spojitosti z tvojim fajčením na balkóne....otázka je ako to prekonať ....no, a to neviem....kedže také to moje svedomie je len také tiche neprejavujúce sa vo forme cudzích hlasov....ani hlasov vôbec....

Xrchnav - tak na zello by som mala prísť Smile  ale nič nesľubujem Very Happy snáď mi to vyjde teda...inak asi som to ešte nepísala, ale obdivujem ta za to, že okrem práce a vlastnej rodiny....čo už je podla mňa dosť a na mňa úplne že mega dosť ...tak stíhaš rôzne aktivity aj zello aj iné....proste klobúk dole....a myslím to vážne.... Cool

Matej - zaujímave cvičenie si opísal...niečo sa mi zdá, že som už také čosi čítala a aj skúšala....ale nie v depresii...proste len tak na zlepšenie nálady...no nevydržala som dlho ....tak to ani nezabralo....ale je dobre vedieť, že to funguje....a ide to ...vždy si rada prečítam tvoje príspevky...

Tak chcela som sa trochu vyjadriť aj keď asi vedšina už tu na fóre bolo povedané, ale proste som to aj ja napísala  Smile  lebo som mala takú tvorivo/písaciu chvíľku...

Ja teda nove čo mám tak zase raz som bola u zubára ani to nepočítam kolky krát s jedným zubom .....a začal ma bolieť úplne iný zub....tak no nechcem sa opakovať, ale ďalší problém....a to ani nepíšem koľko som platila za ten prvý...proste ja mam takéto problémy a to ma trápi teraz...aj anglinu počúvam aj cvičím - behám...no včera mi po cvičení bolo zle...fakt zle...ako sa vraví pohybom k trvalej invalidite Basketball no to len tak ako vtipne sa to vraví....inak teraz vybavujem všetkých doktorov, aby som potom nemeškala z prace...a teda aj tak budem potrebovať minimálne jeden deň na iné rodinne veci....a tak no aspoň tých doktorov vybavujem skôr teda....tak dnes u nás prší  Rain 2 a už som stihla aj zmoknúť....keď som bola vonku....

Tak prajem krásny deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Št 14 máj 2015 - 9:05

Díky Mischelll. Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie Pi 15 máj 2015 - 8:49

ahojte,

ja sa opat nemam posledne dni najlepsie. som v akejsi depresii. vsetko mi pride take odskusane, zazite, uz nezaujimave, vsedne. zda sa, ze dni su stale rovnake, vyplnene rovnakymi cinnostami, ktore ma uz pre svoju vsednost akosi nebavia.
okrem toho mavam silne pocity prazdnoty, ktora "boli". nic sa mi vtedy neda robit, som vtedy bez citu, bez radosti.
niekedy mavam sice svetlejsie chvilky, ale netrvaju dlho. viem, ze je to hlupost, ale na rad prisiel aj alkohol, cim sa dostavam akoby do bludneho kruhu.
myslim, ze tieto stavy mi sposobuje niektory z liekov a tipujem to na rivotril. pise sa ako NU, ze moze sposobovat depresie a zda sa mi, ze sa tieto stavy objavuju v suvislosti s jeho uzitim. preto ho uz nejdem brat vobec.
inak ma mrzi, ze ked sa rano zobudim, najem sa a uzijem lieky, idem znovu spat. akosi nevydrzim a nemam motivaciu byt hore. zaroven som ale unaveny, pravdepodobne z vecernej davky seroquelu. potom mam taky akysi rozhodeny rezim, som stale unaveny a bez energie.
dni su jednotvarne, vsedne, travim ich dost pasivne, aj ked obcas si nieco precitam alebo sa idem prejst. ale akosi sa mi nechce vyvijat nejake zmysluplne aktivity.
ospravedlnujem sa za tuto horu "negativnej energie". mozno ten stav ani nie je taky vazny ako som ho opisal, len to subjektivne prezivanie je take. opatrenia, ktore teda idem urobit a snad sa podaria: neuzivat rivotril; nepit alkohol.
uvidim ci sa to nasledujuce dni zlepsi.

dakujem za vypocutie a prajem pekne dni.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Pi 15 máj 2015 - 10:04

Ahoj Lístie. giving a hug

Mrzí ma, ako sa cítiš. Ťažko sa hľadá v tejto situácii negatívnych príznakov a depresie nejaká normálna konštruktívna rada. Snáď Ťa povzbudí aspoň to, že Ťa chápeme, ak smiem vôbec písať aj za ostatných. Ak nie, tak za seba poviem, že Ti rozumiem. Poznám aj tú absenciu motivácie zostať hore. Teraz, keď mám viac voľného času a som unavený z rôznych dôvodov, tak sa mi ťažko premáha poobede nespať. Istým spôsobom Ťa chápem aj s tým alkoholom, hoci hneď aj vrúcne podporujem Tvoju snahu ho zrušiť. Ak to tak cítiš s tým Rivotrilom, tak vysaď. Ja momentálne mám na úzkosť Atarax a tiež ho idem znižovať - napr. dnes ráno som si nedal polku tabletky, ako som mal predpísané. U Teba to je depresia, u mňa Atarax pôsobí ako sedatívum pre kone. Skrátka je zo mňa ospalá a utlmená zelenina. very sad3

Niekedy sa Ti, Lístie, naozaj nedá prelomiť pasivitu zmysluplnou činnosťou. Chápem to. V niektorých prípadoch zaberá motivačná literatúra, nakoľko človeka vie povzbudiť a dodať mu akosi zvonka motiváciu, že chce dosiahnuť nejaké ciele, a vytvorí mu dojem a vieru, že je to v jeho rukách, či ich dosiahne alebo nie. To býva veľmi povzbudzujúce a dokáže to účinne zápasiť aj s pasivitou človeka. Iné je, ak sa do veci zahrnie ustavičná únava. To by človek len ležal, spal, nerobil nič. very sad2

Základným posolstvom, ktoré som Ti chcel týmto príspevkom naznačiť, Lístie, je že máš moje (naše) pochopenie. A že Ti držím vrúcne palce a myslím na Teba. Drž sa! giving a hug

Matej
dancing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  opadané lístie Pi 15 máj 2015 - 10:23

dakujem Ti, Matej, za mile a povzbudive slova. it is perfect verim, ze sa to zlepsi a ja nebudem sad and unhappy , ale cool
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Pi 15 máj 2015 - 10:27

Ahoj priatelia it is perfect

Ja sa mám teraz trošku horšie. Totiž ten Atarax, ako som spomínal v príspevku pre Lístie, pôsobí na mňa ako silné sedatívum. Dal som si v stredu na obed polku, a prespal som až do večera. Potom som si dal celú tabletku na noc a spal som ako zabitý 9 hodín. Potom som si dal v štvrtok ráno polku tabletky a spal som do obeda. Po najedení som spal ďalej až do 16tej hodiny. A tak bol zabitý pomaly celý deň. Večer som si dal celú a zase som okamžite do polhodiny zaspal tvrdo a nekompromisne. Takto utlmený byť nemôžem, mám predsa skúškové obdobie. A zas až takú úzkosť nemám, najmä nie doma, aby som musel byť taký utlmený ako zelenina. Tak som sa rozhodol si dnes ráno nedať predpísanú polku. Budem si dávať len na noc - uvidím, či mi to na úzkosť bude stačiť. Zdá sa, že na spánok a sedáciu je viac než dobrý, ale na úzkosť je prislabý. Embarassed

A už mi nenapadá nič čo napísať. Skrátka tieto dni som prežil dosť lenivo a utlmene. Shocked

S pozdravom
matej
shooting shooting2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Pi 15 máj 2015 - 18:08

Ahojte Matej aj lístie,
mrzí ma, že máte problémy svojho druhu. Hlavne želám polepšenie. Teraz je aj na mňa akýsi divný čas, možno aj to prispieva celkovo len k horšiemu...

...........................

Ahoj Mischelll,
v zásade ma teší, že máme niektoré veci spoločné. Som však rád, že Ťa obchádzajú teraz všetky závažnejšie schizo príznaky a v podstate sa máš dobre. Je možné, že tie hlasy u mňa sa týkajú aj svedomia, ale možné je aj iné... Zatiaľ je to pomerne pohoda, trochu mi vadí ak niekto vykrikuje na ulici alebo na blízkom ihrisku. Zďaleka to nie je však také strašné, ako bolo nedávno. Ešte som chcel dodať, že je výborné, že takto dbáš na svoju liečbu a zhrnuto si na tom v pohode. cat

..........................

Ahojte
dnes mám, dá sa povedať, akýsi spavý deň. Lieky mám ako obvykle, ale najradšej by som sa aj teraz zašil pod deku a chrnel. Únava je o niečo väčšia ako obvykle. Bol som aj na prechádzke kade tade po meste, ale jednoducho to nepomohlo. Netuším, či je to dobre, alebo zle, alebo ...ani neviem. Snáď organizmus niečo také potreboval. Dúfam však, že to neovplyvní nočné spanie, dohovie. Na chvíľku som sa stretol aj s kamarátom, ale akýsi bol stresovaný, či čo. Nevedel som, čo si mám o tom myslieť. Inak v zásade v pohode. Ostatné tak relatívne Ok, sú drobnosti, na ktoré nepotrebujem lupu, ale dajú sa zvládnuť.
Sleep

S priateľským pozdravom Tuto
Cloud 2 Sun 1 Rain 1
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester So 16 máj 2015 - 22:05

Ahoj

Mischell úprimná gratulácia ku práci winner winner winner taká som rada, že sa ti to podarilo, vieme, že si po nej veľmi túžila.
Regina, no ja som aj myslela, že už by malo byť po svadbe. Takže super si to zvládla, hlboká poklona. Si obdivuhodná žena a matka it is perfect
Matej, Lístie, ani neviem ako povzbudiť, keďže ani u mňa to nie je nejaké dobré. Snáď len, že nie ste/sme v tom sami.
Ja som taká nejaká ubolená, bolí ma celé telo, ale nemám chrípku, len proste tak...
Všetkých vás pozdravujem, nemám chuť písať a ani nemám čo napísať... ale čítam každý jeden príspevok.
Majte sa dobre
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto So 16 máj 2015 - 22:24

Ahojte,
dnešok bol u mňa celkovo do pohody. Vlastne sa nemám na nič závažné sťažovať, čo je samozrejme dobre. Akosi sa mi v doobedí dobre spalo, zabudol som si natočiť budík na mobile. Ráno som síce vstal na lieky, ale som sa opäť zašil pod paplón a zaspal som. Teraz mi zostáva dúfať, že vám tu nebudem o štvrtej, piatej vypisovať, že nespím. No

Bol som aj na záhrade, ale veľa, okrem polievania, som neurobil. Totiž bol som u suseda, keď bežal hokej Kanada-Česi. Fandil som našim západným susedom, ale prehrali. Venoval som sa potom aj kocúrovi, ktorý bol akýsi prejedený a až neskôr si dal pár granúl, aby "neurazil". cat

Zvyšok dňa až do teraz som pozeral TVnoviny a hokej USA-Rusi. Dramatická bola najmä posledná tretina a bol som rád, že Rusi vyhrali s výrazným náskokom, teda 4-0: winner .

Inak, ostatné vcelku fajn. Žiadne veľké veci sa neudiali, len samé "volovinky", ktorými vás už nebudem zaťažovať.
Isteže pridám výzvu na všetkých: NAPÍŠTE Applause .

S priateľským pozdravom, Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 17 máj 2015 - 12:12

Ahojte, ja s nadsenim hlasim, ze som dostal novy telefon!!!! A ze je to teda delo. 4 roky som vychadzal ako tak s Zte Blade, prva verzia Smile, vzdam mu hold, sluzil verne.

Len strucne. Som nejaky unaveny, vstavam podozrivo skoro a potom som unaveny...ale jt asi lepsie ako keby som nebol. Majte sa, drzte sa!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 80 z 84 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore