Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 82 z 84 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83, 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav St 20 máj 2015 - 11:12

Ahojte, len krátko - práve naopak, je to zamerané na zdravie a zotavenie. To sa mi páči. Takých je málo... Ale super že sú!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Št 21 máj 2015 - 8:35

Ahojte Wink

opadané lístie - aj u nás bola v noci búrka ...ráno bolo všade mokro a zobudila som sa na to, že niečo hučí.....a to blesky také boli vonku.....tiež vstávam pomerne skoro a potom neviem čo zo sebou....ale ležať sa mi už nechce....

Tuto - u mňa to nie o nič zaujímavejšie Smile len klasicky deň

Včera som zase raz bola v meste a vybavila veci....aj nad rámec....proste som rada...ani unavená som nebola, keď som prišla domov.....proste pekný deň to bol...dnes musím vybaviť mame lieky takže idem k jej doktorke...a snáď to vyjde...teda aj bez nej...ako ešte som tak nebola....a kedže u jej doktorky je vždy veľa ľudí....tak mam kopu času kedy pôjdem...dnes ešte čakám poštárku....včera nám prišiel balíček...ktorý sme od pondelka čakali - bola to totiž reklamácia...a zatial k spokojnosti prebehla....teda no ešte uvidíme... Very Happy ....no jo a ešte dnes musím uvariť polievku...a asi aj druhe jedlo....inak segra je doma a učí sa na skúšky....takže na to varenie budem sama....ale nevadí....už ma ani nič nenapáda...

Prajem pekný deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester Št 21 máj 2015 - 13:37

Ahoj
všetkých vás pozdravujem a som rada, že sa máte viac menej prijateľne Very Happy  konečne aj ja, tak využívam chvíľku, nech tu nepíšem len pesimistické  príspevky  dancing  dancing  dancing

Lístie, aj tebe sa to nejako strieda mám pocit, ako aj mne. A čo som si všimla, tak podobné aj intervaly, ale ja verím, že raz to bude dobre. No nemáme moc na výber ani, zostáva nám len veriť, že po tme vyjde sunny

Matej, no chvíľku som ti zazávidela tie chvíľky učenia affraid  až sa mi nechce veriť. Niektoré odbory tie humanitné sú snáď aj zaujímavé si myslím Very Happy  ale keď som sa musela na skúšky učiť ja, tak som bola z toho chvíľkami zúfalá exploding   sranda, že po rokoch to človek vníma úplne inak. A super to zvládaš, len tak ďalej.

Mischell ja sa už s tebou teším kedy pôjdeš do roboty, že ako sa ti bude dariť, aká budeš spokojná. Niekedy, keď čítam ako upratuješ stále a varíš si tak hovorím, no...ber si príklad. Ja rada varím, pečiem aj upratovanie je v pohode, len som tak unavená niekedy, že som rada, že si sadnem To the wall  a potom som už lenivá vstať. Takže hlboká poklona. Pošli trochu energie aj mne giving a hug

Tuto, ty máš rád mačky  Very Happy  tak som len chcela, že sa nám narodili malé mačiatka, sú 3 a sú nádherné  it is perfect  it is perfect  it is perfect

Tak ja sa mám celkom fajn konečne. Aj napriek počasiu, ale dosť sa viem rozčúliť shooting3 pre blbosti a nepodstatné veci a to ma štve  exploding   Ak máte nejaký návod ako to rozdýchať a čo si tak v duchu hovoriť, veľmi uvítam...
Všetkých vás pozdravujem a večer sa "stretneme" community together
Použila som kopu smajlov, krásne sú lol! lol! lol!
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Št 21 máj 2015 - 22:21

Ahoj ester,
tak mačiatka pozdravujem, a nech dobre sajú, aby s nich vyrástli veľké a maznavé mačičky. cat cat cat

...........

Ahoj Mischelll,
aj priemerný deň máva svoje čaro... winking

..........

Ahoj Matej,
áno, tieto dni sú celkom fajn.

............

Ahoj lístie,
aj leňošenie má svoj význam, oddýchnutie je fajn

...........

Ahojte,
dnes sa podobne ako po pár dní celkom dalo. Bol som v supermarkete, a popozeral sa po meste. Neskôr začalo popŕchať a tak som čosi pomáhal v domácnosti, pozrel TV, bol na Nete, máličko pokuchtil, čítal kadečo..., a nakoniec som počúval Zello, a zasadol k NB.

Cítim sa celkovo Ok, hlasy sú pravdepodobne eliminované, únava je prítomná, ale nejako sa to dá prekonať ... Náladovo je to ten primeraný stred, trocha sa mi zvýšila nervozita, spanie s Gerodormom pomerne dobré, zaspávanie a vstávanie nič moc.

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Pi 22 máj 2015 - 8:30

Ahoj Tuto! Chcel som tomu dať chvíľu čas, či to nie je len prechodné, ale hádam už by sa aj patrilo pogratulovať k eliminovaniu hlasov! Držím palce aby to tak zostalo.

Včera som tiež viac počúval to zello ale čo som počúval a bol som nadšený, tak predsa to niekde ide. Predsa sú niekde Ľudia a byť ľudský tam čosi znamená... verím, že sme vo výbornej dobe, teraz to prichádza a my sa tiež o to môžeme zasadiť našou prítomnosťou a zdôverovaním sa.

Majte sa nech sa darí všetkým!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Pi 22 máj 2015 - 22:08

Ahoj xkrchnav,
ďakujem za gratuláciu a vážim si toho. Zello bolo vcelku fajn, zaujímavé, ešte som sa takýmito informáciami nestretol a to ma teší.

...............

Ahojte,
tak dnes som mal akýsi zvláštny deň. Zaspal som až okolo 5:00 a o 8:00 som sa zobudil na lieky. Následne deň vyzeral tak, že som najmä podriemaval. Ale vlastne som aj rád, že je to takto. Keby som bol po takej noci čerstvý mohlo by to byť, že mám nábeh na aktívnu fázu z nálad. Našťastie sa tak nestalo a aj v poobedí som bol ešte unavený. Nedalo mi, a ešte na hodinku som si zdriemol.

Okrem toho vyššie som vybehol do mesta, teda do supermarketu pre nejaké nutnosti a stavil som sa u kamaráta na kávu a pokec. Domov som sa vrátil až pred TVsprávami, takže som si ich mohol v kľude pozrieť a zistiť čo nové vo svete.

Osobne neviem za aký deň mám tento piatok považovať. V zásade bolo všetko Ok, len toho spania bolo priveľa...

Zatiaľ sa lúčim a teším sa na vaše riadky. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  regina Pi 22 máj 2015 - 22:31

Ahojte,

dnes mám za sebou celkom fajn deň. Zrána som sa hneď pustila do vypekania koláčov. Na obed som šla na interné vyšetrenie. Poslala ma na psychiatrička po tom, ako mi namerala vysoký tlak. Našťastie podozrenie na zvýšený tlak sa nepotvrdilo. Aj doma som si odvtedy viackrát merala a bolo to v norme, takže išlo len o nejaký výkyv a na to mi dala lieky, kltoré mám užívať len keď si namerám zvýšený tlak. Od lekárky som skočila na kávu k mame a sestre. Podvečer som upratala kuchyňu, uložila do marinády mäso na zajtra, niečo ožehlila a teraz zas idem ešte niečo uvariť, lebo po polnoci mi príde domov dcéra a manžel a radi do niečoho zahryznú. Proste obyčajný deň.

S tým projektom sme sa už rozbehli, prvé veci sme nakúpili (pieskovisko, šmykľavku a preliezačku pre deti). Najhoršie je nezabudnúť na žiadny doklad k zúčtovaniu, lebo inak nám to z grantu nepreplatia. No a počasie nám nepraje. Stále prší a my nemôžeme isť brigádovať. Chceli by sme aspoň niečo sprevádzkovať do Dňa detí.

Zajtra čakáme návštevu, prídu k nám svatovci, chceme trochu prehodnotiť svadbu a koncom tohto týždňa ma čaká stretávka zo strednej školy.

Všetko zvládam dobre až na to, že som v tomto daždivom počasí spavejšia. Neraz si aj cez deň zdriemnem.

Pekné dni prajem i vám!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll So 23 máj 2015 - 10:50

ahojte Wink

ako sa dnes mám?...no ja pomerne dobre...ako moje nálady sú ozaj neotrasiteľne....aj keď sestra je doma...a vkuse aspoň teda dnes mi niečo vyčíta....dovčera bola znesiteľná....ale dnes už od rana je protivná....ako na druhej strane chápem, že je nervózna, lebo sa blížia jej štátnice....a ona nestíha...vlastne je dosť po zadu v učení....tak asi ju ešte budem tolerovať...teda tu jej vyčitavu náladu....proste dnes ešte aj cestuje...tak toľko ju ešte znesiem.... winking aj keď viem, že po štátniciach sa všetko vráti do normálu teda, že bude ešte protivnejšia atď ....ale ja to už neovplyvním....u nás dnes celkom dobre počasie len fuka teda dosť fuka....dúfam, že už bude len lepšie počasie....inak celkovo nuda....teda nie táka ta čo sa prace tyká....ale u mňa je nuda, aj vtedy keď rozmýšľam čo robiť...a nejde nič v telke....už si ani nepamätám kedy som niečo pozerala v telke...čo ako nezvyčajne u mňa....ale keď nič nejde tak no problém....v dôsledku veľa volného času som sa učila angličtinu .....už mi treba len par lekcii a mam koniec...a to mi ešte zostava 30 dni....čo je super...budem môcť opakovať a opakovať .....včera som si na notebooku dokonca pozrela film po veľmi dlhom čase....a bol celkom zaujímavý ....ako je fajn raz za čas si pozrieť film....a oddýchnuť si pri ňom....dancing ...moja kondícia je v dosť mizernom stave ....zase raz som išla na dlhu prechádzku takou rýchlou chôdzou a čo predtým som nič pri takej prechádzke necítila...teraz aj lýtka aj noha...aj všetko....a to si chtiac nechtiac dávam aj také kondične preteky so psom....len tak, že kto prvý dobehne....alebo naháňame sa okolo niečoho...ako to len tak počas dňa hocikedy keď som so psom vonku....

Prajem pekný víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 23 máj 2015 - 14:03

Ahoj.

Teším sa, že Vaše príspevky sú zväčša ladené do optimistického šatu, čo poukazuje na to, že sa máte zlepšene a dobre. Držím Vám palce vo Vašich cieľoch a snahách a túžbach. community together

Čo sa týka mňa, tak ja som mal teraz dosť zlé dni. Niežeby som mal neustále zlú náladu, ale trávil som čas chatovaním, ktoré mi veľmi škodilo - dá sa povedať, že ubližovalo. Môžem si hovoriť, čo chcem, že som odolný, ale nie som, hocičo ma tam rozcitliví, nahnevá, hocijaká poznámka sa ma dotkne, rozochveje. Chat robí zo mňa horšieho človeka, nielen morálne, ale aj čo do duševného stavu, nakoľko mám tendenciu vtedy vyplakávať a ľutovať sa pred druhými chattermi. Skrátka musím ho zavrhnúť tak, ako keď som chodil do práce. Vtedy som mal dostatok sociálnych interakcií, takže som na chat ani nepomyslel, a bolo to tak dobre. Kvalita môjho prežívania bola oveľa lepšia. Teraz sa furt ľutujem, umáram sa a zaoberám sa všelijakými chrústami, ktoré ma ťahajú čo do nálady a prípadnej mojej náboženskej neurózy hlboko dolu. Sad Takto to ďalej nemôže ísť. Musím žiť bez chatu. Je to dosť ťažké, nakoľko teraz mám významný nedostatok sociálnych interakcií. Ale musím sa o to čo najviac usilovať. very sad3

Samozrejme chatovaním som si spôsobil aj prokrastináciu, takže som ešte nedokončil zadania. A preto som sa ešte nezačal drviť na skúšky. Škola tak uviazla na mŕtvom bode, čo je zlé, lebo už je pokročilý čas a deadliny sa údesne blížia. sad and unhappy

Nálady boli aj šťastné a veselé, ale v priebehu chatovania som mal tendenciu klesať na duchu. Chat akokeby ma chtiac-nechtiac postupne ničil a likvidoval mi náladu. Od stredy som tam bol každý deň a celý deň, streda, štvrtok boli ešte šťastné, piatok už bol postupne čoraz viac "uplakaný". Takýto scenár pozorujem zakaždým pri dlhšom chatovaní. very sad3

Príznaky sú teraz asi pod kontrolou. Chudnutie - stojím na 80 kg, nehýbe sa to. Ak by som nastúpil do tej práce, ktorú spomínam dole v sekcii Životný štýl "Ako byť šťastný", tak predpokladám, že vtedy by sa tie kilá mohli konečne pohnúť. Spánok mám teraz narušený - zobúdzam sa okolo 11tej hodiny, dokonca o 12tej. A spať idem okolo pol druhej.  Embarassed

Ďakujem za vypočutie. Držte sa, priatelia! it is perfect
Matej
alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto So 23 máj 2015 - 21:54

Ahoj Regina,
je perfektné, že sa zapájaš do takéhoto projektu, isteže, spravíš nielen niečo užitočné a zároveň sa aj odpútaš od prípadných príznakov.

...........

Ahoj Mischelll,
mám dojem, že si v prežila celkom pekný deň. Zatiaľ budem držať palce nielen Tebe, ale aj sestre s tými štátnicami.

..........

Ahoj Matej,
otázkou pre Teba ostáva, či to chatovanie je pre Teba tak významné. Možno by aj bolo fajn, keby si si dal toho menej aspoň do konca skúškového, prípadne o čosi znížiť. 
PS: Myslíš si, že Tvoje odkladanie pov. je až prokrastinácia? Veď niekedy každý potrebuje oddych.

...........

Ahojte,
vzhľadom na to, že sa mi podarilo zaspať až o 5-tej ráno, zobudil som sa až doobeda. Pršalo. Práve preto som sa nedostal na záhradu. Tak som sa zaryl do knižiek, Netu, rozhovorom s našimi a leňošením.
A tak mi bolo túto sobotu celkovo dobre a bola pohoda. Teraz na večer pozerám do NB a pozerám seriály po anglicky, občas behám na balkón na cigaretu. Je mi fajn.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 24 máj 2015 - 8:46

Ahojte,
včera ma kontaktoval jeden pán ohľadom vysadzovania liekov. Bol trochu rozrušený, chvíľu sme porozprávali. Doporučil som mu zello, aj túto stránku. Vlastne prvý človek, ktorý sa takto sám od seba ozval. Hneď som rozoslal sms ľuďom čo boli ochotní bývať na zellu na nonstop kanále, ozval sa mu aspoň Jirka, vraj dobre pokecali. Bol by som veľmi rád, keby to fakt pomohlo. Je z okolia Brna, takže sa možno aj osobne stretneme a možno čoskoro budeme mať nového účastníka jak fóra tak zella.

Ináč som mal včera krásny deň, hodne som bol s dcérkou, užívali sme si dňa, potom sme mali s ženičkou tanečný večer Smile. No fakt super. A potom som si všimol, že som ráno nevzal lieky. Kurnik, že by to malo až taký vplyv??

Tuto - mrzí ma, že si moc nespal. Ale hlavne, že si mal potom celkovo pohodový deň. Idem si dať raňajky a dnes mám rodinnú oslavu mojich narodenín.

Majte sa!
J.

PS: Matej - je nejaká skratka na to, ako dať sledovať všetky témy? Alebo treba ručne poklikať po všetkých?
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Po 25 máj 2015 - 9:49

Ahojte Wink

Tuto - ďakujem aj za segru...

tak zatial nevieme čo a ako a len čakám na to, že sestra zavolá....držím jej palce a myslím na ORGS to je skratka čo si chce vytiahnuť a z toho odpovedať.....tak no mi jej tak, že myslime na ten predmet posielame energiu....nejako tak to vysvetlila...ako síce nie som až tak nervózna, alebo neprežívam to tak...ale myslím aspoň na to ....teda na ňu....dúfam, že jej to vyjde teda...to čakanie je nanič....akurát som v kuchyni upratala...a ešte ma čaká zvyšok domu...tak no snáď to pôjde ľahko...ako u nás teraz prší a tak no jedine dnu sa dá niečo robiť....

Prajem pekný týždeň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 82 z 84 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83, 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore