Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 42 z 84 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 63 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 25 november 2014 - 7:29

Ahojte,
shadow - niekedy sa zdá, že pri písaní to potom nemá zmysel, možno to samo od seba nechcelo byť zverejnené... kde sa ale určite budeš môcť zveriť je dnešné zello... tak ak budeš mať ešte v hlave čo cca si písal do toho zmazaného, isto ťa radi vypočujeme.

Tak teda pre všetkých znovu pripomínam dnešné zello 19:00 (zatiaľ som skúšal 3 technológie... asi zostaneme u zella nejakú dobu Smile)

Tak dopočutia priatelia.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Ut 25 november 2014 - 18:15

Caute,dobry vecer!
Vcera som uz nemal cas nic pisat,lebo stryko odo mna chcel,aby som mu vypocital nejake veci okolo spotreby jeho noveho auta...ale rad som mu pomohol,lebo koniec-koncov mam ho rad(aj ked v podstate neviem co je to mat rad(?)Myslim si,ze mat niekoho rad bude nieco na ten styl,ze sa bojim,ze by som ho mohol stratit... Sad Asi tento pocit bude najblizsie k uprimnej laske?...
Ale nie o tom som chcel...Dnes bol taky den,ze do pol druhej v robote pohodicka a potom to prislo...Veducej niekto volal,na to niekam odbehla a nas(6 clennu upratovaciu pracovnu skupinu) nechala cakat na mieste...Po chvili sa vratila s nejakymi fotkami.Vysvitlo,ze po nasom pracovisku behal kontrolor s fotakom a zistil 9 velkych nedostatkov affraid A zacal sa pohon,stres,nahanacky,nadavky a nervozita.Proste cely den uplne normalna ani tazka ani lahka praca-tak akurat a potom toto...Mohli sme sa potrhat,ale do konca smeny sme pracu nestihli...Niektori chudaci tam ostali robit aj potom(ja som medzi nimi nastastie nebol-ti,co museli ist na bus mali vynimku Wink Ale zajtra ma caka dobiehanie povinnosti s predchadzajuceho dna,co na pohode cloveku neprida...Ale,co uz,zivot je uz taky...
Takze takto som si dneska nazival...
Uff,som z toho dost unaveny,ale kava a vedomie dnesneho zella mi dodava silu... afro
Pekny zvysok vecera prajem a neklesajte na duchu nech sa deje co sa deje!
S pozdravom Shadow flower community together
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ut 25 november 2014 - 21:02

Shadow, dal som Ti reputačný bodík za príspevok ako vyjadrenie potlesku, ako tú prácu dobre zvládaš. Ten incident, nič z toho si nerob, to sú také tie pracovné komplikácie, ktoré občas prídu, a potom sa zas situácia upokojí, človek sa prispôsobí a ide ďalej. Si veľmi statočný a držím Ti moc palce. giving a hug

---

Ahoj Arrow

Včera večer som mal trochu depresívnu náladu. Ale keď tak na to pozriem, tak bola neopodstatnená. Ráno som vstal dobre, ale po rannej prednáške som bol trochu vyvedený z miery, lebo sa istý čas rozoberali etické problémy súvisiace s rómskou otázkou v SR a ja som nevedel riešiť tento problém, pričom som v tom, čo som hovoril, vyznel ako tak trochu hlupák. Mrzelo ma to a bol som aj celkovo akýsi nahnevaný na to, čo sme preberali a nesadol mi obsah tej prednášky. Doma som bol z toho doobeda namrzený, podráždený. Asi je to čudné takto zveličovať nejaké pocity, ale to už je môj dlhodobý problém, že neviem niekedy svoje pocity skrotiť a robím z nejakého detailu závery a dôsledky veľké ako svet. Je to asi istá forma precitlivelosti - myslel som, že už nie som taký precitlivelý, ale evidentne ma to ešte úplne neopustilo... very sad3

Riešenie som urobil tradičné - potreboval som prerušiť vedomie, čiže som si zdriemol cez obed na hodinku-dve. Potom som bol už v pohode. Poobedné vyučovanie som zvládol len s jednou polkou oxazepamu a netriasol sa mi až tak hlas, čiže fasa. Smile

Mám sa celkovo vlastne dobre. Neurózy zlepšené. Fyzicky - zhoršené, problémy. Chudnutie - viď v príslušnej téme.
Ďakujem za vypočutie a želám Vám mnoho pevného zdravia a sily zdolávať prekážky. community together

Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal St 26 november 2014 - 18:19

Ahoj,priatelia!

Matej,dakujem Ti za reputacny bodik,sice zdanliva malickost,ale potesi Smile Chcem Ti touto cestou vyjadrit velky obdiv a vdaku,nie za to,ze si mi pridal bod,ale za to ze si taky ludsky a podla mna velmi fajn clovek it is perfect Vsimas si aj ludi(teraz myslim konk.seba),ktorych poznas len utrzkovito,z par prispevkov a ktori(teraz je to uz ozaj namierene na mna:) ani nepouzivaju prave meno...Bez akehokolvek podlizania a patolizacstva Ti velmi pekne dakujem za verejnu pochvalu(nikto iny mimo fora,v skutocnom zivote,ma za vcerajsok nepochvalil)...Chcem vyjadrit aj istu lutost nad tym,ze Ti nemozem podat ruku a stretnut sa s Tebou osobne...Ale aj tak Ti mozem len znova podakovat za zalozenie fora,pretoze pre mna predstavuje istu formu terapie a to nemalu! it is perfect giving a hug

Dnes som mal tazky pracovny den.Moje neduzive telo si muselo zvykat na relativne dost velku fyzicku namahu(prenasanie a dvihanie tazkych bremien,nosenie vriec so stavebnym odpadom,ustavicny pohyb po nedokoncenej jadr. elektrarni...)Skratka bola to dnes poriadna makacka,nevedel som sa dockat fajrontu...Wink
Velky problem,z hladiska psychiky,pre mna predstavuje komunikacia...Taka normalna ako medzi kolegami...Neviem zo seba dostat za celu smenu pomaly ani slovo,o rozhovore ani nehovoriac...Bud ma nic nenapada alebo od unavy ani nie som ochotny rozpravat...Ale ja ani nie som zvyknuty rozpravat s inymi ako so "svojimi"ludmi,a tak len davam pozor na to co poviem,takpovediac filtrujem to a som podozrievavy-pozorujem,co kto na moju adresu povie,som precitlively-ved to asi poznate,takze nemusim dalej...Pocas dnesnej smeny som aj akoby"zaspaval po stojacky"-museli mi pokyny davat dvakrat a to tiez nebolo pre moje ego nic prijemne...
Ale vsetko sa,chvala Panu Bohu,dobre skoncilo.Neurobil som ziadny "pruser" a ani som inak "nezlyhal"...Kiezby sa aj Vam ostatnym tak v zivote darilo! community together
To Vam zo srdca praje a modli sa za Vas unaveny ale spokojny Shadow;)
P.S. Tiez by ma zaujimalo,co je s historikom,ved pisal take dobre a inspirativne prispevky...Historik,co sa Ti len mohlo prihodit???
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal St 26 november 2014 - 20:23

Len som chcel dodat a uviest na pravu mieru:Matej,neboj sa,nedovolil by som si ziadat Ta o osobne stretnutie,lebo poznam Tvoj postoj ohladom tohto a viem,ze take nieco by bola asi cista utopia-nerealne...len to som chcel...dik za pochopenie... Wink
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Št 27 november 2014 - 12:37

Ďakujem, Shadow, za milé slová a povzbudenia. giving a hug

Veru, zamestnanie je veľká škola, je to vskutku škola života, terapia par excellence. Myslím, že Tvoje komunikačné schopnosti sa postupne budú zlepšovať. Spočiatku sa zlepšujú pomerne rýchlo, lebo je človek nútený situáciou sa prispôsobiť novým podmienkam kolektívu, potom sa pokrok spomaľuje, lebo už človek dosahuje svoj zdravý potenciál komunikatívnosti vymeraný pomerom svojej introverzie a extroverzie, čiže už nie vymeraný ochorením. Tak to bolo aj u mňa - bol som zrazu v kolektíve kolegýň a robil som so zákazníkmi. Bol som nútený hovoriť, hoci som nemal čo. Časom som zistil, že aj kolegyne niekedy nevedia čo hovoriť. A že určité veci, ktoré boli pre mňa príznakom ochorenia, zdraví ľudia mávajú tiež, len akurát že ja (my) na ne citlivejšie až precitlivelo reagujem(e) a podrobne prežívam(e) ich nepríjemnosť. Zdraví tiež nevedia často, čo majú hovoriť, alebo ako viesť rozhovor, alebo keď sú introverti, tak sa hanbia, majú slabé sebavedomie, alebo svoj vnútorný svet, ktorý nemajú potrebu zdieľať... ale nerobí im to také starosti, ako chorému. My sa priveľmi orientujeme na tú nepríjemnosť celej záležitosti a snažíme sa jej vyhnúť, inak nás vyvádza do vyhrotených emočných stavov rôzneho typu.

Ty, Shadow, myslím, že len bude otázkou času, kedy si trochu privykneš a svoje komunikatívne schopnosti sa zlepšia na Tvoj približne zdravý pomer extroverzie a introverzie. Celé to Tvoje zamestnanie je takto akýmsi precvičovaním, rehabilitovaním stratených alebo poškodených schopností. Vezmi to teda ako takú terapiu a pristúp k tomu optimisticky, pozitívne, z tej lepšej stránky. To verím, že aj robíš často, lebo si dobre všímam, ako píšeš optimistické závery svojich slov, že vec nakoniec nejak vďaka Bohu zvládneš, alebo keď - ako minule - svoj ťažký deň nevnímaš ako zásadnú prekážku v ďalšej snahe.

Za to Ťa aj chválim, že hneď od začiatku zamestnania, ideš na to pozitívnym prístupom. Smile To je príkladné aj pre mňa, lebo ja niekedy upadám, a dokážem poprieť užitočnosť niečoho, čo sa mi len na hodinu drobným spôsobom znepríjemní - čiže inými slovami, svoj optimistický vhľad dokážem ľahko strácať. Verím, že Ty si v tomto práveže silná osobnosť. Smile

Takže držím palce, len tak ďalej.
S pozdravom
matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Št 27 november 2014 - 13:18

V ostatnom období mi býva hocikedy ťažko na duši. Cítim tendenciu podliehať depresívnym rozladám.

Čo som si však všimol, je, že aj okolo mňa sú ľudia, ktorí nie sú nijak diagnostikovaní, a majú emocionálne ťažkosti. Bývajú smutní, depresívni, mávajú pocit nešťastia, jedu, hnevu, nervozity. Zdá sa, že tieto fenomény sú nejak "normálne" v tom zmysle, že sú bežné. Aspoň v súčasnej ročnej dobe, hoci teraz sa mi to s počasím a dobou spájať nechce. Trochu ma to povzbudzuje, lebo niekedy pozerám na tých ľudí a neraz vidím nediagnostikovaného človeka v zúfalejšom psychickom stave, než seba ako diagnostikovaného človeka. Cítim potom, že veci nie sú až také zlé, ako by mohli byť, a že vlastne mám byť vďačný.

Ale keď mi je zle, tak sa na to takýmito "porovnávajúcimi okuliarmi" neviem dívať. Napr. včera som mal výkyv a trochu som poplakával do noci na posteli. Ráno ma zmáhala tiež ťažoba na duši. Potom ma povzbudilo jednak plusko zo seminára doobedného za aktivitu, a jednak skúsenosť s tými druhými, nediagnostikovanými ľuďmi. Teraz poobedie mám akési bojové - je vo mne zápas medzi "mám sa schopne" a "mám sa zle". Dám si poobedie voľna, budem sa venovať PC hrám. Zajtra ma čaká brigáda - neteším sa tam... ale čo už. Možno zmením postoj do rána. Zväčša mi stúpa optimizmus v súlade so stúpajúcou hladinou kofeínu v krvi. Tak si dávam akurát kapučíno a kofolu. Som momentálne unavený, a to výborne koreluje s mojou trpkou náladou. pale

Takže takto sa mám. Prajem peknú druhú časť štvrtka a dobrý piatok. it is perfect
matej
PS: A vonku už je kosa! Takže nezabúdajte sa vyobliekať a dať si čiapky winter Very Happy

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Št 27 november 2014 - 20:05

Dobry vecer!
Dnes som mal vcelku dobry den... Wink
Nenadrel som sa tak,ako vcera a predvcerom a som za to Panu Bohu aj nalezite vdacny...Kedykolvek som ho prosil o pomoc(v tazkych chvilach),pomohol mi...
Az tak velmi nemam o com pisat...psychicky-fajn...fyzicky-unaveny,ale da sa to zvladnut...
Tesim sa na zajtra,ze si uz konecne mozem povedat:Padla! a cez vikend sa poriadne vyspim! jumping
S pozdravom spokojny Shadow it is perfect
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 29 november 2014 - 9:24

Ahoj kamaráti.  Smile

Dám si poobedie voľna, budem sa venovať PC hrám.

Napokon som sa venoval svojej najobľúbenejšej forme autoterapie, a síce upratovaniu. Hral som sa PC hru len asi 20 minút. Následne som začal zametať celý byt, vyúmyval som podlahy vo vchode bytovky (spoločné + naše poschodie). Umýval som kúpeľňu, vyraďoval staré kozmetiky a drogérie, utieral prach. Potom som sa vrhol na triedenie novín, lebo mamina si odkladá z novín krížovky, sudoku a prílohy o varení a receptoch. Tak tie som vytrieďoval z haldy novín a to, čo zostalo, to som potom ráno pred brigádou vzal vyhodiť.  jumping Ešte som sa chcel tradične niečoho zbaviť z izby, tak som sa rozhodol zbaviť elipťáku. Začal som ho rozoberať, napokon som však nevedel otvoriť tatinov kufrík s náradím (je na heslo), tak som to nechal na neho. Brat si ten elipťák neskôr vezme do svojej garáže.  Pretty good Bol to taký ten produktívny štvrtok.

Zajtra ma čaká brigáda - neteším sa tam... ale čo už.

Brigáda dopadla dobre. Celkom sa dalo. Kritiku som nezožal. Tornado

Dneska plánujem nejaké to upratovanie (chcel by som vytrieť žalúzie na oknách Yes ). No ale mám aj školu, čiže treba sa mi pripraviť na semináre a dokončiť ročníkovú prácu. Uvidím, ako to zvládnem, lebo nejak ma na tú prácu nekope múza... Dávam si síce MemoPlus, ktorý má vo forme ginka rozvinúť kognitívny potenciál, aby mi to reku lepšie myslelo, no ale keď múza nekope, tak nekope. Ambulance

Psychicky dá sa, fyzicky lepšie. Neurózy zhoršené, flush dá sa. Chudnutie bieda, moja snaha upadla, už som tri dni necvičil... very sad3 Oxazepam - za ostatných 7 dní som zjedol približne 5 až 6 poliek, čiže maximálne 3 tabletky. To je myslím uspokojivý výsledok a nesvedčí o návyku. (Alebo hej?) Šiel som dokonca v utorok a v stredu na seminár s tým, že som si dal len 1 polku. Evidentne to stačilo, lebo sa mi hlas netriasol až tak silno. Takže fasa. Záleží určite teda aj na rôznych iných faktoroch, ako napr. koľko ľudí je v miestnosti a ktorí sú to. Yes

Prajem Vám, priatelia, peknú sobotu.  Smile
So srdečným pozdravom
matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ne 30 november 2014 - 19:33

Ahojte Wink

Kde ste Tuto a Historik? ...ale aj zvyšok, ľudia čo robíte? Ako sa mate?Question

No môžem povedať, že dnes bol pekný deň aj keď teraz sa nudím a to dosť....nič sa mi nechce a do ničoho sa mi nechce....ale deň bol v podstate vydarený až na malé chybičky....Boli sme na nákupy v meste mama si chcela konečne kúpiť kabát, ibaže obchody boli zavreté....iba obchodné centrum bolo otvorene tak sme chodili po obchode a kupovali drobnosti....no kabát sme nekúpili....ale ja to aj tak beriem pozitívne aj keď som nestihla doma spraviť čo som chcela....teda plánovala....ale aspoň raz sme si vyšli niekde ako rodina....no otec to až tak pozitívne nevidel...a vyhlásil, že už s nami nikde nepôjde do Vianoc....takže tak...inak aj keď sa nudím tak dalo by sa písať segre seminárku čo mi dala...ale to ma ani nehne....proste to už radšej budem robiť čokoľvek teda nič Smile .....No musím sa ešte pochváliť, že keď sme sa vrátili z výletu tak som piekla perníky ....a celkom sa daju...na prvý krát jumping ....

Tak pekný večer prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  regina Ne 30 november 2014 - 20:45

Ahojte,

mám za sebou fajn víkend, ktorý začal už v piatok tým, že sme so synom vycestovali do Bratislavy, kde sme sa najprv stretli s mojím mužom, potom aj s dcérou. ja som sa od nich na nejaký čas odpojila, aby som sa na vianočných trhoch stretla s mojou najkamoškou, spolužiačkou z VŠ. Dobre sme sa po čase pozhovárali, a potom som sa vrátila do nákupného centra, kde sme spravili s deťmi nejaké vianočné nákupy. Navečer sme sa zas stretli na trhoch s frajerom mojej dcéry a po tom, čo sme tam niečo zjedli a vypili, šli sme k nim do bytu unavení a uzimení spať. V sobotu sme boli ešte niečo dokúpiť, uvarili obed, najedli sa a šli domov. Cestou domov šoférovala v dosť zlom počasí moja dcéra, ktorá má ešte málo šoférskych skúseností, no raz ich musí nabrať. Išla opatrne a šťastne nás doviezla domov. Strávili sme spolu ešte nedeľu. Dnes dcéra odcestovala späť a zajtra ráno mi odchádza i muž na týždeň za prácou.
Po dva a pol dňoch som sa znova dnes večer dostala k počítaču a tak si tu čo-to čítam. Dúfam, že tento týždeň už fakt začnem ukladať knihy v obývačke do knižnice. Potrebujem ich potriediť, oprášiť a nanovo uložiť. Je ich dosť veľa a to ma stále od tejto činnosti odrádza, no mám záväzok, že do Vianoc budú na poriadku.

Majte sa pekne! regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ne 30 november 2014 - 22:05

Ahojte,
u mňa stále po starom. V zásade možno napísať, že sa u tu nič zvláštneho nedeje. Okrem toho ( balk. hlasy, žitie s rodičmi, bez práce) ma celkovo teší aspoň piatkový futsal, na ktorý ma dotiahol dobrý kamarát a rodina v jednom. Už som mal dve takéto stretnutia a vždy to skončilo parádnou svalovicou na nohách, ale som bol celý rád, že som si zahral a aj spoznal nových ľudí. Behali sme hore dole po telocvični tak, že stačilo 20 minút a už sme hlásili prestávku. Vlastne ja som hlásil, lebo som si odvykol od takéhoto športovania jumping2

Záhrada je definitívne zazimovaná. Kocúrik bude asi trochu nešťastný, že nás (mňa?) neuvidí snáď až vtedy keď už bude treba odhadzovať sneh. Postará sa však o jeho potreby moja teta, ktorá býva vedľa. Nemám strach, že by strádal, lebo viem, že je všetko zabezpečené.

Inak, fórum čítam, navštevujem aj xkrchnavove Zello Hoci toto fórum pozerám aj anonymne, aj prihlásený. Ponúka sa mi taká drobnejšia práca ohľadom predaja po Nete audio aj video motivačných kníh, ale to je ešte ďaleko (za 3-4 týždne), dúfam, že s tým nebudem mať nejakú patáliu.

Zatiaľ sa lúčim myslím na vás a čítam vás.
Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 42 z 84 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 63 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore