Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 5 z 61 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33 ... 61  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka Ut 3 november 2009 - 10:03

No to áno, to máš pravdu.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Ut 3 november 2009 - 10:25

Dve veci:

1) Ako sa mám
2) K Ahojke


1)

Ľudkovia, keď ste Vy vzdali školu, tak prečo tomu tak bolo? Lebo ja mám extrémne silný pocit, že na tie svoje školy inteligenčne jednoducho nestačím. Sad Učím sa slovíčka z gréčtiny, idem hrdo prekladať cvičenie, a pritom neviem slovíčka z predošlej lekcie, ktorú som sa prednedávnom učil vyše 4 hodín! Viete, ja tak neznášam, keď mi niekto dokazuje, aký som hlúpy. A takéto situácie priam kričia, že Matej, ty si hlupák, ktorý len baží po uznaní, a preto bude navždy nešťastný, lebo nemáš na to, aby si to uznanie získal. No Moji spolužiaci už plynule čítajú po hebrejsky, a ja sa tam babrem ešte len s abecedou. Proste strašne som pozadu. Už som vynechal tri písomky. Ako to môžem zvládnuť?? myslím tie dva odbory naraz Evil or Very Mad A keď už sme pritom, často sa mi vôbec nič nechce, nemám vôľu,... vravím si, keby jestvovala nejaká tabletka, ktorá mi dá vôľu sa učiť alebo si plniť povinnosti. Odkiaľ beriete vôľu robiť to, čo máte robiť?? Mamina mi poradila, že si mám hovoriť "Nikto to za mňa neurobí". Čiastočne to pomohlo, ale len potiaľ, pokým neprišlo znechutenie z vlastnej imbecility. Crying or Very sad Fakt neviem čo mám robiť. Mamina radí jeden odbor prerušiť. Nemôžem ani jeden, lebo nechcem prepadnúť do kolektívu, ktorý je teraz druhácky - už ich mám očíhnutých a nie som s nimi spokojný. A ten druhý? To sa tiež nedá, lebo prepadnúť do ročníka, kde by som nemal žiadneho spolužiaka? Veď to by mi ani neotvorili ročník. Musím proste ťahať obidva. Crying or Very sad Prosím poraďte - hlavne ohľadom toho, čo spôsobilo, že ste skončili školu Vy, ďalej ohľadom tej vôle, ako sa presvedčíte do činnosti... a čo s pocitom vlastnej hlúposti... confused

2)

Veľmi pekne krásne čarovne Ťa tu vítam, Ahojka. flower Cíť sa tu príjemne a dúfam, že tu načerpáš mnoho inšpirácie pre boj s F25. Mimochodom, "ukradla" si mi "chlapčeka s jojom", chi. lol! Ale čo už, keďže môj nick je žltý, tak si nás, dúfam, ľudia rozoznajú. Very Happy
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Ahojko Matej

Odoslať  ahojka Ut 3 november 2009 - 10:40

Viem, že som ti ukradla smajlíka, joj ale ked sa mi tak páčil Smile
bounce
A s tým učením ťa chápem. ja to mám také isté, tiež sa drvím a potom nič neviem. Neviem čím to bude.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka Ut 3 november 2009 - 10:43

A ešte som zabudla: ĎAKUJEM ZA PRIVITANIE
flower
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Ut 3 november 2009 - 13:00

Vitam ta tu, ahojka. sunny Aj ja pracujem a niekedy, ked ma niekto nastve, tak mam chut s tym prastit Embarassed ale potom ma to zase prejde. Ja na rozdiel od teba robim s ludmi, takze praca osamote by mi obcas bodla. Lebo robit s klientom je vazne drina, najma ked dotycny nevie, co chce a nevie pochopit, co mu chces povedat. scratch
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Ut 3 november 2009 - 13:01

Matej, ja som mala 5 rokov pocit, ze tu skolu neurobim a nakoniec bol z toho cerveny diplom... Je ale fakt, ze na pisomky a cvicenia som isla vzdy bez ohladu na svoje priserne pocity a skusky som tiez neodkladala. Vzdy som zatala zuby, pomodlila sa a isla som.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Ahoj Filipka

Odoslať  ahojka Ut 3 november 2009 - 14:33

Ahojko, no mali sme poradu a zdá sa že so mnou do budúceho roka nepočítajú, tak ma to deptá. Stále hovoria iba o phD pracovníkoch a ja som zatiaľ iba obyčajný inžinier Sad Crying or Very sad
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  filipka Ut 3 november 2009 - 17:26

Ahojka, neboj, ak by aj k tomu prislo, isto si najdes nieco ine... Ake lieky uzivas?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka St 4 november 2009 - 7:50

Ahoj Filipka, užívam Mirzaten, Fevarin, Lamotrigin, Ixel a Serdolect
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura St 4 november 2009 - 8:53

Vitaj Ahojka,no Mirzaten viem,že je antideprsívum a ten posledný liek antipsychotikum.Ostatné síce nepoznám,no obdivujem,že pri toľkých liekoch možeš robiť vysokoškolskú robotu.Ale úprimne,klobuk dole. Very Happy
K Matejovi toľko,že pamať s liekmi je samozrejme horšia a viem že Rivotril špeciálne zhoršuje pamať.Matej,možno sa Ti to nebude páčiť,čo som tu napísala,ale viem,že s tým Rivotrilom je to určite pravda.Ten druhý odbor asi tuším,čo študuješ a čudujem sa, ak je to to čo myslím.Lebo vykonávať prax v tom odbore, je náročná aj pre úplne duševne zdravého.Prvú VŠ by som sa na Tvojom mieste snažila dokončiť.Mne sa o kariéru postarali rodičia,ako som už písala:otec povedal,že keď som duševne chorá,nech nechám školu.Bola som už v treťom ročníku a vtedy to bol len štvorročný odbor.Mrzelo by ma,keď som sa Ťa dotkla,Teba asi zaujímal názor tých,čo VŠ skončili,nie moj.No nedalo mi to,Ti nič na Tvoj príspevok nenapísať.No a hlúpy určite nie si,keď si toto fórum tak krásne urobil. Very Happy
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka St 4 november 2009 - 9:57

Ahoj Laura, mrzí ma že nemáš podporu z domu. Mne včera bolo horšie, a
mama kolo mna chodila ako okolo "pisaneho vajca", venovala sa mi,
rozpravala sa so mnou, vystiskala ma, taká úžasná podpora.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 5 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura St 4 november 2009 - 15:34

Si zlatá ahojka,že so mnou súcitíš.Netvrdím zas,že moji rodičia sú zlí ľudia,no snáď so mnou nemali dosť trpezlivosti.Vždy boli tak trochu fanatici do práce.Obidvom sa im podarilo robiť to,čo vyštudovali a po čom túžili.Keby boli zlí,tak mi vobec finančne nepomáhajú a to zase nie je pravda.Som rada,ahojka,že si to nezobrala v zlom,že s toľkými liekmi pracuješ.už som si to vyhľadala ,sú to prevažne antidepresíva a to nie je taká "pecka",ako antipsychotiká.To máš len jedno a moderné.Už som spomínala,že kedysi,nie je to tak dávno,boli antipsychotiká,vtedy nazývané neuroleptiká, s oveľa horšími vedľajšími účinkami,ako teraz.Dúfam,že ani Matej sa na mňa za moj názor neurazil. Smile
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 61 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33 ... 61  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore