Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

ako sa dnes mám

Strana 6 z 61 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 33 ... 61  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Matej Št 5 november 2009 - 8:25

Aj ja som Ti chcel, Laura, už dlhšie vyjadriť súcit, len som sa bál, či to nebudeš brať ako poníženie, lebo už som sa stretol s takými pacientmi, s ktorými keď som súcitil, tak mi povedali "ľútosť si nechaj pre seba, ja ju nepotrebujem!" Neutral Som rád, že teda môžem aj ja s Tebou súcitiť, lebo moji bratia síce sú skôr zažratí do práce ako Tvoji drahí, ale taká mamina sa so mnou učí, číta so mnou texty do školy, naučila sa pre mňa grécku alfabetu, len aby ma mohla skúšať grécke slovíčka! Chi. Laughing Je super. lol!

Ani moji bratia nie sú rovno že zlí, tiež mi najstarší občas dá nejaký ten peniaz navyše. Takže to poznám veru. bounce

No, čo sa týka Rivotrilu, verím Tvojím slovám, takže sa budem ho snažiť obmedziť a brať ho len v predpísaných dávkach. Hm. Embarassed Ďalej práveže nie, mňa zaujímal názor takých ako Ty, ktorí školu prerušili a zostali bez titulu. Takže dobre, že si prispela. cheers

PS: Neštudujem ani učiteľstvo, ani za kňaza. lol!

Ako sa mám? Doktorka mi včera zvýšila dávky Argofanu antidepresíva na 300 mg denne, čo je už vraj šupa. Tak dúfam, že to pomôže. Už ho beriem vlastne v rôznych dávkach tretí týždeň. Aj mi je ochotná vypísať péenku na tie predmety, ktoré som povynechával (a je ich veru dosť, bude to asi zapotreby). Suspect Ostatné lieky zatiaľ nechala tak. Uvidíme. Včera som mal lepší deň, dal som si energetický nápoj a pekne som frčal, čítal som texty, čo som mal, aj som sa trochu učil. Som zvedavý ako to bude dneska, lebo zajtra mám písomku. study

Držím prsty. Ahoj cyclops
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Št 5 november 2009 - 19:35

Ahoj Matej,ďakujem za prejavenie súcitu.Som rada,že si na moj prśpevok zareagoval,tak ako si zareagoval.Priznám sa,myslela som,že študuješ za kňaza.Viem že tam majú gréčtinu a hebrejčinu,bratranec to teraz nedávno doštudoval.Učiteľku som pred 11 a viac rokmi robila aj ja.No a čo. Very Happy Vtedy som nepoberala dochodok.Bolo to fakt náročné.aj som sa potom zosypala.No nie je to predsa zakázané ľuďom ako my,keď sú v dobrom stave.Sú aj lekári,ktorý majú psychické problémy a to nie je menej zodpovdná robota ako učiteľstvo.Čo sa týka toho kňaza,nemyslím si,že by ublížil ľuďom,skor toľké meditovanie,alebo ako to mám nazvať,može spustiť nejaké bludy:Takže ublížiť može skor sebe,nie veriacim.Ale keď to chce niekto robiť,,je to jeho vec.Matej,držím Ti palce na písomku a prajem veľa chuti do učenia. Very Happy
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka Po 9 november 2009 - 7:36

Ahojte, tak som opäť v robote a opäť sama. Tak mi je smutno. Bola som v
nitre dva dni, no a som zistila že mám riadne obsedantne myšlienky.
Stále som sa len kontrolovala. Neviem, poradte mi je to súčasť mojej
diagnozy? Stále som ich prehliadala, ale teraz boli riadne
vtieravé. ako sa dnes mám - Stránka 6 Icon_rolleyes Idem tohto týždna na kontrolu, tak to musím povedať svojmu lekárovi.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Laura Po 9 november 2009 - 18:00

Ja sa Vám musím pochváliť,že dnes som sa dozvedela,že som urobila písomné skúšky na základnú štátnicu z angličtiny.Koncom novembra ma čakajú ešte ústne.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný Ut 10 november 2009 - 10:26

lepšie sa už ani nemôžem dnes asi mať, ponúkli mi vykládku kamióna za 2.50 brutto na hodinu...no povedzte, kto by to zobral? Very Happy
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym Ut 10 november 2009 - 13:27

Ja takto dalej zit nechcem Crying or Very sad
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka Ut 10 november 2009 - 15:23

Tak ja som dnes doma. Bola som u lekára na injekciu, apaurin, lebo moja depka sa zhorsila. Chcel ma nechat na marodke,, ale ja som nechcela, tak zajtra idem zase do tej samotarskej roboty. Zoberiem frontin večer aj ráno, dufam že to pomôže
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  ahojka Ut 10 november 2009 - 15:23

Laura gratulujem Ti, len tak dalej
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym Ut 10 november 2009 - 18:27

Ahoj, slnecnica. Co s tebou bolo? Rad ta tu zase vidim Very Happy
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný Ut 10 november 2009 - 19:02

Lapaj, vies po francuzsky? Myslim kvoli citatu...ja som sa zacal ucit francuzstinu nedavno, ale uz mi to velmi nejde, presiel som 6 lekcii, no vsetko som uz stihol zabudnut Sad
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  anonym Ut 10 november 2009 - 19:05

Hehe, neucim sa po francuzsky. Ani som nevedel, ze je to v tomto jazyku Rolling Eyes . Ja som si myslel, že je to nejaká latinčina alebo grectina bounce
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

ako sa dnes mám - Stránka 6 Empty Re: ako sa dnes mám

Odoslať  Anonymný Ut 10 november 2009 - 19:09

aspon myslim, ze je to francuzstina...vies, mam doma kopu knih pre samoukov, na strednej som mal anglinu, neminu, spaninu, plus doma mam este franinu, taliancinu, portugalcinu a madarcinu...a nejake latinske citaty este k tomu Wink
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 61 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 33 ... 61  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore