Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 4

Strana 72 z 84 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 78 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Št 20 marec 2014 - 18:25

Čaf ľudkovia  Wink 

Dnes sa mám už druhý deň lepšie. Čítam si knihu, ktorá v sebe kĺbi motiváciu, vieru a psychológiu dokopy, takže je mi to v tejto mojej situácii priam ideálne čítanie. A naozaj ma povzbudzuje.  Smile 

Momentálne neevidujem depresívny výkyv už druhý deň. V práci to nejak ide teraz, neboli problémy. Zajtra robím dvanástku, lebo zastupujem dovolenkujúcu kolegyňu, ale teší ma, že potom už je víkend...  Idea 

Fyzicky je to teraz stabilné, stále lietam kilo hore, dole, hore, dole. Psychicky - cítim nádej a perspektívu.  jumping2 

Vraj je niekedy teraz medzinárodný deň šťastia. Tak Vám prajem šťastný deň.  giving a hug A historikovi prajem úzdravu z nádchy!  Yes  Ambulance 

matej
 albino

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Št 20 marec 2014 - 23:18

Ahojte, priatelia!  welcome or bye 

Matej, ďakujem Ti za prianie.  Very Happy 

Dnes som zase pracoval na tom výrobku. Na začiatku to išlo veľmi ťažko, hrozne sa mi nechcelo. Ale potom som našiel vhodný materiál a podarilo sa mi vyrobiť 5 súčiastok. Vôbec to nebolo ľahké lebo to sú také drobné veci, ale začalo ma to baviť a už sa mi v tom darilo. Niečo som už aj prilepil, tak dúfam, že potom sa mi bude lepšie pracovať. Už to drží, takže sa mi to nebude posúvať sem a tam.  jumping2 

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  kwecko Po 24 marec 2014 - 17:47

Ahojte,
stále sa mám super, mali sme krásny víkend Smile Pobehali sme po rodine, vyskúšala som nový bicykel, v jazierku v parku sme sledovali a fotili miliardy zaľúbených žiab, myslím, že sme objavili staronových kamošov, boli sme na večeri v Pande a bozkávali sa pod čerešňou, hrali sme Activity... Víkend úúúplne narvaný skvelými vecami  it is perfect 
Dnes v robote toho bolo celkom dosť, ale aj napriek povíkendovému splínu a nervozite naokolo som sa cítila sviežo, vyrovnane a zdravo. Hrozne si užívam, že ma nebolí hlava, je to takéééééééééé super... Normálne by som priadla Very Happy Taká kreposť, ani som si neuvedomila, ako ma to obmedzovalo. V myslení, pohyboch, nálade... Je to fakt super, keď nebolí  flower 

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Po 24 marec 2014 - 19:01

Teším sa, historik, na diaľku z Tvojej záujmovej činnosti, vrelo Ťa v tom chcem podporiť a držím Ti prsty.  giving a hug 

Gratulujem aj Tebe, kwecko, k dobrej nálade a "absencii bolesti hlavy".  Very Happy Super, nech to vydrží čo najdlhšie!  it is perfect giving a hug 

Ja sa mám teraz zle iba vtedy, keď mám nejaké výčitky svedomia z dajakého zlého skutku alebo nesprávneho kroku. A tiež sa mám zle, keď nemám nič na robote, keď sa takpovediac nudím. Toto sú teda 2 hlavné situácie, ktoré mi v ostatných dňoch vedia ako jediné vytvoriť zlú náladu, smútok a niečo, čo by sme mohli nazvať depresiou.  very sad3 

Nesprávne kroky a zlé skutky sa snažím eliminovať, ale nie vždy sa mi to podarí, preto tieto pády sú zatiaľ stálou a pravidelnou hrozbou pre moje psychické rozpoloženie. Čo ma ale zaujalo viac, je, že som v sebe rozpoznal typ človeka, ktorý potrebuje nejakú povinnosť, aby sa cítil dobre. Musím niečo robiť. Akonáhle nič nerobím a nič nemusím, tak chradnem, začnem moc rozmýšľať a vymýšľam si kopec dôvodov, prečo som nenaplnený a nespokojný.  affraid Rolling Eyes 

Keď som v práci, tak je to jasné, mám povinností kopec a len presúvam veci z kôpky "vybaviť" do kôpky "vybavené".  Laughing Ale keď som doma, tak si odteraz musím so železnou odhodlanosťou vymýšľať povinnosti. Baraj poumývať byt. Upratovať. Alebo si čítať. Alebo čo. Proste nesedieť nad netom a nudiť sa. Musím si niečo nájsť a dávam si pred Vami a pred sebou predsavzatie si niečo vždy nájsť aj naozaj.  To the wall 

So srdečným pozdravom
matej
 rendeer

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Ut 25 marec 2014 - 23:29

Ahojte, drahí priatelia!  Very Happy 

Ja mám teraz lepšie obdobie. Apatia sa vyskytuje len v minimálnej miere a väčšinou si nájdem, čo robiť. Dobre sa darí v modelárstve. Stále ma napádajú aj rôzne iné činnosti, ktorým sa môžem venovať - umývať riad, prať, pripraviť si chutné jedlo, vyvenčiť psa, lúskať orechy a pod. Nádcha už prešla, no ostala mi po nej každodenná bolesť hlavy. Niekedy ma bolí aj dvakrát denne - po rebudení a večer. Ale dá sa to zvládnuť. To po čase prejde. Už tak kedysi bolo, že ma bolievala hlava a prestalo to.

kwecko, som rád, že Teba už hlava nebolí.  sunny 

Tak zatiaľ toľko  flower 

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Št 27 marec 2014 - 20:05

Ahooooooj!  jumping2 

Dneska sa mám dobre. Mal som dobrý deň, dobre všetko prebehlo a dopadlo. Tiež som si ujasnil niektoré veci v duchovnej oblasti, ďalej som úspešne naštartoval lepší pitný režim, než doteraz. Totiž mi dobre začal zaberať zelený čaj, ktorému som dlho odolával, lebo som ho považoval pre seba, ťažkého kofeinistu a taurinistu, za nedôveryhodný. Našťastie som nemal pravdu a naozaj mi dobre účinkuje, cítim sa nabudený aj na obed, aj večer. Takže som dnes mal len 1 energetický nápoj, ktorý sa pokúsim už zajtra úplne vynechať a piť len zelený čaj. To isté sa mi deje s kofolou, úspešne ju nahradzujem ochutenou minerálkou "Minerál", ktorá mi skvelo chutí, má jemné bublinky, nie je vôbec agresívna na môj organizmus a má totálne minimum kJ. Takže zbohom nezdravá kofola a nezdravé energáče!  jumping 

Dnes som aj cvičil brušáky. Spravil som najprv 35, potom som podľa internetu zistil, že ich robím zle. Tak som spravil následne 5 tých správnych. Je to fuška. Tzv. dosku som vydržal dnes už 12 sekúnd. Pretty good 

Zajtra idem na injekciu. Neteším sa na to vstávanie, ale ani som sa nenazdal a už je tu víkend...  What a Face Takže pohoda.  Workman 

Celkovo psychicky je dnes fajn. Trápi ma len niekoľkodňová únava - asi 3 dni po sebe som prišiel z práce a hneď od šiestej som do rána spal. To nepovažujem za dobré. Dneska som si dal večer ten zelený čaj a zatiaľ to zvládam.

Prajem Vám všetko dobré. Napíšte, ako sa máte a čo ste dnes robili.  Yes 

S úctou
Matej
 Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Št 27 marec 2014 - 23:58

Ahojte, milí priatelia! welcome or bye 

Matej, som rád, že sa Ti polepšilo. Nechže ti to vydrží dlho-predlho!  it is perfect 

Ja som stále dosť aktívny. Aj nálada býva dobrá. Iba na nejaký krátky čas sa mi dnes zhoršila, a tiež ma bolela hlava, ale potom zas bolo dobre. Venčil som psa a bol som v obchode. Sám. Konečne tam mali kiwi, tak som ich kúpil.  Very Happy Ja nakupujem dosť veľa ovocia - jablká, pomaranče, kiwi. Síce mi to až tak veľmi nechutí, ale keďže je to zdravé jedlo, snažím sa ho jesť čo najviac. Večer som sa pustil do výroby schodíkov na tom mojom reliéfe. Jój, ale je s tým roboty! Zajtra budem pokračovať.

Minulú noc som nespal, podarilo sa mi zaspať až asi o 5. ráno. A potom som vstal asi o pol 2. poobede. Mám takú inverziu spánku. Ale zato ma v noci napadli nejaké rýmy, takže som napísal jednu novú básničku pre deti, a tiež som odstránil isté nedostatky v dvoch starších básňach. Predtým som ani za svet nemohol prísť, ako na to. To sa týkalo najmä jednej z tých dvoch básničiek. No, našťastie, dnes v noci sa mi to podarilo. Takže som rád a teším sa aj z toho, že som sa popri modelárstve, ktorému sa venujem v súčasnosti, vrátil aj k literárnej tvorbe.  flower 

Takže u mňa takéto správy.  sunny 

S pozdravom,
historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Mischelll Pi 28 marec 2014 - 9:45

Ahojte drahí priatelia!  Wink 

Matej k tým brušakom ja ta obdivujem, že si ich spravil 35 aj keď zle it is perfect ....a potom tých dobrých 5 - dúfam, že ich bude každým dňom viac a viac....po pravde brušaky sú ťažké a naposledy som ich robila na základnej škole tiež asi tak 35 ...no teraz by som možno ani dve nespravila  Laughing 

Historik teším sa s tebou, že si sa vrátil k literárnej tvorbe. it is perfect ..a aj, že sa tak zaujato venuješ modelárstvu. K obom treba mať dosť trpezlivosti a tvorivosti....čo sa mi páči je, že tak dodržiavaš prísun zdravého ovocia, aj mi mame doma pomaranče a jablka, ale ja zjem možno jedno jablko za týždeň, no pomaranč trochu častejšie ale určite nie každý deň ....a tak by sa to malo papať...v tom ti fandím len tak ďalej  Smile 

Začnem s tým čo mám nové....tak ešte som to nespomínala, ale v tej súťaži som vyhrala odšťavovač na pomaranče a citrusy. Bolo to prekvapenie pre mňa - nevyhrávam často  laughing ...otec mi aj kúpil plno pomarančov, aby som odšťavovala tak som posledné týždne odšťavovala a pila 100 %  pomarančovú šťavu....a musím sa priznať, že aj napriek tomu som už druhy deň nachladená - teda len na mňa niečo lezie je mi zima, škriabe ma v hrdle a oči ma bolia.....ale bohužiaľ nemám veľmi čas teraz ležať ....totiž otec si zobral dovolenku a upravujeme dvor - dávame zatravňovače a kopeme hlinu z neho, lebo je dosť vysoko a je to makačka a vonku ani nie je veľmi teplo ....takže teraz mám cvičenia viac ako dosť   Very Happy  hlavne keď rýľujem dvor a nakladám zeminu....už ma ani netrápi to že spím veľmi veľa od 9 do 11 hodín čo je podľa mňa fakt dosť keď 8 hodín je taký správny priemer...ale je to s časti aj preto, že doma nebolo veľa práce len som sa nudila a teraz som rada keď už idem spať ....

S prianím teplejších dní sa lúčim  community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Pi 28 marec 2014 - 20:11

Ahojte, priatelia!  Wink 

Dnes v noci som dobre spal.  Sleep Už nejaký čas neužívam melatonín a niekedy sa mi darí zaspať pomerne skoro aj bez neho. Aj dnes to tak bolo. No aj tak som vstal až o pol 2. popoludni. Je jedno, kedy zaspím, ale od svitania až do popoludnia sa mi hrozne chce spať. Občas je to aj 12, alebo dokonca aj 13-14 hodín spánku v kuse. A inokedy iba takých 5-6 hodín.

Robil som ďalej tie schodíky do reliéfu.  jumping Zacvičil som si asi 5 minút. Nedávno som začal robiť takú 5-minútovú rozcvičku a snažím sa to vykonať každý deň. Veľa sa mi cvičiť nechce, tak aspoň toľko. Ale nechal som sa inšpirovať Matejovým počinom a urobil som aj brušáky.  bounce Potom som vyšiel von so psom. Vydali sme sa na pole za obcou. Trošičku sme si tam zabehali.  dog Ale môj pes už nie je mladý, a možno preto sa mu častokrát nechce veľa chodiť a dlho byť vonku. Aj dnes tak bolo. Preto sme sa museli vrátiť domov. Aj tak som už bol hladný. Doma som sa ihneď pustil do prípravy jedla - vypražil som si zemiaky. Mňam.  cherry Teraz sa zase idem pozrieť na ten môj výrobok. Lepidlo by už malo byť zaschnuté, takže môžem pokračovať vo výrobe.

Nálada nie je zlá, ale je prítomná taká akási menšia nepohoda v psychike.  What a Face Niekedy to u mňa býva. Cítim sa trochu nepríjemne. Ale to nevadí, hlavne že nie je apatia, takže všeličo robím.

Majte sa pekne, priatelia!  flower 

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej So 29 marec 2014 - 15:20

Ahoj priatelia  Huge smiley 

Dneska sa cítim dobre. Som pomerne aktívny - okrem hygieny som bol zadosťučiniť svojej občianskej povinnosti, a potom som si upratoval izbu. Tiež som si vyspytoval svedomie. Dnes ešte plánujem nejaké to základné cvičenie, kostol, solárko a možno skočím aj do supermarketu na drobný nákup. Trochu sa tiež hrám na PC a venujem sa aj nejakému tomu učeniu. Ale celkom momentálne mám pauzu od všetkého, lebo ma chytá únava, chce to zelený čaj.

Psychicky teda tak nejak schopne. Fyzicky mierne zhoršene.

Včera mi aplikovali prvý raz ten Xeplion. Necítim zatiaľ žiadne nežiaduce účinky, až na možno únavu, ale to neviem, či ide o vedľajší účinok, alebo to je z iného dôvodu. Ja mám skôr pocit, že som unavený odvždy dovždy, sústavne.

Vnímam ten Xeplion pozitívne... rýchla príprava, rýchla aplikácia, bez nutnosti ho zahrievať. A teraz pôjdem po viac ako 3 rokoch k doktorovi až po mesiaci. To je nevídané u mňa už.

Želám pekný deň a víkend.  Pretty good S pozdravom
Matej
 community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Ne 30 marec 2014 - 15:03

Dneska som chcel byť opäť aktívny, ale od rána som fyzicky zmorený a unavený. Dokonca mi brní v pravej časti tváre a čela, čo hodnotím ako niečo nežiaduce z Xeplionu. V sedacom svale cítim cudzie teleso vo veľkosti asi polovice pingpongovej loptičky - tá injekcia tam proste stuhla. Nepomáha mi na únavu ani čaj, ani nápoj... teraz teda skúšam kapučíno a kofolu.

Rozhodol som sa teda, že dnes nebudem tlačiť na pílu a budem mať pokojný odpočinkový deň. Treba aj také dni mať, si myslím.

Psychicky to ujde, fyzicky je to zhoršené. Celkovo vyhodnocujem, že sa mám dobre.
Venujem sa skôr hraniu na PC, možno nejakému čítaniu a vylihovaniu, dokonca telkáču, čumnem bigbena a kuknem, koho zas v midsomeri zavraždili.  Shocked 

Takže tak. Prajem pokojnú a peknú nedeľu.
S úctou
matej
 flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 72 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Mischelll Ne 30 marec 2014 - 21:30

Ahojte  Wink 

Dnes som sa mala celkom fajn...až na nachladenie - v podstate sa to ani nachladením nedá nazývať keďže mi nič nie je len mám horúčku takú vnútornú, bolí ma hrdlo a mám červené líca .....sem - tam kýchnem, ale to je všetko....celkovo sa cítim unavene a ráno by som len spala a spala aj večer a to ako som písala spím 9 a viac hodín denne....myslím že to bude nejaká nádcha, v prípravnom štádiu  sad and unhappy  beriem už paralen a tiež niečo na hrdlo a asi to aj zabralo, lebo dnes som aj vonku bola, nechcelo sa mi toľko ležať ...pozerala som aj telku jednu reláciu.....zajtra idem do mesta tak už dnes som si pripravila papiere...inak dosť nuda...

S pozdravom  sunny

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 72 z 84 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 78 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore