Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 4

Strana 47 z 84 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 65 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Pi 16 august 2013 - 20:51

Historik, super, veľmo sa teším, že sa Ti podarilo dostať zo zhoršenej nálady a stavu. Len tak ďalej! Mali by sme to tak trochu aj osláviť, resp. vždy si dať k dobrej nálade aj nejaký malý darček za odmenu ako výraz radosti. Gratulujem. cool flower 

Liam, joj, ako veľmi ma potešil Tvoj príspevok. Musel som mu dať reputačný bodík. Teším sa, že dobre dopadlo stretnutie s kamarátkou a že sa Ti dobili baterky. Celej Tvojej poslednej vete hovorím jedno veľké "Tak jest, tak nech sa stane, amen." dancing heart giving a hug 

Nechže sa Vám obom mnoho darí. Ako aj všetkým forumákom. Držte sa cez víkend, bude teplo, zariaďte si dníky podľa svojich možností ako milé, pekné a príjemné. Yes 

matej
Workman

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Pi 16 august 2013 - 21:52

Milá liam, za taký optimistický príspevok máš reputačný bod aj odo mňa. Wink Inak, dnes sme sa nejako rozpísali. Very Happy

Matej, ďakujem Ti, že sa tešíš so mnou z tej mojej lepšej nálady. Smile Dnes som si prečítal zopár rozprávok, aj nejaké to cvičenie bolo, a tiež som šúpal zemiaky. Potom som ich začal variť, ale túto robotu dokončila mama. Pekne som sa nimi nasýtil. Ale, samozrejme, ako vždy, pridal som k tomu aj poriadnu porciu zeleninového šalátu. A k tomu bol kurací nárez z konzervy. Ja mám rád mäsové výrobky. To mi chutí. pig
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik So 17 august 2013 - 22:23

Ahojte, priatelia! albino 

Dnes som bol s bratom medzi ľuďmi. U nás v obci, v parku, sa konali dožinkové slávnosti. Stretli sme tam niektorých známych, s ktorými sme sa trochu porozprávali. Ale, samozrejme, ako vždy v takých situáciách, necítil som sa tam v pohode. What a Face

Keď sme sa vrátili domov, ľahol som si do postele a myslel som si, že tak budem ležať dlho a ani nepôjdem do záhrady. No povedal som si, že to musím prekonať, a najprv som si doma zacvičil. Potom som zobral psa a šli sme von. A tam som si zase zabehal. Išlo mi to veľmi dobre, dokázal som bežať pomerne rýchlo a veľa som toho zvládol. it is perfect 

Ale ráno som veľmi skoro vstal. Zobudil som sa asi o 4. hod., myslím, že ešte pred svitaním. Cez deň sa mi zachcelo vymýšľať rozprávku, takže to bola moja dnešná činnosť. Na voľačo som aj prišiel, tak možno z toho niečo bude. king queen jocolor 

Lenže mňa dokáže veľmi zarmútiť Facebook a aj mailová schránka. Keď niekomu pošlem správu, resp. mail, a nedostanem odpoveď, ihneď sa ma zmocňujú obavy, či som nenapísal nejakú hlúposť a či si ten človek o mne nemyslí, že som hlupák. Dnes som poslal správu dvom priateľom na FB a odpoveď neprišla. Takže som sklamaný. very sad Ja som taký, že tú odpoveď vždy chcem hneď a zaraz. Exclamation 

Teraz idem užiť Melatonín na spanie a dúfam, že čoskoro sa mi podarí zaspať. Po tom behu som trochu unavený, a to je pre spánok asi plus.Smile 

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej So 17 august 2013 - 23:36

very sad5 Crying or Very sad very sad 

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  liam Ne 18 august 2013 - 13:12

zmazany prispevok


Naposledy upravil liam dňa Ne 2 marec 2014 - 20:54, celkom upravené 1 krát.
liam
liam
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 25.07.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Ne 18 august 2013 - 18:39

Ahojte, milí priatelia! flower 

liam, v prvom rade Ti blahoželám k Tvojim narodeninám. Asi som sa trochu oneskoril, aj keď som to chcel urobiť skôr, ale, žiaľ, pozabudol som na to. Takže to robím teraz a prajem všetko najlepšie! Great party 

Aj svojím dnešným pekným príspevkom si do tohto fóra, a myslím, že aj do nás, jeho členov, vniesla dôležitú dávku optimizmu. Takže si zaň zaslúžiš reputačný bodík. Very Happy Veru, je potrebné, aby sme neklesali na duchu, ale namiesto toho sa tešili z každej drobnosti, tak ako si to napísala. A ďakujem za to odporúčanie venované mne, čo sa týka Facebooku. 

Matej, dúfam, že tá melanchólia ťa opustí, ten problém, ktorý máš, sa vyrieši a zase sa budeš cítiť lepšie. Posielam Ti objatie. giving a hug 

Môj dnešný deň sa začal pomerne skoro. jumping Vstal som o pol 8. hod. a išiel som do chrámu na liturgiu. Potom som doma prečítal jednu rozprávku. Reading Tú rozprávku, ktorú som vymýšľal včera, som dnes zapisoval do zošita. queen Ešte s tým bude veľa roboty. Je to aj dosť ťažké a poriadne to zamestnáva moju myseľ. Ale aj ja chcem voľačo vytvoriť vlastným úsilím, preto sa snažím. 

A čo je dôležité, zase som sa venoval príprave jedla. Tentokrát to boli vyprážané zemiakovo-cuketové placky.Pretty good  No keďže som vstal na moje pomery tak skoro, cítil som veľkú únavu a nevyspatosť. Tak som si trochu zdriemol. Sleep Nespal som, naozaj to bolo len driemanie. To je dobré, lebo je šanca, že večer sa mi podarí pomerne skoro zaspať. Asi aj dnes, keď sa zvečerí a trochu aj ochladí, si vonku zabehám. Keď som taký fyzicky unavený, to zaspávanie funguje lepšie.

Pozeral som na internete rôzne anglické a nemecké fóra. Chcel by som sa tieto jazyky dobre naučiť a myslím, že by stálo za to skúsiť prispievať na také fóra. typing Snáď by som sa takým spôsobom v tých jazykoch zdokonalil. A dnes som našiel jedno pekné nemecké fórum. Je všeobecné, zamerané na najrozličnejšie témy - aj koníčky, aj zdravie, šport, varenie atď. A sú tam zaujímavé, prepracované pohyblivé smajlíky. Ak by vás to zaujímalo, môžete sa tam mrknúť. Tu je odkaz: 

http://www.allroundtalk.com/

Možno by ma napádalo, čo tam písať. Mohol by som prispievať aj sem, aj tam. Ešte si treba nájsť také všeobecné anglické fórum. Ale najprv sa chcem zrýchliť v písaní všetkými desiatimi. Už tak píšem dosť dlho, odhadujem to na takmer dva mesiace, no stále mi to ide pomaly a veľmi často robím chyby. To chce veľa cviku. Dobre, že môžem prispievam sem, takže pokiaľ nie som v depresívnej fáze, v ktorej sa mi vonkoncom do ničoho nechce, mám v tom písaní každodennú prax. Arrow 

Ešte niekedy skúsim uverejniť tu fotky tých mojich náramkov priateľstva, ktoré som plietol. Smile 
Prajem vám, priatelia, príjemný zvyšok nedele a, tak ako napísala liam, aj úsmev na tvári. Very Happy heart flower
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  liam Ne 18 august 2013 - 19:19

zmazany prispevok


Naposledy upravil liam dňa Ne 2 marec 2014 - 20:53, celkom upravené 1 krát.
liam
liam
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 25.07.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Po 19 august 2013 - 10:20

Ahoj ľudkovia winter 

Mal som taký menší výkyv smerom dolu, ktorý bol však znovu spôsobený konkrétnymi exogénnymi dôvodmi. Ani neviem, či sa Vám s tým mám zveriť, ale mal som vábivú ponuku investovať do jedného projektu, čo som aj potom urobil a ono to krachlo. Crying or Very sad Žiaľ, prišiel som tak o pre mňa na moje pomery dosť veľa peňazí. To mám za to, že som sa nechal strhnúť láskou k peniazom a nahánaním sa za nimi. Vlastne to ani nestojí za vyčítanie alebo nejaké nadávanie od druhých ľudí, skôr ja sám si musím vstúpiť do seba a rozmyslieť si svoje hodnoty. To som aj veru urobil a už som zavrhol v priebehu nedele ťahanie sa za peniazmi. Jednoducho odteraz budem čítať len tie motivačné literatúry, ktoré hovoria o prežívaní šťastia a duchovných hodnotách. A nie materiálno a zo všetkého vytĺcť len kapitál. Myslím, že som na dobrej ceste k skromnosti, čo sa týka uspokojovania svojich materiálnych potrieb. A to je správne, mám pocit. indifferent 

Takže dnes som už na tom psychicky vlastne dobre. Pretty good Teším sa dvojdňovému voľnu, ktoré by som chcel využiť na aktívny odpočinok. Ešte len si musím skompletizovať plán, že reku čo budem všetko robiť. Neurotickosti sú polepšené, chudnutie stojí, lebo som si aj včera dal neskoro večer šťavnatý rezeň. silent Fyzicky sa to momentálne dá. Spánok bol túto noc dobrý.

A čo sa týka práce, prvý raz som bol na celú predajňu celú dvanástku úplne sám... Subjektívne i objektívne mi to prešlo, myslím, veľmi dobre. Mám z toho pozitívny dojem...

Prajem Vám všetkým krásny pondelok, nechže sa Vám vydarí a ste happy. Ahoj. community together flower 
Matej
Ghost Tornado Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Po 19 august 2013 - 14:00

Milá liam, blahoželám Ti aj k tomu dotiahnutiu BMI indexu do normy. cool Želám Ti, aby sa Ti darilo udržiavať svoju váhu na želateľnej hodnote. cherry Ja som tiež schudol 1 kg, a to, paradoxne, po zvýšení o tretinu dávky Serdolectu, od ktorého sa veľmi priberá. Totižto teraz jem ozaj veľa najmä zeleniny, ale aj ovocia. A večer sa snažím jesť málo. Teraz už ani nemávam problém s pocitom hladu. Asi si môj organizmus už zvykol na takú diétu.

Matej, som rád, že si zvládol pracovať v predajni úplne sám. Very Happy A prajem Ti, aby si si počas týchto voľných dní pekne oddýchol. A chcel by som Ti pripomenúť, že aj činnosti, ktoré nie sú nejako veľmi užitočné, ale na ktoré sa tešíme a robíme ich s radosťou, sú pre nás veľmi prospešné. Je dobré, keď nás niečo baví, lebo pri takej zaujímavej robote či kratochvíli si pekne zrelaxujeme a načerpáme síl do tej práce, ktorá prináša úžitok. Takže si kľudne dopraj taký či už aktívny, alebo pasívny odpočinok a pokús sa príliš netrápiť tým, ak nesplníš nejaký ťažký plán, ktorý si si predsavzal vykonať. Lebo nič nie je stratené, a ak budeš odpočinutý, plný síl, s chuťou sa pustíš do všetkého, čo si zaumieniš, a verím, že to hravo zvládneš. winner Želám Ti veľa šťastia! flower Wink it is perfect 

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Robo Ut 20 august 2013 - 11:04

Ahojte kamaráti. Výlet do Prahy bol zrušený, lebo sa prihlásilo málo ľudí. Trochu ma to aj sklamalo. Namiesto Prahy bol potom výlet do Budapešti. Tam som ale nechcel ísť, lebo išli do Tropicaria a mňa až tak žraloky, ryby nezaujímajú. Som mladý a preto si myslím, že sa raz do Prahy pôjdem. O pár dní budú v našom meste Dni mesta-prezentovať sa tam budú ľudové remeslá. Pôjdem sa na tie dni pozrieť, ale nič si nekúpim, lebo šetrím, aby som mal vreckové do Chorvátska. Do Chorvátska pôjdem s rodičmi autobusom. už teraz sa veľmi teším na more. Ku moru pôjdeme 30.augusta, domov prídeme 8.septembra. Dúfam, že v mestečku Tribunj-tam budeme bývať bude dobré počasie. Ak by sme chceli ísť do letoviska Vodice-čo je 4 km od mestečka Tribunj, tak môžme tam ísť autobusom, loďou, alebo pešo s trekingovými palicami nordic walking. Minule som tie palice kúpil v Kauflande, boli v dobrej cene. Dnes som našiel na internete, že v Levoči do pobočky katolíckej univerzity v Ružomberku hľadajú vrátnika na dobu určitú-10 mesiacov. Aj som tam zatelefonoval a povedali mi, že ak mám záujem, tak mám prísť na budúci týždeň na výberové konanie. Ináč nebola to ponuka pre ZŤP. Ja ale nepôjdem, lebo už pri tom telefonovaní som mal veľkú trému a aj som sa trochu triasol. Takéhoto vrátnika by určite mať nechceli, tam by som mal strach a trému ešte viac ako doma. S priateľkou Miškou som v kontakte, Miška ma pozvala na Michalský jarmok, ktorý bude na západnom Slovensku koncom septembra. Pred tým ale ešte bude mať moja mamka narodeniny-59 rokov a neviem, čo je mám k tým narodeninám kúpiť. Bude mať 59 rokov. Nevedeli by ste mi s tým darčekom pre mamku poradiť. Chcel by som, aby ten darček nebol ani lacný ani drahý, proste aby to bolo pre mamku prekvapenie. Kamarát Martin sa má dobre, občas ho aj v týchto letných dňoch navštívim. Pár mesiacov v našom meste modernizovali a rekonštruovali obchodný dom KAUFLAND. Doma som s babkou, vždy mi niečo uvarí na obed, cez víkend ale varí mama a babka si vtedy často uvarí, čo mne nechutí. Ináč som vždy lucídny, vzťahovačný, depresívny, introvert... Ak chcem, aby mi čas rýchlejšie prešiel, tak si pustím CD, počúvam hudbu a pri tom ešte si píšem s ľuďmi na facebooku. Mal som zápal priedušiek, ale už som fit. Bral som lieky proti kašľu i antibiotiká. Nakoniec som s mamkou prišiel na to, že ten kašeľ som mal zo stresu a možno aj z toho, že som raz vypil studený nápoj. Chvála bohu, už asi 2 týždne nekašlem. Doma na dvore máme kopec kopec roboty, dávame dole betón, ktorý je na chodníku a niekde má aj 2, tri vrstvy. Dáme si tam asi o rok kameninu, lebo asvalt nechceme a zamková dlažba je veľmi drahá. Jeden deň, keď mala sestra dovolenku, tak sme chceli ísť na Štrbské pleso, so synovcami a so mnou a s mamkou, ale potom sme to zrušili, lebo nám to akosi nevyhovovalo. Minule som poslal z týždenníka Slovenka krížovku, možno niečo vyhrajem... Takže asi tak... Majte sa krásne, Robo.flower flower flower flower flower flower elephant elephant elephant elephant elephant elephant albino albino albino albino albino albino king king king king king king king sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Ut 20 august 2013 - 21:01

Ahojte, priatelia! rendeer 

Mňa dnes celý deň sužuje akýsi strach. scared Ani neviem, z čoho ten strach je... Dobre, že nie je silný, intenzívny, ale iba taký slabší. Smile 

Ale zato som dnes až 4-krát bol vonku. Najprv som išiel do obchodu. Akurát začalo pršať, no ja som si zo sebou zobral dáždnik. Ja vskutku veľmi rád chodím vonku pod dáždnikom, keď prší. Potom som 2-krát vyšiel von so psom a nakoniec som bol v záhrade. 

Zase som začal pliesť náramok priateľstva. 

Tak zatiaľ toľko. cat elephant pig 

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej So 24 august 2013 - 10:52

Ahoj Robo, ďakujem za aktualizáciu Tvojich posledných životných osudov. Mrzí ma tá Praha, ale máš pravdu, určite sa tam ešte dostaneš. Mamine by som ja kúpil nejaké dvd s filmami, scénkami alebo vystúpeniami obľúbených hercov, alebo kapiel. Sú aj také ľudové dostať. Alebo z Českej televízie som ja minule objednal scénky na DVD z rôznych dávnych silvestrovských programov alebo iných zábavných relácií, ktoré má tá ich generácia často rada. Skús porozmýšľať týmto smerom. it is perfect Čo sa týka práce, škoda toho vrátnika. To by celkom šlo, aj ja som chcel byť istý čas vrátnik, aj som tam podal životopis. Trénuj si odbúravanie trémy motivačnými literatúrami a psychologickými azda tiež trochu. Je nutné, aby si sa s akýmsi sebavedomím hrdo postavil k tej práci, akoby si ju robil celé roky. Musíš predstierať, že sa vyznáš, aj keby to tak nebolo. Predstieraním si aj sám sebe sugeruješ rôzne vzorce správania, ktoré Tvoje podvedomie vníma ako príkaz a začne Ti to byť po krátkom čase prirodzené. Ja tiež tak sa snažím vystupovať suverénne v práci, akoby som zjedol všetku múdrosť sveta, ale pritom neviem reálne dokopy nič. sunny Ale to nevadí, lebo sa počíta dojem, než reália. Skús si o tom viac prečítať v motiváciách. Veľmi Ti v tom držím palce a teším sa už teraz na Tvoj ďalší príspevok. A gratulujem k vyzdraveniu priedušiek! it is perfect giving a hug 

Historik, ahoj, držím aj Tebe prsty s tým strachom. Aj ja zbožňujem chodenie s dáždnikom, keď prší. Cítim sa vtedy viac anonymne, lebo keď ide okoloidúci, tak sa akosi viem zakryť a nevidí ma do tváre akože. A je mi to fajn. heart angel 

community together Tornado

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 47 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 47 z 84 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 65 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore